clublogo
index

Sylvester 2019 - Dag 4
Koersel-Fonteintje 29.12.2019
Borasca

Last updated: 31.12.2019 14:08:43Contact/Remarks: info@sylvester5.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 SE LE SD LD
Days 1 2 3 4 5 ALL
Total
 Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

Kinder-O   length 1670m (21)

points[H:]M:Smin/km
NTAmrita VINAYAKGEROLG Breitsee0
NTArne MOMMAERTSKinder-O0
NTCharlotte ROGGEBELTROL0
NTFien SPELEERSBELK.O.L.0
NTJames ROGGEBELTROL0
NTLily VAN DE MOORTELBELOmega0
NTLotte SPELEERSBELKinder-O0
NTLouis BAETREKinder-O0
NTLowie MOENSBELOmega0
NTMarie BAKELANTSBELK.O.L.0
NTMats TALLOENBELOmega0
NTMats VAN DER KLEIJhamok0
NTNikolas BOVOCKinder-O0
NTNoor TALLOENBELOmega0
NTNore SELSBELhamok0
NTRosalie SOUWEINEBELKinder-O0
NTRune SELSBELhamok0
NTSofia, HALIAKinder-O0
NTWitse BOECKXOmega0
NTWout BOECKXKinder-O0
NTXander BOCKXBELK.O.L.0
Top

D-10   length 2670m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Mey ZAHNDSUIOLG Thun100032:0612'01"
2.Elin ZWIKKERNEDTROL92134:5213'03"+2:46
3.Mila VAN DE MOORTELBELOmega89435:5413'26"+3:48
DNSAnne BOECKXBELK.O.L.
Top

D10B   length 2670m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Rosie VAN PUYMBROECKBELOmega100052:4819'46"
2.Ninthe WOLLESBELhamok88159:5422'26"+7:06
Top

D-12   length 2720m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Jeanne VAN PUYMBROECKBELOmega100034:5412'49"
2.Frida HOPENORModum OL70149:4818'18"+14:54
3.Viktoriya VALYAVKASVKCardinal59858:2121'27"+23:27
4.Fin MYLLEBELhamok5331:05:3224'05"+30:38
DNSJeanne RENARDBELhamok
DNSLouise MATTARTBELHermathenae
Top

D-14   length 4370m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Sofie BOSMANSBELOmega100050:0811'28"
2.Hanne TIESTERSBELOmega95852:2111'58"+2:13
3.Feike KERCKHOFSBELOmega92854:0312'22"+3:55
4.Lorena HOSNERSUIOLregioolten85158:5513'28"+8:47
5.Mette TIESTERSBELOmega8091:01:5714'10"+11:49
6.Noor DE MITSBELTROL7321:08:3215'40"+18:24
7.Fee MYLLEBELhamok7091:10:4216'10"+20:34
8.Marit ZWIKKERNEDTROL6721:14:3417'03"+24:26
DNSMaya RENARDBELhamok
DNSSarah ROOMANBELTROL
Top

D-16   length 4310m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok100047:1610'58"
2.Lotte VERHAEGENBELOmega98947:4711'05"+0:31
3.Lotte TIESTERSBELOmega89452:5212'15"+5:36
4.Tille DE SMULBELOmega7171:05:5615'17"+18:40
5.Mona INGRISANISUIOLregioolten6551:12:0816'44"+24:52
DNSChiara PFROMMGERWOLF Haltern
DNSLisa HARMSGERWOLF Haltern
Top

D-18   length 5140m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Mikaela GRAYAUSUgly Gully Orienteers100045:168'48"
2.Kato KEUPPENSBELOmega99545:298'50"+0:13
3.Julia KREKELSBELTROL89650:309'49"+5:14
4.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB86752:1310'09"+6:57
5.Emma MAESBELK.O.L.81055:5310'52"+10:37
6.Diana Nora MARIASHUNMaccabi VAC5971:15:4914'45"+30:33
DNSJulie VAN MUYSENBELOmega
DNSSophie LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher
Top

DE   length 6770m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Anna MOILANENFINKuopion Suunnistajat100048:237'08"
2.Greet OEYENBELhamok95850:297'27"+2:06
3.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega93151:597'40"+3:36
4.Kim GEYPENBELOmega90553:277'53"+5:04
5.Hannah THIELSBELHainaut O.C.90453:327'54"+5:09
6.Eva VAN BOVENNEDOlifant84357:258'28"+9:02
7.Maria PEREVERZINAIndiv.7751:02:249'13"+14:01
8.Aurelia PARISFRACRCO7271:06:329'49"+18:09
9.Elise VANELFRATout Azimut Fameck6321:16:3511'18"+28:12
Top

D21   length 5700m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Eveline HUSNERSUIOLK WIGGERTAL100051:118'58"
2.Natalia PEREVERZINAIndiv.91156:129'51"+5:01
3.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL85559:5210'30"+8:41
4.Charlotte THEYSBELOmega8441:00:3810'38"+9:27
5.Mariya PEREPELYTSYAUKROC O-Kompas8391:00:5910'41"+9:48
6.Jolien VANDEBROEKBELhamok8381:01:0310'42"+9:52
7.Kim TIREZBELco colmar7951:04:2211'17"+13:11
DNSClaudia ROOMANBELASUB
DNSKatja BLUMEGERBerliner TSC
DNSStefanie WASSMERSUIOLG Suhr
Top

DB   length 4310m (1)

points[H:]M:Smin/km
NCLClara COXBELOmega
Top

D35   length 5140m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Imke VAN OPSTALNEDK.O.L.100048:469'29"
2.Barbara GIUGANINOITACO296350:379'50"+1:51
3.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.96050:499'53"+2:03
4.Helena PLUYMERSBELTROL94851:2510'00"+2:39
5.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath8021:00:4711'49"+12:01
6.Jennifer BOEYKENSBELOmega7051:09:1013'27"+20:24
7.Tania HENDRICKXBELhamok6611:13:4714'21"+25:01
--Saskia KROONNEDOlifant01:05:5412'49"+17:08
DNSSéverine VANDERMEULENBELC.O. Liège
Top

D40   length 5140m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Elisabeth SCHUTJESBELhamok100044:238'38"
2.Eva LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher94147:099'10"+2:46
3.Nancy WENDERICKXBELhamok91848:209'24"+3:57
4.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega91448:349'26"+4:11
5.Meredith GRAYAUSUgly Gully Orienteers87250:559'54"+6:32
6.Ellen BOURGONJONBELTROL81454:3110'36"+10:08
7.Lies PROVOOSTBELOmega81454:3310'36"+10:10
8.Nadja ZAHNDSUIOLG Thun77657:1011'07"+12:47
9.Metka UDOVICSLOOK Bovec77457:2011'09"+12:57
10.f VASSILEVAITACO276058:2411'21"+14:01
11.Olga ZWIKKERNEDTROL74059:5711'39"+15:34
12.Laurence DRABSBELASUB7101:02:3312'10"+18:10
13.Matyasné PASKUJHUNMaccabi VAC4981:29:0517'19"+44:42
DNSHilde BREESCHBELTROL
DNSSofie D'HONDTBELOmega
Top

D45   length 4310m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega100037:228'40"
2.May Ingela HOPENORModum OL84944:0210'12"+6:40
3.Els SPILLEBEENBELOmega68554:3312'39"+17:11
4.Janni Anette HELWEGDENBallerup OK6211:00:1313'58"+22:51
5.Evi DRESEGEROLV Uslar5921:03:0914'39"+25:47
6.Karin DECLERCQBELhamok4871:16:4717'48"+39:25
7.Marijke DEBRUYNEBELhamok4811:17:4118'01"+40:19
8.Renate THYS MARCLAYSUICA Rosé4521:22:4019'10"+45:18
DNSAmber THYSBELhamok
DNSAngelique DE GRANDEBELOmega
DNSEllen DE BIEBELOmega
DNSGalyna KULIKOVAGERSilin
DNSNatalia KUNITSKAYARUSTitan
Top

D50   length 4310m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega100049:1811'26"
2.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck95951:2511'55"+2:07
3.Anne GODELSUICA Rosé95751:3211'57"+2:14
4.Susanne MAIBACHSUIol norska90754:2112'36"+5:03
5.Kristel PALMANSBELOmega88555:4412'55"+6:26
6.Laurence AUGHUETBELASUB86357:0613'14"+7:48
7.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.83559:0413'42"+9:46
8.Lina JASULAITYTELTUOlifant6921:11:1316'31"+21:55
9.Martine HOEKSMANEDOlifant5831:24:3319'37"+35:15
10.Anja POTVINBELco colmar5361:32:0121'20"+42:43
11.Martine MAMPAEYBELTROL5061:37:2622'36"+48:08
12.Marion VILZGERTV Eitelborn4611:46:5924'49"+57:41
DNSAn VERBERNEBELhamok
DNSElena KARPENKOVARUSIndiv.
DNSKristel MERTENSBELTROL
DNSMasja VAN DE VENNEDKOVZ
Top

D55   length 4370m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Hilde KROLSBELhamok100043:109'52"
2.Annette BONDEDENBallerup OK91946:5910'45"+3:49
3.Lily HUSNERSUIOLK WIGGERTAL85350:3811'35"+7:28
4.Caroline MACKENZIEGBRDarlington Orienteers85050:4611'37"+7:36
5.Ulla MOILANENFINKuopion Suunnistajat84451:0811'42"+7:58
6.Greta MOLSBELhamok82052:4012'03"+9:30
7.Tamara DENYSENKOSVKCardinal79554:1712'25"+11:07
8.Maria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC75856:5513'01"+13:45
9.Alexandra BAESBELTROL75757:0113'02"+13:51
10.Hilde VERCAERENBELK.O.L.7001:01:4114'06"+18:31
11.Sonja NIJSBELOmega6831:03:1214'27"+20:02
12.Keiko CONWAYGBRGuildford Orienteers6591:05:3214'59"+22:22
13.Myriam BRUYNINCKXBELhamok4521:35:2721'50"+52:17
DNSCatherine DICKBURTBELASUB
DNSFrançoise RENARDBELC.O. Liège
Top

D60   length 4370m (11)

points[H:]M:Smin/km
1.Käthi KOHLERSUIOLG Dahsen100043:179'54"
2.Lotta VALENTINSWEGustavsbergs OK84251:2411'45"+8:07
3.Odette MORETBELK.O.L.77855:3712'43"+12:20
4.Julienne VANREUSELBELhamok72259:5713'43"+16:40
5.Liset HENDRICKXBELOmega6421:07:2515'25"+24:08
6.Marie-Christine METTENBELK.O.L.6081:11:1316'17"+27:56
7.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège6071:11:1916'19"+28:02
8.Maria SULZERSUIOLG Skandia5771:14:5917'09"+31:42
9.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland5551:18:0117'51"+34:44
DNSIrma COLLIENNEBELO.L.V. Eifel
DNSMarina DRIESENBELOmega
Top

D65   length 3800m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Nicole VANHEESBELhamok100047:1112'25"
2.Paulette BLOMMENBELOmega97348:2912'45"+1:18
3.Sirpa KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat93550:2813'16"+3:17
4.Margrith HOFERSUIOLG Breitsee91051:5213'38"+4:41
5.Ulla ENGELBYSWEPan-Kristianstad90052:2413'47"+5:13
6.Monica ROELINGNEDTROL87553:5714'11"+6:46
7.Caty DAWSONPORGAFANHORI7791:00:3215'55"+13:21
8.Lieve GEENSBELTROL7191:05:3717'16"+18:26
9.Ursula WYSSSUIOLregioolten6731:10:0618'26"+22:55
10.Margrit WASSMERSUIOLG Suhr5591:24:2422'12"+37:13
Top

D70   length 3060m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Margareta HARALDSSONSWEGustavsbergs OK100038:4112'38"
2.Marie-Christine BLANCHEBELASUB70255:0618'00"+16:25
3.Danielle NOLENSBELhamok70055:1518'03"+16:34
4.Christa ZWIKKERNEDTROL6031:04:1220'58"+25:31
5.Annie ROMBOUTNEDTROL5351:12:1523'36"+33:34
6.Marianne SELLGRENSWESigtuna OK4541:25:1627'51"+46:35
DNSGilberte MARIENBELK.O.L.
Top

H-10   length 2670m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Wout BOECKXBELOmega100029:5911'13"
2.Thor WOLLESBELhamok91032:5612'20"+2:57
3.Daan COOLSBELTROL86534:3912'58"+4:40
4.Tomass ANDERSONSLATTerrible Hedgehogs OFC72741:1515'26"+11:16
5.Sam MANGELSCHOTSBELOmega70842:2015'51"+12:21
6.Viek DE MITSBELTROL62847:4617'53"+17:47
7.Rik VERHAEGENBELOmega54455:0420'37"+25:05
8.Daan SMOLDERSBELK.O.L.4441:07:3525'18"+37:36
DNSSascha KURTNEDKOVZ
Top

H10B   length 2670m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Kobe DEFERMBELhamok100031:2211'44"
2.Max VAN PUYMBROECKBELOmega88435:3013'17"+4:08
3.Mats VAN DE MOORTELBELOmega82637:5914'13"+6:37
4.Witse BOECKXBELOmega52659:4022'20"+28:18
DNSJakob VAN DER KLEIJBELhamok
DNSJens DEFERMBELhamok
Top

H-12   length 2720m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Thor DE MITSBELTROL100034:0612'32"
2.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.95535:4313'07"+1:37
3.Tom BOSMANSBELOmega81142:0415'27"+7:58
4.Stef MANGELSCHOTSBELOmega66351:2618'54"+17:20
Top

H-14   length 4310m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok100031:077'13"
2.Oskar HOPENORModum OL55556:0413'00"+24:57
DNSMatias LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat
DNSMats DE SMULBELOmega
Top

H-16   length 5700m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Willem BAKELANTSBELOmega100036:186'22"
2.Merlijn VAN RUMSTBELOmega87341:357'17"+5:17
3.Jarne THIELSBELOmega84542:567'31"+6:38
4.Noé ZAHNDSUIOLG Thun63157:3410'05"+21:16
NCLWolf DE MITSBELTROL
DNSAntoine MATTARTBELHermathenae
DNSLukas DASBELOmega
Top

H-18   length 6590m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Adam CONWAYGBRGuildford Orienteers100051:087'45"
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega94454:108'13"+3:02
DNSJason VERLINDENBELIndiv.
DNSNick MEURSBELIndiv.
Top

H-20   length 7620m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Daniel GRAYAUSUgly Gully Orienteers100057:467'34"
DNSRyan GRAYAUSUgly Gully Orienteers
Top

HE   length 9000m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Benjamin ANCIAUX DOMABELhamok100049:375'30"
2.Jeroen HOEKX DOMABELhamok91954:006'00"+4:23
3.Mathias BLAISEBELC.O. Liège90055:096'07"+5:32
4.Niko VAENERBERGFINLahden Suunnistajat -3789355:346'10"+5:57
5.Ken PEETERSBELTROL89155:416'11"+6:04
6.Tomy JANSSENSBELOmega87656:406'17"+7:03
7.Joost TALLOENBELOmega7911:02:426'58"+13:05
8.Teemu NISKANENFINLahden Suunnistajat -377831:03:227'02"+13:45
9.Tom GEYPENBELOmega7551:05:417'17"+16:04
10.Sylvain STERCKXBELBalise 107351:07:307'30"+17:53
11.Frederik MEYNENBELhamok6451:16:538'32"+27:16
12.Remco HEREIJGERSNEDOlifant6431:17:108'34"+27:33
13.Jean-Claude JIMENEZBELhamok5561:29:129'54"+39:35
14.Florian STERCKXBELBalise 105521:29:519'59"+40:14
NCLJoni SOLONENFINLahden Suunnistajat -37
DNSJosep MORLA VANRELLESPAROMON Pontevedra
DNSMarvin GOERICKEGERBerliner TSC
DNSTapani MÄKINENFINTurun Metsänkävijät
DNSTarmo KUUBESTASUB
Top

H21   length 7620m (14)

points[H:]M:Smin/km
1.Nico CEUNENBELhamok100055:477'19"
2.Winand BERNAERSBELK.O.L.97257:227'31"+1:35
3.Dieter COENBELTROL9001:01:578'07"+6:10
4.Alex DE ROECKBELOmega8911:02:388'13"+6:51
5.Toon MELISBELhamok8581:05:038'32"+9:16
6.Gert BRABANTSBELIndiv.8551:05:138'33"+9:26
7.Kilian BLAISESUICA Rosé8441:06:058'40"+10:18
8.Tim COPPENSBELK.O.L.7761:11:519'25"+16:04
9.Aleksander KOWALCZYKPOLTROL7521:14:089'43"+18:21
10.Marc WAGENAARNEDOlifant7341:16:009'58"+20:13
11.Dries WOESTENBORGHSBELTROL4452:05:1716'26"+1:09:30
DNSIo Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering Club
DNSSerhii MASHYNSKYIUKRKSO O-Kompas
DNSWilliam TONNEAUBELO.L.V. Eifel
Top

HB   length 5700m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Ronald SOMERSNEDK.O.L.100049:008'35"
2.Steven TIESTERSBELOmega7811:02:4311'00"+13:43
3.Jonas VAN PUYMBROECKBELOmega7471:05:3411'30"+16:34
4.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège6461:15:4913'18"+26:49
5.Matyas PASKUJHUNMaccabi VAC5911:22:5814'33"+33:58
Top

H35   length 7620m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELTROL100051:166'43"
2.Toon PEETERSBELTROL89257:277'32"+6:11
3.Silvio ZAHNDSUIOLG Thun88158:107'38"+6:54
4.Wim BRIESBELK.O.L.8181:02:428'13"+11:26
5.Dieter SELSBELhamok7421:09:079'04"+17:51
6.Frank MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin6741:16:039'58"+24:47
DNSDries VAN DER KLEIJBELhamok
DNSJeroen VAN DER KLEIJBELhamok
DNSMichael HEINFELDNERGERHansa Simmerath
Top

H40   length 6590m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Jan OEYENBELOmega100041:006'13"
2.Tim DILENBELK.O.L.78951:587'53"+10:58
3.Davy HEESAKKERSNEDOlifant78252:267'57"+11:26
4.Dolf LEPPENSBELK.O.L.76053:568'11"+12:56
5.Sam DEFERMBELhamok71257:358'44"+16:35
6.Kristian BOSISIOSLOOK Bovec70358:178'50"+17:17
7.Koen BOSMANSBELOmega69658:528'55"+17:52
8.Jan BOECKXBELOmega5831:10:2210'40"+29:22
9.Pascal MYLLEBELhamok5101:20:2012'11"+39:20
NCLKristof WOLLESBELhamok
DNSJo DASBELOmega
DNSKim JANSENBELOmega
DNSStefaan SCHUTJESBELhamok
Top

H45   length 6590m (26)

points[H:]M:Smin/km
1.Olivier DE SMULBELOmega100045:416'55"
2.Fredrik NORDSTRÖMSWEOK Älgen93149:047'26"+3:23
3.Stefano BRAMBILLAITACO286252:588'02"+7:17
4.Mats BERGENFURSWEIK Vikings OK85053:468'09"+8:05
5.Kurt SMETBELTROL83654:398'17"+8:58
6.Marc KERCKHOFSBELOmega79257:418'45"+12:00
7.Roel SMOLDERSBELK.O.L.78158:288'52"+12:47
8.Kimmo LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat77858:448'54"+13:03
9.Ralph KURTGERTROL7231:03:099'34"+17:28
10.Michael HOCK DOMABELOLG Sankt Vith ARDOC7191:03:339'38"+17:52
11.Tuomas KIVELÄFINRaisu Lumous7121:04:109'44"+18:29
12.Yves DE MITSBELTROL6961:05:369'57"+19:55
13.Kris WYNENBELK.O.L.6961:05:399'57"+19:58
14.Jur RINGERSNEDhamok6881:06:2410'04"+20:43
15.Yves GOMREEBELHainaut O.C.6791:07:1610'12"+21:35
16.Franky AERTSBELOmega6781:07:2110'13"+21:40
17.Koen VANGESTELBELOmega6481:10:3010'41"+24:49
18.Gunther DEFERMEBELhamok5921:17:1311'43"+31:32
19.Gert MANGELSCHOTSBELOmega3462:12:1320'03"+1:26:32
DNSAttila DUDÁSHUNKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
DNSBen VERAARTBELK.O.L.
DNSEric MATTARTBELHermathenae
DNSJean-Marc GILLETBELOmega
DNSRoland VAN LOONNEDKOVZ
DNSRonny TIMMERSBELhamok
DNSSteven LORNOYBELOmega
Top

H50   length 5700m (29)

points[H:]M:Smin/km
1.Matti YLILUIKKIFINSuomusjärven Sisu100039:276'55"
2.Bart MELLEBEEKBELhamok99039:506'59"+0:23
3.Wim VERVOORTBELTROL98140:137'03"+0:46
4.Mats LILJASWEOK Älgen93942:007'22"+2:33
5.Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège93942:017'22"+2:34
6.Martin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi91443:107'34"+3:43
7.Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel90443:387'39"+4:11
8.Koen NEYENSBELK.O.L.89843:577'42"+4:30
9.Marko VIRTAFINTurun Suunnistajat89344:117'45"+4:44
10.Jyrki NIEMINENFINLounais-Hämeen Rasti88544:367'49"+5:09
11.Guy TIREZBELco colmar85446:138'06"+6:46
12.Andre DE VEIRMANBELTROL80349:078'37"+9:40
13.Wim GEERTS DOMABELhamok77450:598'56"+11:32
14.Bart WILLEMSBELOmega73553:399'24"+14:12
15.Juha SUUTARIFINKuopion Suunnistajat71954:529'37"+15:25
16.Blaise MARCLAYBELC.O. Liège71655:049'39"+15:37
17.Andreas MOHRENGERHansa Simmerath70755:509'47"+16:23
18.Jean-claude MARIONSUICA Rosé69856:299'54"+17:02
19.Alastair MACKENZIEGBRDarlington Orienteers69556:489'57"+17:21
20.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.67558:2510'14"+18:58
21.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb65959:5310'30"+20:26
22.Denis COLLOMBFRAco amberieu5871:07:1311'47"+27:46
23.Koen CROONSBELOmega5731:08:5312'05"+29:26
24.Marc VANHERLEBELhamok5561:10:5912'27"+31:32
DNSChristian HARMSGERWOLF Haltern
DNSFabian BIEVELEZBELbievelez
DNSNoël NIJSTENBELBorasca
DNSPim VAN DER WIJKNEDOlifant
DNSRudy ROOMANBELTROL
Top

H55   length 5140m (31)

points[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELhamok100038:307'29"
2.Eric VANDEBROEKBELhamok98339:117'37"+0:41
3.Philippe PAGEFRACharante Maritime Orientation98239:127'37"+0:42
4.Guido TIMMERSBELhamok93041:248'03"+2:54
5.François JACOBSBELOmega92041:518'08"+3:21
6.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland90342:398'17"+4:09
7.Bart VAN DE MOORTELBELOmega89842:538'20"+4:23
8.Erik VAN DYCKBELTROL83146:209'00"+7:50
9.Alex BORRUSTitan81747:069'09"+8:36
10.Jan TOELENBELK.O.L.80847:389'16"+9:08
11.Steven JOCHEMSNEDKOVZ80847:409'16"+9:10
12.Werner DRESEGEROLV Uslar80447:529'18"+9:22
13.Hennie KENNISNEDOlifant80347:569'19"+9:26
14.Gunnar HOPENORModum OL79348:339'26"+10:03
15.Thomas HELLINGSUIIndiv.78349:109'33"+10:40
16.Jan THEYSBELOmega74751:3410'01"+13:04
17.Freddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC74351:5010'05"+13:20
18.Wolfgang VILZGERTV Eitelborn70354:4710'39"+16:17
19.Ivan HEYNINCKBELhamok67057:2811'10"+18:58
20.Patrick BLEYEN DOMABELhamok66158:1411'19"+19:44
21.Air ANDERSSONLATTerrible Hedgehogs OFC65159:0711'30"+20:37
22.Erik VAN DE WEIJERBELOmega64559:4311'37"+21:13
23.Patrick VAN BOSCHBELTROL6391:00:1311'42"+21:43
24.Dirk CEULEMANSBELOmega6251:01:3511'58"+23:05
25.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.6131:02:5012'13"+24:20
26.Phil CONWAYGBRGuildford Orienteers6001:04:1312'29"+25:43
27.Mathias LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher5601:08:4813'23"+30:18
28.Brenton GRAYAUSUgly Gully Orienteers4781:20:3515'40"+42:05
29.Dirk SPIESSENSBELTROL3961:37:1218'54"+58:42
DNSDirk FABRÉBELOmega
DNSMartin BECKERSBELhamok
Top

H60   length 4450m (22)

points[H:]M:Smin/km
1.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm100038:328'39"
2.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.95140:309'06"+1:58
3.Eddy GRESSENSBELK.O.L.91742:019'26"+3:29
4.Patrick WALLAERTBELOmega91442:099'28"+3:37
5.Joergen PEDERSENDENAkademisk Skytteforening90342:399'35"+4:07
6.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.89243:119'42"+4:39
7.Anne HEIKOOPNEDOlifant84845:2510'12"+6:53
Gregers JORGENSENDENBallerup OK84845:2510'12"+6:53
9.Roger BOCKXBELK.O.L.83146:2210'25"+7:50
10.Julien VAN BOSCHBELTROL81747:0910'35"+8:37
11.Markku SAVOLAINENFINKuopion Suunnistajat79248:4010'56"+10:08
12.Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB77849:3011'07"+10:58
13.Karel PEETERSBELK.O.L.77149:5711'13"+11:25
14.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.73952:1011'43"+13:38
15.Chris ADDIERSBELOmega66358:0613'03"+19:34
16.Marc BUEKERSBELK.O.L.64759:3613'23"+21:04
17.Guus VAN BOVENNEDOlifant5011:16:5317'16"+38:21
NCLGerrit VAN DE RIETNEDOlifant
DNSEddie GEYPENBELK.O.L.
DNSFerdinand GEBOERSBELK.O.L.
DNSLeo BAEYENSBELOmega
DNSLucien BOSMANSBELhamok
Top

H65   length 4370m (28)

points[H:]M:Smin/km
1.Hansruedi KOHLERSUIOLG Dahsen100035:578'13"
2.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase95237:458'38"+1:48
3.Andre AERTSBELhamok93138:378'50"+2:40
4.Rogier VANAKENBELOmega85641:599'36"+6:02
5.Servais HICKBELC.O. Liège80544:3810'12"+8:41
6.Rudy CANTREBELK.O.L.78945:3410'25"+9:37
7.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath77146:3710'40"+10:40
8.Dominique SCHUTJESBELhamok74048:3311'06"+12:36
9.Matz LARSSONSWEGustavsbergs OK73249:0511'13"+13:08
10.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath72049:5711'25"+14:00
11.Kalle LINDQVISTSWEVäxjö OK71250:2911'33"+14:32
12.Brian JOHNSONGBRWimborne orienteers69551:4211'49"+15:45
13.Fritz SULZERSUIOLG Skandia69152:0211'54"+16:05
14.Heinrich GÖTTEGEROLF Mainz68652:2311'59"+16:26
15.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.67653:1112'10"+17:14
16.Guido CEUNENBELhamok61358:4113'25"+22:44
17.Marc BRIERSBELK.O.L.60859:0813'31"+23:11
18.Eddie DE KERFNEDTROL5731:02:4414'21"+26:47
19.Magnus HARALDSSONSWEGustavsbergs OK5701:03:0614'26"+27:09
20.Fernand SCHEELENBELhamok5651:03:3814'33"+27:41
21.Léonard THIENPONDTBELASUB5231:08:4615'44"+32:49
22.Jozef BELMANSBELK.O.L.5011:11:4816'25"+35:51
23.Robert SCUVEEBELC.O. Liège4121:27:1919'58"+51:22
DNSAlfons BAKELANTSBELK.O.L.
DNSAnton BUYTAERTBELOmega
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
DNSRoger HENDRICKXBELhamok
DNSVasil SILINGERSilin
Top

H70   length 3800m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Frans WENSBELTROL100040:0310'32"
Franz WYSSSUIOLregioolten100040:0310'32"
3.Roy DAWSONPORGAFANHORI97641:0310'48"+1:00
4.Jouko KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat95342:0111'03"+1:58
5.Mike IN 'T GROENNEDTROL94542:2311'09"+2:20
6.Hans Chr. STRIBDENHerlufsholm93043:0411'19"+3:01
7.Anders SELLGRENSWESigtuna OK89045:0011'50"+4:57
8.Åge LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat85846:4012'16"+6:37
9.Jos THYSBELhamok84247:3412'31"+7:31
10.Errol PITTETSUIOLG Breitsee83847:4812'34"+7:45
11.Vic VANDERSTRAETENBELhamok82948:1912'42"+8:16
12.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.80649:4213'04"+9:39
13.Dirk ZWIKKERNEDTROL76052:4113'51"+12:38
14.Eddie DESMEDTBELTROL71056:2314'50"+16:20
15.Mark VAN BRUGGENBELTROL6651:00:1515'51"+20:12
16.Ferdy NIJSTBELK.O.L.6341:03:0816'36"+23:05
17.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca5501:12:5319'10"+32:50
DNSJean BAISIPONTBELC.O. Liège
DNSJos BYLEMANSBELK.O.L.
Top

H75   length 3060m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok100037:5412'23"
2.Chris NEYENSBELK.O.L.91041:3813'36"+3:44
3.Heinz KELLERSUIol.biel.seeland88043:0514'04"+5:11
4.Bert GEUDENSBELK.O.L.87743:1214'07"+5:18
5.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok81946:1515'06"+8:21
6.Jean OOMSBELhamok81846:2115'08"+8:27
7.Alfons BOSCHBELTROL63659:3319'27"+21:39
DNSAlex COURSIERBELTROL
DNSJean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB
Top

H80   length 3060m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega100048:0615'43"
2.Peo BENGTSSONSWEPan-Kristianstad96150:0416'21"+1:58
3.Georges CEUNENBELK.O.L.7691:02:3320'26"+14:27
4.Frans VAN DE MOORTELBELOmega7541:03:4620'50"+15:40
5.Henri VANDENBERKBELK.O.L.6471:14:2024'17"+26:14
6.Jan VAN HEESBELK.O.L.5131:33:4830'39"+45:42
DNSAndre DE RIJKBELK.O.L.
DNSBonaventuur CLOOSTERMANSBELhamok
Top

SE   length 4610m (26)

points[H:]M:Smin/km
1.Lien ADDIERSBELOmega044:109'34"
2.Nico KOHNENBELO.L.G. St. Vith ARDOC046:3410'06"+2:24
3.Eleonore SCUVEEBELC.O. Liège048:3110'31"+4:21
4.André PEETERSBELTROL050:3610'58"+6:26
5.Francis KRIERBELASUB050:4911'01"+6:39
6.Elia KOHNENBELO.L.G. St. Vith ARDOC051:4311'13"+7:33
7.Nora MOURITSNEDARGUS056:2012'13"+12:10
8.Mika THEISSENBELO.L.G. St. Vith ARDOC056:2912'15"+12:19
9.Corinne SERVAISBELASUB056:4512'18"+12:35
10.Liese GEERTSBELTROL058:5112'45"+14:41
11.Maxime SCHOMMERBELO.L.G. St. Vith ARDOC01:00:2913'07"+16:19
12.Alex COURSIERTROL01:03:0813'41"+18:58
13.Annelies BOOMANTSBELIndiv.01:03:1713'43"+19:07
14.Marianne COHNENBELO.L.G. St. Vith ARDOC01:03:3713'47"+19:27
15.Jolien PASPONTBELTROL01:04:3414'00"+20:24
16.Hanne MOURITSNEDARGUS01:10:4315'20"+26:33
17.Georges BARBIERBELASUB01:14:2616'08"+30:16
18.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.01:15:0116'16"+30:51
19.Kristin RAMSTEDTSWEOk Linné01:16:2916'35"+32:19
20.Liesbet ROMMENSBELhamok01:24:4218'22"+40:32
21.Floris VAN RUMSTBELOmega01:28:3019'11"+44:20
22.Maryline DEMEUSEBELC.O. Liège01:32:4920'08"+48:39
23.Rob SEGERSBorasca01:42:1922'11"+58:09
24.Wies ROOTHOOFDSBELIndiv.02:11:2228'29"+1:27:12
NCLNelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.
NCLMartha Miranda MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin
Top

LE   length 2430m (12)

points[H:]M:Smin/km
1.Anton HUSNERSUIOLK WIGGERTAL030:2312'30"
2.Alexander MAESBELhamok045:4318'48"+15:20
3.Helena MAESBELhamok045:5218'52"+15:29
4.Roos VAN BRUGGENBELTROL047:1419'26"+16:51
5.Jasper MOMMAERTSBELOmega052:2921'35"+22:06
6.Elke VAN BALENBELK.O.L.053:3522'03"+23:12
7.Annika MOMMAERTSBELOmega053:4422'06"+23:21
8.Bram BRIESBELK.O.L.054:0822'16"+23:45
9.Arke COXBELOmega01:02:4125'47"+32:18
10.Jana BRIESBELK.O.L.01:17:3431'55"+47:11
11.Bram RIGOUTSBELBorasca01:22:0833'47"+51:45
NCLPieter VAN RUMSTBELOmega
Top

SD   length 4530m (40)

points[H:]M:Smin/km
1.Desmond FRANSSENBELTROL028:246'16"
2.Filip KENNISBELhamok041:459'12"+13:21
3.Jukka KOTILEHTOFINOmega042:429'25"+14:18
4.Virpi KORPIFINOmega042:439'25"+14:19
5.Lien VANDERLINDENBELOmega043:299'35"+15:05
6.Etienne DE WITBELK.O.L.044:579'55"+16:33
7.Michael MARGOLINGERGSV Düsseldorf045:079'57"+16:43
8.Marc LIJNENBELhamok045:139'58"+16:49
9.An KESSELAERSBELOmega046:1910'13"+17:55
10.Alfred SIMKENSBELK.O.L.047:5310'34"+19:29
11.Marieke ADDIERSBELOmega051:0111'15"+22:37
12.Flore TOELENBELK.O.L.051:2011'19"+22:56
13.Julie SMEETSBELOmega051:3811'23"+23:14
14.Herman MOOIJNEDARGUS054:1511'58"+25:51
15.Jean-Pierre DE ROECKBELOmega054:3812'03"+26:14
16.Georges VONCKBELTROL054:4412'04"+26:20
17.Frank WEYLERBELTROL056:2312'26"+27:59
18.Marc HERMANSBELhamok059:5013'12"+31:26
19.Dirk SOERSK.O.L.01:00:1613'18"+31:52
20.Annemieke BLOEMNEDOlifant01:05:0214'21"+36:38
21.Hazel VAN RUMSTBELOmega01:05:4014'29"+37:16
22.Jan BOUWMANGERLölner OL-Team01:06:0514'35"+37:41
23.Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel01:06:2114'38"+37:57
24.Dirk BERWAERTSBELTROL01:06:3014'40"+38:06
25.William NICQUEBELTROL01:12:0615'54"+43:42
26.Willeke VAN WERVENNEDARGUS01:14:5016'31"+46:26
27.Fred TOSSERAMSNEDTROL01:15:4916'44"+47:25
28.Lily-Anne COLEBELTROL01:19:0617'27"+50:42
29.Lieve DEPRINSBELK.O.L.01:22:2318'11"+53:59
30.Etienne DE CANNEBELOmega01:24:2718'38"+56:03
31.Paul BOLSENSBELTROL01:28:0719'27"+59:43
32.Niels VAN DEN EEDEBELIndiv.01:33:3420'39"+1:05:10
Steven VAN DEN EEDEBELIndiv.01:33:3420'39"+1:05:10
34.André LEDENTBELBalise 1001:35:1321'01"+1:06:49
35.Paul KESSELAERSBELOmega01:37:3021'31"+1:09:06
36.Geneviève MICHILSBELTROL01:59:0626'17"+1:30:42
NCLAdriaan BURGMANSNEDKOVZ
NCLDick DUCROBELOmega
NCLJasper FLACHSBELBorasca
DNSRaf MAESBELhamok
Top

LD   length 7950m (42)

points[H:]M:Smin/km
1.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok053:036'40"
2.Siegfried BAKELANTSBELhamok056:557'09"+3:52
3.Marco MENSINKNEDARGUS058:077'18"+5:04
4.Gerald SOUWEINEBELASUB01:00:127'34"+7:09
5.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL01:01:157'42"+8:12
6.Cedric BOECKXBELBorasca01:01:267'43"+8:23
7.Daniel STEIGERGERHansa Simmerath01:03:267'58"+10:23
8.Thijs VAN HAMBELhamok01:04:578'10"+11:54
9.Donald VAN BOVENBELTROL01:06:138'19"+13:10
10.Jan MARIENBELK.O.L.01:07:528'32"+14:49
11.Christian GILLETBELASUB01:08:418'38"+15:38
12.Tim HILLENBELOmega01:09:128'42"+16:09
13.Bert VERVECKENBELTROL01:09:278'44"+16:24
14.Kieran MACDONELLAUSASUB01:11:238'58"+18:20
15.Ludwig WILLEMSBELTROL01:11:328'59"+18:29
16.Pieter BAKXNEDOlifant01:11:519'02"+18:48
17.Tom KENISBELK.O.L.01:12:199'05"+19:16
18.Quinten LOOYMANSBELTROL01:12:369'07"+19:33
19.Silke VAN ROOYBELTROL01:14:449'24"+21:41
20.Vincent RIGOUTSBELTROL01:15:409'31"+22:37
21.Richard ROBINSONBELASUB01:17:339'45"+24:30
22.Clare LONERGANAUSASUB01:17:449'46"+24:41
23.Raimonds BRICISLATMeridians01:17:459'46"+24:42
24.David RIABELOmega01:17:469'46"+24:43
25.Mathijs HERREMANSBorasca01:20:0710'04"+27:04
26.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ01:21:3910'16"+28:36
27.Luc VERWAESTBELhamok01:32:4811'40"+39:45
28.Philippe DOFFIGNYBELBalise 1001:33:4311'47"+40:40
29.Philip EYCKMANSBELhamok01:34:2811'52"+41:25
30.Ideke VAN HOOFNEDKOVZ01:35:1311'58"+42:10
31.Edouard ROGGEBELTROL01:43:4013'02"+50:37
32.Sietske PEETERSBELTROL01:45:3813'17"+52:35
33.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.01:45:4713'18"+52:44
34.Willy LAMONBELAltaïr C.O.01:46:0513'20"+53:02
35.Tom VIVETBELhamok01:46:5713'27"+53:54
36.Dries COXBELOmega01:58:0014'50"+1:04:57
NCLMarc MEEUWSSENBELTROL
NCLRychon VAN PUTTENBELhamok
NCLWannes VAN HAMBELhamok
NCLKristine MOURITSNEDARGUS
NCLMarc CLAESBELhamok
NCLSteven NOELSBELIndiv.
Top

Total

Omega102
hamok82
TROL71
K.O.L.60
ASUB18
Olifant14
C.O. Liège12
Indiv.12
Borasca7
KOVZ7
Kinder-O7
ARGUS6
Hansa Simmerath6
Helsingin Suunnistajat5
O.L.G. St. Vith ARDOC5
Ugly Gully Orienteers5
Altaïr C.O.4
Balise 104
CA Rosé4
Gustavsbergs OK4
Kuopion Suunnistajat4
Modum OL4
OLG Thun4
OLregioolten4
Ballerup OK3
CO23
Guildford Orienteers3
Hainaut O.C.3
Hermathenae3
Lahden Suunnistajat -373
Maccabi VAC3
O.L.V. Eifel3
OLG Breitsee3
OLG Sankt Vith ARDOC3
OLK Argus Lüscher3
OLK WIGGERTAL3
WOLF Haltern3
co colmar3
Berliner TSC2
Cardinal2
Darlington Orienteers2
GAFANHORI2
Herlufsholm2
Kaulsdorfer OLV Berlin2
OK Bovec2
OK Älgen2
OLG Dahsen2
OLG Siegerland2
OLG Skandia2
OLG Suhr2
OLV Uslar2
Pan-Kristianstad2
Sigtuna OK2
Silin2
TV Eitelborn2
Terrible Hedgehogs OFC2
Titan2
Tout Azimut Fameck2
AROMON Pontevedra1
Akademisk Skytteforening1
C.O. Pégase1
CRCO1
Charante Maritime Orientation1
GSV Düsseldorf1
IK Vikings OK1
KSO O-Kompas1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja1
Lounais-Hämeen Rasti1
Lölner OL-Team1
Meridians1
N.S.V. Amel1
OC O-Kompas1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
Ok Linné1
Raisu Lumous1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Metsänkävijät1
Turun Suunnistajat1
Växjö OK1
Wimborne orienteers1
Youth Advance Orienteering Club1
bievelez1
co amberieu1
ol norska1
ol.biel.seeland1
Total: 562