clublogo
index

Sylvester 2019 - Dag 5
Helchterenbos 30.12.2019
K.O.L.

Last updated: 31.12.2019 14:08:43Contact/Remarks: info@sylvester5.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 SE LE SD LD
Days 1 2 3 4 5 ALL
Total
 Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

D-10   length 2320m (3)

points[H:]M:Smin/km
1.Mey ZAHNDSUIOLG Thun100022:079'31"
2.Mila VAN DE MOORTELBELOmega79027:5912'03"+5:52
3.Elin ZWIKKERNEDTROL73630:0312'57"+7:56
Top

D10B   length 2320m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Rosie VAN PUYMBROECKBELOmega100032:0013'47"
2.Ninthe WOLLESBELhamok90835:1415'11"+3:14
Top

D-12   length 3020m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Jeanne VAN PUYMBROECKBELOmega100027:058'58"
2.Fin MYLLEBELhamok73736:4512'10"+9:40
3.Frida HOPENORModum OL72437:2312'22"+10:18
4.Viktoriya VALYAVKASVKCardinal48156:1618'37"+29:11
DNSJeanne RENARDBELhamok
DNSLouise MATTARTBELHermathenae
Top

D-14   length 3980m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Sarah ROOMANBELTROL100028:457'13"
2.Hanne TIESTERSBELOmega84933:518'30"+5:06
3.Lorena HOSNERSUIOLregioolten76937:229'23"+8:37
4.Sofie BOSMANSBELOmega74738:299'40"+9:44
5.Feike KERCKHOFSBELOmega71939:5810'02"+11:13
6.Marit ZWIKKERNEDTROL61946:2611'40"+17:41
7.Fee MYLLEBELhamok60247:4511'59"+19:00
8.Noor DE MITSBELTROL54253:0513'20"+24:20
9.Mette TIESTERSBELOmega48159:4715'01"+31:02
DNSMaya RENARDBELhamok
Top

D-16   length 4190m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok100039:499'30"
2.Lotte TIESTERSBELOmega98440:279'39"+0:38
3.Lotte VERHAEGENBELOmega92143:1510'19"+3:26
4.Mona INGRISANISUIOLregioolten89944:1710'34"+4:28
5.Tille DE SMULBELOmega88245:1010'46"+5:21
DNSChiara PFROMMGERWOLF Haltern
DNSLisa HARMSGERWOLF Haltern
Top

D-18   length 5230m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega100038:377'23"
2.Mikaela GRAYAUSUgly Gully Orienteers96040:147'41"+1:37
3.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB91542:138'04"+3:36
4.Emma MAESBELK.O.L.90542:418'09"+4:04
DNSDiana Nora MARIASHUNMaccabi VAC
DNSJulia KREKELSBELTROL
DNSJulie VAN MUYSENBELOmega
DNSSophie LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher
Top

DE   length 7080m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok100043:486'11"
2.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega97944:456'19"+0:57
3.Hannah THIELSBELHainaut O.C.90248:326'51"+4:44
4.Kim GEYPENBELOmega89049:146'57"+5:26
5.Aurelia PARISFRACRCO85551:127'13"+7:24
6.Maria PEREVERZINAIndiv.82253:177'31"+9:29
7.Elise VANELFRATout Azimut Fameck79455:107'47"+11:22
8.Eva VAN BOVENNEDOlifant78355:557'53"+12:07
9.Anna MOILANENFINKuopion Suunnistajat5811:15:2210'38"+31:34
Top

D21   length 5640m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Eveline HUSNERSUIOLK WIGGERTAL100041:587'26"
2.Stefanie WASSMERSUIOLG Suhr98842:297'31"+0:31
3.Claudia ROOMANBELASUB90546:238'13"+4:25
4.Jolien VANDEBROEKBELhamok87547:588'30"+6:00
5.Natalia PEREVERZINAIndiv.85149:198'44"+7:21
6.Charlotte THEYSBELOmega84649:358'47"+7:37
7.Kim TIREZBELco colmar72557:5310'15"+15:55
8.Mariya PEREPELYTSYAUKROC O-Kompas70459:3610'34"+17:38
9.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL5251:19:5614'10"+37:58
10.Katja BLUMEGERBerliner TSC4541:32:2616'23"+50:28
Top

DB   length 4190m (1)

points[H:]M:Smin/km
1.Clara COXBELOmega10003:00:0942'59"
Top

D35   length 5230m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Helena PLUYMERSBELTROL100037:027'04"
2.Imke VAN OPSTALNEDK.O.L.92240:117'40"+3:09
3.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.87142:328'07"+5:30
4.Stephanie HEINFELDNERGERHansa Simmerath68454:1010'21"+17:08
5.Barbara GIUGANINOITACO262859:0111'17"+21:59
6.Tania HENDRICKXBELhamok5221:10:5813'34"+33:56
--Saskia KROONNEDOlifant054:4010'27"+17:38
NCLJennifer BOEYKENSBELOmega
DNSSéverine VANDERMEULENBELC.O. Liège
Top

D40   length 5230m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Elisabeth SCHUTJESBELhamok100037:487'13"
2.Nancy WENDERICKXBELhamok97838:407'23"+0:52
3.Meredith GRAYAUSUgly Gully Orienteers96239:187'30"+1:30
4.Ellen BOURGONJONBELTROL83645:138'38"+7:25
5.Eva LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher83045:318'42"+7:43
6.Laurence DRABSBELASUB80347:048'59"+9:16
7.f VASSILEVAITACO280247:099'00"+9:21
8.Olga ZWIKKERNEDTROL75350:109'35"+12:22
9.Metka UDOVICSLOOK Bovec73551:259'49"+13:37
10.Lies PROVOOSTBELOmega68854:5610'30"+17:08
11.Nadja ZAHNDSUIOLG Thun67755:5110'40"+18:03
DNSHilde BREESCHBELTROL
DNSKatja VAN OOSTERWIJCKBELOmega
DNSMatyasné PASKUJHUNMaccabi VAC
DNSSofie D'HONDTBELOmega
Top

D45   length 4190m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega100030:387'18"
2.Els SPILLEBEENBELOmega73941:289'53"+10:50
3.Evi DRESEGEROLV Uslar61150:0811'57"+19:30
4.Janni Anette HELWEGDENBallerup OK60650:3212'03"+19:54
5.Karin DECLERCQBELhamok58552:2412'30"+21:46
6.Renate THYS MARCLAYSUICA Rosé51759:1614'08"+28:38
7.Marijke DEBRUYNEBELhamok5061:00:2914'26"+29:51
NCLMay Ingela HOPENORModum OL
DNSAmber THYSBELhamok
DNSAngelique DE GRANDEBELOmega
DNSEllen DE BIEBELOmega
DNSGalyna KULIKOVAGERSilin
DNSNatalia KUNITSKAYARUSTitan
Top

D50   length 4190m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELTROL100034:048'07"
2.Laurence AUGHUETBELASUB85539:519'30"+5:47
3.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck85439:539'31"+5:49
4.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega85040:059'33"+6:01
5.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.83740:439'43"+6:39
6.Anne GODELSUICA Rosé73946:0611'00"+12:02
7.Lina JASULAITYTELTUOlifant72447:0211'13"+12:58
8.Kristel PALMANSBELOmega60256:3313'29"+22:29
9.Susanne MAIBACHSUIol norska58658:1013'52"+24:06
10.An VERBERNEBELhamok57858:5614'03"+24:52
11.Masja VAN DE VENNEDKOVZ4841:10:2716'48"+36:23
12.Anja POTVINBELco colmar4821:10:4216'52"+36:38
13.Martine MAMPAEYBELTROL3131:48:4425'57"+1:14:40
NCLMarion VILZGERTV Eitelborn
DNSElena KARPENKOVARUSIndiv.
DNSMartine HOEKSMANEDOlifant
Top

D55   length 3980m (15)

points[H:]M:Smin/km
1.Caroline MACKENZIEGBRDarlington Orienteers100034:168'36"
2.Catherine DICKBURTBELASUB96835:238'53"+1:07
3.Greta MOLSBELhamok93536:409'12"+2:24
4.Françoise RENARDBELC.O. Liège89038:299'40"+4:13
Lily HUSNERSUIOLK WIGGERTAL89038:299'40"+4:13
6.Hilde KROLSBELhamok82941:2110'23"+7:05
7.Hilde VERCAERENBELK.O.L.79143:2010'53"+9:04
8.Sonja NIJSBELOmega78843:2910'55"+9:13
9.Tamara DENYSENKOSVKCardinal72547:1511'52"+12:59
10.Alexandra BAESBELTROL70148:5112'16"+14:35
11.Keiko CONWAYGBRGuildford Orienteers64353:1913'23"+19:03
12.Annette BONDEDENBallerup OK60956:1714'08"+22:01
13.Myriam BRUYNINCKXBELhamok3981:26:0421'37"+51:48
DNSMaria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC
DNSUlla MOILANENFINKuopion Suunnistajat
Top

D60   length 3980m (11)

points[H:]M:Smin/km
1.Käthi KOHLERSUIOLG Dahsen100034:418'42"
2.Odette MORETBELK.O.L.78144:2611'09"+9:45
3.Lotta VALENTINSWEGustavsbergs OK77544:4411'14"+10:03
4.Marie-Christine METTENBELK.O.L.73247:2111'53"+12:40
5.Julienne VANREUSELBELhamok72947:3611'57"+12:55
6.Maria SULZERSUIOLG Skandia71348:3912'13"+13:58
7.Marina DRIESENBELOmega68550:3812'43"+15:57
8.Liset HENDRICKXBELOmega4711:13:3418'29"+38:53
DNSAlexandra WANNERGEROLG Siegerland
DNSBernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège
DNSIrma COLLIENNEBELO.L.V. Eifel
Top

D65   length 3560m (10)

points[H:]M:Smin/km
1.Ulla ENGELBYSWEPan-Kristianstad100036:5510'22"
2.Monica ROELINGNEDTROL97038:0410'41"+1:09
3.Sirpa KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat95038:5110'54"+1:56
4.Lieve GEENSBELTROL83044:2812'29"+7:33
5.Caty DAWSONPORGAFANHORI77447:4313'24"+10:48
6.Nicole VANHEESBELhamok73350:2114'08"+13:26
7.Margrith HOFERSUIOLG Breitsee69653:0214'53"+16:07
8.Ursula WYSSSUIOLregioolten5691:04:5518'14"+28:00
DNSMargrit WASSMERSUIOLG Suhr
DNSPaulette BLOMMENBELOmega
Top

D70   length 3410m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Christa ZWIKKERNEDTROL100043:4012'48"
2.Margareta HARALDSSONSWEGustavsbergs OK92447:1613'51"+3:36
3.Gilberte MARIENBELK.O.L.83852:0715'17"+8:27
4.Marie-Christine BLANCHEBELASUB81953:1915'38"+9:39
5.Marianne SELLGRENSWESigtuna OK79255:0616'09"+11:26
6.Annie ROMBOUTNEDTROL6771:04:2818'54"+20:48
NCLDanielle NOLENSBELhamok
Top

H-10   length 2320m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Wout BOECKXBELOmega100017:537'42"
2.Viek DE MITSBELTROL76623:2010'03"+5:27
3.Daan SMOLDERSBELK.O.L.75023:5010'16"+5:57
4.Thor WOLLESBELhamok73824:1410'26"+6:21
5.Tomass ANDERSONSLATTerrible Hedgehogs OFC73724:1610'27"+6:23
6.Daan COOLSBELTROL71525:0010'46"+7:07
7.Rik VERHAEGENBELOmega69725:3911'03"+7:46
8.Sam MANGELSCHOTSBELOmega64627:4011'55"+9:47
DNSSascha KURTNEDKOVZ
Top

H10B   length 2320m (6)

points[H:]M:Smin/km
1.Mats VAN DE MOORTELBELOmega100025:3511'01"
2.Max VAN PUYMBROECKBELOmega76533:2614'24"+7:51
3.Witse BOECKXBELOmega48652:3722'40"+27:02
DNSJakob VAN DER KLEIJBELhamok
DNSJens DEFERMBELhamok
DNSKobe DEFERMBELhamok
Top

H-12   length 3020m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.100023:277'45"
2.Tom BOSMANSBELOmega89626:108'39"+2:43
3.Thor DE MITSBELTROL84827:399'09"+4:12
4.Stef MANGELSCHOTSBELOmega51245:4815'09"+22:21
Top

H-14   length 4190m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok100023:245'35"
2.Mats DE SMULBELOmega83228:076'42"+4:43
3.Matias LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat46250:3812'05"+27:14
4.Oskar HOPENORModum OL46150:4712'07"+27:23
Top

H-16   length 5640m (7)

points[H:]M:Smin/km
1.Willem BAKELANTSBELOmega100032:055'41"
2.Merlijn VAN RUMSTBELOmega80040:057'06"+8:00
3.Wolf DE MITSBELTROL68746:428'16"+14:37
4.Noé ZAHNDSUIOLG Thun4941:04:5511'30"+32:50
5.Lukas DASBELOmega3881:22:4214'39"+50:37
DNSAntoine MATTARTBELHermathenae
DNSJarne THIELSBELOmega
Top

H-18   length 6750m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Adam CONWAYGBRGuildford Orienteers100040:115'57"
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega5811:09:1210'15"+29:01
DNSJason VERLINDENBELIndiv.
DNSNick MEURSBELIndiv.
Top

H-20   length 7590m (2)

points[H:]M:Smin/km
1.Daniel GRAYAUSUgly Gully Orienteers100044:205'50"
2.Ryan GRAYAUSUgly Gully Orienteers94746:496'10"+2:29
Top

HE   length 8760m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Marvin GOERICKEGERBerliner TSC100042:254'50"
2.Ken PEETERSBELTROL98842:574'54"+0:32
3.Jeroen HOEKX DOMABELhamok94145:055'08"+2:40
4.Tomy JANSSENSBELOmega92645:485'13"+3:23
5.Niko VAENERBERGFINLahden Suunnistajat -3790846:435'19"+4:18
6.Joni SOLONENFINLahden Suunnistajat -3790147:045'22"+4:39
7.Teemu NISKANENFINLahden Suunnistajat -3786848:515'34"+6:26
8.Tom GEYPENBELOmega79853:116'04"+10:46
9.Tapani MÄKINENFINTurun Metsänkävijät72358:396'41"+16:14
10.Remco HEREIJGERSNEDOlifant71659:136'45"+16:48
11.Jean-Claude JIMENEZBELhamok5781:13:228'22"+30:57
NCLMathias BLAISEBELC.O. Liège
DNSBenjamin ANCIAUXBELhamok
DNSFlorian STERCKXBELBalise 10
DNSFrederik MEYNENBELhamok
DNSJoost TALLOENBELOmega
DNSJosep MORLA VANRELLESPAROMON Pontevedra
DNSSylvain STERCKXBELBalise 10
DNSTarmo KUUBESTASUB
Top

H21   length 7590m (14)

points[H:]M:Smin/km
1.Winand BERNAERSBELK.O.L.100050:056'35"
2.Kilian BLAISESUICA Rosé99450:236'38"+0:18
3.Aleksander KOWALCZYKPOLTROL97351:286'46"+1:23
4.Gert BRABANTSBELIndiv.96851:456'49"+1:40
5.Alex DE ROECKBELOmega95252:376'55"+2:32
6.Dieter COENBELTROL93253:437'04"+3:38
7.Nico CEUNENBELhamok93053:517'05"+3:46
8.Tim COPPENSBELK.O.L.8231:00:518'01"+10:46
9.Marc WAGENAARNEDOlifant7951:02:598'17"+12:54
10.Dries WOESTENBORGHSBELTROL5111:37:5512'54"+47:50
DNSIo Pan WONGHKGYouth Advance Orienteering Club
DNSSerhii MASHYNSKYIUKRKSO O-Kompas
DNSToon MELISBELhamok
DNSWilliam TONNEAUBELO.L.V. Eifel
Top

HB   length 5640m (5)

points[H:]M:Smin/km
1.Ronald SOMERSNEDK.O.L.100042:377'33"
2.Steven TIESTERSBELOmega72858:3210'22"+15:55
3.Jonas VAN PUYMBROECKBELOmega72059:1010'29"+16:33
DNSBruno VANDERMEULENBELC.O. Liège
DNSMatyas PASKUJHUNMaccabi VAC
Top

H35   length 7590m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok100045:165'57"
2.Wim BRIESBELK.O.L.87251:566'50"+6:40
3.Toon PEETERSBELTROL86252:316'55"+7:15
4.Silvio ZAHNDSUIOLG Thun83354:207'09"+9:04
5.Frank MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin81355:427'20"+10:26
6.Michael HEINFELDNERGERHansa Simmerath7351:01:368'06"+16:20
7.Dieter SELSBELhamok6451:10:109'14"+24:54
NCLWiet LAENENBELTROL
DNSDries VAN DER KLEIJBELhamok
Top

H40   length 6750m (13)

points[H:]M:Smin/km
1.Jan OEYENBELOmega100035:285'15"
2.Tim DILENBELK.O.L.77945:316'44"+10:03
3.Jan BOECKXBELOmega74547:377'03"+12:09
4.Stefaan SCHUTJESBELhamok73348:227'09"+12:54
5.Koen BOSMANSBELOmega73148:327'11"+13:04
6.Dolf LEPPENSBELK.O.L.69850:477'31"+15:19
7.Pascal MYLLEBELhamok68551:477'40"+16:19
8.Kristof WOLLESBELhamok65454:168'02"+18:48
9.Kristian BOSISIOSLOOK Bovec64654:538'07"+19:25
10.Jo DASBELOmega4961:11:2910'35"+36:01
DNSDavy HEESAKKERSNEDOlifant
DNSKim JANSENBELOmega
DNSSam DEFERMBELhamok
Top

H45   length 6750m (26)

points[H:]M:Smin/km
1.Fredrik NORDSTRÖMSWEOK Älgen100040:326'00"
2.Roland VAN LOONNEDKOVZ98641:076'05"+0:35
3.Ronny TIMMERSBELhamok95742:206'16"+1:48
4.Marc KERCKHOFSBELOmega92543:486'29"+3:16
5.Stefano BRAMBILLAITACO287846:116'50"+5:39
6.Kurt SMETBELTROL83548:337'11"+8:01
7.Kimmo LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat83348:387'12"+8:06
8.Roel SMOLDERSBELK.O.L.82748:597'15"+8:27
9.Mats BERGENFURSWEIK Vikings OK82349:147'17"+8:42
10.Olivier DE SMULBELOmega80650:187'27"+9:46
11.Koen VANGESTELBELOmega79750:507'31"+10:18
12.Jur RINGERSNEDhamok77452:237'45"+11:51
13.Franky AERTSBELOmega76852:457'48"+12:13
14.Yves DE MITSBELTROL75653:367'56"+13:04
15.Jean-Marc GILLETBELOmega71156:598'26"+16:27
16.Gunther DEFERMEBELhamok70857:148'28"+16:42
17.Tuomas KIVELÄFINRaisu Lumous67859:488'51"+19:16
--Yves GOMREEBELHainaut O.C.037:285'33"-3:04
DNSAttila DUDÁSHUNKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
DNSBen VERAARTBELK.O.L.
DNSEric MATTARTBELHermathenae
DNSGert MANGELSCHOTSBELOmega
DNSKris WYNENBELK.O.L.
DNSRalph KURTGERTROL
DNSSteven LORNOYBELOmega
Top

H50   length 5640m (29)

points[H:]M:Smin/km
1.Rudy ROOMANBELTROL100033:536'00"
2.Noël NIJSTENBELBorasca99034:146'04"+0:21
3.Martin NOLTEGERO.L.V. Eifel98634:226'05"+0:29
4.Matti YLILUIKKIFINSuomusjärven Sisu98034:356'07"+0:42
5.Guy TIREZBELco colmar97134:546'11"+1:01
6.Mats LILJASWEOK Älgen94335:576'22"+2:04
7.Bart MELLEBEEKBELhamok88638:146'46"+4:21
8.Marko VIRTAFINTurun Suunnistajat85339:447'02"+5:51
9.Juha SUUTARIFINKuopion Suunnistajat79742:327'32"+8:39
10.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.77743:377'44"+9:44
11.Wim GEERTS DOMABELhamok77044:007'48"+10:07
12.Andre DE VEIRMANBELTROL75744:447'55"+10:51
13.Jean-claude MARIONSUICA Rosé73845:568'08"+12:03
14.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb67050:368'58"+16:43
15.Alastair MACKENZIEGBRDarlington Orienteers66650:529'01"+16:59
16.Denis COLLOMBFRAco amberieu4941:08:3512'09"+34:42
17.Blaise MARCLAYBELC.O. Liège4851:09:5112'23"+35:58
NCLJyrki NIEMINENFINLounais-Hämeen Rasti
NCLBart WILLEMSBELOmega
NCLWim VERVOORT DOMABELTROL
NCLKoen CROONSBELOmega
DNSAndreas MOHRENGERHansa Simmerath
DNSChristian HARMSGERWOLF Haltern
DNSFabian BIEVELEZBELbievelez
DNSKoen NEYENSBELK.O.L.
DNSMarc VANHERLEBELhamok
DNSMartin SCHAFFNERSUIOLK Piz Hasi
DNSPierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège
DNSPim VAN DER WIJKNEDOlifant
Top

H55   length 5230m (31)

points[H:]M:Smin/km
1.Philippe PAGEFRACharante Maritime Orientation100031:466'04"
2.Bart VAN DE MOORTELBELOmega96033:056'19"+1:19
3.Luc MELISBELhamok95833:096'20"+1:23
4.Eric VANDEBROEKBELhamok93933:506'28"+2:04
5.François JACOBSBELOmega92534:206'33"+2:34
6.Guido TIMMERSBELhamok87836:116'55"+4:25
7.Steven JOCHEMSNEDKOVZ84637:337'10"+5:47
8.Jan TOELENBELK.O.L.82138:417'23"+6:55
9.Erik VAN DE WEIJERBELOmega81938:477'24"+7:01
10.Thomas HELLINGSUIIndiv.81039:127'29"+7:26
11.Erik VAN DYCKBELTROL78040:437'47"+8:57
12.Gunnar HOPENORModum OL76541:307'56"+9:44
13.Wolfgang VILZGERTV Eitelborn75142:178'05"+10:31
14.Jan THEYSBELOmega74442:438'10"+10:57
15.Hennie KENNISNEDOlifant72743:438'21"+11:57
16.Ivan HEYNINCKBELhamok70844:538'34"+13:07
17.Werner DRESEGEROLV Uslar70545:048'37"+13:18
18.Air ANDERSSONLATTerrible Hedgehogs OFC65848:169'13"+16:30
19.Phil CONWAYGBRGuildford Orienteers65348:419'18"+16:55
20.Mathias LÜSCHERSUIOLK Argus Lüscher63150:209'37"+18:34
21.Dirk CEULEMANSBELOmega5241:00:3911'35"+28:53
22.Patrick VAN BOSCHBELTROL5211:00:5911'39"+29:13
23.Brenton GRAYAUSUgly Gully Orienteers4801:06:1412'39"+34:28
24.Dirk SPIESSENSBELTROL3491:31:0617'25"+59:20
DNSAlex BORRUSTitan
DNSDirk FABRÉBELOmega
DNSFreddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC
DNSMartin BECKERSBELhamok
DNSNikolaj WANNERGEROLG Siegerland
DNSPatrick BLEYENBELhamok
DNSPeter VANDE LOOCKBELK.O.L.
Top

H60   length 4740m (22)

points[H:]M:Smin/km
1.Arne KRISTENSENDENHerlufsholm100032:186'48"
2.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant97133:167'01"+0:58
3.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.94534:107'12"+1:52
4.Joergen PEDERSENDENAkademisk Skytteforening92235:037'23"+2:45
5.Roger BOCKXBELK.O.L.88536:297'41"+4:11
6.Patrick WALLAERTBELOmega87337:007'48"+4:42
7.Anne HEIKOOPNEDOlifant78241:178'42"+8:59
8.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.76542:148'54"+9:56
9.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.75043:059'05"+10:47
10.Jean-Noël DEBEHOGNEBELASUB73743:499'14"+11:31
11.Markku SAVOLAINENFINKuopion Suunnistajat68447:129'57"+14:54
12.Chris ADDIERSBELOmega66548:3510'14"+16:17
13.Karel PEETERSBELK.O.L.65649:1410'23"+16:56
14.Gregers JORGENSENDENBallerup OK59654:1311'26"+21:55
15.Guus VAN BOVENNEDOlifant58355:2611'41"+23:08
16.Julien VAN BOSCHBELTROL56057:3912'09"+25:21
17.Eddie GEYPENBELK.O.L.54459:2212'31"+27:04
18.Marc BUEKERSBELK.O.L.4941:05:2613'48"+33:08
DNSEddy GRESSENSBELK.O.L.
DNSFerdinand GEBOERSBELK.O.L.
DNSLeo BAEYENSBELOmega
DNSLucien BOSMANSBELhamok
Top

H65   length 3980m (28)

points[H:]M:Smin/km
1.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase100027:126'50"
2.Rudy CANTREBELK.O.L.98327:406'57"+0:28
3.Hansruedi KOHLERSUIOLG Dahsen96628:097'04"+0:57
4.Andre AERTSBELhamok93529:067'18"+1:54
5.Matz LARSSONSWEGustavsbergs OK81033:368'26"+6:24
6.Servais HICKBELC.O. Liège79534:128'35"+7:00
7.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath78234:488'44"+7:36
8.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.71837:529'30"+10:40
9.Brian JOHNSONGBRWimborne orienteers69539:099'50"+11:57
10.Guido CEUNENBELhamok68639:399'57"+12:27
11.Magnus HARALDSSONSWEGustavsbergs OK68439:459'59"+12:33
12.Dominique SCHUTJESBELhamok66041:1110'20"+13:59
13.Marc BRIERSBELK.O.L.65641:2810'25"+14:16
14.Fritz SULZERSUIOLG Skandia61544:1311'06"+17:01
15.Eddie DE KERFNEDTROL59545:4211'28"+18:30
16.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath59345:5311'31"+18:41
17.Anton BUYTAERTBELOmega56947:4712'00"+20:35
18.Kalle LINDQVISTSWEVäxjö OK56747:5712'02"+20:45
19.Fernand SCHEELENBELhamok55249:1812'23"+22:06
20.Robert SCUVEEBELC.O. Liège47956:4714'16"+29:35
21.Jozef BELMANSBELK.O.L.4241:04:1316'08"+37:01
DNSAlfons BAKELANTSBELK.O.L.
DNSHeinrich GÖTTEGEROLF Mainz
DNSLuc HEUNINCKXBELK.O.L.
DNSLéonard THIENPONDTBELASUB
DNSRoger HENDRICKXBELhamok
DNSRogier VANAKENBELOmega
DNSVasil SILINGERSilin
Top

H70   length 3560m (19)

points[H:]M:Smin/km
1.Mike IN 'T GROENNEDTROL100030:178'30"
2.Roy DAWSONPORGAFANHORI89333:559'31"+3:38
3.Jouko KOIVULAFINHelsingin Suunnistajat89233:569'31"+3:39
4.Franz WYSSSUIOLregioolten86934:519'47"+4:34
5.Frans WENSBELTROL86135:119'52"+4:54
6.Hans Chr. STRIBDENHerlufsholm85335:309'58"+5:13
7.Jos THYSBELhamok80637:3510'33"+7:18
8.Dirk ZWIKKERNEDTROL74240:4911'27"+10:32
9.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.72042:0411'48"+11:47
10.Vic VANDERSTRAETENBELhamok71542:2011'53"+12:03
11.Eddie DESMEDTBELTROL71242:3311'57"+12:16
12.Jos BYLEMANSBELK.O.L.69243:4612'17"+13:29
13.Mark VAN BRUGGENBELTROL66245:4312'50"+15:26
14.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca59850:3814'13"+20:21
15.Errol PITTETSUIOLG Breitsee57952:2014'42"+22:03
NCLÅge LILJESTRÖMFINHelsingin Suunnistajat
NCLAnders SELLGRENSWESigtuna OK
DNSFerdy NIJSTBELK.O.L.
DNSJean BAISIPONTBELC.O. Liège
Top

H75   length 3410m (9)

points[H:]M:Smin/km
1.Heinz KELLERSUIol.biel.seeland100035:3910'27"
2.Chris NEYENSBELK.O.L.91439:0011'26"+3:21
3.Bert GEUDENSBELK.O.L.90239:3111'35"+3:52
4.Phil MELLEBEEKBELhamok89539:5011'40"+4:11
5.Jean OOMSBELhamok79045:0613'13"+9:27
6.Alfons BOSCHBELTROL60558:5317'16"+23:14
7.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok5421:05:5019'18"+30:11
DNSAlex COURSIERBELTROL
DNSJean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB
Top

H80   length 3410m (8)

points[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELOmega100049:3914'33"
2.Henri VANDENBERKBELK.O.L.98050:4014'51"+1:01
3.Michel OOMSBELOmega93353:1215'36"+3:33
4.Peo BENGTSSONSWEPan-Kristianstad88256:1916'30"+6:40
5.Georges CEUNENBELK.O.L.8061:01:3418'03"+11:55
DNSAndre DE RIJKBELK.O.L.
DNSBonaventuur CLOOSTERMANSBELhamok
DNSJan VAN HEESBELK.O.L.
Top

SE   length 4350m (16)

points[H:]M:Smin/km
1.Kieran MACDONELLAUSASUB041:439'35"
2.Anne HAVEMANNEDIndiv.043:5210'05"+2:09
3.Nora MOURITSNEDARGUS044:2910'13"+2:46
4.Jorge Manu MARQUESBELOmega047:3010'55"+5:47
5.Tony PAULYBELTROL050:3711'38"+8:54
6.Hanne MOURITSNEDARGUS052:3912'06"+10:56
7.Jan CAPPAERTBELTROL059:5513'46"+18:12
8.Kobe CAPPAERTBELTROL01:00:0613'48"+18:23
9.Kristin RAMSTEDTSWEOk Linné01:02:1214'17"+20:29
10.Esther REITSMANEDARGUS01:02:1314'18"+20:30
11.Aron REITSEMANEDARGUS01:09:2615'57"+27:43
12.i COLLIENNEBELO.L.V. Eifel01:09:3415'59"+27:51
13.Philip EYCKMANSBELhamok01:34:4821'47"+53:05
14.Vic EYCKMANSBELhamok01:35:3021'57"+53:47
NCLMartha Miranda MIESKEGERKaulsdorfer OLV Berlin
DNSMaryline DEMEUSEBELC.O. Liège
Top

LE   length 2650m (4)

points[H:]M:Smin/km
1.Anton HUSNERSUIOLK WIGGERTAL029:5711'18"
2.Jasper BOUVEBELhamok01:09:4426'18"+39:47
3.Maria GIERLACHGERWOLF Haltern01:14:2628'05"+44:29
DNSLander VERDUYCKTBELOmega
Top

SD   length 4450m (38)

points[H:]M:Smin/km
1.Olaf WOERTELNEDKOVZ032:417'20"
2.Daria MOSKALENKOUKRC.O. Liège033:107'27"+0:29
3.Kris VERDUYCKTBELOmega034:057'39"+1:24
4.Eddy JANSENBELK.O.L.034:407'47"+1:59
5.Dirk GODELAINEBELhamok034:477'48"+2:06
6.Alfred SIMKENSBELK.O.L.035:127'54"+2:31
Naomi VAN OPSTALNEDK.O.L.035:127'54"+2:31
8.Flore TOELENBELK.O.L.036:568'17"+4:15
9.Ville KOTILEHTOFINOmega037:068'20"+4:25
10.Jukka KOTILEHTOFINOmega037:088'20"+4:27
11.j KREKELSBELTROL038:068'33"+5:25
12.Vincent VERSTAPPENNEDKOVZ038:578'45"+6:16
13.Patrick BLEYENSBELTROL040:059'00"+7:24
14.Clare LONERGANAUSASUB041:469'23"+9:05
15.Francis KRIERBELASUB042:479'36"+10:06
16.Adriaan BURGMANSNEDKOVZ042:559'38"+10:14
17.Kristine MOURITSNEDARGUS043:259'45"+10:44
18.Georges VONCKBELTROL044:3010'00"+11:49
19.Giel PARDOELNEDTROL045:0910'08"+12:28
20.Fred TOSSERAMSNEDTROL045:4010'15"+12:59
21.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL045:4110'15"+13:00
22.Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel046:3110'27"+13:50
23.Marc HERMANSBELhamok047:3810'42"+14:57
24.Natalie BEENAERTSBELOmega054:4812'18"+22:07
25.David RIABELOmega057:2312'53"+24:42
26.Willy ALARDSNEDTROL01:00:1213'31"+27:31
27.Steven MOMMAERTSBELOmega01:01:5913'55"+29:18
28.Charlotte LOOTSBELTROL01:08:1515'20"+35:34
29.Lucien TONNEAUBELO.L.V. Eifel01:08:4315'26"+36:02
30.Julia GIERLACHGERWOLF Haltern01:12:4816'21"+40:07
31.Georges BARBIERBELASUB01:22:5018'36"+50:09
32.b VANDERMEULENBELC.O. Liège01:24:4319'02"+52:02
33.Etienne DE CANNEBELOmega01:26:2919'26"+53:48
34.Wendy CAMPSTEYNBELhamok01:36:5721'47"+1:04:16
35.Marieke ADDIERSBELOmega06:53:4192'57"+6:21:00
--Lien VANDERLINDENBELOmega039:208'50"+6:39
NCLErwin WEERTSBELhamok
NTRoan WEERTSBELKinder-O0
Top

LD   length 7410m (29)

points[H:]M:Smin/km
1.François HANZENBELC.O. Liège044:195'58"
Klaas MELLEBEEKBELhamok044:195'58"
3.Marco MENSINKNEDARGUS045:426'10"+1:23
4.Jonas JANSENBELOmega045:456'10"+1:26
5.Matijs LOECKXBELOmega048:516'35"+4:32
6.Winston FRANSSENBELTROL049:096'37"+4:50
7.Sebastiaan LOOSENBELOmega049:496'43"+5:30
8.Philip VERVENNEBELOmega054:187'19"+9:59
9.Rychon VAN PUTTENBELhamok055:267'28"+11:07
10.Hans DE WITNEDK.O.L.055:317'29"+11:12
11.Thijs VAN HAMBELhamok057:037'41"+12:44
12.Ivan BATCHEVNEDKOVZ01:03:108'31"+18:51
13.Daniel STEIGERGERHansa Simmerath01:04:088'39"+19:49
14.Donald VAN BOVENBELTROL01:05:038'46"+20:44
15.Frederik LOECKXBELOmega01:05:378'51"+21:18
16.Filip KENNISBELhamok01:07:149'04"+22:55
17.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ01:10:459'32"+26:26
18.Bricis RAIMONDSLATMeridians01:11:339'39"+27:14
19.Eléonore ROBINSONBELHermathenae01:12:269'46"+28:07
20.Bert VERVECKENBELTROL01:12:489'49"+28:29
21.Kelly GYSENBELK.O.L.01:15:4310'13"+31:24
22.Brun VANDERMEULENBELC.O. Liège01:17:4710'29"+33:28
23.Gabriel MASCLIFRAamnerieu01:22:3311'08"+38:14
24.William NICQUEBELTROL01:25:0511'28"+40:46
25.Peter GIERLACHGERWOLF Haltern01:29:0212'00"+44:43
26.Philippe DOFFIGNYBELBalise 1001:34:5512'48"+50:36
NCLPatrick DE BRUYCKERNEDKOVZ
NCLLinda SCHRADERNEDOlifant
NCLEvelien KROOTNEDOlifant
Top

Total

Omega93
hamok74
TROL60
K.O.L.52
C.O. Liège15
ASUB14
Olifant14
KOVZ10
Indiv.8
ARGUS6
Hansa Simmerath6
WOLF Haltern6
Helsingin Suunnistajat5
O.L.V. Eifel5
Ugly Gully Orienteers5
CA Rosé4
Gustavsbergs OK4
Hermathenae4
Kuopion Suunnistajat4
Modum OL4
OLG Thun4
OLregioolten4
Balise 103
Ballerup OK3
CO23
Guildford Orienteers3
Hainaut O.C.3
Lahden Suunnistajat -373
Maccabi VAC3
OLK Argus Lüscher3
OLK WIGGERTAL3
co colmar3
Berliner TSC2
Borasca2
Cardinal2
Darlington Orienteers2
GAFANHORI2
Herlufsholm2
Kaulsdorfer OLV Berlin2
OK Bovec2
OK Älgen2
OLG Breitsee2
OLG Dahsen2
OLG Sankt Vith ARDOC2
OLG Siegerland2
OLG Skandia2
OLG Suhr2
OLV Uslar2
Pan-Kristianstad2
Sigtuna OK2
Silin2
TV Eitelborn2
Terrible Hedgehogs OFC2
Titan2
Tout Azimut Fameck2
AROMON Pontevedra1
Akademisk Skytteforening1
C.O. Pégase1
CRCO1
Charante Maritime Orientation1
IK Vikings OK1
KSO O-Kompas1
Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja1
Kinder-O1
Lounais-Hämeen Rasti1
Meridians1
N.S.V. Amel1
OC O-Kompas1
OLF Mainz1
OLK Piz Hasi1
Ok Linné1
Raisu Lumous1
Stavanger Orienteringsklubb1
Suomusjärven Sisu1
Turun Metsänkävijät1
Turun Suunnistajat1
Växjö OK1
Wimborne orienteers1
Youth Advance Orienteering Club1
amnerieu1
bievelez1
co amberieu1
ol norska1
ol.biel.seeland1
Total: 506