index

Aflossing Rik Thys
Opglabbeek 24.9.2021
Indiv.

Last updated: 24.09.2021 17:08:49HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


HOPEN Total Splits

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   
Top

H. Open  (90)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.10 W Tac 1 (10 W Tac)01:41:32
77.1Gert CLAESBEL5400m33:556'17"33:55(4)
77.2Paul GOOSSENS5500m41:057'28"1:15:00(4)
77.3Benjamin ANCIAUXBEL5000m26:325'18"1:41:32(1)
2.OMEGA 7 (Omega)01:42:05+0:33
63.1Bart DELOBELBEL5300m29:495'38"29:49(2)
63.2Kim JANSENBEL5100m41:128'05"1:11:01(2)
63.3Liam THIELSBEL5400m31:045'45"1:42:05(2)
3.TROL 2 (TROL)01:44:06+2:34
71.1Wim VERVOORT DOMABEL5300m34:296'30"34:29(6)
71.2Wiet LAENENBEL5200m40:467'50"1:15:15(6)
71.3Michael VAN BAELENBEL5300m28:515'27"1:44:06(3)
4.ANTWERP O 1 (Antwerp Orienteers)01:44:20+2:48
4.1Jeremy GENARBEL5400m31:485'53"31:48(3)
4.2Siegfried BAKELANTSBEL5100m38:137'30"1:10:01(1)
4.3Adriaan PELCKMANSBEL5300m34:196'28"1:44:20(4)
5.HAMOK 1 (hamok)01:44:32+3:00
33.1Dries VAN DER KLEIJBEL5200m35:056'45"35:05(8)
33.2Jeroen VAN DER KLEIJBEL5500m38:236'59"1:13:28(3)
33.3Thomas VAN DER KLEIJBEL5100m31:046'05"1:44:32(5)
6.OMEGA 8 (Omega)01:58:47+17:15
64.1Olivier DE SMULBEL5400m34:156'21"34:15(5)
64.2Mats DE SMULBEL5300m40:527'43"1:15:07(5)
64.3Wouter VAN MUYSENBEL5100m43:408'34"1:58:47(6)
7.TrgC Para 1 (TrgC Para)02:00:14+18:42
68.1Koen VANGESTELBEL5300m47:258'57"47:25(34)
68.2Niel DEIJGERS5300m36:276'53"1:23:52(8)
68.3Marc KERCKHOFSBEL5200m36:227'00"2:00:14(7)
8.LO&S Oirschot 1 (LO&S Oirschot)02:14:09+32:37
50.1Davy HEESAKKERSNED5400m41:197'39"41:19(17)
50.2Rik VAN GEFFEN5300m57:4310'53"1:39:02(19)
50.3Michel VAN DONGENNED5100m35:076'53"2:14:09(8)
9.OMEGA 5 (Omega)02:14:12+32:40
61.1Bart VAN DE MOORTELBEL5100m36:597'15"36:59(10)
61.2Patrick WALLAERTBEL5600m53:219'32"1:30:20(11)
61.3Rudi AERTSBEL5200m43:528'26"2:14:12(9)
10.TrgC Para 2 (TrgC Para)02:16:06+34:34
69.1Jo CREEMERS5200m42:418'13"42:41(19)
69.2Bert HAESEN5300m46:428'49"1:29:23(9)
69.3Franky AERTSBEL5300m46:438'49"2:16:06(10)
11.ANTWERP O 2 (Antwerp Orienteers)02:16:21+34:49
5.1Jelle BAKELANTSBEL5300m40:477'42"40:47(13)
5.2Silke VAN ROOYBEL5400m48:579'04"1:29:44(10)
5.3Dirk GENARBEL5100m46:379'08"2:16:21(11)
12.OMEGA 1 (Omega)02:17:36+36:04
57.1Kim GEYPENBEL5300m34:536'35"34:53(7)
57.2Els SPILLEBEENBEL5200m1:02:5612'06"1:37:49(15)
57.3Liesbeth VAN DE VELDEBEL5300m39:477'30"2:17:36(12)
13.Base Beauvechai 1 (Base Beauvechain/BKOKS)02:23:29+41:57
9.1Ivo TIMMERMANSBEL5300m53:5610'11"53:56(46)
9.2Olivier BRASSEUR5200m52:1210'02"1:46:08(30)
9.3Philip VAN HEMELENBEL5300m37:217'03"2:23:29(13)
14.Old CC R&A 1 (Old CC R&A)02:24:51+43:19
56.1Nicolas ABSIL5200m52:4010'08"52:40(43)
56.2Richard MATHOTBEL5400m52:169'41"1:44:56(25)
56.3Jean-Manuel VERPOORTENBEL5200m39:557'41"2:24:51(14)
15.FmnCCis-Adm 1 (FmnCCis-Adm)02:26:56+45:24
31.1Philip VERVENNEBEL5400m46:388'38"46:38(29)
31.2Younis DEVOLDERE5200m58:0711'11"1:44:45(24)
31.3Aurian LECOMTE5300m42:117'58"2:26:56(15)
16.Reserve 3 (15 Wing)02:27:01+45:29
100.1Aurelie DE SCHEPPER5300m45:288'35"45:28(26)
100.2Jerome SOTTIAUX5300m52:369'55"1:38:04(17)
100.3Olivier HERMANNBEL5100m48:579'36"2:27:01(16)
17.KOL 5 (K.O.L.)02:29:26+47:54
47.1Adrie VAN OPSTALNED5300m46:048'42"46:04(27)
47.2Naomi VAN OPSTALNED5200m53:3510'18"1:39:39(20)
47.3Lieke VAN OPSTALNED5400m49:479'13"2:29:26(17)
18.CBOS Noord 1 (CBOS Noord)02:29:32+48:00
18.1Rychon VAN PUTTENBEL5200m36:026'56"36:02(9)
18.2Alain DE WILDEBEL5400m57:2810'39"1:33:30(12)
18.3Hans VANBAELEN5200m56:0210'47"2:29:32(18)
19.BAL10 1 (Balise 10)02:29:39+48:07
7.1Eddy WINTERSBEL5200m41:097'55"41:09(16)
7.2Luc WERKXBEL5500m59:1410'46"1:40:23(22)
7.3Jos GOVENBEL5100m49:169'40"2:29:39(19)
20.Amicale IRMEP 2 (Amicale IRMEP)02:31:28+49:56
2.1Freddy SILLIENBEL5200m51:099'50"51:09(40)
2.2Xavier DUTILLEUX5300m1:02:1911'45"1:53:28(36)
2.3Pierre MARCHALBEL5300m38:007'10"2:31:28(20)
21.Kamp Beverlo 1 (Kamp Beverlo)02:31:41+50:09
40.1Guy TIREZBEL5400m48:409'01"48:40(38)
40.2Eddy JANSENBEL5000m45:369'07"1:34:16(14)
40.3Ronald SOMERSNED5400m57:2510'38"2:31:41(21)
22.29 Bn Log 1 (29 Bn Log)02:41:22+59:50
91.1Johan DROSSAERT5200m52:3510'07"52:35(42)
91.2Alain GENTENBEL5300m57:0710'47"1:49:42(33)
91.3Sam HABRAKEN5300m51:409'45"2:41:22(22)
23.11 Bn GN 1 (11 Bn GN)02:41:27+59:55
80.1Rik VAN HOEY5400m43:328'04"43:32(24)
80.2Thomas MEERSSCHAERT5300m59:5511'18"1:43:27(23)
80.3Jurgen COPPENS5100m58:0011'22"2:41:27(23)
24.ERM/KMS 3 (ERM/KMS)02:42:45+1:01:13
29.1Christophe GREGOIRE5300m1:05:0012'16"1:05:00(57)
29.2Raphael HEINS5200m53:4510'20"1:58:45(39)
29.3Serge DUSZABEL5300m44:008'18"2:42:45(24)
25.Bvr/5Li 2 (Bvr/5Li)02:46:36+1:05:04
15.1Andy HUYGHEBEL5200m43:398'24"43:39(25)
15.2Lucas WYNANT5400m55:0810'13"1:38:47(18)
15.3Jurgen SEYNAEVE5200m1:07:4913'02"2:46:36(25)
26.LO&S Oirschot 2 (LO&S Oirschot)02:49:25+1:07:53
51.1Anne HEIKOOPNED5300m55:2110'27"55:21(49)
51.2Willy ALARDSNED5400m1:09:2112'51"2:04:42(44)
51.3Hennie KENNISNED5100m44:438'46"2:49:25(26)
27.TROL 4 (TROL)02:51:01+1:09:29
73.1Meri CHKRIPESKAMKD5100m41:328'09"41:32(18)
73.2Betty DE MEYERBEL5300m1:06:2212'31"1:47:54(31)
73.3Linda VERBRAKENBEL5400m1:03:0711'41"2:51:01(27)
28.OMEGA 4 (Omega)02:53:12+1:11:40
60.1Kato HILLENBEL5000m46:399'20"46:39(30)
60.2Leen WOUTERSBEL5300m1:04:0012'05"1:50:39(35)
60.3Els PUTBEL5500m1:02:3311'22"2:53:12(28)
29.2 Cdo 1 (2 Cdo)02:55:49+1:14:17
84.1Dany MATHUES5100m58:4511'31"58:45(53)
84.2Geoffrey LAMBERT5300m46:318'47"1:45:16(27)
84.3Johan PEFFER5500m1:10:3312'50"2:55:49(29)
30.HAMOK 3 (hamok)02:56:23+1:14:51
35.1Dominique SCHUTJESBEL5400m1:10:1613'01"1:10:16(65)
35.2Patrick BLEYEN DOMABEL5100m53:5310'34"2:04:09(43)
35.3Wim GEERTSBEL5300m52:149'51"2:56:23(30)
31.Bn Aie 1 (Bn Aie)02:57:00+1:15:28
11.1Nico VAN UYTSEL5100m49:039'37"49:03(39)
11.2Cedric VAN DE PUTTE5300m48:519'13"1:37:54(16)
11.3Jens VAN POUCKEBEL5500m1:19:0614'23"2:57:00(31)
32.ERM/KMS 4 (ERM/KMS)02:57:19+1:15:47
30.1Jonathan CATOT5200m47:289'08"47:28(35)
30.2Toma RADOI5200m1:02:3212'02"1:50:00(34)
30.3Philippe PISVIN5400m1:07:1912'28"2:57:19(32)
33.10 W Tac 2 (10 W Tac)03:00:34+1:19:02
78.1Jasper MICHIELS5100m1:07:3113'14"1:07:31(61)
78.2Erik SEGERS5200m51:139'51"1:58:44(38)
78.3Patrick VANDERSANDEN5500m1:01:5011'15"3:00:34(33)
34.BN 1C/1Gr 1 (BN 1C/1Gr)03:01:26+1:19:54
10.1Sven HERMANSBEL5300m47:168'55"47:16(33)
10.2Geert VERSTRAETEN5500m1:01:3711'12"1:48:53(32)
10.3Joery HINSSEN5100m1:12:3314'14"3:01:26(34)
35.HQ Mot Bde MEF 1 (HQ Mot Bde MEF)03:01:45+1:20:13
38.1Eric LORENT5100m51:1310'03"51:13(41)
38.2Rémy BOURGUIGNON5600m1:06:1711'50"1:57:30(37)
38.3Thierry NOISET5200m1:04:1512'21"3:01:45(35)
36.CCR&A 1 (CCR&A)03:03:31+1:21:59
21.1Frédéric PICARDBEL5400m54:4210'08"54:42(47)
21.2Kris LENAERS5300m50:389'33"1:45:20(28)
21.3Michel LEJEUNEBEL5100m1:18:1115'20"3:03:31(36)
37.12/13 Li 2 (12/13 Li)03:05:01+1:23:29
82.1Christian BARBÉBEL5400m1:12:5913'31"1:12:59(67)
82.2Michaël DUPRETBEL5400m1:03:2311'44"2:16:22(52)
82.3Michel VAN LAARBEL5000m48:399'44"3:05:01(37)
38.OMEGA 2 (Omega)03:05:27+1:23:55
58.1Lisa ELSENBEL5500m1:09:5412'43"1:09:54(64)
58.2Hanne TIESTERSBEL5000m52:3610'31"2:02:30(42)
58.3Katleen VAN DE MOORTELBEL5300m1:02:5711'53"3:05:27(38)
39.Kamp Beverlo 2 (Kamp Beverlo)03:07:22+1:25:50
41.1David DE BOEL5300m53:1310'02"53:13(44)
41.2Nico MESKENS5400m46:488'40"1:40:01(21)
41.3Brent CROES5100m1:27:2117'08"3:07:22(39)
40.HAMOK 4 (hamok)03:09:32+1:28:00
36.1Lucien BOSMANSBEL5100m57:1611'14"57:16(52)
36.2Jos THYSBEL5400m1:30:5416'50"2:28:10(56)
36.3Stefaan SCHUTJESBEL5300m41:227'48"3:09:32(40)
41.KOL 2 (K.O.L.)03:10:06+1:28:34
44.1Gerard PLESSERSBEL5300m1:08:0812'51"1:08:08(62)
44.2Peter VANDE LOOCKBEL5400m58:3110'50"2:06:39(46)
44.3Paul CORTHOUTSBEL5100m1:03:2712'26"3:10:06(41)
42.BPO 1 (BPO)03:12:42+1:31:10
13.1Anne-Marie DELANGHEBEL5500m1:25:3715'34"1:25:37(70)
13.2Ronny LAUWEREYS5200m50:249'42"2:16:01(50)
13.3Kris GEETSBEL5100m56:4111'07"3:12:42(42)
43.29 Bn Log 2 (29 Bn Log)03:18:01+1:36:29
92.1x DECLERCK5100m56:1411'02"56:14(50)
92.2Peter MOONEN5500m1:04:3611'45"2:00:50(41)
92.3Ben JEURISSEN5300m1:17:1114'34"3:18:01(43)
44.CBOS Noord 2 (CBOS Noord)03:18:37+1:37:05
19.1Stijn IGNOUL5300m46:168'44"46:16(28)
19.2Jannick FIDDELAERS5200m47:159'05"1:33:31(13)
19.3Ruben VANDEBOSCH5400m1:45:0619'28"3:18:37(44)
45.2 Cdo 4 (2 Cdo)03:22:00+1:40:28
87.1Didier TOMASI5300m1:06:0112'27"1:06:01(59)
87.2Mario SCULIER5300m1:07:3112'44"2:13:32(49)
87.3Alfons DOLENEC5200m1:08:2813'10"3:22:00(45)
46.OMEGA 6 (Omega)03:22:57+1:41:25
62.1Chris ADDIERSBEL5500m1:06:5312'10"1:06:53(60)
62.2Jorge Manu MARQUESBEL5300m1:26:3516'20"2:33:28(58)
62.3Jan THEYSBEL5100m49:299'42"3:22:57(46)
47.PEGASE 1 (C.O. Pégase)03:24:14+1:42:42
66.1Marc GELLENS5200m47:399'10"47:39(36)
66.2Muriel CHOUFFARTBEL5200m1:18:5615'11"2:06:35(45)
66.3Julius GARRAYBEL5500m1:17:3914'07"3:24:14(47)
48.Md Bn 1/3L 1 (Md Bn 1/3L)03:25:26+1:43:54
52.1Thomas DE KIMPE5100m53:1410'26"53:14(45)
52.2Jean THEATEBEL5200m1:15:0914'27"2:08:23(47)
52.3Alain LOUVIAUX5600m1:17:0313'46"3:25:26(48)
49.KOL 3 (K.O.L.)03:28:48+1:47:16
45.1Annemie JANSENBEL5400m55:0610'12"55:06(48)
45.2Georges TIMMERMANSBEL5300m1:18:0614'44"2:13:12(48)
45.3Simonne SILVIBEL5200m1:15:3614'32"3:28:48(49)
50.TROL 7 (TROL)03:36:15+1:54:43
76.1Ralph KURTGER5500m42:537'48"42:53(20)
76.2Patrick BLEYENSBEL5100m1:16:3815'02"1:59:31(40)
76.3Marc CEULEMANSBEL5300m1:36:4418'15"3:36:15(50)
51.MHKA HMRA 1 (MHKA HMRA)03:47:36+2:06:04
54.1François TONNEAUBEL5200m1:41:4319'34"1:41:43(75)
54.2William TONNEAUBEL5400m04:130'47"1:45:56(29)
54.3Johnny VERWICHTE5200m2:01:4023'24"3:47:36(51)
52.OMEGA 3 (Omega)03:49:32+2:08:00
59.1Angelique DE GRANDEBEL5400m1:05:2912'08"1:05:29(58)
59.2Mia KINNAERBEL5400m1:22:2415'16"2:27:53(55)
59.3Sonja NIJSBEL5000m1:21:3916'20"3:49:32(52)
53.2 Cdo 5 (2 Cdo)03:52:34+2:11:02
88.1x VARD5300m1:12:3913'42"1:12:39(66)
88.2x MARECHAL5200m1:17:3114'54"2:30:10(57)
88.3x DELCOURTE5300m1:22:2415'33"3:52:34(53)
54.TROL 5 (TROL)03:59:30+2:17:58
74.1Mike IN 'T GROENNED5200m1:14:0814'15"1:14:08(68)
74.2Julien VAN BOSCHBEL5400m1:02:1211'31"2:16:20(51)
74.3Paul BOLSENSBEL5200m1:43:1019'50"3:59:30(54)
55.TROL 6 (TROL)04:29:17+2:47:45
75.1Monica ROELINGNED5400m1:36:3117'52"1:36:31(74)
75.2Lieve GEENSBEL5200m1:29:3517'14"3:06:06(59)
75.3Lily-Anne COLEBEL5200m1:23:1116'00"4:29:17(55)
56.KOL 4 (K.O.L.)04:36:05+2:54:33
46.1Ferdinand MAENENBEL5200m1:34:5718'16"1:34:57(73)
46.2Erick OOSTERLINCKBEL5300m1:33:3017'38"3:08:27(60)
46.3Jos HOUBENBEL5300m1:27:3816'32"4:36:05(56)
57.KSOO - ERSO 1 (KSOO - ERSO)14:03:10+12:21:38
49.1François FAGNOUL5300m41:007'44"41:00(14)
49.2Serge MAKA5300m12:35:36142'34"13:16:36(61)
49.3Sébastien FRANCOISBEL5300m46:348'47"14:03:10(57)
ARDOC 1 (O.L.G. St. Vith ARDOC)NCL
6.1Freddy HENKESBEL5100mDNS
6.2Maria HENKESBEL5300m12:46:23144'36"
6.3Jürgen LOOBEL5400m1:02:4111'36"
Bn Istar 1 (Bn Istar)NCL
12.1Eddy JONCKERSBEL5300mDNS
12.2Walter HUYBRECHTS5200m12:35:10145'13"
12.3Marc VANHERLEBEL5300m1:23:1615'43"
2 Cdo 2 (2 Cdo)NCL
85.1Loïc D'HOOGHE5300mDNS
85.2x VANDURME5300m13:13:06149'38"
85.3x QUINTENS5200m50:419'45"
CfmnLog 1 (CfmnLog)NCL
23.1Brent VLEUGELSBEL5200m39:347'37"39:34(12)
23.2* VACANT *5500mDNS
23.3* VACANT *5100mDNS
BAL10 2 (Balise 10)NCL
8.1Philippe DOFFIGNYBEL5500m1:01:0011'05"1:01:00(54)
8.2* VACANT *5100mDNS
8.3* VACANT *5200mDNS
DGHWB 1 (DGHWB)NCL
26.1Ronny LEMOINE5400m1:01:1011'20"1:01:10(55)
26.2* VACANT *5100mDNS
26.3* VACANT *5300mDNS
FmnCCis-Adm 2 (FmnCCis-Adm)NCL
32.1Godelieve THIERS5400mNCL
32.2Nele VAN INGELGEM5300mDNS
32.3Kevin JANKOWSKI5100mDNS
LO&S Oirschot 3 (15 Wing)NCL
99.1Ruben HENSELS5500m1:08:2312'26"1:08:23(63)
99.2* VACANT *5100mDNS
99.3* VACANT *5200mDNS
ERM/KMS 2 (ERM/KMS)NCL
28.1Jaan GOYVAERTS5200mDNS
28.2Marc ARNARDIBEL5400m13:15:45147'22"
28.3Ines DEKOCK5200m1:22:2115'50"
Bvr/5Li 4 (Bvr/5Li)NCL
17.1Tim VOS5200m1:14:4614'23"1:14:46(69)
17.2* VACANT *5200mDNS
17.3* VACANT *5500mDNS
Trgc Cdo 1 (Trgc Cdo)NCL
96.1Mark VAN BRUGGENBEL5100m1:28:3517'22"1:28:35(71)
96.2* VACANT *5300mDNS
96.3* VACANT *5500mDNS
TROL 1 (TROL)NCL
70.1Jorran VAN DER HEIJDENNED5300m42:568'06"42:56(21)
70.2Fred TOSSERAMSNED5200m1:02:1211'58"1:45:08(26)
70.3Bert BOCKXBEL5300mDNS
Amicale IRMEP 1 (Amicale IRMEP)NCL
1.1Marc THYS5300m46:568'51"46:56(32)
1.2Bert GORISSEN5200mDNS
1.3Marc ALBERTBEL5300m13:40:56154'54"
Dept Man 1 (Dept Man)NCL
25.1Patrick MENGALBEL5200m41:087'55"41:08(15)
25.2Stephanie STAQUET5400mDNS
25.3Kevin LEONARD5200m14:07:00162'53"
TROL 3 (TROL)NCL
72.1Dirk GOOSSENSBEL5100m39:167'42"39:16(11)
72.2Marc MEEUWSSENBEL5400m39:297'19"1:18:45(7)
72.3Erik VAN DYCKBEL5300mNCL
HAMOK 2 (hamok)NCL
34.1Jeroen HOEKX DOMABEL5100m28:505'39"28:50(1)
34.2Andre AERTSBEL5200mNCL
34.3Roger HENDRICKXBEL5500m48:308'49"
CID MAT 1 (CID MAT)NCL
24.1Paul BILLEN5200m1:02:2212'00"1:02:22(56)
24.2Didier VINCENT5200m1:21:4315'43"2:24:05(54)
24.3* VACANT *5400mDNS
Bvr/5Li 1 (Bvr/5Li)NCL
14.1Pieter LAMBRICHTS5300m43:118'09"43:11(23)
14.2Gunther VREYS5100mNCL
14.3Nick WILLEMS5400m45:508'29"
KOL 1 (K.O.L.)NCL
43.1Patrick KORSTJENSBEL5100mNCL
43.2Ferdinand GEBOERSBEL5400m48:489'02"
43.3Roger BOCKXBEL5300m54:1210'14"
12/13 Li 1 (12/13 Li)NCL
81.1Christophe RESTIVO5400mNCL
81.2Fabrice DAEL5100m1:08:4613'29"
81.3Eric MATTARTBEL5300m46:288'46"
18 Bn Log 1 (18 Bn Log)NCL
83.1Dimitri MERTENS5200mNCL
83.2Geert SIMKENSBEL5200m28:255'28"
83.3Christophe GEVAERTBEL5500m1:11:4113'02"
HAMOK 5 (hamok)NCL
37.1Nancy WENDERICKXBEL5200m48:239'18"48:23(37)
37.2Marijs VANDEWEYERBEL5100mNCL
37.3Ellen MOLSBEL5400mNCL
2 Cdo 3 (2 Cdo)NCL
86.1Jean-Marc BARTIAUX5400mNCL
86.2Réginald FORGET5200m1:12:5814'02"
86.3x DE CEUSTER5200m1:02:2712'01"
Kamp Beverlo 3 (Kamp Beverlo)NCL
42.1Mario VAN HOEIJ5200m56:2010'50"56:20(51)
42.2Gery DELANGHEBEL5200m1:20:2515'28"2:16:45(53)
42.3Erik VAN DEN BOER5400mNCL
4 Bn Gn 1 (4 Bn Gn)NCL
93.1Nils JAMSINBEL5500m42:567'48"42:56(21)
93.2Lucas DOCQUIER5200mNCL
93.3Jérôme GENART5100m1:35:4318'46"
2 Cdo 6 (2 Cdo)NCL
89.1x TORCOLI5300mNCL
89.2x GENICOT5100mNCL
89.3x DE BORGER5500m1:03:5311'37"
MHKA HMRA 2 (MHKA HMRA)NCL
55.1Shana BAETEN5200mDNS
55.2* VACANT *5300mDNS
55.3* VACANT *5300mDNS
Md Bn 1/3L 2 (Md Bn 1/3L)NCL
53.1Alan DOSSIN5400mDNS
53.2David D'HONDT5100mDNS
53.3Vincent GREGOIRE5400mNCL
10 W Tac 3 (10 W Tac)NCL
79.1Francis GLASSEEBEL5000m46:459'21"46:45(31)
79.2Jeroen BEUTELS5500mDNS
79.3Rob VANDERWIELEN5300mDNS
OLVE (15 Wing)NCL
98.1Jérémy BREDOBEL5300mNCL
98.2Corentin TONNEAUBEL5300m33:056'15"
98.3Jean BREDOBEL5200mDNS
OMEGA 9 (Omega)NCL
65.1Michel OOMSBEL5200m1:31:0117'30"1:31:01(72)
65.2Paul KESSELAERSBEL5300mDNS
65.3* VACANT *5300mDNS
ERM/KMS 1 (ERM/KMS)NCL
27.1Tim DE ROOVER5400mDNS
27.2Laurens VAN VEELENBEL5200m12:20:16142'22"
27.3Johan MERTENS5200m1:03:0212'07"
Bvr/5Li 3 (Bvr/5Li)NCL
16.1Lenaart THIRE5200mDNS
16.2Jens COOMANS5300m12:24:09140'24"
16.3Tim BAENS5300m59:2511'13"
Top

Total

Omega25
TROL20
2 Cdo17
K.O.L.15
hamok15
ERM/KMS10
Bvr/5Li9
Kamp Beverlo9
10 W Tac7
12/13 Li6
15 Wing6
29 Bn Log6
Antwerp Orienteers6
CBOS Noord6
LO&S Oirschot6
TrgC Para6
Amicale IRMEP5
Balise 104
FmnCCis-Adm4
Md Bn 1/3L4
11 Bn GN3
18 Bn Log3
4 Bn Gn3
BN 1C/1Gr3
BPO3
Base Beauvechain/BKOKS3
Bn Aie3
C.O. Pégase3
CCR&A3
HQ Mot Bde MEF3
KSOO - ERSO3
MHKA HMRA3
Old CC R&A3
Bn Istar2
CID MAT2
Dept Man2
O.L.G. St. Vith ARDOC2
CfmnLog1
DGHWB1
Trgc Cdo1
Total: 236