clublogo
index

BK SPRINT
HOUTEM 25.9.2021
TROL

Last updated: 25.09.2021 14:48:03HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D-10 D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 D21 D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 H21 H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 SD LD Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   

D-10   length 1210m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Anna PASQUASYBELHainaut O.C.15:1712'38"
2.Elodie JANSSENSBELAltaïr C.O.16:1513'26"+0:58
Top

D10B   length 1210m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Camille JANSSENSBELAltaïr C.O.29:3124'24"
Top

D-12   length 1640m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Anaïs MAZYBELC.O. Liège12:40,2347'43"
2.Olga GALLEGO SEVAESPAltaïr C.O.21:3213'08"+8:52
3.Rosa RENARDBELhamok31:35,84319'15"+18:55
NCLFlorine FORTEMPSBELC.O. Liège
Top

D-14   length 1780m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Louise MATTARTBELHermathenae12:22,1136'57"
2.Erine NEUWELSBELHainaut O.C.13:317'36"+1:09
3.Elvire PIERLOTBELC.O. Liège13:39,2737'40"+1:17
4.Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase14:428'16"+2:20
5.Lina COOLSBELTROL17:34,9259'52"+5:12
NCLLiana THIELSBELOmega
Top

D-16   length 1920m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Maya RENARDBELhamok12:02,5546'16"
2.Sarah ROOMANBELAntwerp Orienteers12:45,8326'38"+0:43
3.Hanne TIESTERSBELOmega13:07,7386'50"+1:05
4.Marie GILLETBELC.O. Liège13:31,0397'02"+1:29
5.Feike KERCKHOFSBELOmega15:12,6327'55"+3:10
6.Noor DE MITSBELTROL17:24,7779'04"+5:22
Top

D-18   length 2440m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELOmega13:26,5235'30"
2.Flore TOELENBELK.O.L.17:02,0666'59"+3:36
3.Lotte VERHAEGENBELOmega19:017'48"+5:35
4.Anneleen KNOOPSBELhamok25:28,16010'26"+12:02
Top

D-20   length 1980m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Laurence DEFRAIGNEBELASUB12:37,0036'22"
2.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB13:25,7466'47"+0:48
3.Jeanne EVRARDBELASUB16:458'28"+4:08
Top

D21   length 2520m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Fanny TILKINBELC.O. Liège13:59,0935'33"
2.Anna SERRALLONGAESPTROL14:18,1175'40"+0:19
3.Marine SILLIENBELC.O. Pégase14:37,7895'48"+0:38
4.Ems DE SMULBELOmega14:50,3325'53"+0:51
5.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega15:01,8905'58"+1:02
6.Lucie ARNOBELHainaut O.C.15:02,3715'58"+1:03
7.Daniëlle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers15:34,9416'11"+1:35
8.Claudia ROOMANBELAntwerp Orienteers15:596'21"+2:00
9.Meri CHKRIPESKAMKDTROL16:00,9576'21"+2:01
10.Laurine HERMANBELASUB16:12,2536'26"+2:13
11.Silke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers16:52,9846'42"+2:53
12.Kim TIREZBELOmega17:276'55"+3:28
13.Malaurine DUDOUTFRAAltaïr C.O.18:04,2427'10"+4:05
14.Sandrine DEFRAIGNEBELASUB19:40,5827'48"+5:41
15.Ellen HERTEGONNEBELASUB22:108'48"+8:11
16.Eske AERDENBELK.O.L.23:419'24"+9:42
17.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL39:0615'31"+25:07
18.Fiona VANROSSOMMEBELHainaut O.C.41:5416'38"+27:55
NCLLieselotte SWINNENBELhamok
Top

D35   length 1980m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Ellen MOLSBELhamok23:37,53911'56"
2.Gaëlle WASTIAUXBELAltaïr C.O.26:3013'23"+2:53
Top

D40   length 2440m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok14:18,0625'52"
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega15:03,3516'10"+0:45
3.Ellen BOURGONJONBELTROL18:58,4647'46"+4:40
4.Ellen DESCHEPPERBELTROL24:009'50"+9:42
5.Agnes HERMESZHUNAltaïr C.O.24:19,1719'58"+10:01
6.An DUYCKBELASUB24:5310'12"+10:35
7.Isabelle FREREBELC.O. Liège25:02,22610'16"+10:44
8.Judith LEYIMANGOYEGABC.O. Liège28:47,57811'48"+14:29
9.Yolanda SEVA SEVILLAESPAltaïr C.O.30:1412'23"+15:56
10.Netsi WODAJOETHTROL37:3915'26"+23:21
Top

D45   length 1920m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Aline HERMANSBELC.O. Liège11:38,9216'04"
2.Amber THYSBELhamok12:00,8676'15"+0:22
3.Hilde BREESCHBELTROL14:18,4027'27"+2:40
4.Anne-Françoise HENNENBELC.O. Liège14:567'47"+3:18
5.Ellen DE BIEBELOmega15:588'19"+4:20
6.Laurence DRABSBELASUB16:12,5468'26"+4:34
7.Angelique DE GRANDEBELOmega16:20,9418'30"+4:42
8.Bieke VAN ELSACKERBELOmega18:569'52"+7:18
9.Sophie PARÉEBELhamok19:59,82810'24"+8:21
10.Axelle HEUREUXBELHainaut O.C.25:3713'21"+13:59
11.Christel POULAINBELC.O. Pégase31:3016'24"+19:52
Top

D50   length 1730m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELAntwerp Orienteers13:117'37"
2.Valérie AUGHUETBELHainaut O.C.15:55,7779'12"+2:44
3.Laurence AUGHUETBELThOR17:06,0039'53"+3:55
4.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.17:1910'01"+4:08
Top

D55   length 1780m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL13:347'37"
2.Françoise RENARDBELC.O. Liège14:34,4338'11"+1:00
3.Hilde VERCAERENBELK.O.L.16:10,7079'05"+2:36
4.Mia KINNAERBELOmega16:28,5359'15"+2:54
5.Betty DE MEYERBELTROL16:42,7819'23"+3:08
6.Pascale FLAMIONBELHainaut O.C.18:5110'35"+5:17
7.Francine SERREBELAltaïr C.O.31:28,81217'41"+17:54
NCLCorinne SERVAISBELASUB
Top

D60   length 1470m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Julienne VANREUSELBELhamok14:12,9809'40"
NCLHedwige LEJEUNEBELC.O. Liège
Top

D65   length 1470m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Odette MORETBELK.O.L.15:1710'24"
2.Paulette BLOMMENBELOmega15:4510'43"+0:28
3.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège17:06,70311'38"+1:49
4.Lily-Anne COLEBELTROL21:36,34714'42"+6:19
5.Anne HENDRICKXBELAltaïr C.O.24:1016'26"+8:53
6.Simonne SILVIBELK.O.L.28:42,36719'31"+13:25
Top

D70   length 1250m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Lieve GEENSBELTROL14:31,28511'37"
2.Marie-Christine BLANCHEBELASUB14:4811'50"+0:17
Top

D75   length 1250m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Danielle NOLENSBELhamok25:1620'13"
Top

H-10   length 1210m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Félix GILLETBELC.O. Liège19:5716'29"
2.Kobe DEFERMBELhamok24:0019'50"+4:03
Top

H10B   length 1210m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Jens DEFERMBELhamok16:32,12113'40"
2.Santiago GALLEGO SEVAESPAltaïr C.O.22:1118'20"+5:39
Top

H-12   length 1640m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Daan COOLSBELTROL11:10,5276'49"
2.Senne HENDRICKXBELhamok12:287'36"+1:18
3.Emile PASQUASYBELHainaut O.C.12:327'39"+1:22
4.Rik VERHAEGENBELOmega13:33,4418'16"+2:23
5.Viek DE MITSBELTROL16:27,16010'02"+5:17
6.Noah VAN GASSEBELAltaïr C.O.19:54,17112'08"+8:44
7.Loïc JANSSENSBELAltaïr C.O.32:1419'39"+21:04
NCLThor WOLLESBELhamok
Top

H-14   length 1730m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Victor BROUWIERBELHermathenae11:15,9146'30"
2.Antoine VOSBELC.O. Liège11:58,0666'55"+0:43
3.Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.12:55,9027'28"+1:40
4.Bob DE CLEENEBELTROL13:08,6447'35"+1:53
5.Stan MAESBELK.O.L.13:558'03"+2:40
6.Thomas JANSENBELOmega14:51,8438'35"+3:36
7.Lucas FABRIONBELHainaut O.C.15:349'00"+4:19
8.Nathan SILLIENBELC.O. Pégase26:3715'23"+15:22
9.Mehdi SBEITIBELHainaut O.C.32:2718'45"+21:12
NCLThor DE MITSBELTROL
Top

H-16   length 2170m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Jorn KENNISBELhamok10:44,3984'57"
2.Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.10:51,0825'00"+0:07
3.Rune DE CLERCQBELTROL11:05,3755'06"+0:21
4.Mathis BROUWIERBELHermathenae11:085'08"+0:24
5.Florentin LOVENSBELC.O. Pégase11:47,3985'26"+1:03
6.Arnaud MAZYBELC.O. Liège11:59,1915'31"+1:15
7.Mats DE SMULBELOmega14:356'43"+3:51
8.Gauthier SILLIENBELC.O. Pégase20:50,4649'36"+10:06
9.Mathias VAN LOONBELTROL24:04,45711'05"+13:20
Top

H-18   length 2170m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Willem BAKELANTSBELOmega11:51,0425'28"
2.Gaël AMERIJCKXBELASUB11:525'28"+0:01
3.Joris SMETBELTROL12:09,0035'36"+0:18
4.Merlijn VAN RUMSTBELOmega12:12,8555'37"+0:21
5.Wolf DE MITSBELTROL13:26,7926'11"+1:35
6.Louis VOSBELC.O. Liège13:47,6176'21"+1:56
Top

H-20   length 3020m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Justin GILLETBELC.O. Liège19:39,9456'30"
2.Cédric AMERIJCKXBELASUB50:56,28916'52"+31:17
Top

H21   length 3360m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSBELAntwerp Orienteers14:22,0584'17"
2.Wouter HUSBELK.O.L.15:07,3244'30"+0:45
3.Warre DE CUYPERBELK.O.L.15:34,6834'38"+1:12
4.Fabien PASQUASYBELHainaut O.C.15:54,6564'44"+1:32
5.Michael VAN BAELENBELTROL16:02,9764'46"+1:40
6.Jeremy GENARBELAntwerp Orienteers16:39,1014'57"+2:17
7.Antoine MATTARTBELHermathenae16:45,3394'59"+2:23
8.Evert LEEUWSBELAntwerp Orienteers16:50,5195'01"+2:28
9.Gilles DE NEYERBELASUB17:06,0015'05"+2:44
10.Kaarel Hendrik ZERNANTESTOK Ilves (Estonia)17:135'07"+2:51
11.Desmond FRANSSENBELTROL17:19,5005'09"+2:57
12.Tom DRYGALSKIBELHainaut O.C.17:31,3165'13"+3:09
13.Liévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.18:14,0115'26"+3:52
14.Brent VLEUGELSBELAntwerp Orienteers18:56,4335'38"+4:34
15.Adriaan PELCKMANSBELAntwerp Orienteers18:57,3635'38"+4:35
16.Guillaume EYENBELC.O. Liège19:05,6995'41"+4:43
17.Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers21:01,1406'15"+6:39
18.Philippe DELANDMETERBELASUB22:406'45"+8:18
19.Piotr DELANDMETERBELASUB23:236'58"+9:01
20.Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.24:27,8287'17"+10:05
21.Dieter COENBELTROL25:18,1527'32"+10:56
22.Jean-Claude JIMENEZBELhamok29:148'42"+14:52
NCLThibaut DERENNEBELThOR
Top

H35   length 3020m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Stoffel VAN EECKHOUDTBELAntwerp Orienteers18:02,5275'58"
2.Bert VAN RILLAERBELAntwerp Orienteers19:23,2926'25"+1:21
3.Joris KINTBELAntwerp Orienteers20:11,5856'41"+2:09
4.Tarmo KUUBESTASUB20:12,6136'41"+2:10
5.Jelle BAKELANTSBELAntwerp Orienteers21:307'07"+3:28
6.Raul CORDON PEREZESPC.O. Liège23:05,2077'39"+5:03
Top

H40   length 2490m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Koen WILSSENSBELTROL12:385'04"
2.Wannes HENDRICKXBELhamok14:28,7815'49"+1:50
3.Siegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers15:06,3476'04"+2:28
4.Máté TASHUNOmega15:126'06"+2:34
5.Jan COOLSBELTROL19:43,1257'55"+7:05
6.Dieter SELSBELhamok20:43,9968'19"+8:05
7.Kristof WOLLESBELhamok20:488'21"+8:10
Top

H45   length 2170m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Kim JANSENBELOmega11:22,1605'14"
2.Nicolas SILLIENBELC.O. Pégase12:115'37"+0:49
3.Jan OEYENBELOmega12:14,0395'38"+0:52
4.Guido LENGESBELN.S.V. Amel12:31,4145'46"+1:09
5.Alain MAZYBELC.O. Liège12:34,8985'47"+1:12
6.Frederik LOECKXBELOmega12:41,6445'51"+1:19
7.Marc KERCKHOFSBELOmega12:51,0355'55"+1:29
8.Bob DE CLERCQBELTROL13:216'09"+1:59
9.Eric MATTARTBELHermathenae13:49,2536'22"+2:27
10.Quentin GILLETBELC.O. Liège14:21,2576'37"+2:59
11.Santiago GALLEGO AMORESESPAltaïr C.O.14:256'39"+3:03
12.Michaël BROUWIERBELHermathenae14:54,2076'52"+3:32
13.Frédéric DHONDTBELC.O. Liège15:187'03"+3:56
14.Stefaan SCHUTJESBELhamok15:307'09"+4:08
15.Pal MADARASSYHUNOmega16:02,3517'23"+4:40
16.Auke SCHILDERNEDAltaïr C.O.17:37,5078'07"+6:15
17.Steffen KNOOPSBELhamok18:36,6568'34"+7:14
18.Alistair FRONHOFFSBELASUB19:208'55"+7:58
Top

H50   length 2170m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Rudy ROOMANBELAntwerp Orienteers12:545'57"
2.Olivier DE SMULBELOmega13:36,2076'16"+0:42
3.Arnaud MALERBEFRAASUB16:377'39"+3:43
4.Donald VAN BOVENBELTROL17:30,1448'04"+4:36
5.Kurt SMETBELTROL18:088'21"+5:14
6.Frank AERDENBELK.O.L.18:448'38"+5:50
7.Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.19:319'00"+6:37
8.Yves GOMREEBELHainaut O.C.19:32,9259'00"+6:38
9.Jan VAN LOMMELBELK.O.L.22:5810'35"+10:04
10.Paul CROTHERSBELAntwerp Orienteers30:11,44913'55"+17:17
11.Steven TIESTERSBELOmega33:58,20715'39"+21:04
Top

H55   length 1980m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Guy TIREZBELK.O.L.12:37,7966'22"
2.Andre DE VEIRMANBELTROL13:56,0587'02"+1:19
3.Michel VAN LOONBELTROL14:47,3247'28"+2:10
4.Hendrik VAN HOEYBELTROL15:09,4217'39"+2:32
5.Dominique GEUZAINEBELC.O. Liège15:50,2928'00"+3:13
6.Jean-Philippe LOVENSBELC.O. Pégase17:45,7188'58"+5:08
7.Philippe VANROSSOMMEBELHainaut O.C.23:4812'01"+11:11
NCLRudi AERTSBELOmega
Top

H60   length 1920m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Bart VAN DE MOORTELBELOmega11:52,4216'11"
2.Pierre MARCHALBELC.O. Liège13:27,4767'00"+1:35
3.André PIERLOTBELC.O. Liège14:05,4297'20"+2:13
4.Patrick MOSSOUXBELC.O. Pégase15:43,9578'11"+3:51
5.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.15:57,5508'18"+4:05
6.Christian IMBRECHTSBELASUB18:209'33"+6:28
7.Etienne DE WITBELK.O.L.18:449'45"+6:52
8.Jacques FLORINBELC.O. Liège23:1112'04"+11:19
NCLWiet LAENENBELTROL
Top

H65   length 1780m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Pierre WILLEMSBELASUB13:047'20"
2.Roger HENDRICKXBELhamok13:59,2697'51"+0:55
3.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.14:46,6138'18"+1:42
4.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège15:15,1328'34"+2:11
5.Roger BOCKXBELK.O.L.15:198'36"+2:15
6.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.17:239'46"+4:19
7.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.17:309'50"+4:26
8.Karl-Heinz SEEFELDGEROLV Uslar (Germany)18:52,31610'36"+5:48
9.Eric HULLYBELAltaïr C.O.19:14,82010'48"+6:10
10.Francis KRIERBELASUB19:2510'54"+6:21
11.Bernard DUBOISBELHainaut O.C.19:25,73010'54"+6:21
12.Andre AERTSBELhamok19:41,02311'03"+6:37
NCLPaul BOLSENSBELTROL
Top

H70   length 1640m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Alfred RAESBELBalise 1014:27,8558'49"
2.Rogier VANAKENBELOmega14:40,0428'57"+0:13
3.Frans WENSBELTROL15:069'12"+0:39
4.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.15:109'15"+0:43
5.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.15:589'44"+1:31
6.Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège16:5410'18"+2:27
7.Dominique SCHUTJESBELhamok17:0410'24"+2:37
8.Eddie DESMEDTBELTROL19:1911'47"+4:52
9.Georges BARBIERBELASUB19:28,06211'52"+5:01
10.Jos HOUBENBELK.O.L.32:14,83519'39"+17:47
NCLRudy CANTREBELK.O.L.
Top

H75   length 1350m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Mike IN 'T GROENNEDTROL12:409'23"
2.Jacques FLAMENTBELASUB16:11,82411'59"+3:31
3.Jos THYSBELhamok16:3812'19"+3:58
4.Mark VAN BRUGGENBELTROL16:5012'28"+4:10
5.Bert GEUDENSBELK.O.L.16:5512'32"+4:15
6.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca19:0814'10"+6:28
7.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL21:03,45715'36"+8:23
8.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB27:0120'01"+14:21
9.Jean BAISIPONTBELTROL45:03,04633'22"+32:23
Top

H80   length 1350m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok16:15,96412'02"
2.Freddy HERMANBELASUB19:5414'44"+3:39
3.Michel OOMSBELOmega20:18,82415'02"+4:03
Top

H85   length 1350m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELOmega20:15,74615'00"
2.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok30:1922'27"+10:04
Top

SD   length 2090m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Clara COXBELOmega28:1313'30"
2.Anne TAYMANSBELLOST32:5115'43"+4:38
Top

LD   length 3390m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Dominique STASBELASUB27:088'00"
Top

Total

TROL40
Omega33
C.O. Liège28
hamok27
ASUB26
K.O.L.23
Altaïr C.O.18
Antwerp Orienteers18
Hainaut O.C.17
C.O. Pégase9
Hermathenae6
ThOR2
Balise 101
Borasca1
LOST1
N.S.V. Amel1
OK Ilves (Estonia)1
OLV Uslar (Germany)1
Total: 253