clublogo
index

Orientrail Panbos-Beerschot
Zeist 26.9.2021
ARGUS

Last updated: 27.09.2021 18:56:32HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


Lang Middel Kort Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   

Lang   length 9000m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Martell DEMARTEAUNED-ARGUS53:485'59"
2.Roland VAN LOONNEDLDKOVZ54:096'01"+0:21
3.Sonny WESSELSNED-ARGUS54:416'05"+0:53
4.Luc MELISBEL-hamok56:246'16"+2:36
5.Maxim MOINAT-Individuals/No club59:336'37"+5:45
6.Oleksandr VARLAMOVUKRLDMyxomor1:02:006'53"+8:12
7.André JÜLING-Individuals/No club1:06:407'24"+12:52
8.Jochem KUIPER-Individuals/No club1:09:377'44"+15:49
9.Geert VAN DER HULSTNEDSEMINOR1:14:108'14"+20:22
10.Niels WIJNEN-Individuals/No club1:14:348'17"+20:46
11.Mihály D'ESPOSITO-Individuals/No club1:14:468'18"+20:58
12.Maksim GOLOVNEDLDMINOR1:15:588'26"+22:10
13.Ronald POULISSENNED-ARGUS1:21:149'02"+27:26
14.Klaas Jan HOFSTRANEDH21HOC '931:21:369'04"+27:48
15.Andrea VAN LIESHOUT-Individuals/No club1:27:079'41"+33:19
16.Denise DE BEER-Individuals/No club1:28:579'53"+35:09
17.Ton VLASVELDNEDSDMINOR1:29:489'59"+36:00
Top

Middel   length 6000m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Manon MENSINKNEDSDARGUS39:256'34"
2.Eletta DAEMENNEDLDOLIFANT46:597'50"+7:34
3.Gerrit RIET, VAN DENED-OLIFANT47:317'55"+8:06
4.Dunja RIET, VAN DENED-OLIFANT48:478'08"+9:22
5.Güney Aart VERHEIJTUR-İstanbul Orienteering Spor Kulubu49:118'12"+9:46
6.Anna Lotte PEPERKAMPNED-OLIFANT59:5710'00"+20:32
7.Amanda MOLENAARNEDLDHOC '931:02:4910'28"+23:24
8.Lisette VAN VELZEN-Individuals/No club1:03:4510'38"+24:20
9.Greta MOLSBEL-hamok1:04:0110'40"+24:36
10.Marjo POULISSENNED-ARGUS1:04:1010'42"+24:45
11.Robert VAN DER HULSTNEDH21MINOR1:05:4110'57"+26:16
12.Sasha ZHERNAKOVANEDLEIndividuals/No club1:10:0911'41"+30:44
13.Alexandru BUZA-Individuals/No club1:16:2812'45"+37:03
14.Evelyn VELEMANED-U.S.S.V. Simius Hircus1:42:2717'04"+1:03:02
NCLClemens KOEMANS-Individuals/No club
Top

Kort   length 4500m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Zsombor GUSZLEV-Individuals/No club27:546'12"
2.Kees GEERSNEDH70ARGUS46:5310'25"+18:59
3.Katinka MULDERNEDD55ARGUS52:4911'44"+24:55
4.Roland SIEZENNEDH65ARGUS1:00:5213'32"+32:58
5.Co TOPSNEDH65KOVZ1:01:1613'37"+33:22
6.Sophie POSTHOUWERNED-MINOR1:05:2514'32"+37:31
7.Lode GEERS-Individuals/No club1:07:2614'59"+39:32
8.Iris EGGELSNED-ARGUS1:10:1015'36"+42:16
9.Carla ZWANENBERGNEDSDKOVZ1:12:4416'10"+44:50
10.Valerie HUBERTNED-ARGUS1:25:0618'55"+57:12
11.Mirjam ZWEERTSNEDSEKOVZ1:32:0720'28"+1:04:13
12.Isis DEMARTEAUNED-ARGUS1:35:3721'15"+1:07:43
NCLRonald JETTEN-Individuals/No club
NCLKyran JETTEN-Individuals/No club
NCLPhilip HUBERTNED-ARGUS
NCLAntal GUSZLEVH21MINOR
NCLCarolien EDWARDS VAN MUIJEN-Individuals/No club
NCLMaya DEMARTEAUNED-ARGUS
Top

Total

Individuals/No club16
ARGUS13
MINOR6
KOVZ4
OLIFANT4
HOC '932
hamok2
Myxomor1
U.S.S.V. Simius Hircus1
İstanbul Orienteering Spor Kulubu1
Total: 50