clublogo
index

Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen
Weyervlakte 3.10.2021
Omega

Last updated: 04.10.2021 08:47:16Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


Kinder-O SE LE SD LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   NT zonder tijd   

Kinder-O  (10)

[H:]M:Smin/km
NTAlice PIERLOTBELC.O. Liège
NTArne WILSSENSBELTROL
NTEmelie SCHENKELAAERSBELIndiv.
NTEstelle CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC
NTFien SPELEERSBELK.O.L.
NTJens DEFERMBELhamok
NTLaura WILSSENSBELTROL
NTLotte MOENSBELOmega
NTLowie MOENSBELOmega
NTTobias FRANSSENBELTROL
Top

SE   length 4000m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.54:0313'31"
2.William MITCHELLGBROmega1:14:5418'44"+20:51
3.Guido CEUNENBELhamok1:37:1524'19"+43:12
4.Christiane TOEBINTEBELBalise 101:37:4324'26"+43:40
5.Willy GOOSSENSBELHermathenae1:39:1024'47"+45:07
6.Anne-Marie DEPAYEBELHermathenae1:39:1224'48"+45:09
NCLThomas CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC
NCLMarie-Christine BLANCHEBELASUB
Top

LE   length 6200m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Hubert DOYENBELIndiv.1:19:2812'49"
2.Virginie DOYENBELIndiv.1:19:3112'50"+0:03
Top

SD   length 4300m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Noah BACKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC56:0913'03"
2.Michaël BROUWIERBELHermathenae1:07:5015'47"+11:41
3.Jacques HOFMANSBELASUB1:10:0316'17"+13:54
4.Karel PEETERSBELK.O.L.1:11:3516'39"+15:26
5.Virginie DEHULLUBELK.O.L.1:11:5616'44"+15:47
6.Jean-Claude DUPONTBELC.O. Liège1:16:5117'52"+20:42
7.Jan TOELENBELK.O.L.1:16:5917'54"+20:50
8.René STEENSSENSBELBalise 101:26:2620'06"+30:17
9.Jenny BUELENSBELASUB1:35:0522'07"+38:56
10.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca1:40:5923'29"+44:50
11.Luc TALLOENBELOmega1:43:1224'00"+47:03
12.Jorge Manu MARQUESBELOmega1:51:0625'50"+54:57
13.Elisabeth VLIEGENBELN.S.V. Amel1:55:0326'45"+58:54
14.Françoise CHATELAIN-NANOUXBELHermathenae2:10:5030'26"+1:14:41
15.Anita BAERTSBELBorasca2:35:4736'14"+1:39:38
NCLHenri VANDENBERKBELK.O.L.
NCLAnne TAYMANSBELLOST
NCLJonas WILLEMSENSBELHermathenae
NCLAdriaan BURGMANSNEDKOVZ
NCLCarine LAMBEAUBELASUB
NCLLieve FEYSBELOmega
NCLJean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB
Top

LD   length 7900m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Martijn HUSBELK.O.L.1:06:448'27"
2.Roland VAN LOONNEDKOVZ1:08:258'40"+1:41
3.Gert GEBOERSBELK.O.L.1:26:0910'54"+19:25
4.Hennie KENNISNEDOlifant1:33:2411'49"+26:40
5.Jil MYLLEBELhamok1:37:3112'21"+30:47
6.Dominique STASBELASUB1:44:0013'10"+37:16
7.Philippe DOFFIGNYBELBalise 101:44:4713'16"+38:03
8.Luc WERKXBELBalise 101:46:5913'33"+40:15
9.Muhammed Bahadir KUCUKTURIndiv.1:49:4413'53"+43:00
10.Ivan BATCHEVNEDKOVZ1:59:4915'10"+53:05
11.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ2:01:1715'21"+54:33
12.Alfred SIMKENSBELK.O.L.2:01:5115'25"+55:07
13.Fred TOSSERAMSNEDTROL2:03:1915'37"+56:35
14.Herman PRUMMELNEDK.O.L.2:05:1515'51"+58:31
15.Herman JANSSENBELTROL2:09:2816'23"+1:02:44
16.Raul CORDON PEREZESPC.O. Liège2:20:3517'48"+1:13:51
17.Johan CLAESBELhamok2:25:2018'24"+1:18:36
18.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.2:28:2218'47"+1:21:38
NCLJorran VAN DER HEIJDENNEDTROL
NCLRichard ROBINSONBELThOR
NCLKelly GYSENBELK.O.L.
NCLMarc VANDEMEULEBROEKBELASUB
Top

Total

K.O.L.10
ASUB7
Omega6
TROL6
Hermathenae5
Balise 104
Indiv.4
KOVZ4
hamok4
C.O. Liège3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
Altaïr C.O.2
Borasca2
LOST1
N.S.V. Amel1
Olifant1
ThOR1
Total: 64