clublogo
index

VK Middle - 2021
Kattenbos 17.10.2021
hamok

Last updated: 17.10.2021 13:37:14Contact/Remarks: inschrijvingen@hamok.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DPUP DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD DME HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME H.PupB SE SD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 2800m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Ninthe WOLLESBELhamok1:09:4024'53"
Top

D. Espoirs - Beloften   length 4170m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Sofie BOSMANSBELOmega37:218'57"
2.Maija TAILLIEUBELK.O.L.38:559'20"+1:34
3.Kato HILLENBELOmega41:199'54"+3:58
4.Maya RENARDBELhamok44:5310'46"+7:32
5.Noor DE MITSBELTROL1:13:4017'40"+36:19
6.Annabelle VERHAEGENBELOmega1:20:5919'25"+43:38
NCLFee MYLLEBELhamok
Top

D. Junioren - Juniores   length 4560m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELOmega33:517'25"
2.Lisse CEULEMANSBELTROL43:459'36"+9:54
3.Jil MYLLEBELhamok46:3410'13"+12:43
4.Naomi VAN OPSTALNEDK.O.L.50:0010'58"+16:09
5.Lotte VERHAEGENBELOmega51:0511'12"+17:14
Top

D. Open   length 4860m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok34:577'11"
2.Anna SERRALLONGAESPTROL39:408'10"+4:43
3.Silke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers43:288'57"+8:31
4.Charlotte THEYSBELOmega44:579'15"+10:00
5.Kirsten VERSTRAETEBELhamok48:5310'03"+13:56
6.Kim TIREZBELOmega52:4410'51"+17:47
7.Jolien VANDEBROEKBELhamok55:2611'24"+20:29
8.Véronique DE BRIEYBELBalise 1055:2911'25"+20:32
9.Anita PIOTROWSKAPOLhamok58:3512'03"+23:38
10.Magalie VERSTREPENBELOmega1:01:5612'45"+26:59
11.Eske AERDENBELK.O.L.1:04:4913'20"+29:52
12.Sonja ROSIUSBELOmega1:13:4915'11"+38:52
13.Anneleen AERTSBELAntwerp Orienteers1:13:5215'12"+38:55
Top

D. Masters A   length 4560m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Amber THYSBELhamok33:517'25"
2.Nancy WENDERICKXBELhamok35:277'46"+1:36
3.Veerle TULLENEERSBELOmega35:437'50"+1:52
4.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.39:458'43"+5:54
5.Annelies GEBOERSBELK.O.L.45:3410'00"+11:43
6.Ellen BOURGONJONBELTROL45:3510'00"+11:44
7.Hilde BREESCHBELTROL47:2110'23"+13:30
8.Françoise RENARDBELC.O. Liège48:1310'34"+14:22
9.Virginie DEHULLUBELK.O.L.56:0912'19"+22:18
10.Angelique DE GRANDEBELOmega58:1712'47"+24:26
11.Netsi WODAJOBELTROL1:06:2314'33"+32:32
12.Leen JESPERSBELTROL1:07:3314'49"+33:42
Top

D. Masters B   length 4170m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Els SPILLEBEENBELOmega42:3810'13"
2.Kristel PALMANSBELOmega47:2211'22"+4:44
3.Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC48:2511'37"+5:47
4.Linda VERBRAKENBELTROL50:1612'03"+7:38
5.Betty DE MEYERBELTROL53:3912'52"+11:01
6.Hilde VERCAERENBELK.O.L.59:3314'17"+16:55
7.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.1:06:3915'59"+24:01
8.Marijke DEBRUYNEBELhamok1:07:0016'04"+24:22
9.Anja STYNENBELhamok1:18:3118'50"+35:53
10.Natalie BEENAERTSBELOmega1:20:0119'11"+37:23
Top

D. Masters C   length 3380m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Els PUTBELOmega35:4210'34"
2.Lea SWINNENBELOmega38:5611'31"+3:14
3.Julienne VANREUSELBELhamok44:3513'11"+8:53
4.Liset HENDRICKXBELOmega46:0013'37"+10:18
5.Nicole VANHEESBELhamok47:5814'11"+12:16
6.Odette MORETBELK.O.L.50:4415'01"+15:02
7.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège55:3016'25"+19:48
8.Monica ROELINGNEDTROL56:0316'35"+20:21
9.Lily-Anne COLEBELTROL58:0717'12"+22:25
10.Anita BAERTSBELBorasca1:01:5518'19"+26:13
11.Marie-Christine METTENBELK.O.L.1:10:1320'46"+34:31
12.Olga MARGOLINAGERGSV Duesseldorf (Germany)1:30:1926'43"+54:37
Top

D. Masters D   length 3380m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Lieve GEENSBELTROL55:1516'21"
2.Lisette EYKMANSBELK.O.L.59:1617'32"+4:01
3.Danielle NOLENSBELhamok1:00:0917'48"+4:54
4.Annie ROMBOUTNEDTROL1:32:3427'23"+37:19
Top

D. Masters E   length 3380m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Roza GOOSBELhamok1:58:1735'00"
Top

H. Pupilles   length 2800m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok19:276'57"
2.Nathan JANSENBELOmega19:316'58"+0:04
3.Wout BOECKXBELOmega21:037'31"+1:36
4.Daan COOLSBELTROL24:428'49"+5:15
5.Viek DE MITSBELTROL25:149'01"+5:47
6.Senne HENDRICKXBELhamok27:319'50"+8:04
7.Rik VERHAEGENBELOmega29:4610'38"+10:19
8.Kobe DEFERMBELhamok39:5914'17"+20:32
Top

H. Espoirs - Beloften   length 4170m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Bob DE CLEENEBELTROL35:238'29"
2.Mats DE SMULBELOmega35:518'36"+0:28
3.Thomas JANSENBELOmega40:439'46"+5:20
4.Torben AERDENBELK.O.L.41:079'52"+5:44
5.Luca VAN DE SCHANSBELhamok59:2414'15"+24:01
NCLLander VERDUYCKTBELOmega
Top

H. Junioren - Juniors   length 5410m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBELOmega31:375'51"
2.Willem BAKELANTSBELOmega33:166'09"+1:39
3.Rune DE CLERCQBELTROL33:286'11"+1:51
4.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.36:166'42"+4:39
5.Jorn KENNISBELhamok37:056'51"+5:28
6.Joris SMETBELTROL42:337'52"+10:56
7.Wolf DE MITSBELTROL43:117'59"+11:34
8.Jonas JANSENBELOmega43:348'03"+11:57
9.Tibo GILLETBELOmega43:478'06"+12:10
Top

H. Open   length 5920m (20)

[H:]M:Smin/km
1.Jeroen HOEKX DOMABELhamok35:586'05"
2.Tomas HENDRICKXBELhamok38:016'25"+2:03
3.Lennert LENSBELhamok40:496'54"+4:51
4.Wannes HENDRICKXBELhamok43:377'22"+7:39
5.Desmond FRANSSENBELTROL46:187'49"+10:20
6.Tom GEYPENBELOmega46:307'51"+10:32
7.Nico CEUNENBELhamok46:497'54"+10:51
8.Adriaan PELCKMANSBELAntwerp Orienteers46:507'55"+10:52
9.Bert MARIENBELK.O.L.47:458'04"+11:47
10.Wannes VAN HAMBELhamok50:248'31"+14:26
11.Jelle BAKELANTSBELAntwerp Orienteers51:438'44"+15:45
12.Gert GEBOERSBELK.O.L.54:319'13"+18:33
13.Tarmo KUUBESTASUB58:269'52"+22:28
14.Jan MARIENBELK.O.L.58:329'53"+22:34
15.James GILBERTGBRhamok1:00:5410'17"+24:56
16.Tim COPPENSBELK.O.L.1:03:5610'48"+27:58
17.Raul CORDON PEREZESPC.O. Liège1:18:4313'18"+42:45
18.Vincent VERSTREPENBELOmega1:39:5516'53"+1:03:57
19.Robin VERSTREPENBELOmega1:45:5917'54"+1:10:01
--Sven FRANCETBELhamok1:10:4611'57"+34:48
Top

H. Masters A   length 5410m (24)

[H:]M:Smin/km
1.Kim JANSENBELOmega37:306'56"
2.Jeroen VAN DER KLEIJ DOMABELhamok38:317'07"+1:01
3.Roland VAN LOONNEDKOVZ39:337'19"+2:03
4.Roel SMOLDERSBELK.O.L.40:037'24"+2:33
5.Marek FILICKOCZEOK Lokomotiva Pardubice (Czechia)41:187'38"+3:48
6.Ronald SOMERSNEDK.O.L.42:387'53"+5:08
7.Dirk VAN DE SCHANSBELhamok43:328'03"+6:02
Filip KENNISBELhamok43:328'03"+6:02
9.Siegfried BAKELANTSBELAntwerp Orienteers43:498'06"+6:19
10.Kristof WOLLESBELhamok43:528'07"+6:22
11.Bob DE CLERCQBELTROL44:398'15"+7:09
12.Tino NIJSTBELOmega44:418'16"+7:11
13.Ralph KURTGERTROL46:138'33"+8:43
14.Pascal MYLLEBELhamok47:268'46"+9:56
15.Tim DILENBELK.O.L.49:249'08"+11:54
16.Filip DEBLOUDTSBELAntwerp Orienteers49:499'12"+12:19
17.Koen BOSMANSBELOmega51:429'33"+14:12
18.Tim HILLENBELOmega57:4310'40"+20:13
19.Raf MAESBELhamok1:04:3611'56"+27:06
20.Johan QUINTENBELIndividual (BE)1:05:2712'06"+27:57
21.Dag DESTREELBELOmega1:15:2313'56"+37:53
--Roger HENDRICKXBELhamok1:16:1414'05"+38:44
NCLStefaan SCHUTJESBELhamok
NCLKoen WILSSENSBELTROL
Top

H. Masters B   length 4560m (33)

[H:]M:Smin/km
1.Olivier DE SMULBELOmega28:556'20"
2.Frank BUYTAERTBELTROL29:516'33"+0:56
3.Wim VERVOORT DOMABELTROL30:246'40"+1:29
4.Robert THEISSBELN.S.V. Amel30:546'47"+1:59
5.Dirk GOOSSENSBELTROL31:486'58"+2:53
6.Guy TIREZBELK.O.L.33:007'14"+4:05
7.Eric VANDEBROEKBELhamok33:267'20"+4:31
8.Marc MEEUWSSENBELTROL33:287'20"+4:33
9.Erik VAN DYCKBELTROL33:317'21"+4:36
10.Jan FRYDENLUNDNORhamok35:527'52"+6:57
11.Stefan THIELSBELOmega35:577'53"+7:02
12.Bart MELLEBEEKBELhamok37:138'10"+8:18
13.François JACOBSBELOmega37:548'19"+8:59
14.Jan TOELENBELK.O.L.38:358'28"+9:40
15.Kurt SMETBELTROL39:208'38"+10:25
16.Dirk GENARBELAntwerp Orienteers41:069'01"+12:11
17.Sebastian PIOTROWSKIPOLhamok42:109'15"+13:15
18.Yves DE MITSBELTROL42:329'20"+13:37
19.Patrick VANHAERENBELK.O.L.46:3310'12"+17:38
20.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC46:3710'13"+17:42
21.Frank AERDENBELK.O.L.48:4610'42"+19:51
22.Patrick BLEYEN DOMABELhamok49:4110'54"+20:46
23.Koen CROONSBELOmega50:5911'11"+22:04
24.Jan VAN LOMMELBELK.O.L.51:3711'19"+22:42
25.Henrik LISBYDENhamok53:2411'43"+24:29
Michael MARGOLINGERGSV Duesseldorf (Germany)53:2411'43"+24:29
27.Erik VANDE WEIJERBELOmega54:1311'53"+25:18
28.Kris VAN GELDERBELOmega54:5712'03"+26:02
29.Dirk CEULEMANSBELOmega58:4812'54"+29:53
30.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.1:00:3213'16"+31:37
31.Dirk FABRÉBELOmega1:04:2714'08"+35:32
32.Danny SWERTSBELhamok1:04:5514'14"+36:00
33.Paul CROTHERSBELAntwerp Orienteers1:05:1914'19"+36:24
Top

H. Masters C   length 4170m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELTROL28:486'54"
2.Bart VAN DE MOORTELBELOmega32:017'41"+3:13
3.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.34:168'13"+5:28
4.Servais HICKBELC.O. Liège34:248'15"+5:36
5.Marc CLAESBELhamok35:078'25"+6:19
6.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.35:578'37"+7:09
7.Andre AERTSBELhamok37:339'00"+8:45
8.Luc WERKXBELBalise 1038:309'14"+9:42
9.Roger BOCKXBELK.O.L.39:089'23"+10:20
10.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.41:019'50"+12:13
11.Patrick WALLAERTBELOmega42:3910'14"+13:51
12.Jan THEYSBELOmega44:3910'42"+15:51
13.Alfons BAKELANTSBELK.O.L.45:0410'48"+16:16
14.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.45:0710'49"+16:19
15.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège45:4710'59"+16:59
16.Albert VAN CANEGHEM DOMABELK.O.L.49:5111'57"+21:03
17.Chris ADDIERSBELOmega52:2212'33"+23:34
18.Marc BRIERSBELK.O.L.53:1412'46"+24:26
19.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.54:0912'59"+25:21
20.Willy RENDERSBELhamok55:2213'17"+26:34
21.Johan CLAESBELhamok57:1513'44"+28:27
22.Ludo AERTSBELhamok59:1014'11"+30:22
23.Eddie DE KERFNEDTROL1:00:0914'25"+31:21
24.Paul BOLSENSBELTROL1:25:0620'24"+56:18
NCLEtienne DE WITBELK.O.L.
NCLAlfred SIMKENSBELK.O.L.
Top

H. Masters D   length 3380m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Rudy CANTREBELK.O.L.31:389'22"
2.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.34:4710'17"+3:09
3.Mike IN 'T GROENNEDTROL38:1911'20"+6:41
4.Rogier VANAKENBELOmega39:5711'49"+8:19
5.Eddie DESMEDTBELTROL42:2912'34"+10:51
6.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.42:3412'36"+10:56
7.Frans WENSBELTROL42:4312'38"+11:05
8.Dominique SCHUTJESBELhamok45:4513'32"+14:07
9.Fernand SCHEELENBELhamok50:1214'51"+18:34
10.Jos THYSBELhamok53:0815'43"+21:30
11.Bert GEUDENSBELK.O.L.53:4915'55"+22:11
12.Juliaan LINTENBELK.O.L.53:5215'56"+22:14
13.Jean BAISIPONTBELTROL55:3016'25"+23:52
14.Jos BYLEMANSBELK.O.L.59:0017'27"+27:22
15.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca1:04:0618'58"+32:28
16.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB1:26:5525'43"+55:17
--Giel PARDOELNEDTROL36:4510'52"+5:07
NCLJos HOUBENBELK.O.L.
Top

H. Masters E   length 3380m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega45:4113'31"
2.Phil MELLEBEEKBELhamok46:3713'48"+0:56
3.Jean OOMSBELhamok50:3814'59"+4:57
4.Frans VAN DE MOORTELBELOmega1:03:2818'47"+17:47
5.Adrianus DE RIJKBELK.O.L.1:05:0319'15"+19:22
6.Henri VANDENBERKBELK.O.L.1:12:5621'35"+27:15
7.Jan VAN HEESBELK.O.L.1:30:3726'49"+44:56
8.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok2:02:1836'11"+1:16:37
NCLGeorges CEUNENBELK.O.L.
NCLJozef DUCHESNEBELhamok
Top

H.Pupilles B   length 2800m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok32:2211'34"
2.Jens DEFERMBELhamok35:3612'43"+3:14
3.Witse BOECKXBELOmega39:0813'59"+6:46
Top

Short Easy   length 2850m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Lucien BOSMANSBELhamok31:3611'05"
2.Kiara NIJSTBELOmega42:1714'50"+10:41
3.Mila VILROKXBELIndividual (BE)53:2718'45"+21:51
4.Senn VILROKXBELIndividual (BE)53:2818'46"+21:52
5.Clara COXBELOmega54:2019'04"+22:44
6.Walter VAN KRUNCKELSVENBELOmega59:2220'50"+27:46
7.Noor TALLOENBELOmega1:01:2321'32"+29:47
8.Mats TALLOENBELOmega1:01:2821'34"+29:52
9.Marco JACOBSBELBorasca1:33:0232'39"+1:01:26
10.Eli Maja VERSCHAERENBELBorasca1:33:0332'39"+1:01:27
11.Guido CEUNENBELhamok2:16:4848'00"+1:45:12
NCLLijsje DOMSBELhamok
NCLNathalie VERSCHAERENBELBorasca
Top

Short Difficult   length 4800m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Hannah THIELSBELTROL43:098'59"
2.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL44:259'15"+1:16
3.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ52:1510'53"+9:06
4.Peter HOOGSTRATENEDhamok57:5112'03"+14:42
5.Dirk GORISBELK.O.L.1:00:4912'40"+17:40
6.Adriaan BURGMANSNEDKOVZ1:18:4316'24"+35:34
7.Annick ROUSEREZBELASUB1:21:0116'53"+37:52
8.Sonja NIJSBELOmega1:21:4317'01"+38:34
9.Wendy CAMPSTEYNBELhamok1:24:0217'30"+40:53
10.Jozef BELMANSBELK.O.L.1:28:5818'32"+45:49
11.Annelies VOSBELOmega1:34:2819'41"+51:19
12.Anja POTVINBELK.O.L.1:37:3920'21"+54:30
13.Godelieve BRUYNSEELSBELhamok1:45:4722'02"+1:02:38
14.Karin DECLERCQBELhamok1:54:0223'45"+1:10:53
15.Lore STAESBELK.O.L.1:58:4824'45"+1:15:39
16.Sien GORISBELK.O.L.2:00:4825'10"+1:17:39
Top

Total

hamok65
Omega58
K.O.L.53
TROL40
Antwerp Orienteers8
Borasca5
C.O. Liège5
ASUB3
Individual (BE)3
KOVZ3
Balise 102
GSV Duesseldorf (Germany)2
O.L.G. St. Vith ARDOC2
N.S.V. Amel1
OK Lokomotiva Pardubice (Czechia)1
Total: 251