clublogo
index

Militair Kampioenschap Interkorpsen
Leopoldsburg 20.10.2021
HK MOT BDE

Last updated: 21.10.2021 12:50:35Contact/Remarks: eddy.jansen@mil.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

01 02 03 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   

01   length 8940m (44)

[H:]M:Smin/km
1.Geert SIMKENSBELH4018 Bn Log48:055'23"
2.Brent VLEUGELSBELH21C Fmn Log1:03:347'07"+15:29
3.Jasper MOREELSBELH21CC Land Dept Gn1:04:007'10"+15:55
4.Sven HERMANSBELH40Md Bn 1C/1Gr1:04:357'13"+16:30
5.Lasse TAILLIEUBELH-18ERM/KMS1:05:237'19"+17:18
Niel DEIJGERSBELH21TrgC Para1:05:237'19"+17:18
7.Rychon VAN PUTTENBELH21CBOS Noord1:06:217'25"+18:16
8.Philip VAN HEMELENBELH21Base Beauvechain/ BKOKS1:07:007'30"+18:55
9.Nico VAN UYTSELBELH45Bn Aie1:09:257'46"+21:20
10.Christophe RESTIVOBELH45Lt Bn 12/13 Li1:10:117'51"+22:06
11.Sebastien FRANCOISBELH35ERSO-KSOO1:13:388'14"+25:33
12.Ronald SOMERSBELH40Kamp BEVERLO1:14:278'20"+26:22
13.Aurian LECOMTEBELH35CC Sp Dept Adm /CIS1:16:188'32"+28:13
14.Tim COPPENSBELH2110 Gp CIS1:16:408'35"+28:35
15.Marco VANDEKERCKHOVEBELH3510 W Tac1:17:438'42"+29:38
16.Luc STEENSELSBELH5010 Gp CIS1:17:548'43"+29:49
17.Sebastien DAELSBELH35Bn HK Def St QRE1:19:548'56"+31:49
18.Bruno RASKINBELH50Base Florennes1:22:219'13"+34:16
19.David OLBRECHTSBELH21Md Bn ChA1:22:309'14"+34:25
20.Geoffrey LAMBERTBELH402 Cdo1:24:049'24"+35:59
21.Dirk GENARBELH55DG H&WB1:24:209'26"+36:15
22.Mehdi GREGOIREBELH214 Bn Gn1:27:259'47"+39:20
23.Pieterjan PENNEBELH3511 BnGn1:28:059'51"+40:00
24.Aurelie DESCHEPPERBELD2115 W Lu Tpt1:30:0310'04"+41:58
25.Loic D' HOOGHEBELH212 Cdo1:32:2710'20"+44:22
26.Marc GELLENSBELH55HQ SO Regt1:41:0011'18"+52:55
27.Rémy BOURGUIGNONBELH35HQ Mot Bde1:41:0411'18"+52:59
28.Melik CIOMACBELH214 Bn Gn1:43:2211'34"+55:17
29.Stijn DE SMETBELH2111 BnGn1:46:5511'58"+58:50
30.Jorn BUSSENSBELH40Bn Aie1:52:4012'36"+1:04:35
31.Tarik SAADIBELH214 Bn Gn1:58:5313'18"+1:10:48
32.Geoffrey GROSJEANBELH21Bn ISTAR2:00:2313'28"+1:12:18
33.Engin BAYRAMBELH21Md Bn 1C/1Gr2:00:3613'29"+1:12:31
34.Didier DOHOGNEBELH45BPO2:08:0014'19"+1:19:55
35.Quentin HANUTBELH214 Bn Log2:10:3714'37"+1:22:32
36.Dominique ANSELMEBELH354 Bn Gn2:48:3918'52"+2:00:34
NCLFrederic PICARDBELH45CC R&A
NCLBert BOCKXBELH40CE Cdo
NCLCédric BOECKXBELH21ERM/KMS
NCLGert CLAESBELH2110 W Tac
NCLDavy DE BOELBELH45Kamp BEVERLO
NCLThomas PRAILEBELH35Camp MARCHE
NCLBastian STRUELENSBELH214 Bn Log
NCLQuentin CHASSAGNEBELH214 Bn Gn
Top

02   length 7410m (48)

[H:]M:Smin/km
1.Guy TIREZBELH55Kamp BEVERLO57:287'45"
2.Erik SEGERSBELH5510 W Tac1:00:048'06"+2:36
3.Ludovic ANTRESANGLEFRAH50RRC Lille1:00:078'07"+2:39
4.Wim HERMANSBELH4010 Gp CIS1:01:138'16"+3:45
5.Paul GOOSSENSBELH5010 W Tac1:04:528'45"+7:24
6.Mark STEENSSENSBELH50Md Bn 1C/1Gr1:06:028'55"+8:34
7.Tim DILENBELH4010 Gp CIS1:06:088'55"+8:40
8.Jean-Pierre DERAMOUDTBELH50Base Beauvechain/ BKOKS1:06:589'02"+9:30
9.Stijn IGNOULBELH40CBOS Noord1:07:529'10"+10:24
10.Yves DEJAGHEREBELH50Bn Aie1:08:329'15"+11:04
11.Serge DUSZABELH45ERM/KMS1:09:019'19"+11:33
12.Arne DE HUYSSERBELH21ERSO-KSOO1:10:289'31"+13:00
13.Dimitri MERTENSBELH2118 Bn Log1:11:009'35"+13:32
14.Frank SCHEPERSBELH3510 Gp CIS1:11:469'41"+14:18
15.Jonathan CATOTBELH21ERM/KMS1:12:439'49"+15:15
16.Eric LECOQBELH454 Bn Gn1:13:079'52"+15:39
17.Olivier HERMANNBELH4515 W Lu Tpt1:13:329'55"+16:04
18.Dany MATHUESBELH502 Cdo1:14:2710'03"+16:59
19.Ronny LEMOINEBELH50DG H&WB1:15:2110'10"+17:53
20.Christophe DUSSARTBELH45CC Land Dept Gn1:16:1910'18"+18:51
21.Tim DE ROOVERBELH40ERM/KMS1:18:0310'32"+20:35
22.Kris LENAERSBELH50CC R&A1:19:5510'47"+22:27
23.Michel VAN LAARBELH55Lt Bn 12/13 Li1:23:0311'12"+25:35
24.Lou FRANKENBELH21ERM/KMS1:23:4911'19"+26:21
25.Jürgen COPPENSBELH4511 BnGn1:25:1211'30"+27:44
26.Eric LORENTBELH50Camp MARCHE1:25:5911'36"+28:31
27.Wim DECOOBELH45Bn Aie1:26:2411'40"+28:56
28.Johan MERTENSBELH40ERM/KMS1:27:2911'48"+30:01
29.Philip VERVENNEBELH50CC Sp Dept Adm /CIS1:29:2512'04"+31:57
30.Fatih ISLEYENBELH4010 W Tac1:32:3412'30"+35:06
31.Bert KNOOPSBELH2110 W Tac1:34:4212'47"+37:14
32.Eddy JONCKERSBELH50Bn ISTAR1:37:0013'05"+39:32
33.Geert VERSTRAETENBELH40Md Bn 1C/1Gr1:41:4613'44"+44:18
34.Kris GEETSBELH50BPO1:45:5414'17"+48:26
35.Nicolas DUMAISBELH214 Bn Log1:46:0514'19"+48:37
36.Clément LECOMTEBELH21C Fmn Log1:46:1114'20"+48:43
37.Thomas MEERSSCHAERTBELH4011 BnGn1:56:0215'40"+58:34
38.Lucas DOCQUIERBELH214 Bn Gn2:13:0717'58"+1:15:39
39.Jérôme GENARTBELH354 Bn Gn2:29:0020'06"+1:31:32
40.Karsten JANSSENSBELH21Kamp BEVERLO2:36:1821'06"+1:38:50
41.Maxime POLOMEBELH214 Bn Gn2:45:3622'21"+1:48:08
42.Bryan JACQUESBELH214 Bn Gn2:55:3623'42"+1:58:08
43.Arnaud MARECHALBELH214 Bn Gn3:06:3525'11"+2:09:07
NCLBert HAESENBELH45TrgC Para
NCLMario SCULIERBELH502 Cdo
NCLQuentin DEPAYEBELH214 Bn Log
NCLRandy LINDENBELH214 Bn Log
NCLAvni SEJDAJBELH21Base Florennes
Top

03   length 5970m (51)

[H:]M:Smin/km
1.Franky COOLSBELH50Bn Aie52:368'49"
2.Alain DE WILDEBELH50CBOS Noord54:149'05"+1:38
3.Nico MESKENSBELH40CC Land Dept Gn56:079'24"+3:31
4.Patrick CLAESBELH5010 Gp CIS56:099'24"+3:33
5.Fabrice SCHIMENTIBELH50C Fmn Log1:02:2510'27"+9:49
6.Eddy JANSENBELH55Kamp BEVERLO1:03:1410'36"+10:38
7.Raphaël HEINSBELH40ERM/KMS1:04:0910'45"+11:33
8.Ruben VAN DEN SCHOORBELH4010 Gp CIS1:06:4711'11"+14:11
9.Pascal PARTHOENSBELH50Camp MARCHE1:08:1711'26"+15:41
10.Benoit EVRARDBELH40CC Land Dept Gn1:08:4311'31"+16:07
11.Patrice LOMBETBELH45Md Bn ChA1:09:5611'43"+17:20
12.Olivier BRASSEURBELH50Base Beauvechain/ BKOKS1:09:5811'43"+17:22
13.Christophe GEVAERTBELH5018 Bn Log1:12:1312'06"+19:37
14.Coralie RENAULDBELD21ERM/KMS1:12:1412'06"+19:38
15.Gery DELANGHEBELH55Kamp BEVERLO1:13:1612'16"+20:40
16.Fabian BIEVELEZBELH504 Bn Gn1:15:1212'36"+22:36
17.Mario VAN HOEIJBELH50Kamp BEVERLO1:15:2512'38"+22:49
18.Dylan HOYDONCKXBELH2110 W Tac1:16:1912'47"+23:43
19.Toma RADOIBELH-20ERM/KMS1:16:3412'50"+23:58
20.David GILLETBELH45CC R&A1:16:4412'51"+24:08
21.Walter HUYBRECHTSBELH50Bn ISTAR1:17:0212'54"+24:26
22.Dirk CRUYSBERGHSBELH45Md Bn 1C/1Gr1:18:1613'07"+25:40
23.Patrick VANDERSANDENBELH5010 W Tac1:18:2313'08"+25:47
24.Marc ARNARDIBELH55ERM/KMS1:20:0813'25"+27:32
25.Kevin JANKOWSKIBELH21CC Sp Dept Adm /CIS1:20:1213'26"+27:36
26.Jerome SOTTIAUXBELH4015 W Lu Tpt1:21:0813'35"+28:32
27.Philippe PISVINBELH55Lt Bn 12/13 Li1:21:2313'38"+28:47
28.Rudi ROMAINBELH50Base Florennes1:22:4613'52"+30:10
29.Ignace VERLEYSENBELH3511 BnGn1:23:1213'56"+30:36
30.Christophe CRENBELH50Md Bn ChA1:23:4414'02"+31:08
31.Roger HEUSEBELH504 Bn Log1:24:4914'12"+32:13
32.Michel NICKMANSBELH55Md Bn ChA1:25:2014'18"+32:44
33.Bjarne VAN BRUGGENBELH21ERM/KMS1:27:2514'39"+34:49
34.Cedric WijnantsBELH21ERSO-KSOO1:28:5214'53"+36:16
35.Jean-Marc BARTIAUXBELH502 Cdo1:29:2014'58"+36:44
36.Laura HEYMANSBELD21Base Beauvechain/ BKOKS1:36:3716'11"+44:01
37.Anne-Marie DELANGHEBELD50BPO1:37:3516'21"+44:59
38.Kevin DE VOGELBELH2111 BnGn1:42:1317'07"+49:37
39.Reinaart VANSICHENBELH2110 W Tac1:50:3518'31"+57:59
40.Emile SIMALBELH214 Bn Gn2:18:4223'14"+1:26:06
41.Jonathan DEVEUXBELH214 Bn Gn2:26:4024'34"+1:34:04
42.Thomas SOHIERBELH214 Bn Gn2:29:2725'02"+1:36:51
43.Jordan VERRECASBELH-202 Cdo3:51:1538'44"+2:58:39
44.John GEURTSBELH214 Bn Log3:55:4939'30"+3:03:13
NCLGlenn KEUNENBELH21Md Bn 1C/1Gr
NCLLuc SEVENANTBELH50Bn Aie
NCLChristophe RIDDOBELH21Base Florennes
NCLKristof VANHIXEBELH3511 BnGn
NCLMaxime LECCABELH21Lt Bn 12/13 Li
NCLChristian GOHYBELH55Camp ELSENBORN
NCLFlorian DELFOSSEBELH214 Bn Gn
Top

Total

4 Bn Gn16
ERM/KMS12
10 W Tac9
10 Gp CIS7
11 BnGn7
4 Bn Log7
Kamp BEVERLO7
2 Cdo6
Bn Aie6
Md Bn 1C/1Gr6
Base Beauvechain/ BKOKS4
Base Florennes4
CC Land Dept Gn4
Lt Bn 12/13 Li4
Md Bn ChA4
15 W Lu Tpt3
18 Bn Log3
BPO3
Bn ISTAR3
C Fmn Log3
CBOS Noord3
CC R&A3
CC Sp Dept Adm /CIS3
Camp MARCHE3
ERSO-KSOO3
DG H&WB2
TrgC Para2
Bn HK Def St QRE1
CE Cdo1
Camp ELSENBORN1
HQ Mot Bde1
HQ SO Regt1
RRC Lille1
Total: 143