clublogo
index

Wageningen Night Sprint Relay
Wageningen Campus 29.10.2021
argus

Last updated: 30.10.2021 00:23:10HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


01 02 03 04 05 06 07 08 09 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   

01   length 3500m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Holger KOHRGERLDTV 1901 Beaumarais15:57,0004'33"
2.Bob DE CLEENEBEL-TROL Belgium18:55,0005'24"+2:58
3.Wim VERVOORT DOMABEL-TROL Belgium19:28,1715'34"+3:31
4.Hanne MOURITSNEDD21ARGUS22:04,0006'18"+6:07
5.Tom JANMAATNED-Koffie23:05,0116'36"+7:08
6.George Tiberiu NEAGUROU-A.C.S. Sanatatea Ploiesti24:01,0006'52"+8:04
7.Martin DE VALOISNED-Nollanders26:17,4107'31"+10:20
8.Lina JASULAITYTENEDSDOLIFANT32:42,0009'21"+16:45
NCLSerra En Marit MOURITSNED-ARGUS
Top

02   length 3500m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBEL-Omega14:40,4804'11"
2.Sonny WESSELSNED-ARGUS18:17,0005'13"+3:37
3.Saskia KROONNEDD21OLIFANT20:21,0005'49"+5:41
4.Andre DE VEIRMANBEL-TROL Belgium20:33,0005'52"+5:53
5.Peter DIRKSENNEDH50Sauda Orienteringsklubb21:57,2506'16"+7:17
6.Pim NOUWELANT, VAN DENNEDLDOLIFANT22:16,0006'22"+7:36
7.Eletta DAEMENNEDLEOLIFANT24:41,0007'03"+10:01
8.Monica ROELINGNEDD60KOVZ34:28,0009'51"+19:48
Top

03   length 3500m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Toby SCOTTGER-OLV Steinberg14:08,6404'02"
2.Michel DONGEN, VANNEDLEOLIFANT16:58,0004'51"+2:50
3.Eva BOVEN VANNED-OLIFANT18:13,0275'12"+4:05
4.Nikolaj WANNERGER-OLG Siegerland22:09,0006'20"+8:01
5.Ronald POULISSENNED-ARGUS26:39,9067'37"+12:31
6.Anna Lotte PEPERKAMPNED-OLIFANT27:09,2107'45"+13:01
7.Mike INTGROENNEDLEKOVZ28:11,0008'03"+14:03
8.Lotte VAN BOVENBEL-TROL Belgium29:35,5978'27"+15:27
9.Lieve GEENSNEDSDTROL Belgium39:54,00111'24"+25:46
Top

04   length 3500m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Arvid GLOWKAGER-TSC Eintracht Dortmund 48/9518:41,0005'20"
2.Pierre WILLEMSBEL-ASUB Orientation20:03,2225'44"+1:22
3.Sabeth KOSCHGER-OLV Steinberg23:34,0006'44"+4:53
4.Sam GOSSYEBEL-TROL Belgium26:51,7657'40"+8:10
5.Jean-pierre KELLENSNEDH60Kempische Oriƫntatielopers29:05,0008'19"+10:24
6.Alexandra WANNERGER-OLG Siegerland50:04,00014'18"+31:23
Top

05   length 3500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Gerrit RIET, VAN DENED-OLIFANT22:35,0006'27"
2.Koen CROONSBEL-Omega24:10,0006'54"+1:35
3.Jane PULFORDAUSD40OLIFANT24:18,0006'57"+1:43
4.Christoph PRUNSCHEGER-TSC Eintracht Dortmund 48/9524:27,0006'59"+1:52
5.Pim KERKHOVENNED-Koffie25:15,5587'13"+2:40
6.Mihai TUDORACHEROU-OK Silva Campina27:48,5827'57"+5:13
7.Iris KOSCHGER-OLV Steinberg27:57,0007'59"+5:22
Top

06   length 3500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Jan-Gerard VAN DER TOORNNEDLDKOVZ15:56,0004'33"
2.Donald VAN BOVENBEL-TROL Belgium17:45,1095'04"+1:49
3.Hannah THIELSBEL-TROL Belgium18:25,0005'16"+2:29
4.Robert WIRTHGER-TV 1901 Beaumarais20:16,0005'47"+4:20
5.Nora MOURITSNEDD21ARGUS23:58,0006'51"+8:02
6.Alex BUURLAGENED-ARGUS24:49,0007'05"+8:53
NCLPhilip STEENKAMPNED-Nollanders
Top

07   length 3500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Simon KREKELSBEL-TROL Belgium15:12,1524'21"
2.Hendrik VAN HOEYBEL-TROL Belgium19:17,2465'31"+4:05
3.Christian KOSCHGER-OLV Steinberg21:56,0006'16"+6:44
4.Dunja RIET, VAN DENED-OLIFANT23:14,2776'38"+8:02
5.Janine GLOWKAGER-TSC Eintracht Dortmund 48/9523:51,6956'49"+8:39
6.Bart BROEXNEDSDARGUS31:28,0008'59"+16:16
7.Vanessa VAN BREEDAMBEL-TROL Belgium43:37,00012'28"+28:25
Top

08   length 3500m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Dieter COENBEL-TROL Belgium19:21,8125'32"
2.Konstantin KUZNETSOVGER-TV 1901 Beaumarais21:44,0006'13"+2:23
3.Klaus HELFRICHGER-OLV Steinberg21:49,6996'14"+2:28
4.Jolien PASPONTBEL-TROL Belgium33:23,5239'32"+14:02
5.Evelyn WIRTHGER-TV 1901 Beaumarais35:24,65210'07"+16:03
NCLIvo MUUSSENED-Nollanders
Top

09   length 3500m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Ana Maria TUDORACHEROU-OK Silva Campina19:53,5625'41"
2.Veerle TULLENEERSBEL-Omega20:28,2535'51"+0:35
3.Espen Fyhn NILSENNOR-Stavanger Orienteringsklubb20:34,0005'53"+0:41
4.Marc WAGENAARNED-OLIFANT20:37,0705'53"+0:44
5.Iris EGGELSNED-ARGUS24:13,0006'55"+4:20
6.Marjo POULISSENNED-ARGUS26:20,4687'31"+6:27
7.Roel LAMBERSNED-Koffie32:54,4889'24"+13:01
8.Eddie DE KERFNEDH60TROL Belgium34:06,0009'45"+14:13
9.Ruud SCHONEWILLENEDSDKOVZ40:24,00011'33"+20:31
NCLYolanda DIRKSENNEDD50Sauda Orienteringsklubb
Top

Total

TROL Belgium14
OLIFANT11
ARGUS9
OLV Steinberg5
KOVZ4
TV 1901 Beaumarais4
Koffie3
Nollanders3
Omega3
TSC Eintracht Dortmund 48/953
OK Silva Campina2
OLG Siegerland2
Sauda Orienteringsklubb2
A.C.S. Sanatatea Ploiesti1
ASUB Orientation1
Kempische Oriƫntatielopers1
Stavanger Orienteringsklubb1
Total: 69