clublogo
index

Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1
Kootwijkerzand 30.10.2021
argus

Last updated: 01.11.2021 17:35:00HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H-12 H-14 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Days 1 2 ALL
Total
 Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   DNF opgave   -- buiten wedstrijd   

D-12   length 2900m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Violette MAYERESBELHermathenae Orientation SPA37:1212'50"
2.Elin ZWIKKERNEDARGUS42:1014'32"+4:58
3.Susanne MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop1:22:0228'17"+44:50
Top

D-14   length 4500m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Kiara NIJSTBELOmega55:2112'18"
2.Inès VAN DER BURGTSUICA Rosé1:19:0617'35"+23:45
NCLHanne MOURITSNEDARGUS
Top

D-16   length 5600m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Nora MOURITSNEDARGUS1:06:3211'53"
2.Marit ZWIKKERNEDARGUS1:29:1215'56"+22:40
Top

D-18   length 6200m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Lisa HARMSGERWOLF Haltern1:08:1011'00"
2.Anouk VAN DER BURGTSUICA Rosé1:09:3311'13"+1:23
3.Chiara PFROMMGERWOLF Haltern1:21:0013'04"+12:50
Top

D-20   length 7200m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega1:11:569'59"
2.Emma MAESBELKempische Orientatielopers1:16:1410'35"+4:18
3.Anna Lotte PEPERKAMPNEDOLIFANT1:47:4314'58"+35:47
Top

DE   length 2900m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Noor TALLOENBELOmega33:4611'39"
2.Ninthe WOLLESBELhamok44:4215'25"+10:56
3.Elodie VAN DER KLEIJhamok48:5216'51"+15:06
DNSBendik Schia LØENORNotodden o-lag
DNSElena DOMINGUEZ ROMERONEDThe Party Parrots
Top

D21   length 8500m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Eef VAN DONGENNEDOLIFANT57:486'48"
2.Miek FABRÉBELOmega1:01:387'15"+3:50
3.Hannah THIELSBELTROL Belgium1:04:397'36"+6:51
4.Kim GEYPENBELOmega1:11:388'26"+13:50
5.Eva BOVEN VANNEDOLIFANT1:11:398'26"+13:51
6.Séverine VANDERMEULENBELC.O.Liège1:14:028'43"+16:14
7.Gerber LOMANNEDMINOR1:14:498'48"+17:01
8.Tjitske BREIMERNEDHOC '931:29:3110'32"+31:43
9.Saskia KROONNEDOLIFANT1:30:3710'40"+32:49
10.Eletta DAEMENNEDOLIFANT1:37:1211'26"+39:24
11.Machteld VAN DER HOEVENIndividuals/No club1:42:5212'06"+45:04
12.Annemieke BLOEMNEDOLIFANT3:10:5222'27"+2:13:04
NCLJolien PASPONTBELTROL Belgium
NCLAjellet SHEM-TOVIndividuals/No club
NCLAnne FELIKSIKIndividuals/No club
DNSKelly GYSENBELKempische Orientatielopers
DNSTarja VESANTOIndividuals/No club
Top

DB   length 5000m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg47:359'31"
2.Janine GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/9550:4110'08"+3:06
3.Lovisa NIMVIK STERNSWEJärla Orientering1:02:0312'25"+14:28
4.Johanna RENKERGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:03:5312'47"+16:18
5.Lotte VAN BOVENBELTROL Belgium1:21:3416'19"+33:59
6.Joke ZOONSBELhamok1:26:2517'17"+38:50
7.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL Belgium1:32:2518'29"+44:50
8.Marjon BAASNEDMINOR1:48:1921'40"+1:00:44
9.Isabelle FRÈREBELC.O.Liège1:49:2721'53"+1:01:52
10.Mira BRODOWSKIGERTuS Lübbecke1:59:3923'56"+1:12:04
11.Annelies VOSBELOmega2:04:0724'49"+1:16:32
12.Olga MARGOLINAGERGSV Düsseldorf2:08:2325'41"+1:20:48
13.Plien VAN EIFNEDARGUS2:23:2428'41"+1:35:49
NCLJulia VERHOEVENIndividuals/No club
NCLIris EGGELSNEDARGUS
DNSAriane DECRAMERBELhamok
DNSImke VAN OPSTALNEDKOVZ
Top

D35   length 7200m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Ana Maria TUDORACHEROUOK Silva Campina1:15:5810'33"
2.Katrien TALLOENBELOmega1:42:0214'10"+26:04
3.Tania HENDRICKXBELhamok1:58:5116'30"+42:53
4.Barbara HÖWERIndividuals/No club3:10:1126'25"+1:54:13
--Sadie ZWIKKERNEDARGUS58:218'06"-17:37
Top

D40   length 7200m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Lieke VAN OPSTALNEDKOVZ1:04:529'01"
2.Leslie CRETTELSBELHermathenae Orientation SPA1:14:1410'19"+9:22
3.Marjo POULISSENNEDARGUS1:35:4013'17"+30:48
4.Inge HUISMANNEDMINOR1:41:1714'04"+36:25
5.Elke SWINKELSNEDKOVZ1:48:5515'08"+44:03
NCLElisabeth SCHUTJESBELhamok
NCLAndrea VAN LIESHOUTIndividuals/No club
Top

D45   length 6200m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega56:149'04"
2.Jane PULFORDAUSOLIFANT1:01:429'57"+5:28
3.Linda WOLSNEDHOC '931:07:3910'55"+11:25
4.Tessa ELFRINKMINOR1:20:5113'02"+24:37
5.Angelique DE GRANDEBELOmega1:21:4913'12"+25:35
6.Larissa RANDNEDOLIFANT1:25:0913'44"+28:55
7.Evelyn WIRTHGERTV 1901 Beaumarais1:27:3514'08"+31:21
--Ellen DESCHEPPERBELTROL Belgium1:26:5314'01"+30:39
NCLWendy AFMANNEDHOC '93
NCLRenee HELLERNEDARGUS
Top

D50   length 6200m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Dunja RIET, VAN DENEDOLIFANT1:01:369'56"
2.Mietta GROENEVELDNEDMINOR1:02:5110'08"+1:15
3.Martine HOEKSMANEDOLIFANT1:03:5910'19"+2:23
4.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega1:07:4410'55"+6:08
5.Valérie AUGHUETBELH.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut1:17:3812'31"+16:02
6.Laurence AUGHUETBELThOR1:20:0012'54"+18:24
7.Lina JASULAITYTENEDOLIFANT1:31:4814'48"+30:12
8.Claudia KLEISTGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:38:5915'58"+37:23
9.Iris KOSCHGEROLV Steinberg1:51:5318'03"+50:17
Top

D55   length 5600m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL Belgium51:539'16"
2.Françoise RENARDBELC.O.Liège57:4310'18"+5:50
3.May Bente BRURBERGNORÅs-NMBU Orientering59:0010'32"+7:07
4.Greta MOLSBELhamok1:02:1311'07"+10:20
5.Maria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC1:02:5611'14"+11:03
6.Masja VAN DE VENNEDKOVZ1:03:5111'24"+11:58
7.Maria NIMVIKSWEJärla Orientering1:07:3912'05"+15:46
8.Györgyi CORBETNEDARGUS1:16:5613'44"+25:03
9.Birgitta VERBEEKNEDMINOR1:16:5813'45"+25:05
10.Betty DE MEYERBELTROL Belgium1:17:2913'50"+25:36
11.Hilde VERCAERENBELKempische Orientatielopers1:20:4614'25"+28:53
12.Mia KINNAERBELOmega1:23:0714'51"+31:14
13.Kirsten KOLBEGERTuS Lübbecke1:28:5815'53"+37:05
14.Corine SERVAISBELASUB Orientation1:34:4116'54"+42:48
15.Yolanda DIRKSENNEDSauda Orienteringsklubb1:53:5820'21"+1:02:05
16.Iris HOHBERGGERASG Teutoburger Wald2:07:2322'45"+1:15:30
DNSHilde KROLSBELhamok
Top

D60   length 4500m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Julienne VANREUSELBELhamok56:4712'37"
2.Ulrike SETZER-BRITWUMGEROLG Siegerland1:04:1714'17"+7:30
3.Joanna ARNOLDGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:08:2315'12"+11:36
4.Barbara GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:10:2415'39"+13:37
5.Anita BAERTSBELhamok1:34:2520'59"+37:38
6.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland1:53:0025'07"+56:13
7.Marie Christine METTENBELKempische Orientatielopers1:59:4126'36"+1:02:54
8.Geke WALPOTNEDARGUS2:19:5831'06"+1:23:11
NCLNoëlle CHOPRIXBELAltair CO
NCLMarina DRIESENBELOmega
Top

D65   length 4500m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Liset HENDRICKXBELOmega1:03:2714'06"
2.Simonne SILVINEDKempische Orientatielopers1:04:1114'16"+0:44
3.Paulette BLOMMENBELOmega1:07:4615'04"+4:19
4.Bernadette VANDERMEULEN-DE GROODTBELC.O.Liège1:07:5715'06"+4:30
5.Kornelia MOCKGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:08:4915'18"+5:22
6.Monica ROELINGNEDKOVZ1:11:2015'51"+7:53
7.Lily-Anne COLEBELTROL Belgium1:14:2216'32"+10:55
8.Christiane TOEBINTEBELBalise 101:22:3518'21"+19:08
9.Lieve FEYSBELOmega1:30:5120'11"+27:24
10.Marie QUISTHOUDTBELOmega1:34:1220'56"+30:45
11.Monika HERBRANDGERTV Wanheimerort Duisburg2:08:2028'31"+1:04:53
NCLNicole VANHEESBELhamok
Top

D70   length 3200m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELKempische Orientatielopers42:0713'10"
2.Lieve GEENSNEDTROL Belgium42:1613'12"+0:09
3.Annick LECOYERFRAVERVINS ORIENTATION1:03:5219'57"+21:45
4.Annie ROMBOUTNEDTROL Belgium1:32:4729'00"+50:40
Top

D75   length 3200m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Daniëlle NOLENSBELhamok44:0313'46"
2.Gilberte MARIENBELKempische Orientatielopers57:2617'57"+13:23
Top

H-10   length 2900m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Tom MAYERESBELHermathenae Orientation SPA24:538'35"
2.Alec VAN DER BURGTSUICA Rosé28:539'58"+4:00
3.Mees SWINKELSNEDKOVZ29:2010'07"+4:27
4.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok32:3311'13"+7:40
Top

H-12   length 2900m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok19:366'46"
2.Nathan JANSENBELOmega20:557'13"+1:19
3.Senne HENDRICKXBELhamok32:4811'19"+13:12
4.Ronald ROOSNEDHOC '9358:3720'13"+39:01
5.Iep SWINKELSNEDKOVZ1:18:3327'05"+58:57
Top

H-14   length 4500m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Bob DE CLEENEBELTROL Belgium46:0210'14"
2.Antoine VOSBELC.O.Liège50:4811'17"+4:46
3.Stan MAESBELKempische Orientatielopers50:5311'18"+4:51
4.Odin GROENEVELDNEDMINOR57:5612'52"+11:54
5.Thomas JANSENBELOmega1:02:3613'55"+16:34
Top

H-18   length 7200m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Louis VOSBELC.O.Liège1:01:308'33"
2.Geert VAN DER HULSTNEDMINOR1:06:169'12"+4:46
--Rune DE CLERCQBELTROL Belgium40:575'41"-20:33
Top

H-20   length 8500m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Steffen DIRKESGERSV Eintracht Neuenkirchen1:42:0912'01"
--Arno KEUPPENSBELOmega1:05:387'43"-36:31
DNSRichard WOLSNEDHOC '93
Top

HE   length 2900m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Aron REITSEMANEDARGUS31:5511'00"
2.Mats TALLOENBELOmega33:5111'40"+1:56
3.Dre VANHAMMEBELKempische Orientatielopers42:3814'42"+10:43
4.Lorick CASTEELSBELC.O.Liège44:4415'26"+12:49
Top

H21   length 10400m (33)

[H:]M:Smin/km
1.Toby SCOTTGEROLV Steinberg53:265'08"
2.Tomas HENDRICKXBELhamok56:495'28"+3:23
3.Benjamin ANCIAUXBELhamok57:145'30"+3:48
4.Liam THIELSBELOmega59:015'40"+5:35
5.Koen DE JONGNEDHOC '931:00:255'49"+6:59
6.Jeroen HOEKX DOMABELhamok1:01:305'55"+8:04
7.Simon KREKELSBELTROL Belgium1:03:086'04"+9:42
8.Wannes HENDRICKXBELhamok1:16:487'23"+23:22
9.Marijn EDELENBOSCHIndividuals/No club1:21:227'49"+27:56
10.Sonny WESSELSNEDARGUS1:27:358'25"+34:09
11.Tom GEYPENBELOmega1:34:469'07"+41:20
12.Nico CEUNENBELhamok1:38:179'27"+44:51
13.Dieter COENBELTROL Belgium1:46:1410'13"+52:48
14.Muhammed Bahadir KUCUKNEDKOVZ1:51:0210'41"+57:36
15.Eduardo VIASIndividuals/No club1:55:2111'05"+1:01:55
16.Marc WAGENAARNEDOLIFANT1:59:1211'28"+1:05:46
17.Pim KERKHOVENNEDKoffie2:03:5211'55"+1:10:26
18.Tom JANMAATNEDKoffie2:04:0411'56"+1:10:38
19.Philip STEENKAMPNEDNollanders2:04:4111'59"+1:11:15
20.Roel LAMBERSNEDKoffie2:05:5912'07"+1:12:33
21.Ivo MUUSSENEDNollanders2:06:3412'10"+1:13:08
22.Steffan NORBERHUISBuitensport Durf2:06:5912'13"+1:13:33
23.Børjen CIJSNEDNollanders2:12:5512'47"+1:19:29
24.Selmar WOERTELKOVZ2:21:2013'35"+1:27:54
25.Don MULJADIIndividuals/No club3:38:5721'03"+2:45:31
--Christoph PRUNSCHEGERTuS Lübbecke54:575'17"+1:31
--Arvid GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:48:0910'24"+54:43
NCLToon MELISBELhamok
NCLSam GOSSYEBELTROL Belgium
DNSBart VAN WIJNGAARDENSWEOK klemmingen
DNSMaarten BAAKMANNEDARGUS
DNSValeri VAN WELYNollanders
DNFBert MARIENBELKempische Orientatielopers
Top

HB   length 5000m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Tino NIJSTBELOmega43:298'42"
2.Niklas GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/9552:2010'28"+8:51
3.Raúl CORDÓN PÉREZNEDKOVZ53:0610'37"+9:37
4.Luuk MAASSENIndividuals/No club1:09:2513'53"+25:56
5.Jelle VANHAMMEBELKempische Orientatielopers1:58:5623'47"+1:15:27
NCLPieter HENDRICKXIndividuals/No club
NCLGuido CEUNENBELhamok
DNSArvid GLOWKATSC Eintracht Dortmund 48/95
DNSChristoph PRUNSCHETSC Eintracht Dortmund 48/95
Top

H35   length 10400m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Joost TALLOENBELOmega1:00:345'49"
2.Holger KOHRGERTV 1901 Beaumarais1:13:117'02"+12:37
3.Mike FAFIEANIEIndividuals/No club1:37:329'23"+36:58
4.Jef BOECKXBELKempische Orientatielopers1:45:2210'08"+44:48
5.Olaf WOERTELNEDKOVZ1:50:0510'35"+49:31
6.Pieter BAKXIndividuals/No club1:53:5110'57"+53:17
7.George Tiberiu NEAGUROUA.C.S. Sanatatea Ploiesti2:13:4112'51"+1:13:07
8.Konstantin KUZNETSOVGERTV 1901 Beaumarais3:30:5620'17"+2:30:22
NCLHans TALLOENBELOmega
Top

H40   length 8500m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Ronald SOMERSNEDKOVZ1:02:477'23"
2.Frédéric DHONDTBELC.O.Liège1:03:467'30"+0:59
3.Garnt SWINKELSNEDKOVZ1:05:527'45"+3:05
4.Davy HEESAKKERSNEDOLIFANT1:06:127'47"+3:25
5.Patrick MAYERESBELHermathenae Orientation SPA1:09:348'11"+6:47
6.Wouter TALLOENBELOmega1:12:038'29"+9:16
7.Pim NOUWELANT, VAN DENNEDOLIFANT1:17:479'09"+15:00
8.Kristof WOLLESBELhamok1:31:3910'47"+28:52
9.Ruud VAN GORPNEDOLIFANT1:37:2211'27"+34:35
10.Tobias GÖDDEGERDJK Adler 07 Bottrop1:38:4711'37"+36:00
NCLJona VECHTNEDHOC '93
DNSAntal GUSZLEVMINOR
DNSDennis SCHOTSBELKempische Orientatielopers
Top

H45   length 8500m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Michel DONGEN, VANNEDOLIFANT55:556'35"
2.Roland VAN LOONNEDKOVZ56:406'40"+0:45
3.Clemens ROOSNEDHOC '931:04:377'36"+8:42
4.Ralph KURTGERKOVZ1:04:517'38"+8:56
5.Kim JANSENBELOmega1:05:207'41"+9:25
6.Bob DE CLERCQBELTROL Belgium1:24:489'59"+28:53
7.Arie Willem VAN DEN BERGNEDMINOR1:25:4910'06"+29:54
8.Herman ELFRINKNEDMINOR1:36:4311'23"+40:48
9.Stefaan SCHUTJESBELhamok1:48:2912'46"+52:34
10.Mihai TUDORACHEROUOK Silva Campina1:51:5513'10"+56:00
11.Alwin DE LIJSTERNEDMINOR1:54:0813'26"+58:13
12.Jurjen RINGERSBELhamok2:01:4314'19"+1:05:48
13.Marc TALLOENBELOmega2:11:5915'32"+1:16:04
14.Martell DEMARTEAUNEDARGUS2:37:3418'32"+1:41:39
Top

H50   length 7200m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Wim VERVOORT DOMABELTROL Belgium48:006'40"
2.Wiet LAENENBELTROL Belgium51:397'10"+3:39
3.Dušan PETROVIČSLOOrientacijski Klub Polaris57:197'58"+9:19
4.Olaf BINSCHNEDMINOR58:108'05"+10:10
5.Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop59:398'17"+11:39
6.Donald VAN BOVENBELTROL Belgium1:04:438'59"+16:43
7.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb1:08:209'29"+20:20
8.Jorran VAN DER HEIJDENNEDOLIFANT1:08:479'33"+20:47
9.Ronald HENDRIKS DOMANEDMINOR1:10:529'51"+22:52
10.Richard ROBINSONBELThOR1:20:2511'10"+32:25
11.Christian HARMSGERWOLF Haltern1:29:0512'22"+41:05
12.Yves GOMRÉEBELH.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut1:29:4812'28"+41:48
13.Koen CROONSBELOmega1:43:4314'24"+55:43
NCLMarc VAN VEENIndividuals/No club
DNSJørn MYRLANDNORNotodden o-lag
Top

H55   length 7200m (25)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL Belgium55:167'41"
2.Andre DE VEIRMANBELTROL Belgium56:557'54"+1:39
3.Pim VAN DER WIJKNEDOLIFANT58:458'10"+3:29
4.Hendrik VAN HOEYBELTROL Belgium58:498'10"+3:33
5.Steven JOCHEMSNEDKOVZ1:00:138'22"+4:57
6.Rudi AERTSBELOmega1:01:548'36"+6:38
7.Robert WIRTHGERTV 1901 Beaumarais1:02:208'39"+7:04
8.Klaas Jan HOFSTRANEDHOC '931:04:318'58"+9:15
9.Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg1:07:059'19"+11:49
10.Erik EEFTINGNEDIndividuals/No club1:09:099'36"+13:53
11.Christian KOSCHGEROLV Steinberg1:09:129'37"+13:56
12.Karl VERVOORTBELTROL Belgium1:10:129'45"+14:56
13.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland1:13:4310'14"+18:27
14.Vincent EIJSINKNORÅs-NMBU Orientering1:15:1610'27"+20:00
15.Martin BRÄNDLIIndividuals/No club1:17:2010'44"+22:04
16.Freddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC1:17:2610'45"+22:10
17.Karl KEUPPENSBELOmega1:18:5210'57"+23:36
18.Peter DIRKSENNEDSauda Orienteringsklubb1:19:5211'06"+24:36
19.Michael MARGOLINGERGSV Düsseldorf1:21:4711'22"+26:31
20.Peter VOERMANSNEDKOVZ1:25:2311'52"+30:07
21.Thomas HOHBERGGERASG Teutoburger Wald1:26:3812'02"+31:22
22.Ronald POULISSENNEDARGUS1:36:3813'25"+41:22
23.Jeroen HOGEMANEDMINOR1:39:5013'52"+44:34
24.Thomas GÖRTELMEYERGERMTK Bad Harzburg1:56:2216'10"+1:01:06
25.Eric VAN WEERSNEDOLIFANT2:04:0117'13"+1:08:45
Top

H60   length 6200m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELhamok45:287'20"
2.Bart VAN DE MOORTELBELOmega47:057'36"+1:37
3.Marc VAN DE MAELEBELKempische Orientatielopers55:098'54"+9:41
4.Patrick WALLAERTBELOmega58:269'25"+12:58
5.Tonny NEPLENBROEKNEDARGUS59:529'39"+14:24
6.Arne HEIKOOPNEDHOC '931:03:3010'15"+18:02
7.Hans-Joachim GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:13:0311'47"+27:35
8.Franz-Josef DIRKESGERSV Eintracht Neuenkirchen1:15:4812'14"+30:20
9.Albert VAN CANEGHEM DOMABELKempische Orientatielopers1:25:3813'49"+40:10
10.Johan CLAESBELhamok1:33:1415'02"+47:46
11.Andreas THIESGERTuS Lübbecke1:35:3815'25"+50:10
NCLRobert VAN DER HULSTNEDMINOR
NCLThomas CIESLEWICZGERTSC Eintracht Dortmund 48/95
DNSDieter KLEISTGERTSC Eintracht Dortmund 48/95
DNSSimon NIJENHUISNEDMINOR
Top

H65   length 5600m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Pierre WILLEMSBELASUB Orientation46:038'13"
2.Adrie VAN OPSTALNEDKOVZ46:508'22"+0:47
3.Mikael STERNSWEJärla Orientering51:469'15"+5:43
4.Jackie VANDIJCKBELKempische Orientatielopers54:019'39"+7:58
5.Peter FOPPENNEDMINOR55:259'54"+9:22
6.Roger BOCKXBELKempische Orientatielopers55:309'55"+9:27
7.Giel PARDOELNEDKOVZ56:4610'08"+10:43
8.Ferdinand GEBOERSBELKempische Orientatielopers59:1510'35"+13:12
9.Jean-pierre KELLENSNEDKempische Orientatielopers1:00:3110'48"+14:28
10.Bruno VANDERMEULENBELC.O.Liège1:09:4512'27"+23:42
11.Luc HEUNINCKXBELKempische Orientatielopers1:10:4812'39"+24:45
12.Reinhold LENNEBOSWEJärla Orientering1:11:2212'45"+25:19
13.Guus BOVEN VANNEDOLIFANT1:12:2612'56"+26:23
14.Eddie DE KERFNEDTROL Belgium1:13:4213'10"+27:39
15.Chris ADDIERSBELOmega1:15:4013'31"+29:37
16.André AERTSBELhamok1:15:5813'34"+29:55
17.Marc BRIERSBELKempische Orientatielopers1:24:4115'07"+38:38
18.Etienne VANDEGHINSTEBELAltair CO1:27:1715'35"+41:14
19.Manfred THALLNERGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:27:2315'36"+41:20
20.Uwe BÜRGERGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:33:2216'40"+47:19
21.Luc TALLOENBELOmega1:43:1918'27"+57:16
22.Paul BOLSENSBELTROL Belgium1:43:4118'31"+57:38
NCLEddie GEYPENBELKempische Orientatielopers
Top

H70   length 4500m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Anton BUYTAERTBELOmega50:5411'19"
Frans WENSBELTROL Belgium50:5411'19"
3.Ivo TIMMERMANSBELKempische Orientatielopers53:1111'49"+2:17
4.Rene STEENSSENSBELBalise 1053:2211'52"+2:28
5.Eddie DESMEDTBELTROL Belgium55:0712'15"+4:13
6.Dominique SCHUTJESBELhamok56:4312'36"+5:49
7.Rogier VANAKENBELOmega57:0012'40"+6:06
8.Georges TIMMERMANSBELKempische Orientatielopers57:5012'51"+6:56
9.Mike INTGROENNEDKOVZ57:5212'52"+6:58
10.Jos HOUBENBELKempische Orientatielopers1:11:4915'58"+20:55
11.Régis LECOYERFRAVERVINS ORIENTATION1:12:1616'04"+21:22
12.Fernand SCHEELENBELhamok1:14:1416'30"+23:20
13.Juliaan LINTENBELKempische Orientatielopers1:16:2917'00"+25:35
14.Georges BARBIERBELASUB Orientation1:38:1221'49"+47:18
Top

H75   length 3200m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Jos THYSBELhamok41:0412'50"
2.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp44:3513'56"+3:31
3.Victor VANDERSTRAETENBELhamok45:2614'12"+4:22
4.Jos BYLEMANSBELKempische Orientatielopers45:4614'18"+4:42
5.Jean BAISIPONTBELTROL Belgium48:0515'02"+7:01
6.Ruud SCHONEWILLENEDKOVZ48:5015'16"+7:46
7.Bert GEUDENSBELKempische Orientatielopers49:3215'29"+8:28
8.Jörg HERBRANDGERTV Wanheimerort Duisburg1:19:4424'55"+38:40
NCLMark VAN BRUGGENBELTROL Belgium
Top

H80   length 3200m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega46:1014'26"
2.Ton ROOSNEDHOC '9348:3215'10"+2:22
3.Frans VAN DE MOORTELBELOmega50:0915'40"+3:59
4.Alfons BOSCHKOVZ52:5916'33"+6:49
5.Gerrit KRAUSEGERTSC Eintracht Dortmund 48/9553:1516'38"+7:05
NCLKarl-Heinz BINSCHGERTSV Ahlden
DNSHenri VANDENBERKBELKempische Orientatielopers
Top

Total

Omega39
hamok32
Kempische Orientatielopers29
TROL Belgium29
KOVZ22
OLIFANT20
MINOR18
ARGUS17
Individuals/No club17
TSC Eintracht Dortmund 48/9516
HOC '9311
C.O.Liège9
OLV Steinberg5
Hermathenae Orientation SPA4
Järla Orientering4
Nollanders4
TV 1901 Beaumarais4
TuS Lübbecke4
ASUB Orientation3
CA Rosé3
DJK Adler 07 Bottrop3
Koffie3
OLG Siegerland3
WOLF Haltern3
ASG Teutoburger Wald2
Altair CO2
Balise 102
GSV Düsseldorf2
H.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut2
Notodden o-lag2
OK Silva Campina2
OLG Sankt Vith ARDOC2
SV Eintracht Neuenkirchen2
Sauda Orienteringsklubb2
TV Wanheimerort Duisburg2
ThOR2
VERVINS ORIENTATION2
Ås-NMBU Orientering2
A C Beauchamp1
A.C.S. Sanatatea Ploiesti1
Buitensport Durf1
MTK Bad Harzburg1
OK klemmingen1
Orientacijski Klub Polaris1
Stavanger Orienteringsklubb1
TSV Ahlden1
The Party Parrots1
Total: 339