clublogo
index

Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2
Arnhemse Heide 31.10.2021
argus

Last updated: 01.11.2021 17:35:00HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80
Days 1 2 ALL
Total
 Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   

D-12   length 2650m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Elin ZWIKKERNEDARGUS25:089'29"
2.Violette MAYERESBELHermathenae Orientation SPA28:2110'42"+3:13
3.Susanne MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop55:4521'02"+30:37
Top

D-14   length 2890m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Inès VAN DER BURGTSUICA Rosé36:2612'36"
2.Kiara NIJSTBELOmega38:1613'14"+1:50
3.Hanne MOURITSNEDARGUS42:2114'39"+5:55
Top

D-16   length 3420m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Marit ZWIKKERNEDARGUS35:0710'16"
2.Nora MOURITSNEDARGUS36:3610'42"+1:29
Top

D-18   length 3920m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Anouk VAN DER BURGTSUICA Rosé34:168'44"
2.Lisa HARMSGERWOLF Haltern40:2610'19"+6:10
3.Chiara PFROMMGERWOLF Haltern53:4213'42"+19:26
Top

D-20   length 4530m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega46:4010'18"
2.Emma MAESBELKempische Orientatielopers48:5910'49"+2:19
3.Anna Lotte PEPERKAMPNEDOLIFANT1:03:3914'03"+16:59
Top

DE   length 2210m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Elodie VAN DER KLEIJhamok25:2511'30"
2.Noor TALLOENBELOmega26:0311'47"+0:38
3.Ninthe WOLLESBELhamok43:0019'27"+17:35
DNSBendik Schia LØENORNotodden o-lag
DNSElena DOMINGUEZ ROMERONEDThe Party Parrots
Top

D21   length 4860m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Eef VAN DONGENNEDOLIFANT32:366'42"
2.Miek FABRÉBELOmega36:327'31"+3:56
3.Hannah THIELSBELTROL Belgium37:147'40"+4:38
4.Kim GEYPENBELOmega39:238'06"+6:47
5.Tjitske BREIMERNEDHOC '9342:278'44"+9:51
6.Séverine VANDERMEULENBELC.O.Liège42:338'45"+9:57
7.Eva BOVEN VANNEDOLIFANT44:119'05"+11:35
8.Gerber LOMANNEDMINOR44:179'07"+11:41
9.Eletta DAEMENNEDOLIFANT56:5211'42"+24:16
10.Machteld VAN DER HOEVENIndividuals/No club59:0112'09"+26:25
Saskia KROONNEDOLIFANT59:0112'09"+26:25
12.Annemieke BLOEMNEDOLIFANT1:20:3416'35"+47:58
13.Kelly GYSENBELKempische Orientatielopers1:23:3317'11"+50:57
14.Ajellet SHEM-TOVIndividuals/No club1:49:5322'37"+1:17:17
15.Anne FELIKSIKIndividuals/No club1:50:1222'40"+1:17:36
NCLJolien PASPONTBELTROL Belgium
DNSTarja VESANTOIndividuals/No club
Top

DB   length 4510m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg41:249'11"
2.Mira BRODOWSKIGERTuS Lübbecke50:1411'08"+8:50
3.Janine GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/9551:3211'26"+10:08
4.Lovisa NIMVIK STERNSWEJärla Orientering54:2112'03"+12:57
5.Iris EGGELSNEDARGUS58:1412'55"+16:50
6.Marjon BAASNEDMINOR1:01:5813'44"+20:34
7.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL Belgium1:06:3514'46"+25:11
8.Isabelle FRÈREBELC.O.Liège1:18:3417'25"+37:10
9.Annelies VOSBELOmega1:23:1918'28"+41:55
10.Joke ZOONSBELhamok1:29:3519'52"+48:11
11.Julia VERHOEVENIndividuals/No club1:29:4619'54"+48:22
12.Lotte VAN BOVENBELTROL Belgium1:45:4723'27"+1:04:23
13.Olga MARGOLINAGERGSV Düsseldorf1:48:3424'04"+1:07:10
14.Plien VAN EIFNEDARGUS2:06:1027'58"+1:24:46
NCLJohanna RENKERGERTSC Eintracht Dortmund 48/95
DNSAriane DECRAMERBELhamok
DNSImke VAN OPSTALNEDKOVZ
Top

D35   length 4530m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Katrien TALLOENBELOmega58:5213'00"
2.Tania HENDRICKXBELhamok1:37:2921'31"+38:37
3.Sadie ZWIKKERNEDARGUS1:50:1724'21"+51:25
4.Barbara HÖWERIndividuals/No club2:16:0530'02"+1:17:13
NCLAna Maria TUDORACHEROUOK Silva Campina
Top

D40   length 4530m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Lieke VAN OPSTALNEDKOVZ39:148'40"
2.Leslie CRETTELSBELHermathenae Orientation SPA48:4010'45"+9:26
3.Elke SWINKELSNEDKOVZ53:4711'52"+14:33
4.Marjo POULISSENNEDARGUS1:06:1914'38"+27:05
5.Inge HUISMANNEDMINOR1:06:3014'41"+27:16
6.Elisabeth SCHUTJESBELhamok1:39:3121'58"+1:00:17
NCLEllen DESCHEPPERBELTROL Belgium
NCLAndrea VAN LIESHOUTIndividuals/No club
Top

D45   length 3920m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega31:268'01"
2.Linda WOLSNEDHOC '9342:0210'43"+10:36
3.Jane PULFORDAUSOLIFANT42:1410'46"+10:48
4.Angelique DE GRANDEBELOmega46:4311'55"+15:17
5.Evelyn WIRTHGERTV 1901 Beaumarais52:5013'29"+21:24
6.Tessa ELFRINKMINOR53:4213'42"+22:16
7.Renee HELLERNEDARGUS55:3814'12"+24:12
DNSEllen BOOMERUSAMINOR
DNSLarissa RANDNEDOLIFANT
DNSWendy AFMANNEDHOC '93
Top

D50   length 3920m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Dunja RIET, VAN DENEDOLIFANT41:1310'31"
2.Martine HOEKSMANEDOLIFANT44:4011'24"+3:27
3.Laurence AUGHUETBELThOR46:0111'44"+4:48
4.Valérie AUGHUETBELH.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut46:1311'47"+5:00
5.Lina JASULAITYTENEDOLIFANT47:4112'10"+6:28
6.Iris KOSCHGEROLV Steinberg54:3813'56"+13:25
7.Claudia KLEISTGERTSC Eintracht Dortmund 48/951:04:2316'25"+23:10
NCLKatleen VAN DE MOORTELBELOmega
DNSMietta GROENEVELDNEDMINOR
Top

D55   length 3420m (17)

[H:]M:Smin/km
1.May Bente BRURBERGNORÅs-NMBU Orientering33:009'39"
2.Kirsten KOLBEGERTuS Lübbecke34:1810'02"+1:18
3.Linda VERBRAKENBELTROL Belgium35:5110'29"+2:51
4.Greta MOLSBELhamok37:1510'54"+4:15
5.Françoise RENARDBELC.O.Liège37:2910'58"+4:29
6.Betty DE MEYERBELTROL Belgium38:4511'20"+5:45
7.Maria HENKES-JOHANNSBELOLG Sankt Vith ARDOC38:5611'23"+5:56
8.Masja VAN DE VENNEDKOVZ41:4112'11"+8:41
9.Hilde VERCAERENBELKempische Orientatielopers42:0612'19"+9:06
10.Birgitta VERBEEKNEDMINOR42:1712'22"+9:17
11.Györgyi CORBETNEDARGUS43:5212'50"+10:52
12.Yolanda DIRKSENNEDSauda Orienteringsklubb44:1012'55"+11:10
13.Corine SERVAISBELASUB Orientation46:0313'28"+13:03
14.Mia KINNAERBELOmega55:2316'12"+22:23
15.Iris HOHBERGGERASG Teutoburger Wald1:00:0017'33"+27:00
NCLMaria NIMVIKSWEJärla Orientering
DNSHilde KROLSBELhamok
Top

D60   length 2890m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Julienne VANREUSELBELhamok32:1011'08"
2.Ulrike SETZER-BRITWUMGEROLG Siegerland35:1912'13"+3:09
3.Barbara GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/9539:3813'43"+7:28
4.Marina DRIESENBELOmega47:0816'19"+14:58
5.Marie Christine METTENBELKempische Orientatielopers48:1316'41"+16:03
6.Anita BAERTSBELhamok52:3518'12"+20:25
7.Alexandra WANNERGEROLG Siegerland54:1118'45"+22:01
8.Joanna ARNOLDGERTSC Eintracht Dortmund 48/9556:4819'39"+24:38
9.Noëlle CHOPRIXBELAltair CO1:07:5023'28"+35:40
10.Geke WALPOTNEDARGUS1:45:3236'31"+1:13:22
Top

D65   length 2890m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Simonne SILVINEDKempische Orientatielopers35:1512'12"
2.Paulette BLOMMENBELOmega41:4814'28"+6:33
3.Bernadette VANDERMEULEN-DE GROODTBELC.O.Liège41:5914'32"+6:44
4.Liset HENDRICKXBELOmega44:0315'15"+8:48
5.Kornelia MOCKGERTSC Eintracht Dortmund 48/9544:2315'21"+9:08
6.Lily-Anne COLEBELTROL Belgium46:2416'03"+11:09
7.Lieve FEYSBELOmega49:5317'16"+14:38
8.Monica ROELINGNEDKOVZ53:5118'38"+18:36
9.Christiane TOEBINTEBELBalise 1058:0120'04"+22:46
10.Monika HERBRANDGERTV Wanheimerort Duisburg1:13:1125'19"+37:56
NCLMarie QUISTHOUDTBELOmega
DNSNicole VANHEESBELhamok
Top

D70   length 2450m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Lieve GEENSNEDTROL Belgium30:1712'22"
2.Lisette EYKMANSBELKempische Orientatielopers37:2115'15"+7:04
3.Annick LECOYERFRAVERVINS ORIENTATION46:1118'51"+15:54
DNSAnnie ROMBOUTNEDTROL Belgium
Top

D75   length 2450m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Daniëlle NOLENSBELhamok40:4916'40"
2.Gilberte MARIENBELKempische Orientatielopers53:5021'58"+13:01
Top

H-10   length 2210m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Tom MAYERESBELHermathenae Orientation SPA19:518'59"
2.Mees SWINKELSNEDKOVZ23:3310'39"+3:42
3.Jakob VAN DER KLEIJBELhamok24:3911'09"+4:48
4.Alec VAN DER BURGTSUICA Rosé29:4513'28"+9:54
Top

H-12   length 2650m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok20:297'44"
2.Nathan JANSENBELOmega23:268'51"+2:57
3.Senne HENDRICKXBELhamok24:249'12"+3:55
4.Ronald ROOSNEDHOC '9343:5716'35"+23:28
5.Iep SWINKELSNEDKOVZ55:0620'48"+34:37
Top

H-14   length 2890m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Bob DE CLEENEBELTROL Belgium23:108'01"
2.Antoine VOSBELC.O.Liège24:268'27"+1:16
3.Stan MAESBELKempische Orientatielopers27:269'30"+4:16
4.Thomas JANSENBELOmega28:309'52"+5:20
5.Odin GROENEVELDNEDMINOR32:1111'08"+9:01
Top

H-16   length 3920m (1)

[H:]M:Smin/km
DNSRune DE CLERCQBELTROL Belgium
Top

H-18   length 4530m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Louis VOSBELC.O.Liège40:529'01"
2.Geert VAN DER HULSTNEDMINOR45:129'59"+4:20
Top

H-20   length 4860m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Richard WOLSNEDHOC '9332:486'45"
2.Arno KEUPPENSBELOmega39:098'03"+6:21
3.Steffen DIRKESGERSV Eintracht Neuenkirchen49:3110'11"+16:43
Top

HE   length 2210m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Aron REITSEMANEDARGUS25:2811'31"
2.Mats TALLOENBELOmega26:1111'51"+0:43
3.Dre VANHAMMEBELKempische Orientatielopers28:4613'01"+3:18
4.Lorick CASTEELSBELC.O.Liège32:3014'42"+7:02
Top

H21   length 6980m (33)

[H:]M:Smin/km
1.Tomas HENDRICKXBELhamok37:165'20"
2.Toby SCOTTGEROLV Steinberg37:555'26"+0:39
3.Benjamin ANCIAUXBELhamok37:575'26"+0:41
4.Jeroen HOEKX DOMABELhamok40:335'49"+3:17
5.Simon KREKELSBELTROL Belgium41:395'58"+4:23
6.Wannes HENDRICKXBELhamok44:596'27"+7:43
7.Nico CEUNENBELhamok48:346'57"+11:18
8.Tom GEYPENBELOmega51:267'22"+14:10
9.Sonny WESSELSNEDARGUS51:367'24"+14:20
10.Marijn EDELENBOSCHIndividuals/No club56:488'08"+19:32
11.Bert MARIENBELKempische Orientatielopers58:028'19"+20:46
12.Eduardo VIASIndividuals/No club1:00:368'41"+23:20
13.Philip STEENKAMPNEDNollanders1:10:5210'09"+33:36
14.Dieter COENBELTROL Belgium1:14:2510'40"+37:09
15.Muhammed Bahadir KUCUKNEDKOVZ1:17:5811'10"+40:42
16.Børjen CIJSNEDNollanders1:18:3211'15"+41:16
17.Steffan NORBERHUISBuitensport Durf1:19:1111'21"+41:55
18.Tom JANMAATNEDKoffie1:25:0112'11"+47:45
19.Marc WAGENAARNEDOLIFANT1:32:0713'12"+54:51
20.Ivo MUUSSENEDNollanders1:37:1713'56"+1:00:01
21.Pim KERKHOVENNEDKoffie1:41:2614'32"+1:04:10
22.Sam GOSSYEBELTROL Belgium1:48:2815'32"+1:11:12
--Maarten BAAKMANNEDARGUS1:14:0510'37"+36:49
NCLLuuk MAASSENIndividuals/No club
NCLSelmar WOERTELKOVZ
NCLDon MULJADIIndividuals/No club
DNSArvid GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/95
DNSBart VAN WIJNGAARDENSWEOK klemmingen
DNSChristoph PRUNSCHEGERTuS Lübbecke
DNSKoen DE JONGNEDHOC '93
DNSLiam THIELSBELOmega
DNSToon MELISBELhamok
DNSValeri VAN WELYNollanders
Top

HB   length 4510m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Pieter HENDRICKXIndividuals/No club27:116'02"
2.Tino NIJSTBELOmega38:418'35"+11:30
3.Raúl CORDÓN PÉREZNEDKOVZ42:549'31"+15:43
4.Niklas GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/9547:4010'34"+20:29
--Arvid GLOWKATSC Eintracht Dortmund 48/9536:088'01"+8:57
--Christoph PRUNSCHETSC Eintracht Dortmund 48/951:01:2813'38"+34:17
NCLGuido CEUNENBELhamok
DNSJelle VANHAMMEBELKempische Orientatielopers
Top

H35   length 6980m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Joost TALLOENBELOmega38:335'31"
2.Holger KOHRGERTV 1901 Beaumarais47:236'47"+8:50
3.Mike FAFIEANIEIndividuals/No club52:587'35"+14:25
4.Pieter BAKXIndividuals/No club1:13:5610'36"+35:23
5.Konstantin KUZNETSOVGERTV 1901 Beaumarais1:20:5711'36"+42:24
6.George Tiberiu NEAGUROUA.C.S. Sanatatea Ploiesti1:23:1111'55"+44:38
NCLJef BOECKXBELKempische Orientatielopers
NCLHans TALLOENBELOmega
DNSOlaf WOERTELNEDKOVZ
Top

H40   length 4860m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Patrick MAYERESBELHermathenae Orientation SPA36:327'31"
2.Ronald SOMERSNEDKOVZ39:118'04"+2:39
3.Davy HEESAKKERSNEDOLIFANT39:418'10"+3:09
4.Kristof WOLLESBELhamok40:388'22"+4:06
5.Frédéric DHONDTBELC.O.Liège40:448'23"+4:12
6.Garnt SWINKELSNEDKOVZ41:578'38"+5:25
7.Wouter TALLOENBELOmega42:568'50"+6:24
8.Ruud VAN GORPNEDOLIFANT45:089'17"+8:36
9.Jona VECHTNEDHOC '9345:339'22"+9:01
10.Antal GUSZLEVMINOR1:07:5713'59"+31:25
11.Tobias GÖDDEGERDJK Adler 07 Bottrop1:11:1914'40"+34:47
DNSDennis SCHOTSBELKempische Orientatielopers
DNSPim NOUWELANT, VAN DENNEDOLIFANT
Top

H45   length 4860m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Kim JANSENBELOmega35:037'13"
2.Ralph KURTGERKOVZ35:377'20"+0:34
3.Roland VAN LOONNEDKOVZ38:327'56"+3:29
4.Bob DE CLERCQBELTROL Belgium44:019'03"+8:58
5.Jurjen RINGERSBELhamok47:319'47"+12:28
6.Martell DEMARTEAUNEDARGUS48:229'57"+13:19
7.Herman ELFRINKNEDMINOR49:4010'13"+14:37
8.Arie Willem VAN DEN BERGNEDMINOR50:4910'27"+15:46
9.Mihai TUDORACHEROUOK Silva Campina59:3012'15"+24:27
10.Stefaan SCHUTJESBELhamok1:01:5712'45"+26:54
11.Alwin DE LIJSTERNEDMINOR1:18:0316'04"+43:00
12.Marc TALLOENBELOmega1:19:3616'23"+44:33
DNSClemens ROOSNEDHOC '93
DNSMichel DONGEN, VANNEDOLIFANT
Top

H50   length 4530m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Dušan PETROVIČSLOOrientacijski Klub Polaris32:497'15"
2.Olaf BINSCHNEDMINOR33:417'26"+0:52
3.Donald VAN BOVENBELTROL Belgium36:198'01"+3:30
4.Andreas MALTIGGERDJK Adler 07 Bottrop36:578'09"+4:08
5.Wim VERVOORT DOMABELTROL Belgium37:248'15"+4:35
6.Wiet LAENENBELTROL Belgium38:248'29"+5:35
7.Richard ROBINSONBELThOR39:348'44"+6:45
8.Jorran VAN DER HEIJDENNEDOLIFANT40:459'00"+7:56
9.Christian HARMSGERWOLF Haltern42:309'23"+9:41
10.Koen CROONSBELOmega45:1610'00"+12:27
11.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb45:2410'01"+12:35
12.Ronald HENDRIKS DOMANEDMINOR47:4510'32"+14:56
13.Marc VAN VEENIndividuals/No club1:10:3815'36"+37:49
NCLYves GOMRÉEBELH.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut
DNSJørn MYRLANDNORNotodden o-lag
Top

H55   length 4530m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL Belgium32:597'17"
2.Klaas Jan HOFSTRANEDHOC '9339:178'40"+6:18
3.Andre DE VEIRMANBELTROL Belgium39:208'41"+6:21
4.Gerrit RIET, VAN DENEDOLIFANT39:238'42"+6:24
5.Rudi AERTSBELOmega40:519'01"+7:52
6.Steven JOCHEMSNEDKOVZ40:549'02"+7:55
7.Peter VOERMANSNEDKOVZ41:089'05"+8:09
8.Hendrik VAN HOEYBELTROL Belgium41:209'07"+8:21
9.Klaus HELFRICHGEROLV Steinberg41:309'10"+8:31
10.Martin BRÄNDLIIndividuals/No club41:359'11"+8:36
11.Pim VAN DER WIJKNEDOLIFANT43:279'35"+10:28
12.Nikolaj WANNERGEROLG Siegerland43:339'37"+10:34
13.Robert WIRTHGERTV 1901 Beaumarais43:379'38"+10:38
14.Christian KOSCHGEROLV Steinberg43:539'41"+10:54
15.Peter DIRKSENNEDSauda Orienteringsklubb44:489'53"+11:49
16.Freddy HENKESBELOLG Sankt Vith ARDOC44:519'54"+11:52
17.Vincent EIJSINKNORÅs-NMBU Orientering45:4410'06"+12:45
18.Michael MARGOLINGERGSV Düsseldorf46:4410'19"+13:45
19.Ronald POULISSENNEDARGUS48:4510'46"+15:46
20.Thomas HOHBERGGERASG Teutoburger Wald53:5811'55"+20:59
21.Eric VAN WEERSNEDOLIFANT1:01:2713'34"+28:28
22.Jeroen HOGEMANEDMINOR1:01:3113'35"+28:32
23.Thomas GÖRTELMEYERGERMTK Bad Harzburg1:15:1116'36"+42:12
NCLErik EEFTINGNEDIndividuals/No club
DNSKarl KEUPPENSBELOmega
DNSKarl VERVOORTBELTROL Belgium
Top

H60   length 3920m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELhamok27:517'06"
2.Bart VAN DE MOORTELBELOmega29:507'37"+1:59
3.Marc VAN DE MAELEBELKempische Orientatielopers32:038'11"+4:12
4.Patrick WALLAERTBELOmega36:579'26"+9:06
5.Simon NIJENHUISNEDMINOR38:569'56"+11:05
6.Arne HEIKOOPNEDHOC '9339:4910'09"+11:58
7.Tonny NEPLENBROEKNEDARGUS42:2010'48"+14:29
8.Albert VAN CANEGHEM DOMABELKempische Orientatielopers42:4810'55"+14:57
9.Hans-Joachim GLOWKAGERTSC Eintracht Dortmund 48/9543:5511'12"+16:04
10.Franz-Josef DIRKESGERSV Eintracht Neuenkirchen47:2912'07"+19:38
11.Thomas CIESLEWICZGERTSC Eintracht Dortmund 48/9549:3112'38"+21:40
12.Andreas THIESGERTuS Lübbecke57:0314'33"+29:12
13.Robert VAN DER HULSTNEDMINOR59:5315'17"+32:02
14.Johan CLAESBELhamok1:03:0216'05"+35:11
DNSDieter KLEISTGERTSC Eintracht Dortmund 48/95
Top

H65   length 3420m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Peter FOPPENNEDMINOR27:248'01"
2.Adrie VAN OPSTALNEDKOVZ27:548'09"+0:30
3.Pierre WILLEMSBELASUB Orientation28:038'12"+0:39
4.Jackie VANDIJCKBELKempische Orientatielopers28:458'24"+1:21
5.André AERTSBELhamok30:328'56"+3:08
6.Mikael STERNSWEJärla Orientering30:509'01"+3:26
7.Roger BOCKXBELKempische Orientatielopers30:589'03"+3:34
8.Ferdinand GEBOERSBELKempische Orientatielopers31:189'09"+3:54
9.Jean-pierre KELLENSNEDKempische Orientatielopers35:3310'24"+8:09
10.Luc HEUNINCKXBELKempische Orientatielopers36:5710'48"+9:33
11.Giel PARDOELNEDKOVZ37:1410'53"+9:50
12.Marc BRIERSBELKempische Orientatielopers38:5611'23"+11:32
13.Reinhold LENNEBOSWEJärla Orientering39:4611'38"+12:22
14.Chris ADDIERSBELOmega42:0412'18"+14:40
15.Etienne VANDEGHINSTEBELAltair CO43:2412'41"+16:00
16.Bruno VANDERMEULENBELC.O.Liège46:2713'35"+19:03
17.Guus BOVEN VANNEDOLIFANT49:1714'25"+21:53
18.Manfred THALLNERGERTSC Eintracht Dortmund 48/9550:4914'52"+23:25
19.Eddie GEYPENBELKempische Orientatielopers51:0514'56"+23:41
20.Eddie DE KERFNEDTROL Belgium51:5115'10"+24:27
21.Uwe BÜRGERGERTSC Eintracht Dortmund 48/9552:4715'26"+25:23
22.Luc TALLOENBELOmega57:1016'43"+29:46
23.Paul BOLSENSBELTROL Belgium1:09:3020'19"+42:06
Top

H70   length 2890m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Frans WENSBELTROL Belgium28:199'48"
2.Ivo TIMMERMANSBELKempische Orientatielopers28:5310'00"+0:34
3.Rene STEENSSENSBELBalise 1028:5610'01"+0:37
4.Rogier VANAKENBELOmega30:1510'28"+1:56
5.Mike INTGROENNEDKOVZ30:2710'32"+2:08
6.Georges TIMMERMANSBELKempische Orientatielopers34:4312'01"+6:24
7.Eddie DESMEDTBELTROL Belgium35:4412'22"+7:25
8.Dominique SCHUTJESBELhamok35:4612'23"+7:27
Jos HOUBENBELKempische Orientatielopers35:4612'23"+7:27
10.Juliaan LINTENBELKempische Orientatielopers36:0812'30"+7:49
11.Anton BUYTAERTBELOmega37:1412'53"+8:55
12.Fernand SCHEELENBELhamok44:5415'32"+16:35
13.Georges BARBIERBELASUB Orientation55:0119'02"+26:42
NCLRégis LECOYERFRAVERVINS ORIENTATION
Top

H75   length 2450m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Jos THYSBELhamok31:1312'44"
2.Jean BAISIPONTBELTROL Belgium31:1412'45"+0:01
3.Bert GEUDENSBELKempische Orientatielopers31:3012'51"+0:17
4.Mark VAN BRUGGENBELTROL Belgium33:5513'51"+2:42
5.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp35:1714'24"+4:04
6.Victor VANDERSTRAETENBELhamok35:5514'40"+4:42
7.Ruud SCHONEWILLENEDKOVZ39:3716'10"+8:24
8.Jos BYLEMANSBELKempische Orientatielopers45:2318'31"+14:10
NCLJörg HERBRANDGERTV Wanheimerort Duisburg
Top

H80   length 2450m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega41:1816'51"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega46:0718'49"+4:49
3.Ton ROOSNEDHOC '9350:5520'47"+9:37
4.Karl-Heinz BINSCHGERTSV Ahlden1:04:3026'20"+23:12
5.Alfons BOSCHKOVZ1:05:2026'40"+24:02
NCLGerrit KRAUSEGERTSC Eintracht Dortmund 48/95
DNSHenri VANDENBERKBELKempische Orientatielopers
Top

Total

Omega39
hamok32
Kempische Orientatielopers29
TROL Belgium29
KOVZ22
OLIFANT21
MINOR19
ARGUS17
Individuals/No club17
TSC Eintracht Dortmund 48/9516
HOC '9311
C.O.Liège9
OLV Steinberg5
Hermathenae Orientation SPA4
Järla Orientering4
Nollanders4
TV 1901 Beaumarais4
TuS Lübbecke4
ASUB Orientation3
CA Rosé3
DJK Adler 07 Bottrop3
OLG Siegerland3
WOLF Haltern3
ASG Teutoburger Wald2
Altair CO2
Balise 102
GSV Düsseldorf2
H.O.C. - Cercle d'Orientation du Hainaut2
Koffie2
Notodden o-lag2
OK Silva Campina2
OLG Sankt Vith ARDOC2
SV Eintracht Neuenkirchen2
Sauda Orienteringsklubb2
TV Wanheimerort Duisburg2
ThOR2
VERVINS ORIENTATION2
Ås-NMBU Orientering2
A C Beauchamp1
A.C.S. Sanatatea Ploiesti1
Buitensport Durf1
MTK Bad Harzburg1
OK klemmingen1
Orientacijski Klub Polaris1
Stavanger Orienteringsklubb1
TSV Ahlden1
The Party Parrots1
Total: 340