clublogo
index

Militair Kampioenschap
Koksijde 18.11.2021
1W/BKOKS

Last updated: 19.11.2021 00:02:55Contact/Remarks: eddy.jansen@mil.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

H-Open Master A Master B Dames Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNF opgave   -- buiten wedstrijd   

H-Open   length 8560m (30)

[H:]M:Smin/km
1.Geert SIMKENSBELH4018 Bn Log1:19:049'14"
2.Tomy JANSSENSBELH45TrgC Para1:23:599'49"+4:55
3.Michael CAMPIONEBELH35IRMEP - KMILO1:29:0510'24"+10:01
4.Cédric BOECKXBELH21ERM/KMS1:31:4010'43"+12:36
5.Jasper MOREELSBELH21CC Land Dept Gn1:32:5610'51"+13:52
6.Jo LINTENBELH40Base Beauvechain/ BKOKS1:37:5411'26"+18:50
7.Brent VLEUGELSBELH21C Fmn Log1:42:2311'58"+23:19
8.Pierre QUINIETBELH21ERM/KMS1:52:3313'09"+33:29
9.Tim COPPENSBELH2110 Gp CIS1:56:5713'40"+37:53
10.Sebastien DAELSBELH35Bn HK Def St QRE2:06:2014'46"+47:16
11.Sebastien FRANCOISBELH35ERSO-KSOO2:08:0414'58"+49:00
12.Lou FRANCKENBELH21ERM/KMS2:12:3115'29"+53:27
13.Aurian LECOMTEBELH35FmnC CIS-Adm2:23:5816'49"+1:04:54
14.Bert WILLEMSBELH21Md Bn 1C/1Gr2:34:4818'05"+1:15:44
15.Ben VERLEYENBELH2111 BnGn2:35:1918'09"+1:16:15
16.Toma RADOIBELH-20ERM/KMS2:36:2018'16"+1:17:16
17.Jan DE BUSSCHERBELH2111 BnGn2:37:2118'23"+1:18:17
18.Marc HERZEBELH35Lt Bn 12/13 Li2:37:2618'24"+1:18:22
19.Tim STUERBELH21Md Bn 1C/1Gr2:43:1119'04"+1:24:07
20.Nicolas DUMAISBELH214 Bn Log2:44:5319'16"+1:25:49
21.Kevin JANKOWSKIBELH21FmnC CIS-Adm2:48:5719'44"+1:29:53
22.Jaan GOYVAERTSBELH-20ERM/KMS2:49:1119'46"+1:30:07
23.Pieterjan PENNEBELH3511 BnGn2:50:3619'56"+1:31:32
24.Lorenzo ADRIAENSSENSBELH2111 BnGn2:53:2920'16"+1:34:25
25.Dietmar SIRJAEVBELH21Md Bn 1C/1Gr2:59:2420'57"+1:40:20
Thomas PEETERSBELH21ERSO-KSOO2:59:2420'57"+1:40:20
27.Lucas DOCQUIERBELH214 Bn Gn3:58:2127'51"+2:39:17
28.Jens VAN POUCKEBELH21Bn Aie4:02:0328'17"+2:42:59
NCLKevin DE VOGELBELH2111 BnGn
NCLJonathan CATOTBELH21ERM/KMS
Top

Master A   length 7140m (24)

[H:]M:Smin/km
1.Wim DECOOBELH45Bn Aie1:44:5814'42"
2.Nico MESKENSBELH40CC Land Dept Gn1:50:3315'29"+5:35
3.Ronald SOMERSBELH40Kamp BEVERLO1:51:2015'36"+6:22
4.Andy HUYGHEBELH40Md Bn Bvr/5Li1:51:5315'40"+6:55
5.Tim DILENBELH4010 Gp CIS1:55:3716'12"+10:39
6.Nico VAN UYTSELBELH45Bn Aie1:57:5416'31"+12:56
7.Eric LECOQBELH454 Bn Gn2:04:4617'28"+19:48
8.Christophe RESTIVOBELH45Lt Bn 12/13 Li2:12:4618'36"+27:48
9.Christophe DUSSARTBELH45CC Land Dept Gn2:21:0019'45"+36:02
10.Jerome SOTTIAUXBELH4015 W Lu Tpt2:21:5319'52"+36:55
11.Fabrice DAELBELH40Lt Bn 12/13 Li2:22:5620'01"+37:58
12.Didier DOHOGNEBELH45BPO2:24:0620'11"+39:08
13.Raphaël HEINSBELH40ERM/KMS2:28:3320'48"+43:35
14.Geert VERSTRAETENBELH40Md Bn 1C/1Gr2:30:4821'07"+45:50
15.Tim JACOBSBELH4011 BnGn2:31:0521'10"+46:07
16.Thomas MEERSSCHAERTBELH4011 BnGn2:34:5121'41"+49:53
17.Michaël DUPRETBELH45Lt Bn 12/13 Li2:40:5822'33"+56:00
NCLSven HERMANSBELH40Md Bn 1C/1Gr
NCLStijn IGNOULBELH40CBOS Noord
NCLJürgen COPPENSBELH4511 BnGn
NCLEric MATTARTBELH45Lt Bn 12/13 Li
NCLDavy DE BOELBELH45Kamp BEVERLO
NCLTim DE ROOVERBELH40ERM/KMS
DNFJohan MERTENSBELH40ERM/KMS
Top

Master B   length 5560m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Franky COOLSBELH50Bn Aie1:11:5812'57"
2.Guy TIREZBELH55Kamp BEVERLO1:13:0513'09"+1:07
3.Bruno RASKINBELH50Base Florennes1:27:0915'40"+15:11
4.Yves DEJAGHEREBELH50Bn Aie1:28:3515'56"+16:37
5.Philip VERVENNEBELH50FmnC CIS-Adm1:28:4815'58"+16:50
6.Mark STEENSSENSBELH50Md Bn 1C/1Gr1:31:4716'30"+19:49
7.Dany MATHUESBELH502 Cdo1:36:2217'20"+24:24
8.Michel VAN LAARBELH55Lt Bn 12/13 Li1:36:2417'20"+24:26
9.Pascal PARTHOENSBELH50Camp MARCHE1:39:0817'50"+27:10
10.Fabian BIEVELEZBELH504 Bn Gn1:47:5319'24"+35:55
11.Reginald FORGETBELH552 Cdo1:55:5220'50"+43:54
12.Alain DE WILDEBELH50CBOS Noord1:57:3221'08"+45:34
13.Ronny LEMOINEBELH50DG H&WB2:02:3722'03"+50:39
14.Philippe PISVINBELH55Lt Bn 12/13 Li2:06:4522'48"+54:47
15.Kris GEETSBELH50BPO2:08:0823'03"+56:10
16.Marc ARNARDIBELH55ERM/KMS2:36:1128'05"+1:24:13
17.Christian BARBEBELH50Lt Bn 12/13 Li3:51:5441'43"+2:39:56
--Ludovic ANTRESANGLEFRAH50RRC Lille2:08:5023'10"+56:52
NCLKris LENAERSBELH50CC R&A
NCLChristophe GEVAERTBELH5018 Bn Log
NCLRudi ROMAINBELH50Base Florennes
NCLErik SEGERSBELH5510 W Tac
DNFChristopher VAN EIJNSBERGENBELH50ERSO-KSOO
Top

Dames   length 4680m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Liesbeth VAN DE VELDEBELD352 EMI1:00:0212'50"
2.Aurelie DESCHEPPERBELD2115 W Lu Tpt1:02:2713'21"+2:25
3.Véronique DE BRIEYBELD21ERM/KMS1:12:2515'28"+12:23
4.Anne-Marie DELANGHEBELD50BPO1:59:4525'35"+59:43
NCLNathalie STELETBELD50ERSO-KSOO
Top

Total

ERM/KMS11
11 BnGn8
Lt Bn 12/13 Li8
Md Bn 1C/1Gr6
Bn Aie5
ERSO-KSOO4
4 Bn Gn3
BPO3
CC Land Dept Gn3
FmnC CIS-Adm3
Kamp BEVERLO3
10 Gp CIS2
15 W Lu Tpt2
18 Bn Log2
2 Cdo2
Base Florennes2
CBOS Noord2
10 W Tac1
2 EMI1
4 Bn Log1
Base Beauvechain/ BKOKS1
Bn HK Def St QRE1
C Fmn Log1
CC R&A1
Camp MARCHE1
DG H&WB1
IRMEP - KMILO1
Md Bn Bvr/5Li1
RRC Lille1
TrgC Para1
Total: 82