clublogo
index

VK Avond 2021
Sonnisheide noord 26.11.2021
K.O.L.

Last updated: 27.11.2021 09:13:40Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HOPEN HMA HMB HMC HMD HME Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D. Espoirs - Beloften   length 4570m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Maija TAILLIEUBELK.O.L.49:3910'52"
2.Maya RENARDBELhamok55:3815'54"+5:59
3.Kiara NIJSTBELOmega1:17:3222'09"+27:53
Top

D. Junioren - Juniores   length 4570m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega43:369'32"
2.Julia KREKELSBELTROL54:3411'56"+10:58
3.Jil MYLLEBELhamok1:06:2514'32"+22:49
Top

D. Open   length 5800m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Hannah THIELSBELTROL50:138'39"
2.Eske AERDENBELK.O.L.1:32:1715'55"+42:04
Top

D. Masters A   length 4570m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Nancy WENDERICKXBELhamok58:4812'52"
2.Amber THYSBELhamok1:08:5615'05"+10:08
NCLEllen DESCHEPPERBELTROL
Top

D. Masters B   length 3500m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega44:4312'47"
2.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.1:13:1420'55"+28:31
3.Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:18:5022'31"+34:07
4.Muriel CHOUFFART DOMABELC.O. Liège1:23:0023'43"+38:17
Top

D. Masters C   length 3090m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Paulette BLOMMENBELOmega1:04:2520'51"
2.Anita BAERTSBELBorasca1:32:0629'48"+27:41
Top

D. Masters D   length 3090m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Lieve GEENSBELTROL58:2018'53"
2.Danielle NOLENSBELhamok1:08:5722'19"+10:37
Top

H. Pupilles   length 3090m (1)

[H:]M:Smin/km
--Warre SIMKENSBELK.O.L.1:08:0522'02"
Top

H. Espoirs - Beloften   length 3500m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Bob DE CLEENEBELTROL37:1710'39"
2.Rube ELSENBELOmega53:5515'24"+16:38
3.Torben AERDENBELK.O.L.1:03:1418'04"+25:57
Top

H. Open   length 7110m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Benjamin ANCIAUXBELhamok40:385'43"
2.Desmond FRANSSENBELTROL43:546'10"+3:16
3.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok44:336'16"+3:55
4.Jeroen HOEKX DOMABELhamok45:266'23"+4:48
5.Jorn KENNISBELhamok46:266'32"+5:48
6.Jeremy GENARBELAntwerp Orienteers48:496'52"+8:11
7.Liam THIELSBELOmega51:207'13"+10:42
8.Rune DE CLERCQBELTROL52:147'21"+11:36
9.Willem BAKELANTSBELOmega55:247'48"+14:46
10.Adriaan PELCKMANSBELAntwerp Orienteers55:387'49"+15:00
11.Lennert LENSBELhamok56:147'55"+15:36
12.Nico CEUNENBELhamok1:00:278'30"+19:49
13.Simon KREKELSBELTROL1:05:069'09"+24:28
--Greet OEYENBELhamok1:03:508'59"+23:12
NCLStoffel VAN EECKHOUDTBELAntwerp Orienteers
Top

H. Masters A   length 6140m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Jan OEYENBELOmega1:07:1610'57"
2.Ralph KURTGERTROL1:08:3911'11"+1:23
3.Tarmo KUUBESTASUB1:10:2911'29"+3:13
4.Tino NIJSTBELOmega1:10:4711'32"+3:31
5.Tim DILENBELK.O.L.1:18:4212'49"+11:26
6.Filip KENNISBELhamok1:19:3312'57"+12:17
7.Wouter VAN MUYSENBELOmega1:26:2914'05"+19:13
8.Pascal MYLLEBELhamok1:36:1115'40"+28:55
9.Stefaan SCHUTJESBELhamok1:57:1419'06"+49:58
10.Dirk VAN DE SCHANSBELhamok2:18:5422'37"+1:11:38
NCLDennis SCHOTSNEDK.O.L.
Top

H. Masters B   length 5800m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Wim VERVOORT DOMABELTROL52:269'02"
2.Karl KEUPPENSBELOmega53:409'15"+1:14
3.Gunther DEFERMEBELhamok58:0810'01"+5:42
4.Erik VAN DYCKBELTROL1:00:3010'26"+8:04
5.Serge BAERTBELN.S.V. Amel1:00:4010'28"+8:14
6.Marc MEEUWSSENBELTROL1:00:4910'29"+8:23
7.Bart MELLEBEEKBELhamok1:02:0210'42"+9:36
8.Dirk GENARBELAntwerp Orienteers1:06:3711'29"+14:11
9.Steven JOCHEMSNEDKOVZ1:14:1112'47"+21:45
10.Guido TIMMERSBELhamok1:15:2012'59"+22:54
11.Kris VAN GELDERBELOmega1:15:2213'00"+22:56
12.Frank AERDENBELK.O.L.1:16:2013'10"+23:54
13.Roman ELSENBELOmega1:16:4813'14"+24:22
14.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:18:5013'36"+26:24
15.Stefan THIELSBELOmega1:22:1514'11"+29:49
16.Erik VANDE WEIJERBELOmega2:00:4320'49"+1:08:17
NCLJoost LISMONTBELIndiv.
NCLDirk CEULEMANSBELOmega
NCLIvan BATCHEVNEDKOVZ
NCLHenrik LISBYDENhamok
NCLPeter HOOGSTRATENEDhamok
NCLWilly ALARDSNEDTROL
Top

H. Masters C   length 4570m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELTROL36:287'59"
2.Roger BOCKXBELK.O.L.55:5112'13"+19:23
3.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.1:02:3313'41"+26:05
4.Alfred SIMKENSBELK.O.L.1:14:4716'22"+38:19
5.Lucien BOSMANSBELhamok1:16:4516'48"+40:17
6.Jean BREDOBELO.L.V. Eifel1:22:0917'59"+45:41
7.Patrick BLEYENSBELTROL1:28:0819'17"+51:40
8.Johan CLAESBELhamok1:32:1920'12"+55:51
NCLJohnny VERWICHTEBELIndiv.
NCLJulius GARRAYBELC.O. Liège
Top

H. Masters D   length 3500m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Frans WENSBELTROL44:0512'36"
2.Rogier VANAKENBELOmega56:0116'00"+11:56
3.Jos THYSBELhamok1:19:2222'41"+35:17
4.Dominique SCHUTJESBELhamok1:39:3128'26"+55:26
NCLAnton BUYTAERTBELOmega
NCLRuud SCHONEWILLENEDBorasca
Top

H. Master E   length 3090m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELOmega1:03:4220'37"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega1:10:4022'52"+6:58
3.Jean OOMSBELhamok1:14:3024'07"+10:48
Top

Total

hamok26
Omega20
TROL16
K.O.L.11
Antwerp Orienteers4
Borasca2
C.O. Liège2
Indiv.2
KOVZ2
O.L.G. St. Vith ARDOC2
ASUB1
N.S.V. Amel1
O.L.V. Eifel1
Total: 90