clublogo
index

NK Sprint 2021
Eindhoven 12.12.2021
NOLB

Last updated: 12.12.2021 13:45:24Contact/Remarks: wedstrijdcommissie@nolb.nl HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D-10 D-12 D-14 D-16 D-18 D21 D40 D45 D50 D65 D70 H-10 H-12 H-18 H21 H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D-10   length 1800m (1)

[H:]M:Smin/km
--Arya THEUNISSENNEDOlifant1:11:1239'33"
Top

D-12   length 1800m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Elin ZWIKKERNEDARGUS11:216'18"
Top

D-14   length 2000m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Hanne MOURITSNEDARGUS13:056'32"
Top

D-16   length 2500m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Nora MOURITSNEDARGUS17:066'50"
Top

D-18   length 2500m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Naomi VAN OPSTALNEDKOVZ15:306'12"
--Janne LEMSTRANEDFree runners49:3319'49"+34:03
Top

D21   length 3000m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Olivia AHLBORNNZLKOVZ14:074'42"
2.Gerber LOMANNEDMINOR14:304'50"+0:23
3.Linda SCHRADERNEDOlifant16:125'24"+2:05
4.Saskia KROONNEDOlifant16:185'26"+2:11
5.Tjitske BREIMERNEDHOC'9316:335'31"+2:26
6.Ellen LAPORTENEDOlifant17:075'42"+3:00
7.Liset VAN DER HULSTNEDMINOR17:345'51"+3:27
--Silke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers15:175'06"+1:10
--Lilla ZEMPLÉNIHUNMOM Budapest15:515'17"+1:44
--Sabine STÄHRGERDJK Adler 07 Bottrop18:326'11"+4:25
--Machteld VAN DER HOEVENNEDFree runners20:096'43"+6:02
--Pauline MAASSENNEDFree runners23:287'49"+9:21
Top

D40   length 2500m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Lieke VAN OPSTALNEDKOVZ16:206'32"
2.Elke SWINKELSNEDKOVZ19:547'58"+3:34
3.Willeke VAN WERVENNEDARGUS20:018'00"+3:41
4.Olga ZWIKKERNEDARGUS20:418'16"+4:21
Top

D45   length 2500m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Annemarie VAN LAARHOVENNEDKOVZ17:587'11"
2.Larissa RANDNEDOlifant18:167'18"+0:18
3.Kristine MOURITSNEDARGUS18:357'26"+0:37
NCLLisa LEISTRANEDKOVZ
Top

D50   length 2000m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Dunja VAN DE RIETNEDOlifant14:067'03"
2.Masja VAN DE VENNEDKOVZ14:217'11"+0:15
3.Ideke VAN HOOFNEDKOVZ16:248'12"+2:18
4.Dorine DE VRIES-SALANEDMINOR19:279'44"+5:21
Top

D65   length 2000m (1)

[H:]M:Smin/km
--Simonne SILVIBELKOVZ20:1110'05"
Top

D70   length 2000m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Christa ZWIKKERNEDARGUS20:0610'03"
Top

H-10   length 1800m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Mees SWINKELSNEDKOVZ18:3910'22"
--Aron REITSEMANEDARGUS16:289'09"-2:11
Top

H-12   length 1800m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Seger VAN DER TOORNNEDKOVZ09:495'27"
2.Sascha KURTNEDKOVZ11:546'37"+2:05
3.Iep SWINKELSNEDKOVZ17:089'31"+7:19
Top

H-18   length 2500m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Joel LEISTRANEDKOVZ15:146'06"
Top

H21   length 3500m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Remco HEREIJGERSNEDOlifant13:163'47"
2.Adomas REPSYSLTUKOVZ14:074'02"+0:51
3.Richard WOLSNEDHOC'9314:594'17"+1:43
Selmar WOERTELNEDKOVZ14:594'17"+1:43
5.Ton HETTEMANEDOlifant15:174'22"+2:01
6.Michel VAN DONGENNEDOlifant17:054'53"+3:49
7.Jeroen LIEFRINKNEDOlifant18:015'09"+4:45
8.Herman MOOIJNEDARGUS19:235'32"+6:07
--Tomas HENDRICKXBELhamok12:523'41"-0:24
--Jeremy GENARBELAntwerp Orienteers13:433'55"+0:27
--André CARDEIRAPORFree runners14:554'16"+1:39
--Alexander LUBINAGERDJK Adler 07 Bottrop15:224'23"+2:06
--Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers17:244'58"+4:08
--Roel LAMBERSNEDKoffie17:345'01"+4:18
--Maarten DE VRIESNEDFree runners18:045'10"+4:48
--Joris KINTBELAntwerp Orienteers18:135'12"+4:57
--Justin SZANTONEDAll Terrain18:265'16"+5:10
--Tom JANMAATNEDKoffie19:105'29"+5:54
--Vladan RADANOVICSRBOAK Košutnjak24:276'59"+11:11
--Pim KERKHOVENNEDKoffie31:088'54"+17:52
NCLJan-Gerard VAN DER TOORNNEDKOVZ
Top

H35   length 3500m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Raúl CORDÓN PÉREZESPKOVZ19:145'30"
2.Peter REITSEMANEDARGUS20:305'51"+1:16
3.Mark HEIKOOPNEDOlifant22:126'21"+2:58
Top

H40   length 3000m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Garnt SWINKELSNEDKOVZ14:174'46"
2.Davy HEESAKKERSNEDOlifant15:195'06"+1:02
3.Roelof POSTHOUWERNEDMINOR15:485'16"+1:31
NCLRonald SOMERSNEDKOVZ
Top

H45   length 3000m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Roland VAN LOONNEDKOVZ13:164'25"
2.Werner HALTERNEDARGUS14:595'00"+1:43
3.Ralph KURTGERKOVZ15:015'00"+1:45
4.Dirk VAN KAATHOVENNEDKOVZ15:065'02"+1:50
5.Alwin DE LIJSTERNEDMINOR15:305'10"+2:14
6.Bart BROEXNEDARGUS24:178'06"+11:01
NCLJasper ENGELNEDKOVZ
NCLOlaf VAN WERVENNEDARGUS
Top

H50   length 3000m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Ronald HENDRIKSNEDMINOR17:165'45"
2.Simon WOUDANEDHOC'9324:258'08"+7:09
3.Marcel KUIPERSNEDKOVZ26:408'53"+9:24
--Marc VAN VEENNEDFree runners22:067'22"+4:50
NCLJohn GRAAFMANSNEDKOVZ
Top

H55   length 3000m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Pim VAN DER WIJKNEDOlifant16:255'28"
2.Peter VOERMANSNEDKOVZ17:175'46"+0:52
NCLKlaas Jan HOFSTRANEDHOC'93
Top

H60   length 2500m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Hennie KENNISNEDOlifant13:405'28"
2.Robert VAN DER HULSTNEDMINOR19:157'42"+5:35
--Luuk MAASSENNEDFree runners13:495'32"+0:09
Top

H65   length 2500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Adrie VAN OPSTALNEDKOVZ14:205'44"
2.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant16:426'41"+2:22
3.Giel PARDOELNEDKOVZ17:216'56"+3:01
4.Klaas DE JONGNEDHOC'9319:127'41"+4:52
5.Guus BOVEN VANNEDOlifant20:418'16"+6:21
--Jean-Pierre KELLENSBELKOVZ18:107'16"+3:50
NCLRoger HENDRICKXBELhamok
Top

H70   length 2000m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Mike INTGROENNEDKOVZ14:597'30"
2.Dirk ZWIKKERNEDARGUS15:157'38"+0:16
3.Co TOPSNEDKOVZ21:2710'44"+6:28
4.Ton DE VAANNEDMINOR29:5714'59"+14:58
Top

Total

KOVZ32
Olifant16
ARGUS14
MINOR8
Free runners7
HOC'935
Antwerp Orienteers4
Koffie3
DJK Adler 07 Bottrop2
hamok2
All Terrain1
MOM Budapest1
OAK Košutnjak1
Total: 96