clublogo
index

ASOM 2022 - SAT Sprint 2
Antwerp Linkeroever 2.4.2022
Antwerp Orienteers

Last updated: 04.04.2022 09:57:04Contact/Remarks: jeremy@asom.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

M ELITE W ELITE M JUNIOR W JUNIOR M YOUTH W YOUTH M CHILDREN W CHILDREN M VET W VET M SUPERVET W SUPERVET M ULTRAVET W ULTRAVET M HYPERVET W HYPERVET M OPEN W OPEN
Days 1 2 3 ALL
Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

M ELITE   length 4420m (138)

[H:]M:Smin/km
37.Matthieu RODIERFRAA C Beauchamp26:486'04"
Top

W ELITE   length 3990m (114)

[H:]M:Smin/km
32.Valérie TRUONGFRAA C Beauchamp35:038'47"
Top

M VET   length 4070m (62)

[H:]M:Smin/km
34.Eric ALEXANDREFRAA C Beauchamp23:515'52"
Top

W VET   length 3270m (40)

[H:]M:Smin/km
8.Laura KUCINSKALATA C Beauchamp20:176'12"
Top

M SUPERVET   length 3790m (44)

[H:]M:Smin/km
34.Daniel COFFEFRAA C Beauchamp28:047'24"
Top

W SUPERVET   length 3050m (25)

[H:]M:Smin/km
10.Marie-Pierre COFFEFRAA C Beauchamp24:238'00"
Top

M HYPERVET   length 2530m (11)

[H:]M:Smin/km
3.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp21:028'19"
Top

Total

TROL45
Omega44
hamok25
CZE Team21
Swiss Team20
Antwerp Orienteers18
Team Finland15
K.O.L.14
Team GB14
ASUB12
Altaïr C.O.12
Boussole Audomaroise12
CO LIEGE11
Hermathenae11
FFCO10
Pégase C.O.9
SRD9
German National Team8
A C Beauchamp7
Balise 107
Hainaut O.C.7
Olifant7
DVO6
OL Norska6
Czech Federation of Deaf Athletes5
Notodden OL5
OLV EIFEL5
OLV Steinberg5
Southern Navigators5
Tatran Jablonec nad Nisou5
Individual (BE)4
Kislorod4
Luxembourg Orienteering4
Nydalens SK4
Polish National Team4
Team Hungary4
Tout Azimut Fameck4
UNTS Warszawa4
Wimborne4
ASMBCO3
DFOK3
HALO3
HH3
NTNUI3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
OK Bjelovar3
Pan Aarhus OK3
Roxburgh Reivers Scotland3
SK UUSI3
South Midlands Orienteering Club3
ANCO2
ARGUS2
BROS2
Borasca2
CAT-O2
CO Colmar2
Indiv.2
KOVZ2
Kölner OL-Team2
LeO-Team2
N.S.V. Amel2
OK Linné2
OLG Siegerland2
OLG Zürich2
OSC Kassel2
Octavian Droobers2
QO2
SEVO2
SLOW2
SMOG2
SYOUK2
ThOR2
ASOM1
BAOC1
Bristol Orienteering1
Bækkelagets SK1
C.O. Liège1
CA Madeira1
COB1
DEE1
DJK Adler 07 Bottrop1
Denmark1
EMOL1
EUOC1
Faaborg OK1
Fingal Orienteers1
Freidig Orientering1
GDU Azoia1
Germany1
Goczalkowice-Zdrój1
IFK Lidingö1
KUUL OK1
Koovee1
LS-371
Lagan Valley Orienteers1
Lillehammer OK1
Limestone Cowboys1
London OK1
MINOR1
MTV Seesen1
Mole Valley Orienteering Club1
Naturfreunde Wien1
O.L.V. Eifel1
OCAD1
OK 24 Praha1
OK Orion1
OK Snab1
OK Ton1
OL Trollelg1
OLB Baselland1
OLC Graz1
OLV Uslar1
Okiyv1
SC Achmer1
SK IGTISA1
SK Mercury1
SPORTident1
SUFFOC1
Saca Trilhos Anadia1
Samnanger1
Scapa Nancy1
Sever1
Ski-Club Helsa1
Spain1
Stavanger Orienteringsklubb1
Søllerød OK1
TSC Eintracht Dortmund1
TVOC1
Tampereen Pyrintö1
Team Ireland1
Team Italy1
Team Japan1
Team Latvia1
Team Poland1
Tintookies1
Tisvilde Hegn OK1
Tous Azimuts Douai1
TuS Bramsche1
TuS Luebbecke1
Vang OL1
Västerviks OK1
WSX1
Total: 563