clublogo
index

ASOM 2022
2.4.2022 - 3.4.2022
Antwerp Orienteers

Last updated: 04.04.2022 09:57:04Contact/Remarks: jeremy@asom.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

M ELITE W ELITE M JUNIOR W JUNIOR M YOUTH W YOUTH M CHILDREN W CHILDREN M VET W VET M SUPERVET W SUPERVET M ULTRAVET W ULTRAVET M HYPERVET W HYPERVET M OPEN W OPEN
Days 1 2 3
Total

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

M ELITE  (152)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Toby SCOTTNZLOLV Steinberg51:450:14:38(5)0:18:41(10)0:18:26(66)
2.Duncan BIRTWISTLEGBROctavian Droobers52:280:14:46(6)0:17:42(4)0:20:00(88)
3.Maksym BALASUKRKislorod52:590:15:41(17)0:18:17(5)0:19:01(80)
4.Hendrik HOLZHAUERGEROSC Kassel54:410:16:00(20)0:18:33(9)0:20:08(91)
5.Andrew BARRGBRASUB55:100:15:33(15)0:19:14(12)0:20:23(96)
6.Adomas REPSYSLTUKOVZ55:490:16:54(28)0:18:29(7)0:20:26(97)
7.Pau LLORENS CAELLASESPCOB57:140:16:52(27)0:21:45(25)0:18:37(68)
8.Cedric GUTHIERGEROLV Steinberg58:000:15:29(14)0:18:32(8)0:23:59(112)
9.Serhiy BABYCHUKRLeO-Team58:330:16:51(26)0:21:26(22)0:20:16(93)
10.Martijn HUSBELK.O.L.59:090:17:15(32)0:20:06(15)0:21:48(102)
11.Adam HÁJEKCZECzech Federation of Deaf Athletes59:100:16:45(25)0:20:18(19)0:22:07(105)
12.Niklas HOLZHAUERGEROSC Kassel59:300:17:02(30)0:20:14(16)0:22:14(107)
13.Marek SPILKACZECzech Federation of Deaf Athletes1:03:410:18:04(37)0:21:21(21)0:24:16(113)
14.François TONNEAUBELOLV EIFEL1:03:440:18:23(40)0:22:08(27)0:23:13(109)
15.Tommi HAKULIFINSK UUSI1:03:580:16:59(29)0:24:13(33)0:22:46(108)
16.Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers1:04:330:18:40(42)0:21:29(23)0:24:24(114)
17.Gregoire VANDEGHINSTEBELHainaut O.C.1:05:280:18:17(39)0:23:55(31)0:23:16(110)
18.Leon KOLLENBACHGERSki-Club Helsa1:08:270:19:23(44)0:24:06(32)0:24:58(116)
19.Mário ČERVINKACZECzech Federation of Deaf Athletes1:08:580:19:21(43)0:22:21(28)0:27:16(118)
20.Lukas SCHUMANNGEROLV Steinberg1:11:350:18:31(41)0:28:07(38)0:24:57(115)
21.Matthieu RODIERFRAA C Beauchamp1:21:490:22:17(51)0:26:48(37)0:32:44(122)
22.Auke SCHILDERNEDAltaïr C.O.1:26:250:24:04(57)0:28:44(39)0:33:37(123)
23.Robin VERSTREPENBELOmega1:38:090:29:15(58)0:31:17(43)0:37:37(124)
NCLAdrien DELENNEFRAFFCODNSDNS0:16:49(13)
NCLAkseli RUOHOLAFINTeam FinlandDNSDNS0:17:04(27)
NCLAleksi NIEMIFINTeam FinlandDNSDNS0:16:56(19)
NCLAlexander CHEPELINGBRTeam GBDNS0:16:21(1)0:17:37(46)
NCLAndreas Bock BJOERNSENDENPan Aarhus OKDNSDNS0:16:54(17)
NCLAntoine MATTART.BELHermathenae0:19:32(87)
NCLAntton KOIVISTOFINSK UUSI0:15:03(10)DNS0:19:27(86)
NCLArnaud PERRINFRAFFCODNSDNS0:17:59(57)
NCLBartosz PAWLAKPOLPolish National TeamDNSDNS0:17:54(55)
NCLBenjamin LEPOUTREFRATous Azimuts DouaiDNSDNS0:18:38(69)
NCLChris SMITHARDGBRTeam GBDNSNCL0:16:53(16)
NCLChristoph MEIERSUISwiss Team0:13:52(1)DNS0:17:02(26)
NCLChristophe PRUNSCHEGERTuS LuebbeckeNCLDNS0:18:40(72)
NCLColin KOLBEGERGerman National TeamDNSDNS0:17:22(37)
NCLCorentin TONNEAUBELO.L.V. Eifel0:16:10(21)0:20:15(17)DNS
NCLCorneel CASIERBELTROL0:22:00(104)
NCLCédric AMERIJCKXBELASUBDNSDNS0:20:06(90)
NCLDan LEWINGTONGBRMole Valley Orienteering ClubDNSDNSDNS
NCLDaniel HUBMANNSUISwiss TeamDNSDNSNCL
NCLDaniel VANDASCZECZE TeamDNSDNSDNS
NCLDawid STEFANSKIPOLTeam PolandDNSDNS0:18:57(79)
NCLDesmond FRANSSENBELTROL0:20:11(92)
NCLDieter COENBELTROL0:22:26(52)0:26:18(36)
NCLEmil OEBRODENOK OrionDNSDNS0:17:07(30)
NCLEmil WINGSTEDTGBRTeam GBDNSDNS0:18:41(73)
NCLEnzo MUDESFRABoussole Audomaroise0:21:41(49)0:29:17(42)
NCLErik DÖHLERGERGerman National TeamDNSDNS0:17:40(48)
NCLEvert LEEUWSBELAntwerp Orienteers0:14:50(8)DNS0:19:14(83)
NCLFelix SPÄTHGERGerman National Team0:14:20(3)DNS0:17:43(51)
NCLFilip ADÁMEKCZECZE Team0:14:47(7)DNS0:18:34(67)
NCLFlorian HOWALDSUISwiss TeamDNSDNS0:17:06(29)
NCLGabriel DASSONVILLEFRABoussole Audomaroise0:23:48(56)0:29:11(41)
NCLGaël AMERIJCKX.BELASUB0:20:20(94)
NCLHalvor Tørnqvist HALDENNORNydalens SKDNSDNS0:18:49(77)
NCLHirokazu OSAKIJPNTeam Japan0:15:59(19)DNS0:18:38(69)
NCLIlia DUDNIKUKRKislorodDNSDNSDNS
NCLJakob EDSENDENDenmarkDNSDNS0:17:14(34)
NCLJakub GLONEKCZECZE TeamDNSDNS0:16:58(22)
NCLJan SEMERÁDCZECzech Federation of Deaf AthletesDNSDNS0:27:09(117)
NCLJoey HADORNSUISwiss TeamDNSDNS0:16:43(11)
NCLJonas EGGERSUISwiss TeamDNSDNS0:16:26(8)
NCLJonathan CRICKMOREGBRTeam GBDNS0:19:58(13)0:17:35(45)
NCLJonáš HUBÁČEKCZECZE TeamDNSDNS0:17:04(27)
NCLJoost CRAUWELSBELTROL0:20:30(46)0:24:22(34)
NCLJoost TALLOENBELOmegaNCL0:18:19(6)DNS
NCLJorgen BAKLIDNORNTNUIDNSDNS0:17:27(42)
NCLJoris. SMETBELTROL0:21:45(101)
NCLJorn KENNIS.BELhamok0:21:40(100)
NCLJosh O'SULLIVAN-HOURIHANIRLTeam IrelandNCL0:18:45(11)0:18:08(60)
NCLJulien DACHEBELPégase C.O.DNS
NCLKoval DENYSUKROkiyvDNSDNSDNS
NCLKris JONESGBRTeam GBDNSDNS0:16:19(4)
NCLLasse TAILLIEU.BELK.O.L.0:20:32(98)
NCLLiam THIELS.BELOmega0:18:41(73)
NCLLiévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.0:17:22(33)DNS0:22:09(106)
NCLLoïc CAPBERNFRAFFCODNSDNS0:16:49(13)
NCLLuca CHABEFRABoussole Audomaroise0:17:02(30)0:20:16(18)
NCLLukas LILANDNOROK LinnéDNSDNS0:16:50(15)
NCLLuuk MAASSENNEDIndividual (BE)0:23:47(55)DNSDNS
NCLMagnus DEWETTDENOK SnabDNSDNS0:17:10(31)
NCLMarc SERRALLONGA ARQUÉSESPTROLNCL0:17:12(3)0:18:56(78)
NCLMarkus KJÆRNER-SEMBNORNTNUIDNSDNS0:17:40(48)
NCLMartin HUBMANNSUISwiss TeamDNSDNS0:17:30(44)
NCLMartin ROUDNÝCZECZE TeamDNSDNS0:16:58(22)
NCLMarvin GOERICKEGERGerman National TeamDNSDNS0:18:03(58)
NCLMathias BLAISEBELCO LIEGE0:18:19(65)
NCLMatthias KYBURZSUISwiss TeamDNSDNS0:16:04(1)
NCLMatthias REINERAUTTampereen Pyrintö0:15:49(18)DNS0:17:22(37)
NCLMatti KALLIOFINSK UUSIDNSDNSDNS
NCLMaxime RAUTURIERFRAFFCODNSDNS0:17:20(35)
NCLMerlijn VAN RUMST.BELOmega0:21:31(99)
NCLMichael ROOMANBELAntwerp Orienteers0:21:41(49)DNS0:27:32(119)
NCLMichael VAN BAELENBELTROL0:19:22(84)
NCLMichal OLEJNIKPOLPolish National TeamDNSDNS0:16:46(12)
NCLMiika KIRMULAFINTeam FinlandDNSDNS0:16:40(9)
NCLMiloš NYKODÝMCZECZE TeamDNSDNSDNS
NCLMáté BAUMHOLCZERHUNTeam HungaryDNSDNS0:18:13(62)
NCLNathan MOTHERONFRABoussole Audomaroise0:19:40(45)0:22:55(30)
NCLOlaf WOERTELNEDKOVZ0:23:22(53)DNS0:27:46(120)
NCLOle HENNSELERGERGerman National TeamNCLDNS0:19:05(81)
NCLOlli OJANAHOFINTeam FinlandDNSDNS0:16:56(19)
NCLOscar Sig TRANBERGDENPan Aarhus OK0:17:28(34)DNS0:19:22(84)
NCLOtakar HIRŠCZECZE TeamDNSDNS0:18:12(61)
NCLOtto KAARIOFINTeam FinlandDNSDNS0:17:27(42)
NCLPascal BUCHSSUISwiss TeamDNSDNS0:17:25(40)
NCLPeter HODKINSONGBRTeam GBDNSDNS0:18:13(62)
NCLPhilippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.DNSDNSDNS
NCLPiotr DELANDMETERBELASUB0:27:46(120)
NCLPiotr PARFIANOWICZPOLUNTS WarszawaNCLDNS0:17:11(32)
NCLQuentin MOULETFRAFFCO0:16:24(22)DNS0:17:37(46)
NCLRasmus Møller JESSDENOK Linné0:14:15(2)DNSNCL
NCLRemco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers0:15:34(16)DNS0:21:51(103)
NCLRemo RUCHSUISwiss TeamDNSDNS0:17:45(52)
NCLRiccardo RANCANSUISwiss TeamDNSDNS0:16:40(9)
NCLRiccardo SCALETITATeam ItalyDNSDNS0:16:55(18)
NCLRuben GRIETENSBELAntwerp Orienteers0:21:11(48)DNSNCL
NCLRune DE CLERCQ.BELTROL0:20:01(89)
NCLSasha FLANDRINFRABoussole AudomaroiseDNSNCL
NCLSimen Spets STORHOVNORFreidig Orientering0:15:16(12)DNS0:18:04(59)
NCLSimon HAMELSUIANCO0:15:17(13)DNS0:18:45(75)
NCLSimon KREKELSBELTROLDNSDNS0:19:09(82)
NCLSonny WESSELSNEDARGUS0:16:28(23)0:20:43(20)
NCLTars BRUSSELAERSBELIndividual (BE)NCLNCL
NCLTeemu OKSANENFINTeam FinlandDNSDNS0:17:11(32)
NCLThomas BOUSSERFRATout Azimut Fameck0:20:36(47)0:26:06(35)
NCLTim ROBERTSONNZLKooveeDNSDNS0:16:19(4)
NCLTimo SUTERSUISwiss TeamDNSDNS0:16:57(21)
NCLTino POLSINISUISwiss TeamDNSDNS0:17:23(39)
NCLTobia PEZZATISUISwiss TeamDNSDNS0:17:01(25)
NCLTomas HENDRICKXBELhamok0:18:02(36)DNS0:17:49(53)
NCLTomáš JANOVSKÝCZECZE Team0:15:14(11)DNS0:18:39(71)
NCLTomáš KŘIVDACZECZE TeamDNSDNS0:16:24(7)
NCLToulouse SEBASTIANBELPégase C.O.0:18:00(35)0:21:40(24)
NCLTrond Einar PEDERSLINOROL TrollelgDNSDNS0:17:00(24)
NCLTuomas HEIKKILÄFINTeam FinlandDNSDNS0:16:17(3)
NCLUlrik ASTRUP ARNESENNORNTNUIDNSDNS0:17:20(35)
NCLValtteri KINNUNENFINLS-370:15:01(9)DNS0:18:45(75)
NCLVincent VERSTREPENBELOmega0:23:36(54)0:28:57(40)DNS
NCLVojtěch KRÁLCZECZE TeamDNSDNS0:16:22(6)
NCLVojtěch SÝKORACZECZE TeamDNSDNS0:17:57(56)
NCLWannes HENDRICKXBELhamokNCL0:21:57(26)0:23:24(111)
NCLWarre DE CUYPERBELK.O.L.NCL0:19:58(13)0:18:16(64)
NCLWillem BAKELANTS.BELOmega0:20:20(94)
NCLWilliam GARDNERGBRTeam GBDNS0:16:37(2)0:17:25(40)
NCLWouter HUSBELK.O.L.DNSDNSNCL
NCLYannick MICHIELSBELAntwerp OrienteersDNSDNS0:16:15(2)
NCLYordan KOLEVGBRSLOW0:18:10(38)DNS
NCLZoltán BUJDOSÓHUNTeam Hungary0:14:21(4)DNS0:17:49(53)
NCLØystein Kvaal ØSTERBØNORBækkelagets SK0:16:39(24)DNS0:17:40(48)
Top

W ELITE  (119)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Inès BERGERSUIANCO54:100:15:03(3)0:19:49(8)0:19:18(43)
2.Laia GIL CLAPERAESPCAT-O55:420:16:11(10)0:18:57(7)0:20:34(56)
3.Kirti REBANEESTSK Mercury57:050:16:34(14)0:20:01(9)0:20:30(55)
4.Joelle MEISTERSUINydalens SK57:100:15:58(6)0:21:17(14)0:19:55(47)
5.Mairi EADESGBREUOC58:210:16:05(8)0:21:38(16)0:20:38(57)
6.Anna BALASUKRSever1:00:440:17:09(15)0:21:12(13)0:22:23(61)
7.Meri CHKRIPESKAMKDTROL1:01:430:17:44(18)0:21:31(15)0:22:28(62)
8.Marine SILLIENBELPégase C.O.1:02:230:19:10(32)0:23:47(22)0:19:26(44)
9.Laurine HERMANBELASUB1:03:380:18:16(22)0:22:17(17)0:23:05(64)
10.Katerina NOVAKOVACZEOK 24 Praha1:05:380:18:52(29)0:22:35(19)0:24:11(67)
11.Annelies VERMONDENBELTROL1:07:490:18:33(26)0:23:13(21)0:26:03(70)
12.Sabeth KOSCHGEROLV Steinberg1:16:390:22:09(36)0:25:54(25)0:28:36(74)
13.Paula MÜHLSTEINGERGermany1:20:450:18:44(28)0:23:12(20)0:38:49(80)
14.Iris EGGELSNEDARGUS1:22:300:25:39(44)0:26:19(27)0:30:32(76)
15.Magalie VERSTREPENBELOmega1:31:050:25:50(45)0:31:30(29)0:33:45(77)
16.Tais VAKRÕÕMESTSRD1:31:580:26:03(46)0:31:40(30)0:34:15(78)
17.Kathleen DE JONGHBELAntwerp Orienteers1:42:360:32:08(50)0:31:59(31)0:38:29(79)
NCLAgata OLEJNIKPOLPolish National TeamDNSDNS0:17:50(19)
NCLAleksandra HORNIKPOLPolish National TeamDNSDNS0:16:27(3)
NCLAlexandra ENLUNDFINTeam FinlandDNSDNS0:18:53(39)
NCLAlice LEAKEGBRTeam GBDNSDNS0:16:24(2)
NCLAmy NYMALMFINTeam FinlandDNSDNS0:18:15(25)
NCLAnja PROBSTSUIOL NorskaDNS0:18:36(4)0:18:51(37)
NCLAnna HAATAJAFINTeam FinlandDNSDNSNCL
NCLAnna PANGRÁCOVÁCZECzech Federation of Deaf AthletesDNSDNSDNS
NCLAnna VERNEAUFRABoussole Audomaroise0:22:23(37)NCL
NCLAntonija ORLICCROOK Bjelovar0:19:03(31)0:20:45(12)DNS
NCLAstrid VLIEGENBELOLV EIFEL0:18:39(27)DNS0:25:12(69)
NCLBarbora MATĚJKOVÁCZECZE TeamDNSDNS0:18:06(21)
NCLBeatrix LIGBRHH0:42:50(54)0:38:14(34)DNS
NCLBirte FRIEDRICHSGERGerman National TeamDNSDNS0:18:57(40)
NCLCaroline GJOETTERUPDENFaaborg OKDNSDNSNCL
NCLCecilie ANDERSENGBRTeam GBDNS0:18:34(3)0:17:51(20)
NCLCecilie FRIBERG KLYSNERDENPan Aarhus OKDNSDNS0:17:42(15)
NCLCharlotte WARDGBRTeam GBDNSDNSDNS
NCLClaudia ROOMANBELAntwerp Orienteers0:18:56(30)DNS0:23:41(66)
NCLCsenge GERBERHUNTeam Hungary0:15:25(4)DNS0:18:46(34)
NCLCécile CALANDRYFRAFFCODNSDNS0:17:38(13)
NCLCécile FOLTZERFRAFFCO0:16:01(7)DNS0:18:34(30)
NCLDanielle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers0:17:41(17)DNS0:21:22(58)
NCLDenisa KOSOVÁCZECZE TeamDNSDNS0:17:28(11)
NCLEef VAN DONGENNEDVästerviks OKDNSDNS0:17:43(17)
NCLElena ROOSSUISwiss TeamDNSDNS0:17:06(7)
NCLEline GEMPERLESUISwiss TeamDNSDNS0:17:09(8)
NCLElisabeth SCHINTGENLUXLuxembourg Orienteering0:23:10(41)DNS0:27:43(73)
NCLElise VANELFRATout Azimut Fameck0:16:05(8)0:20:14(11)
NCLEmma BJESSMOSWEIFK LidingöDNSDNS0:17:02(6)
NCLEmma CLABAUXFRABoussole Audomaroise0:19:45(33)0:24:57(24)
NCLEms DE SMULBELOmega0:17:39(16)DNS0:20:20(54)
NCLEva VAN BOVENNEDOlifant0:16:29(13)NCL
NCLFiona BUNNGBRTeam GBDNS0:18:15(2)0:18:32(29)
NCLFiona TAMGBRSLOWDNSDNS
NCLFlorence HANAUERFRAFFCODNSDNS0:18:09(24)
NCLGrace MOLLOYGBRTeam GBDNSDNS0:17:33(12)
NCLHanna WISNIEWSKAPOLSK IGTISADNSDNS0:17:49(18)
NCLHannah THIELSBELTROLDNSDNS0:22:31(63)
NCLIda HAAPALAFINTeam FinlandDNSDNS0:18:47(36)
NCLIdun Kristine Felde OLAUSSENNORNydalens SKDNS0:20:01(9)0:18:06(21)
NCLInka NURMINENFINTeam FinlandDNSDNS0:17:41(14)
NCLIsabeau LENAERTSBELASOM0:27:31(71)
NCLIsia BASSETFRAFFCODNSDNSNCL
NCLJana PEKAŘOVÁCZECZE TeamDNSDNS0:18:46(34)
NCLJana PETEROVÁCZECZE TeamDNSDNS0:18:35(31)
NCLJana STEHLÍKOVÁCZECZE TeamDNSDNSDNS
NCLJessica BISSCHEROUXBELOLV EIFEL0:40:57(53)DNSNCL
NCLJil ROSEWICKBELOLV EIFEL0:33:46(52)DNS0:49:00(81)
NCLJo SHEPHERDGBRTeam GB0:28:42(48)DNS0:19:44(45)
NCLJohanka ŠIMKOVÁCZECZE TeamDNSDNS0:18:41(32)
NCLJoni VANHOECKEBELAntwerp Orienteers0:22:47(40)DNS0:29:09(75)
NCLJulia KREKELS.BELTROL0:21:37(59)
NCLKatharina LINKEGERMTV Seesen0:16:24(12)DNSNCL
NCLKim GEYPENBELOmega0:14:57(2)0:18:12(1)DNS
NCLKim HADORNSUISwiss Team0:14:56(1)DNS0:18:15(25)
NCLKim TIREZBELOmega0:18:16(22)0:22:22(18)
NCLKirstin MAXWELLGBRRoxburgh Reivers ScotlandDNS0:18:39(5)0:19:57(48)
NCLLaurence DEFRAIGNE.BELASUB0:21:41(60)
NCLLisa HOLERSUISwiss TeamDNSDNS0:18:31(28)
NCLLone Karin BROCHMANNNORNydalens SKDNS0:18:48(6)NCL
NCLLotte TIESTERS.BELOmega0:23:15(65)
NCLMagali RAUWBELOLV EIFEL0:23:22(42)DNS0:27:35(72)
NCLMaren GUTHIERGEROLV SteinbergDNSDNSDNS
NCLMarika TEINIFINTeam FinlandDNSDNS0:17:12(9)
NCLMariya POLISHCHUKUKRUNTS Warszawa0:21:30(35)DNS0:20:16(52)
NCLMarketa MULÍČKOVÁCZECZE TeamDNSDNSNCL
NCLMarta GUIJO ALONSOESPSpainDNSNCL0:20:01(49)
NCLMartina RUCHSUISwiss TeamDNSDNS0:17:42(15)
NCLMartina WALCHAUTOLC Graz0:18:25(25)DNSNCL
NCLMaëlle BEAUVIRFRAFFCODNSDNS0:20:03(50)
NCLMegan CARTER-DAVIESGBRTeam GBDNSDNS0:16:23(1)
NCLMerline ROTHSUIOLB Baselland0:15:29(5)DNS0:19:46(46)
NCLNorah CLABAUXFRABoussole Audomaroise0:21:24(34)0:24:10(23)
NCLOlena BABYCHUKRLeO-Team0:18:05(21)NCLNCL
NCLOlivia SPRODAUSTintookies0:16:21(11)DNSNCL
NCLPaula GROSSSUISwiss TeamDNSDNS0:17:15(10)
NCLPaula STARKEGERGerman National Team0:17:55(20)DNS0:19:08(41)
NCLRebecca MOLLONBELPégase C.O.0:24:26(43)0:30:31(28)
NCLRenske GOOSSENSBELTROL0:22:25(38)0:26:03(26)
NCLRomane PROUSTFRABoussole Audomaroise0:29:09(49)NCL
NCLSandra GROSBERGALATTeam LatviaDNSDNSNCL
NCLSara DEBYSERBELOmega0:26:31(47)0:35:06(33)
NCLSaskia KROONNEDOlifant0:17:47(19)NCL0:25:01(68)
NCLSilke VAN ROOYBELAntwerp OrienteersDNSDNSDNS
NCLSiobhan HENNGBRDEEDNSDNS
NCLSiri NYFELERSUIOL NorskaDNSDNS0:18:42(33)
NCLSiri SUTERSUISwiss TeamDNSDNSDNS
NCLSusen LÖSCHGERGerman National TeamDNSDNSNCL
NCLSvitlana DUDNIKUKRKislorodDNSDNSDNS
NCLTereza JANOŠÍKOVÁCZECZE TeamDNSDNS0:17:00(5)
NCLTereza KOSOVÁCZECZE TeamDNSDNS0:20:10(51)
NCLTille DE SMUL.BELOmega0:18:51(37)
NCLValérie TRUONGFRAA C Beauchamp0:32:37(51)0:35:03(32)NCL
NCLVanessa VAN BREEDAMBELTROLNCL1:05:07(35)NCL
NCLVeera KLEMETTINENFINTeam FinlandDNSDNSDNS
NCLVendula HORČIČKOVÁCZECZE TeamDNSDNS0:18:07(23)
NCLVenla HARJUFINTeam FinlandDNSDNS0:16:49(4)
NCLWeronika FORTUNIAKPOLUNTS Warszawa0:22:31(39)DNS0:20:18(53)
NCLYlvi KASTNERAUTNaturfreunde WienDNSDNS0:19:08(41)
NCLZsófia SÁRKÖZYHUNTeam HungaryDNSDNS0:18:23(27)
NCLZuzanna PARFIANOWICZPOLUNTS Warszawa0:18:17(24)DNSNCL
Top

M JUNIOR  (15)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.1:17:410:14:04(8)0:20:00(6)0:43:37(1)
2.Joppe VAN MIERLOBELOmega1:30:390:16:52(12)0:22:23(7)0:51:24(2)
3.João SOUSAPORGDU Azoia1:31:570:17:20(13)0:22:33(8)0:52:04(3)
NCLAntoine MATTARTBELHermathenae0:13:12(1)DNS
NCLGaël AMERIJCKXBELASUB0:13:54(5)DNS
NCLJonas JANSENBELOmega0:15:46(11)DNSDNS
NCLJoris SMETBELTROL0:14:22(10)0:18:17(4)
NCLJorn KENNISBELhamok0:13:44(3)0:18:35(5)
NCLLasse TAILLIEUBELK.O.L.0:14:13(9)0:17:34(3)
NCLLiam THIELSBELOmega0:13:15(2)DNS
NCLMerlijn VAN RUMSTBELOmega0:14:00(7)0:16:54(1)
NCLRune DE CLERCQBELTROL0:13:58(6)0:17:14(2)
NCLTijs VAN MIERLOBELOmega0:24:09(15)DNSDNS
NCLWillem BAKELANTSBELOmega0:13:51(4)DNS
NCLWolf DE MITSBELTROL0:20:31(14)0:25:34(9)DNS
Top

W JUNIOR  (16)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Nina PROBSTSUIOL Norska1:04:290:11:59(2)0:14:48(1)0:37:42(1)
2.Hanne TIESTERSBELOmega1:17:540:14:36(10)0:17:41(6)0:45:37(2)
3.Emma ENGEHULTNORNotodden OL1:19:060:15:39(13)0:17:39(5)0:45:48(3)
4.Flore TOELENBELK.O.L.1:23:510:14:00(8)0:18:12(8)0:51:39(4)
5.Kato KEUPPENSBELOmega1:26:080:15:10(12)0:18:13(9)0:52:45(5)
6.Lotte VERHAEGENBELOmega1:43:190:16:27(14)0:20:05(13)1:06:47(7)
7.Lotte VAN BOVENBELTROL2:42:420:33:56(16)0:29:59(14)1:38:47(8)
NCLJil MYLLEBELhamok0:17:16(15)DNS0:54:16(6)
NCLJulia KREKELSBELTROL0:13:19(6)0:19:07(11)
NCLLaurence DEFRAIGNEBELASUB0:13:15(5)0:18:27(10)
NCLLotte TIESTERSBELOmega0:13:21(7)DNS
NCLMaija TAILLIEUBELK.O.L.0:14:08(9)0:17:49(7)
NCLMaren HENRIKSENNORLillehammer OK0:14:40(11)0:19:52(12)NCL
NCLSarah ROOMANBELAntwerp Orienteers0:12:37(3)0:16:25(4)
NCLSofie BOSMANSBELOmega0:12:39(4)0:15:37(2)
NCLTille DE SMULBELOmega0:11:15(1)0:15:46(3)
Top

M YOUTH  (22)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Mathis BROUWIERBELHermathenae52:430:11:52(1)0:12:42(1)0:28:09(1)
2.Arnaud MAZYBELCO LIEGE54:510:12:17(2)0:13:45(3)0:28:49(2)
3.Mats DE SMULBELOmega56:550:12:26(3)0:14:27(4)0:30:02(3)
4.Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.57:310:12:37(4)0:13:16(2)0:31:38(5)
5.Régis VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.1:01:000:13:44(5)0:14:53(6)0:32:23(7)
6.Vítek ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou1:02:020:14:11(7)0:14:45(5)0:33:06(8)
7.Bob DE CLEENEBELTROL1:03:410:13:44(5)0:14:55(7)0:35:02(11)
8.Thomas JANSENBELOmega1:07:010:15:18(10)0:17:31(9)0:34:12(10)
9.Torben AERDENBELK.O.L.1:09:530:16:36(12)0:16:54(8)0:36:23(12)
10.Thor DE MITSBELTROL1:18:570:17:03(13)0:17:38(10)0:44:16(15)
11.Rasmus ENGEHULTNORNotodden OL1:25:430:17:11(14)0:20:01(11)0:48:31(17)
NCLAntoine VOSBELC.O. Liège0:15:23(11)NCLDNS
NCLColin BRISEBOISBELHainaut O.C.0:14:30(8)DNS
NCLEnzo MUDES.FRABoussole Audomaroise0:41:39(14)
NCLGabriel DASSONVILLE.FRABoussole Audomaroise0:49:54(18)
NCLGauthier SILLIENBELPégase C.O.DNSDNSDNS
NCLLuca CHABE.FRABoussole Audomaroise0:30:32(4)
NCLLuke BENNETTGBRDFOKDNSDNS0:40:35(13)
NCLMathias VAN LOONBELTROL0:46:03(16)
NCLNathan MOTHERON.FRABoussole Audomaroise0:32:16(6)
NCLNathan SILLIENBELPégase C.O.0:51:11(15)DNSDNS
NCLVictor BROUWIERBELHermathenae0:14:55(9)NCL0:33:50(9)
Top

W YOUTH  (20)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Bára ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad Nisou58:000:12:54(1)0:15:15(2)0:29:51(2)
2.Louise MATTARTBELHermathenae1:00:470:13:28(2)0:14:30(1)0:32:49(6)
3.Elvire PIERLOTBELCO LIEGE1:05:050:15:01(3)0:16:28(3)0:33:36(7)
4.Anaïs MAZYBELCO LIEGE1:23:330:17:04(6)0:19:13(6)0:47:16(14)
5.Fee MYLLEBELhamok1:26:140:21:53(7)0:20:50(7)0:43:31(11)
6.Fin MYLLEBELhamok1:31:430:23:35(8)0:22:08(8)0:46:00(12)
7.Lina COOLSBELTROL1:33:020:23:40(9)0:23:10(9)0:46:12(13)
8.Diet VAN MIERLOBELOmega2:11:350:38:52(10)0:29:42(10)1:03:01(16)
9.Annabelle VERHAEGENBELOmega2:21:120:40:51(11)0:34:32(11)1:05:49(17)
NCLAnna PERESADKOUKRIndiv.NCL0:17:02(5)0:36:24(8)
NCLAnna VERNEAU.FRABoussole Audomaroise0:31:38(5)
NCLEmma CLABAUX.FRABoussole Audomaroise0:36:28(9)
NCLErine NEUWELSBELHainaut O.C.0:15:37(4)DNSDNS
NCLKiara NIJSTBELOmega0:15:45(5)0:16:58(4)DNS
NCLNoor DE MITSBELTROLDNSDNS0:52:03(15)
NCLNorah CLABAUX.FRABoussole Audomaroise0:31:25(4)
NCLOdile MONFORTBELCO LIEGEDNSDNS
NCLRomane PROUST.FRABoussole Audomaroise0:42:25(10)
NCLSasha FLANDRIN.FRABoussole Audomaroise0:30:24(3)
NCLSonia JOLLY-JANSSONFRAGO780:28:15(1)
Top

M CHILDREN  (14)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Nathan JANSENBELOmega30:590:08:23(1)0:09:40(1)0:12:56(1)
2.Daan COOLSBELTROL33:300:09:01(2)0:10:58(2)0:13:31(2)
3.Senne HENDRICKXBELhamok35:530:09:28(4)0:11:13(3)0:15:12(4)
4.Viek DE MITSBELTROL40:320:10:29(5)0:14:07(6)0:15:56(5)
5.Emile PASQUASYBELHermathenae40:470:09:19(3)0:13:10(5)0:18:18(6)
6.Jens DEFERMBELhamok1:06:150:21:11(9)0:20:40(8)0:24:24(9)
NCLJake BENNETTGBRDFOKDNSDNS0:23:27(8)
NCLJakob VAN DER KLEIJBELhamok0:20:27(8)0:21:38(9)
NCLKobe DEFERMBELhamok0:14:02(6)NCLNCL
NCLMats TALLOENBELOmega0:16:14(7)0:19:00(7)
NCLOskar ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad NisouDNSDNSDNS
NCLSam CROTHERSBELAntwerp Orienteers0:22:01(7)
NCLThor WOLLESBELhamokNCL0:12:11(4)0:13:52(3)
NCLTobias FRANSSENBELTROL1:00:58(10)0:33:28(10)
Top

W CHILDREN  (3)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Anna PASQUASYBELHermathenae52:490:15:42(1)0:16:47(1)0:20:20(1)
NCLElodie VAN DER KLEIJBELhamok0:29:42(3)0:25:53(3)
NCLNoor TALLOENBELOmega0:18:26(2)0:20:10(2)
Top

M VET  (69)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Kim JANSENBELOmega1:15:450:14:04(1)0:17:44(2)0:43:57(2)
2.Joaquim SOUSAPORSaca Trilhos Anadia1:17:530:15:19(4)0:18:43(4)0:43:51(1)
3.Roland VAN LOONNEDhamok1:20:060:15:17(3)0:18:59(5)0:45:50(3)
4.Olivier DE SMULBELOmega1:21:580:15:19(4)0:18:28(3)0:48:11(4)
5.Marc PROBSTSUIOL Norska1:24:350:16:34(13)0:19:14(6)0:48:47(5)
6.Gregory PRINSFRABoussole Audomaroise1:26:430:15:19(4)0:20:01(12)0:51:23(7)
7.Dmitri SHVEDESTSRD1:27:060:16:22(10)0:20:22(14)0:50:22(6)
8.Guido LENGESBELN.S.V. Amel1:27:350:15:56(8)0:19:39(9)0:52:00(9)
9.Donald VAN BOVENBELTROL1:30:220:16:28(12)0:20:12(13)0:53:42(11)
10.Filip KENNISBELhamok1:31:440:17:10(19)0:21:20(20)0:53:14(10)
11.Sandro RODRIGUESPORCA Madeira1:32:170:19:06(34)0:21:19(19)0:51:52(8)
12.Ross MACLAGANGBRSouthern Navigators1:32:390:17:07(17)0:21:27(22)0:54:05(13)
13.Eric MATTARTBELHermathenae1:33:050:16:22(10)0:21:05(15)0:55:38(18)
14.Davy HEESAKKERSNEDOlifant1:33:230:17:09(18)0:21:11(16)0:55:03(15)
15.Christophe AMERIJCKXBELASUB1:33:570:16:58(14)0:21:22(21)0:55:37(17)
16.Johannes HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:36:090:18:53(30)0:21:41(24)0:55:35(16)
17.David VELEDA DIAZESPCAT-O1:37:250:17:01(15)0:22:12(27)0:58:12(23)
18.Aleksei SPIRIDONOVESTSRD1:37:480:18:11(21)0:21:15(17)0:58:22(25)
19.Sylvain CLABAUXFRABoussole Audomaroise1:38:460:18:18(24)0:22:16(29)0:58:12(23)
20.Eric ALEXANDREFRAA C Beauchamp1:40:510:18:22(25)0:23:51(34)0:58:38(27)
21.Michael BROUWIERBELHermathenae1:41:170:20:00(36)0:22:47(31)0:58:30(26)
22.Pascal MYLLEBELhamok1:41:300:18:27(27)0:22:05(26)1:00:58(31)
23.Patrick HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:43:400:19:03(32)0:23:02(32)1:01:35(33)
24.Per Olav ANDERSENNORVang OL1:47:230:20:10(37)0:24:36(36)1:02:37(36)
25.Igors BOGDANOVSLATSRD1:48:220:20:54(43)0:25:06(39)1:02:22(35)
26.Gerald SOUWEINEBELASUB1:50:030:23:29(53)0:25:17(40)1:01:17(32)
27.Michael HOCKBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:50:410:20:20(39)0:25:22(41)1:04:59(37)
28.Paul CROTHERSBELAntwerp Orienteers1:51:520:20:27(40)0:26:00(44)1:05:25(38)
29.Philippe VANSCHUYTBROECKBELPégase C.O.1:53:140:22:00(47)0:24:19(35)1:06:55(39)
30.Tomislav FILIPCICCROOK Bjelovar1:54:290:20:50(42)0:25:03(38)1:08:36(42)
31.Espen Fyhn NILSENNORStavanger Orienteringsklubb1:54:480:20:38(41)0:25:43(42)1:08:27(41)
32.Philippe BOUSSERFRATout Azimut Fameck1:56:230:20:56(44)0:26:41(45)1:08:46(43)
33.Jan ŠTEMBERACZETatran Jablonec nad Nisou1:56:250:22:07(48)0:27:13(47)1:07:05(40)
34.Steven TIESTERSBELOmega1:59:400:22:30(49)0:27:33(48)1:09:37(44)
35.Fabrice LAPERGUEFRASMOG2:01:430:22:30(49)0:26:49(46)1:12:24(46)
36.Frank AERDENBELK.O.L.2:07:210:23:03(52)0:29:55(50)1:14:23(47)
NCLAlain MAZYBELCO LIEGE0:15:42(7)0:19:52(10)NCL
NCLAntoine JOLLYFRAGO780:57:29(21)
NCLArne ERDALNORSamnangerDNSDNSDNS
NCLChris SCOTTGBRLuxembourg Orienteering0:57:18(20)
NCLDenis VALENTINFRABROS0:16:18(9)0:19:32(8)NCL
NCLDmitry USHAKOVGBRLondon OKNCL0:19:23(7)0:53:47(12)
NCLGautier FLANDRINFRABoussole Audomaroise0:19:05(33)DNS0:56:41(19)
NCLGeert DEBYSERBELOmega0:29:02(54)0:33:00(51)
NCLJan COOLSBELTROL0:21:50(46)0:24:37(37)DNS
NCLJan SLIVACZELuxembourg OrienteeringDNS0:25:59(43)1:10:20(45)
NCLKeith BENNETTGBRDFOKDNSDNS0:58:06(22)
NCLKoen BOSMANSBELOmega0:18:16(23)0:23:13(33)
NCLKris VERDUYCKTBELOmega0:18:11(21)0:22:14(28)
NCLKristof WOLLESBELhamok0:18:31(28)DNS1:01:46(34)
NCLKurt SMETBELTROLDNSDNSDNS
NCLNicolas SILLIENBELPégase C.O.0:14:20(2)0:17:27(1)NCL
NCLNoël NIJSTENBELBorasca0:18:47(29)0:21:27(22)NCL
NCLPaulo PINTASSILGOPORCOAALDNS
NCLRicardo OLIVEIRAPORCOCDNS
NCLRik VAN BRUGGENBELTROL0:22:49(51)0:28:16(49)
NCLRudy ROOMANBELAntwerp OrienteersDNSDNS
NCLRune ENGEHULTNORNotodden OL0:19:01(31)0:22:19(30)NCL
NCLSantiago GALLEGOESPAltaïr C.O.0:17:52(20)0:19:57(11)
NCLSiegfried BAKELANTSBELAntwerp OrienteersDNSDNSDNS
NCLStefan THIELSBELOmega0:20:14(38)0:21:53(25)NCL
NCLStefan VAN REGENMORTELBELAntwerp Orienteers0:18:25(26)DNS1:00:04(28)
NCLThierry TORRESFRAAntwerp OrienteersDNS
NCLTino NIJSTBELOmegaDNS
NCLTony UDRISGBRSYOUKDNSDNSDNS
NCLWerner HALTERNEDARGUS0:54:34(14)
NCLWouter VAN MUYSENBELOmega0:17:01(15)0:21:15(17)
NCLYves DE MITSBELTROL0:19:24(35)DNS1:00:52(30)
NCLYves GOMREEBELHainaut O.C.0:21:03(45)DNS1:00:51(29)
Top

W VET  (46)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Greet OEYENBELhamok1:12:420:13:49(1)0:16:10(1)0:42:43(1)
2.Béatrice DE LONGUEVILLEBELASUB1:19:520:16:06(7)0:18:06(4)0:45:40(3)
3.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega1:20:240:14:51(3)0:17:45(3)0:47:48(4)
4.Emmanuelle VALENTINFRABROS1:25:590:15:36(5)0:20:39(9)0:49:44(5)
5.Hilde BREESCHBELTROL1:28:260:16:06(7)0:19:30(7)0:52:50(6)
6.Marie DESTRÉEBELHermathenae1:30:460:17:34(10)0:18:56(6)0:54:16(8)
7.Agnès SEGONDYFRATout Azimut Fameck1:35:010:17:20(9)0:21:20(10)0:56:21(9)
8.Laura KUCINSKALATA C Beauchamp1:36:530:17:40(11)0:20:17(8)0:58:56(10)
9.Valérie AUGHUETBELThOR1:40:050:18:08(13)0:21:20(10)1:00:37(11)
10.Irène PROBSTSUIOL Norska1:41:210:18:29(14)0:22:00(12)1:00:52(13)
11.Asja NIEDERLANDGERDJK Adler 07 Bottrop1:43:170:19:13(16)0:23:16(13)1:00:48(12)
12.Emilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.1:43:390:19:24(17)0:23:17(14)1:00:58(15)
13.Susanne MAIBACHSUIOL Norska1:48:160:21:25(22)0:24:26(18)1:02:25(17)
14.Angelique DE GRANDEBELOmega1:51:500:19:54(18)0:24:21(17)1:07:35(20)
15.Genevieve NYSBELThOR1:53:180:20:03(19)0:24:05(16)1:09:10(23)
16.An DUYCKBELASUB1:55:570:21:05(21)0:26:11(22)1:08:41(22)
17.Agnes HERMESZHUNAltaïr C.O.1:58:090:21:58(23)0:25:42(21)1:10:29(24)
18.Ella SHVEDESTSRD2:08:110:23:44(29)0:27:54(25)1:16:33(28)
19.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.2:08:360:20:28(20)0:28:14(26)1:19:54(30)
20.Florence LAPERGUEFRASMOG2:09:440:22:53(26)0:25:11(20)1:21:40(31)
21.Ellen DESCHEPPERBELTROL2:09:490:23:04(27)0:27:21(24)1:19:24(29)
22.Sofie D'HONDTBELOmega2:19:050:23:37(28)0:30:24(28)1:25:04(33)
23.Judith LEYIMANGOYEGABCO LIEGE2:20:130:29:45(33)0:26:58(23)1:23:30(32)
24.Anja POTVINBELCO Colmar2:25:040:27:40(31)0:29:45(27)1:27:39(35)
25.Jaana SHVEDESTSRD2:26:550:28:46(32)0:31:02(29)1:27:07(34)
26.Anja STYNENBELhamok2:56:030:27:19(30)0:34:14(30)1:54:30(37)
NCLAline HERMANSBELCO LIEGE0:13:54(2)NCL0:44:35(2)
NCLAriane DECRAMERBELhamok0:18:31(15)0:23:49(15)
NCLClara COXBELOmegaDNSDNS1:51:03(36)
NCLEllen BOOMERUSAMINORDNSDNSDNS
NCLEllen BOURGONJONBELTROL0:17:59(12)NCLDNS
NCLEllen DE BIEBELOmegaNCL0:38:05(31)1:01:36(16)
NCLInga AUSEKLELATLuxembourg OrienteeringDNS
NCLIva ŠTEMBEROVÁCZETatran Jablonec nad NisouDNSDNSDNS
NCLJanine DÜNNERSUIOLG Zürich0:22:31(25)DNS1:13:02(27)
NCLJeanette JANSSONFRAGO780:53:06(7)
NCLKarin DECLERCQBELhamok0:21:59(24)DNS1:12:13(26)
NCLKristel MERTENSBELAntwerp Orienteers0:16:00(6)0:18:41(5)
NCLMonika DEPTAGEROLG Siegerland0:15:02(4)0:17:13(2)
NCLNicole REVENCUBELASUB1:12:02(25)
NCLRenate THYSBELCA Rosé1:08:35(21)
NCLSabrina PALMBELHermathenaeDNSDNSDNS
NCLSindy SAGGIORATOBELBalise 10NCL0:24:39(19)1:05:11(19)
NCLTetiana DUDNIKUKRKislorodDNSDNSDNS
NCLVanessa BOLSENSBELTROL1:00:55(14)
NCLVirginie DEHULLUBELK.O.L.1:02:29(18)
Top

M SUPERVET  (47)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Dirk GOOSSENSBELTROL1:14:520:14:00(1)0:17:23(1)0:43:29(1)
2.Robert THEISSBELN.S.V. Amel1:19:370:15:59(6)0:18:24(2)0:45:14(2)
3.Guy TIREZBELCO Colmar1:19:550:15:38(2)0:18:38(3)0:45:39(4)
4.Tim Falck WEBERDENTisvilde Hegn OK1:20:330:15:55(5)0:19:00(5)0:45:38(3)
5.Ian MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland1:20:560:15:45(3)0:18:45(4)0:46:26(5)
6.Petter LOENORNotodden OL1:23:580:15:49(4)0:20:15(7)0:47:54(6)
7.Andre DE VEIRMANBELTROL1:27:440:16:51(8)0:20:17(8)0:50:36(8)
8.Christian STOFFELSBELBalise 101:28:520:17:12(9)0:22:39(17)0:49:01(7)
9.Bart VAN DE MOORTELBELOmega1:29:180:17:17(10)0:20:29(10)0:51:32(9)
10.Alan NESBITGBRQO1:32:370:18:12(12)0:20:44(11)0:53:41(11)
11.Graham JOHNSONGBRDVO1:34:590:17:50(11)0:22:17(14)0:54:52(13)
12.André PIERLOTBELCO LIEGE1:35:310:18:12(12)0:23:29(21)0:53:50(12)
13.Thomas GLOORSUIOCAD1:39:220:19:51(20)0:22:33(15)0:56:58(18)
14.Iain BELLGBRSouthern Navigators1:39:330:19:12(19)0:23:28(20)0:56:53(17)
15.Philippe TAELEMANSBELASUB1:39:490:20:46(23)0:23:09(18)0:55:54(14)
16.Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.1:40:310:18:27(14)0:24:25(24)0:57:39(19)
17.Michel VAN LOONBELTROL1:41:470:18:38(15)0:24:44(25)0:58:25(20)
18.Toni SERRALLONGA GASCHESPTROL1:41:560:18:44(17)0:20:22(9)1:02:50(25)
19.Peter HARRISGBRHALO1:43:130:18:40(16)0:22:33(15)1:02:00(24)
20.Sergei SHVEDESTSRD1:43:410:19:11(18)0:23:17(19)1:01:13(23)
21.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.1:47:310:20:54(25)0:25:28(29)1:01:09(22)
22.Jan TOELENBELK.O.L.1:50:400:20:13(21)0:25:28(29)1:04:59(26)
23.Michael MARGOLINGERKölner OL-Team1:50:510:20:49(24)0:24:10(22)1:05:52(28)
24.Jean THEATEBELHermathenae1:52:170:21:19(27)0:25:06(27)1:05:52(28)
25.Stephen MCKINLEYGBRSouthern Navigators1:52:450:21:14(26)0:25:59(31)1:05:32(27)
26.Stephen GILMOREIRLLagan Valley Orienteers1:54:590:20:23(22)0:24:16(23)1:10:20(32)
27.Philippe DOFFIGNYBELBalise 101:59:340:21:52(29)0:28:31(35)1:09:11(30)
28.Daniel COFFEFRAA C Beauchamp2:00:560:22:44(33)0:28:04(34)1:10:08(31)
29.Andre VANHULSTBELBalise 102:04:290:22:37(31)0:27:44(33)1:14:08(34)
30.Jon DARLEYGBRSouthern Navigators2:06:080:22:42(32)0:27:13(32)1:16:13(36)
31.Daniel SWERTSBELhamok2:23:330:26:42(34)0:33:02(36)1:23:49(38)
32.Jacques FLORINBELCO LIEGE2:29:080:30:48(35)0:35:25(37)1:22:55(37)
NCLBeatrix LI.ASOMDNSDNSNCL
NCLBlaise MARCLAYBELCO LIEGE0:53:09(10)
NCLChris MARSHALLGBRIndividual (BE)DNSDNSDNS
NCLDavid HUNTGBRBristol OrienteeringDNSDNSDNS
NCLDominique BRUYLANTBELASUBNCL
NCLEddy JANSENBELK.O.L.DNS0:24:47(26)1:29:36(39)
NCLHendrik VAN HOEYBELTROLNCL0:20:54(12)0:56:38(15)
NCLHennie KENNISNEDOlifantDNSDNSDNS
NCLJorn MYRLANDNORNotodden OLNCL0:21:57(13)1:15:40(35)
NCLMarcus BATEMANGBRSUFFOCDNSDNS1:10:55(33)
NCLPeter DEPTAGEROLG Siegerland0:16:47(7)0:19:43(6)
NCLPeter GRAUSUIOLG Zürich0:22:29(30)DNS1:00:09(21)
NCLPeter KELCHTERMANSBELAntwerp OrienteersDNSDNSDNS
NCLPhilippe CLAPUYTBELASUB0:56:41(16)
NCLStephen KIMBERLEYGBRDVO0:21:23(28)0:25:22(28)NCL
Top

W SUPERVET  (27)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Linda VERBRAKENBELTROL1:11:590:15:35(1)0:18:02(1)0:38:22(1)
2.Iben Falck MAAGDENSøllerød OK1:12:350:16:01(2)0:18:05(2)0:38:29(2)
3.Ute SCHÖNFELDGERSPORTident1:19:440:16:53(3)0:19:47(3)0:43:04(6)
4.Heidi ULLMANN-KURZOSUIKUUL OK1:20:190:17:27(4)0:20:37(5)0:42:15(4)
5.Eileen MAXWELLGBRRoxburgh Reivers Scotland1:21:030:17:50(5)0:20:56(6)0:42:17(5)
6.Pascale MARTINFRACO LIEGE1:23:320:17:59(7)0:20:33(4)0:45:00(8)
7.Dunja VAN DE RIETNEDOlifant1:25:090:17:50(5)0:21:39(8)0:45:40(10)
8.Betty DE MEYERBELTROL1:25:380:18:50(8)0:21:22(7)0:45:26(9)
9.Ulrike KORFFGERSC Achmer1:27:430:19:38(10)0:21:54(9)0:46:11(11)
10.Marie-Pierre COFFEFRAA C Beauchamp1:42:000:22:11(12)0:24:23(10)0:55:26(12)
11.Claire MUYLAERTBELASUB1:50:430:26:11(14)0:25:08(11)0:59:24(15)
12.Judy NESBITGBRQO2:03:140:24:42(13)0:30:53(14)1:07:39(17)
13.Anne KIMBERLEYGBRDVO2:03:340:26:16(15)0:29:52(13)1:07:26(16)
14.Olga MARGOLINAGERKölner OL-Team2:09:490:30:41(18)0:28:35(12)1:10:33(18)
15.Isoldt HARRISGBRHALO2:10:350:27:05(16)0:32:50(17)1:10:40(19)
16.Leena LEESMENTESTSRD2:33:220:36:35(19)0:37:28(18)1:19:19(21)
17.Anne-Marie CEULEMANSBELBalise 102:39:560:39:20(20)0:38:06(19)1:22:30(22)
NCLCorinne SERVAISBELAltaïr C.O.DNSDNSNCL
NCLFrancine SERREBELAltaïr C.O.DNSDNS1:49:57(23)
NCLFrançoise RENARDBELCO LIEGE0:41:42(3)
NCLIsabelle TAELEMANSBELASUBDNS
NCLLina JASULAITYTELTUOlifant0:22:04(11)NCL0:56:47(14)
NCLMarina DRIESENBELOmegaDNSDNSDNS
NCLNoëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.0:27:33(17)0:32:14(15)NCL
NCLPenny MARSHALLGBRIndividual (BE)NCL0:32:33(16)1:13:01(20)
NCLSandra MATHERGBRSouth Midlands Orienteering ClubDNSDNS0:56:02(13)
NCLVal JOHNSONGBRDVO0:19:14(9)NCL0:44:57(7)
Top

M ULTRAVET  (38)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Gavin CLEGGGBRWSX1:13:400:13:59(1)0:17:48(1)0:41:53(1)
2.Neil HARVATTGBRHALO1:20:570:15:07(3)0:19:00(3)0:46:50(3)
3.Alan ROSENGBRHH1:24:240:15:02(2)0:19:00(3)0:50:22(6)
4.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant1:24:360:15:36(7)0:19:58(7)0:49:02(5)
5.Richard GARDNERGBROctavian Droobers1:25:280:15:14(4)0:18:37(2)0:51:37(9)
6.Mike CAPPERGBRLimestone Cowboys1:26:240:15:44(8)0:19:30(6)0:51:10(8)
7.Kai SAKSMANFINOK Ton1:27:200:15:32(5)0:19:28(5)0:52:20(10)
8.Eamon STAUNTONGBRWimborne1:32:510:17:23(12)0:20:18(8)0:55:10(11)
9.Rene STEENSSENSBELBalise 101:37:510:18:34(14)0:22:05(9)0:57:12(12)
10.Mike GODFREEGBRDVO1:44:170:20:20(18)0:23:03(11)1:00:54(14)
11.Andrew COXIRLSEVO1:45:530:18:46(16)0:23:24(12)1:03:43(15)
12.Kieran DEVINEGBRBAOC1:50:300:19:46(17)0:23:48(14)1:06:56(16)
13.Georges BARBIERBELAltaïr C.O.1:54:080:20:26(19)0:25:51(16)1:07:51(17)
14.Jon WHEATCROFTGBRTVOC1:59:500:20:35(20)0:26:35(17)1:12:40(20)
15.David ROACHGBRLuxembourg Orienteering2:02:070:21:40(24)0:27:29(19)1:12:58(21)
16.Karl-Heinz SEEFELDGEROLV Uslar2:03:410:21:26(23)0:27:48(20)1:14:27(23)
17.Eddie DESMEDTBELTROL2:05:190:22:33(25)0:29:06(22)1:13:40(22)
18.Paul BOLSENSBELTROL2:52:150:32:33(29)0:30:45(23)1:48:57(25)
NCLAdrian LOVELLGBRWimborne0:20:56(21)NCLNCL
NCLAndre AERTSBELhamokDNSDNSDNS
NCLAnton BUYTAERTBELOmega1:17:25(24)
NCLAntoni SZOTEKPOLGoczalkowice-Zdrój0:22:45(26)DNS1:12:19(19)
NCLBill HANLEYGBRSYOUK0:16:00(10)DNS0:50:38(7)
NCLDirk BERWAERTSBELTROL0:27:14(27)DNS1:11:53(18)
NCLEddie DE KERFNEDTROL0:21:13(22)0:27:02(18)DNS
NCLEric HULLYBELAltaïr C.O.0:16:25(11)DNS0:59:05(13)
NCLEtienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.0:17:43(13)0:22:31(10)NCL
NCLEwald MAYERAUTEMOL0:18:44(15)0:23:45(13)NCL
NCLFerdinand HANSESGERTuS Bramsche0:28:43(28)0:27:48(20)NCL
NCLIan BYRNEGBRSouth Midlands Orienteering Club0:15:35(6)NCLNCL
NCLJulien BEUKENGBRSEVO0:19:060:25:14(15)
NCLLuc HEUNINCKXBELK.O.L.DNSDNSDNS
NCLPatrick WALLAERTBELOmegaDNSDNSDNS
NCLPaul ALLÉFRAScapa NancyDNSDNSDNS
NCLPeter JONESGBRSouthern NavigatorsDNSDNSDNS
NCLPierre WILLEMSBELASUB0:43:39(2)
NCLRoger HENDRICKXBELhamokNCL
NCLServais HICKBELCO LIEGE0:15:53(9)NCL0:47:45(4)
Top

W ULTRAVET  (14)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Janet ROSENGBRHH1:09:590:16:44(1)0:16:55(1)0:36:20(1)
2.Guyonne PETITFRAASMBCO1:18:230:17:56(2)0:19:30(3)0:40:57(2)
3.Kirsty STAUNTONGBRWimborne1:21:110:18:26(3)0:20:16(4)0:42:29(3)
4.Liz GODFREEGBRDVO1:22:580:19:49(5)0:19:21(2)0:43:48(4)
5.Maggie ROACHGBRLuxembourg Orienteering1:28:570:19:48(4)0:21:47(6)0:47:22(6)
6.Ann HARRISGBRSouth Midlands Orienteering Club1:29:000:20:51(6)0:21:59(7)0:46:10(5)
7.Lieve GEENSBELTROL1:30:250:21:05(7)0:21:40(5)0:47:40(7)
8.Niina KARNITESTSRD1:41:320:24:29(9)0:22:52(8)0:54:11(8)
9.Lily-Anne COLEBELTROL1:48:470:26:30(10)0:23:12(9)0:59:05(10)
10.Christiane TOEBINTEBELBalise 101:58:200:24:03(8)0:25:18(10)1:08:59(11)
NCLAnnie ROMBOUTNEDTROLDNSDNS
NCLDiana GANNONGBRWimborneDNSDNSDNS
NCLMarie-Jeanne ARSACBELAltaïr C.O.0:41:00(11)DNS1:26:18(12)
NCLMonica ROELINGNEDTROL0:57:49(9)
Top

M HYPERVET  (13)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Freddy SILLIENBELPégase C.O.51:270:12:23(1)0:13:59(1)0:25:05(1)
2.Vic VANDERSTRAETENBELhamok1:09:470:16:26(2)0:18:20(2)0:35:01(3)
3.Gérard LEFRANÇOISFRAA C Beauchamp1:16:020:17:37(4)0:21:02(3)0:37:23(4)
4.Jos THYSBELhamok1:25:550:20:15(5)0:24:10(6)0:41:30(5)
5.Phil MELLEBEEKBELhamok1:29:510:17:17(3)0:24:33(7)0:48:01(6)
6.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca1:36:390:22:04(6)0:25:13(8)0:49:22(7)
7.Jean BAISIPONTBELTROL1:42:370:26:36(8)0:23:34(5)0:52:27(8)
8.Roland DIEUDONNEFRAASMBCO1:59:180:27:14(9)0:29:19(10)1:02:45(9)
NCLGerrit KRAUSEGERTSC Eintracht Dortmund0:24:55(7)0:21:41(4)NCL
NCLJacques FLAMENTBELASUBDNSDNS0:34:52(2)
NCLJean Pierre VAN DER CRUYSBELASUB1:15:08(10)
NCLMike IN'T GROENNEDTROLNCL
NCLOswald VAN BOCKSTALBELTROL0:28:15(10)0:25:22(9)DNS
Top

W HYPERVET  (2)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
1.Jean O'NEILLIRLFingal Orienteers1:17:390:19:07(1)0:21:28(2)0:37:04(1)
2.Madeleine DIEUDONNEFRAASMBCO1:19:370:20:57(2)0:19:27(1)0:39:13(2)
Top

M OPEN  (7)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
NCLDieter COEN.BELTROL0:59:13(3)
NCLJulien BEUKEN.NEDSEVO1:27:38(5)
NCLPedro Tiago GOMESPORCOAAL1:05:39(4)
NCLSonny WESSELS.NEDARGUS0:50:10(1)
NCLThomas BOUSSER.FRATout Azimut Fameck0:54:13(2)
NCLToulouse SEBASTIAN.BELPégase C.O.DNS
NCLYordan KOLEV.GBRSLOWDNS
Top

W OPEN  (9)

[H:]M:SRace 1Race 2Race 3
NCLAntonia ORLIC.CROOK BjelovarDNSDNS0:52:03(3)
NCLElise VANEL.FRATout Azimut Fameck0:45:51(1)
NCLEva VAN BOVEN.NEDOlifant0:51:57(2)
NCLFiona TAM.GBRSLOW1:24:47(6)
NCLKim TIREZ.BELOmega0:56:44(4)
NCLNoémia MESQUITAPORCOAAL1:26:07(7)
NCLRebecca MOLLON.BELPégase C.O.DNS
NCLRenske GOOSSENS.BELTROL1:09:20(5)
NCLSiobhan HENN.GBRDEEDNS
Top

Total

TROL57
Omega52
hamok27
ASUB21
Boussole Audomaroise21
CZE Team21
Antwerp Orienteers20
Swiss Team20
K.O.L.16
Team Finland15
CO LIEGE14
Team GB14
Altaïr C.O.12
Hermathenae12
Pégase C.O.12
FFCO10
SRD9
German National Team8
Olifant8
A C Beauchamp7
Balise 107
Hainaut O.C.7
DVO6
Luxembourg Orienteering6
OL Norska6
Tout Azimut Fameck6
Czech Federation of Deaf Athletes5
Notodden OL5
OLV EIFEL5
OLV Steinberg5
Southern Navigators5
Tatran Jablonec nad Nisou5
ARGUS4
Individual (BE)4
Kislorod4
Nydalens SK4
Polish National Team4
SLOW4
Team Hungary4
UNTS Warszawa4
Wimborne4
ASMBCO3
COAAL3
DFOK3
GO783
HALO3
HH3
NTNUI3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
OK Bjelovar3
Pan Aarhus OK3
Roxburgh Reivers Scotland3
SEVO3
SK UUSI3
South Midlands Orienteering Club3
ANCO2
ASOM2
BROS2
Borasca2
CAT-O2
CO Colmar2
DEE2
KOVZ2
Kölner OL-Team2
LeO-Team2
N.S.V. Amel2
OK Linné2
OLG Siegerland2
OLG Zürich2
OSC Kassel2
Octavian Droobers2
QO2
SMOG2
SYOUK2
ThOR2
BAOC1
Bristol Orienteering1
Bækkelagets SK1
C.O. Liège1
CA Madeira1
CA Rosé1
COB1
COC1
DJK Adler 07 Bottrop1
Denmark1
EMOL1
EUOC1
Faaborg OK1
Fingal Orienteers1
Freidig Orientering1
GDU Azoia1
Germany1
Goczalkowice-Zdrój1
IFK Lidingö1
Indiv.1
KUUL OK1
Koovee1
LS-371
Lagan Valley Orienteers1
Lillehammer OK1
Limestone Cowboys1
London OK1
MINOR1
MTV Seesen1
Mole Valley Orienteering Club1
Naturfreunde Wien1
O.L.V. Eifel1
OCAD1
OK 24 Praha1
OK Orion1
OK Snab1
OK Ton1
OL Trollelg1
OLB Baselland1
OLC Graz1
OLV Uslar1
Okiyv1
SC Achmer1
SK IGTISA1
SK Mercury1
SPORTident1
SUFFOC1
Saca Trilhos Anadia1
Samnanger1
Scapa Nancy1
Sever1
Ski-Club Helsa1
Spain1
Stavanger Orienteringsklubb1
Søllerød OK1
TSC Eintracht Dortmund1
TVOC1
Tampereen Pyrintö1
Team Ireland1
Team Italy1
Team Japan1
Team Latvia1
Team Poland1
Tintookies1
Tisvilde Hegn OK1
Tous Azimuts Douai1
TuS Bramsche1
TuS Luebbecke1
Vang OL1
Västerviks OK1
WSX1
Total: 633