clublogo
index

40e Klompen-OL - Omlopen
Oostelbeersche heide 6.11.2022
KOVZ

Last updated: 06.11.2022 13:58:44Contact/Remarks: info@orienteering.nl HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D:01 D:02 D:03 D:04 D:05 D:07 D:08 D:09 D:10 H:01 H:02 H:03 H:04 H:05 H:06 H:07 H:08 H:09 H:10
Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

D:01   length 9800m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Eva VAN BOVENNEDD21Olifant1:35:049'42"
Top

D:02   length 7100m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELD50Omega1:08:029'35"
2.Nancy WENDERICKXBELD45hamok1:12:4910'15"+4:47
3.Kelly GYSENBELD21K.O.L.1:14:1510'27"+6:13
4.Marijs VANDEWEYERBELD55hamok1:20:2211'19"+12:20
5.Sanne VAN BEEKNEDD21Olifant1:34:1113'16"+26:09
NCLSilke VAN ROOYBELD21Antwerp Orienteers
Top

D:03   length 6000m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Emma MAESBELD-20K.O.L.1:05:2410'54"
2.Mijke MALLEKOOTE-DE GROOTNEDD35KOVZ1:06:3311'06"+1:09
3.Kiara NIJSTBELD-16Omega1:07:4711'18"+2:23
4.An SMETBELD35K.O.L.1:40:1516'43"+34:51
5.Netsi WODAJOBELD40TROL2:01:2220'14"+55:58
Top

D:04   length 4300m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELD50Antwerp Orienteers47:0110'56"
2.Els PUTBELD60Omega48:2611'16"+1:25
3.Hilde VERCAERENBELD55K.O.L.57:3113'23"+10:30
4.Masja VAN DE VENNEDD55KOVZ1:01:3514'19"+14:34
5.Angelique DE GRANDEBELD50KOVZ1:04:5215'05"+17:51
6.Martine HOEKSMANEDD50Antwerp Orienteers1:07:2415'40"+20:23
7.An VERBERNEBELD55hamok1:12:4616'55"+25:45
8.Marie-Christine METTENBELD60K.O.L.1:13:4717'10"+26:46
9.Anne-Marie DELANGHEBELD50K.O.L.1:15:3817'35"+28:37
10.Cécile VAN BRUSSELBELD50ASUB1:40:5023'27"+53:49
11.Lily-Anne COLEBELD65TROL1:45:3824'34"+58:37
Top

D:05   length 3200m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Naomi VAN OPSTALNEDD-20KOVZ30:119'26"
2.Lisette EYKMANSBELD70K.O.L.39:5812'29"+9:47
3.Katinka MULDERNEDD60ARGUS40:2312'37"+10:12
4.Christa ZWIKKERNEDD70KOVZ54:0116'53"+23:50
5.Gilberte MARIENBELD75K.O.L.57:2117'55"+27:10
6.Monica ROELINGNEDD70KOVZ1:01:4319'17"+31:32
7.Danielle NOLENSBELD75hamok1:03:4819'56"+33:37
8.Anita BAERTSBELD60Borasca1:06:5520'55"+36:44
9.Nicole VANHEESBELD65hamok1:33:5029'19"+1:03:39
Top

D:07   length 4200m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Pauline BATCHEVNEDD21KOVZ59:5014'15"
Top

D:08   length 2200m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Mirthe SOMERSNEDD-10KOVZ41:3618'55"
2.Benthe SOMERSNEDD-10KOVZ42:0419'07"+0:28
Top

D:09   length 8800m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Anna SERRALLONGAESPD21Be Arrows1:17:498'51"
2.Hannah THIELSBELD21Be Arrows1:20:549'12"+3:05
Top

D:10   length 5900m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Lotte TIESTERSBELD-20Be Arrows1:13:1912'26"
2.Maya RENARDBELD-18Be Arrows1:16:1212'55"+2:53
3.Ems DE SMULBELD21Be Arrows1:16:4413'00"+3:25
4.Sofie BOSMANSBELD-18Be Arrows1:24:3214'20"+11:13
NCLGreet OEYENBELD40Be Arrows
NCLMaija TAILLIEUBELD-18Be Arrows
Top

H:01   length 9800m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Aleksei MOROZOVRUSH50Free runners1:04:216'34"
2.Gérald SOUWEINEBELH45ASUB1:24:048'35"+19:43
3.Saulius JANONISLTUH35Free runners1:25:128'42"+20:51
4.André CARDEIRAPORH21Free runners1:25:168'42"+20:55
5.Jean-Claude JIMENEZBELH60hamok1:32:449'28"+28:23
6.Dirk CEULEMANSBELH60Omega1:34:459'40"+30:24
7.Donald VAN BOVENBELH50TROL1:37:059'54"+32:44
8.Coen CLAASSENNEDH35hamok1:46:3310'52"+42:12
9.Marc WAGENAARNEDH21Olifant2:01:4112'25"+57:20
10.Toni SERRALLONGA GASCHESPH60KOVZ2:21:2514'26"+1:17:04
Top

H:02   length 7100m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Noël NIJSTENBELH50Borasca56:447'59"
2.Stefan THIELSBELH50Omega1:00:328'32"+3:48
3.Marc MEEUWSSENBELH55TROL1:02:098'45"+5:25
4.Kurt SMETBELH50TROL1:03:408'58"+6:56
5.Jorran VAN DER HEIJDENNEDH50TROL1:09:059'44"+12:21
6.Philippe TAELEMANSBELH60ASUB1:09:279'47"+12:43
7.Kris WYNENBELH45K.O.L.1:10:029'52"+13:18
8.Koen BOSMANSBELH45Omega1:10:319'56"+13:47
9.Kristof WOLLESBELH40hamok1:17:3510'56"+20:51
10.Benoît DEFRAIGNEBELH55ASUB1:22:2911'37"+25:45
11.Peter VOERMANSNEDH55KOVZ1:24:5111'57"+28:07
12.Fred TOSSERAMSNEDH50KOVZ1:26:1612'09"+29:32
13.Maksim GOLOVNEDH50MINOR1:28:4112'29"+31:57
14.Thomas ALBERSNEDH21Free runners2:23:3320'13"+1:26:49
NCLAlwin DE LIJSTERNEDH45MINOR
NCLGunther DEFERMEBELH50hamok
NCLPaul CROTHERSBELH50Antwerp Orienteers
Top

H:03   length 6000m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENBELH60TROL44:337'25"
2.Luc MELISBELH60hamok45:287'35"+0:55
3.Guido TIMMERSBELH55hamok51:248'34"+6:51
4.Andre DE VEIRMANBELH55TROL52:268'44"+7:53
5.Koen MEYNENBELH55hamok58:249'44"+13:51
6.Servais HICKBELH70C.O. Liège58:399'47"+14:06
7.Steven JOCHEMSNEDH55KOVZ59:069'51"+14:33
8.Pim VAN DER WIJKNEDH55Antwerp Orienteers59:479'58"+15:14
9.Erik VAN DYCKBELH55TROL59:509'58"+15:17
10.Hendrik VAN HOEYBELH55TROL59:519'58"+15:18
11.Sietse HARTMANNEDH45Free runners1:06:2211'04"+21:49
12.Anne HEIKOOPNEDH60K.O.L.1:10:4511'48"+26:12
13.Patrick BLEYEN DOMABELH55hamok1:11:1311'52"+26:40
14.Derk DE VRIESNEDH60MINOR1:11:2411'54"+26:51
15.Paul CORTHOUTSBELH60K.O.L.1:21:0713'31"+36:34
16.Frank AERDENBELH50K.O.L.1:21:1213'32"+36:39
17.Johan CLAESBELH65hamok1:24:3314'06"+40:00
18.Willy NICASIBELH60K.O.L.1:48:1818'03"+1:03:45
NCLKoen CROONSBELH50Omega
Top

H:04   length 4300m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Dolf LEPPENSBELH45K.O.L.41:499'43"
2.Wim HOEKXBELH65hamok42:109'48"+0:21
3.Patrick WALLAERTBELH65Omega43:2210'05"+1:33
4.Andre AERTSBELH65hamok44:0210'14"+2:13
5.Giel PARDOELNEDH65KOVZ48:0411'11"+6:15
6.Frans WENSBELH70TROL49:2611'30"+7:37
7.Alfons BAKELANTSBELH65K.O.L.53:4012'29"+11:51
8.Alfred SIMKENSBELH70K.O.L.53:4912'31"+12:00
9.Eddie DESMEDTBELH70TROL1:00:5514'10"+19:06
10.Marc BRIERSBELH65K.O.L.1:05:1115'10"+23:22
11.Jean OOMSBELH80hamok1:08:1815'53"+26:29
12.Albert VAN CANEGHEM DOMABELH65K.O.L.1:13:1517'02"+31:26
13.Bert GEUDENSBELH75K.O.L.1:16:5117'52"+35:02
14.Dominique SCHUTJESBELH70hamok1:26:1920'04"+44:30
15.Paul BOLSENSBELH65TROL1:42:2123'48"+1:00:32
Top

H:05   length 3200m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELH-12hamok24:407'42"
2.Nathan JANSENBELH-12KOVZ29:059'05"+4:25
3.Mike IN 'T GROENNEDH75KOVZ35:1911'02"+10:39
4.Juliaan LINTENBELH70K.O.L.38:1111'56"+13:31
5.Georges TIMMERMANSBELH70K.O.L.40:4412'44"+16:04
6.Ivo TIMMERMANSBELH70K.O.L.40:5312'47"+16:13
7.Vic VANDERSTRAETENBELH75hamok40:5912'48"+16:19
8.Kees GEERSNEDH75ARGUS42:2813'16"+17:48
9.Jos THYSBELH75hamok44:3313'55"+19:53
10.Chris NEYENSBELH75K.O.L.44:4413'59"+20:04
11.Michel OOMSBELH85Omega44:5114'01"+20:11
12.Mark VAN BRUGGENBELH75TROL45:1114'07"+20:31
13.Jos HOUBENBELH75K.O.L.47:0114'42"+22:21
14.Jos BYLEMANSBELH75K.O.L.50:0015'38"+25:20
15.Jean BAISIPONTBELH75TROL55:0417'12"+30:24
16.Dirk ZWIKKERNEDH75KOVZ56:2317'37"+31:43
17.Jan VAN HEESBELH85K.O.L.1:09:5321'50"+45:13
18.Alfons BOSCHBELH80KOVZ1:13:2422'56"+48:44
19.Guido CEUNENBELH70hamok1:33:5729'22"+1:09:17
Top

H:06   length 7600m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Cees VAN NULANDNEDLEAtletiek Oirschot1:02:128'11"
2.Hans DE WITNEDH55K.O.L.1:09:339'09"+7:21
3.Martijn VAN DE VENNEDLEAtletiek Oirschot1:09:429'10"+7:30
4.René VAN DE VENNEDLEAtletiek Oirschot1:23:4911'02"+21:37
5.Léon, Theodôr En CORNÉNEDLEAtletiek Oirschot1:49:4014'26"+47:28
6.Martien VAN DE VENNEDLEAtletiek Oirschot2:01:4416'01"+59:32
NCLEveline En PIETERNEDLEAtletiek Oirschot
NCLMarije En NICOLENEDLEAtletiek Oirschot
Top

H:07   length 4200m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Nicky, Nienke En Niek VAN VROENHOVENNEDSEAtletiek Oirschot43:4410'25"
2.Tim En Mark VAN LUIJTELAARNEDSEAtletiek Oirschot49:1311'43"+5:29
3.Cees En Yvonne VAN EIJKNEDSEAtletiek Oirschot52:0912'25"+8:25
4.Roel En René VAN DE VENNEDSEAtletiek Oirschot53:5812'51"+10:14
5.Anna En Thomas VIJLBRIEFNEDSEAtletiek Oirschot59:4114'13"+15:57
6.Isabelle, Wout En Martijn VAN DE VENNEDSEAtletiek Oirschot1:26:3620'37"+42:52
7.Walter VAN KRUNCKELSVENBELH70Omega1:27:0220'43"+43:18
8.Jac En WIMNEDSEAtletiek Oirschot2:44:4639'14"+2:01:02
NCLJelle En Annemieke VAN LUIJTELAARNEDSEAtletiek Oirschot
NCLJeroen VAN LOONNEDSEAtletiek Oirschot
Top

H:08   length 2200m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Lyam BOSMANSBELH-10TROL36:2716'34"
2.Lander VERDUYCKTBELH-16Omega45:1920'36"+8:52
3.Lotte En LAURANEDSEAtletiek Oirschot1:11:0632'19"+34:39
Top

H:09   length 8800m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Marc SERRALLONGA ARQUESESPH21Be Arrows50:585'47"
2.Evert LEEUWSBELH21Be Arrows55:116'16"+4:13
3.Benjamin ANCIAUXBELH35Be Arrows59:046'43"+8:06
4.Simon KREKELS DOMABELH21Be Arrows1:07:437'42"+16:45
5.Wouter HUSBELH21Be Arrows1:10:057'58"+19:07
6.Lok Hin MAHKGH21Be Arrows1:27:049'54"+36:06
NCLLasse TAILLIEUBELH-20Be Arrows
Top

H:10   length 5900m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Bob DE CLEENEBELH-16Be Arrows1:04:4710'59"
2.Mats DE SMULBELH-16Be Arrows1:09:0911'43"+4:22
3.Warre DE CUYPER DOMABELH21Be Arrows1:14:3512'38"+9:48
4.Torben AERDENBELH-16Be Arrows1:45:1017'49"+40:23
Top

Total

K.O.L.27
hamok22
Be Arrows19
KOVZ18
Atletiek Oirschot17
TROL16
Omega11
Antwerp Orienteers5
Free runners5
ASUB4
MINOR3
Olifant3
ARGUS2
Borasca2
C.O. Liège1
Total: 155