GOS Technologiepark
Gent 29.4.2023
TROL
Last updated: 29.04.2023 21:17:10
Contact/Remarks:
yves.de.mits@telenet.be
Contact/Remarks:
yves.de.mits@telenet.be
Volgende week is er terug GOS: in de Schoonmeersen - bar sporthal.
Starten kan tussen 10-12u. Hopelijk tot dan.
D:Omloop 1
D:Omloop 2
D:Omloop 3
H:Omloop 1
H:Omloop 2
H:Omloop 3
Total
NCL
not classified
Personal PDF sheet available
D:Omloop 1
4780m (11)
[H:]M:S
min/km
11.
Lisa DERYCKE
BEL
D21
Indiv.
1:36:55
20'17"
Top
D:Omloop 2
3640m (7)
[H:]M:S
min/km
4.
Annelies DE BROUWERE
BEL
D40
Indiv.
41:51
11'30"
5.
Laura FERIA DEL ROSARIO
ESP
D21
Indiv.
48:05
13'13"
6.
Zoƫ DEKEYZER
BEL
D-18
Indiv.
1:09:11
19'00"
Top
D:Omloop 3
1790m (11)
[H:]M:S
min/km
5.
Hannah DE SCHOUWER
BEL
DB
Indiv.
32:06
17'56"
6.
Tine MAERTENS
BEL
D35
Indiv.
33:03
18'28"
8.
Annelie LOBBES
BEL
D-10
Indiv.
1:10:33
39'25"
9.
Inge SCHELFOUT
BEL
D40
Indiv.
1:10:45
39'32"
10.
Marie VERHAMME
BEL
D70
Indiv.
1:10:56
39'38"
NCL
Katrien SCHELFOUT
BEL
D40
Indiv.
Top
H:Omloop 1
4780m (41)
[H:]M:S
min/km
13.
Jean-Pierre BUYSSCHAERT
CAN
H50
Indiv.
51:09
10'42"
15.
Ruben RAA
BEL
H-14
Indiv.
57:53
12'07"
16.
Bastiaan RAA
BEL
H45
Indiv.
58:02
12'08"
19.
Kausakys VALDEMARAS
LTU
H21
Indiv.
1:01:16
12'49"
23.
Siebe DEPUYDT
BEL
HB
Indiv.
1:36:47
20'15"
24.
Matisse PAUWELS
BEL
HB
Indiv.
1:36:58
20'17"
25.
Kevin HEYLEN
BEL
H21
Indiv.
1:37:00
20'18"
26.
Kjell DHONDT
BEL
HB
Indiv.
1:37:01
20'18"
27.
Kwinten DEBACKER
BEL
H-20
Indiv.
1:37:03
20'18"
28.
Iben LEMAHIEU
BEL
HB
Indiv.
1:37:07
20'19"
29.
Bent ROSSELLE
BEL
HB
Indiv.
1:37:25
20'23"
30.
Mylan ROOZE
BEL
HB
Indiv.
1:37:26
20'23"
31.
Nathan RIGOLLE
BEL
HB
Indiv.
1:37:28
20'23"
32.
Arthur DEPOVER
BEL
HB
Indiv.
1:55:32
24'10"
33.
Jacob LAMMERTYN
BEL
HB
Indiv.
2:03:27
25'50"
34.
Jarne MUYLLE
BEL
HB
Indiv.
2:03:31
25'50"
35.
Rube DESMET
BEL
HB
Indiv.
2:03:34
25'51"
NCL
Lars VANHOUTTE
BEL
HB
Indiv.
NCL
Liam BEAUPREZ
BEL
H-20
Indiv.
NCL
Senne MOERMAN
BEL
HB
Indiv.
NCL
Thomas DEBECKER
BEL
HB
Indiv.
NCL
Vic BERTEN
BEL
HB
Indiv.
Top
H:Omloop 2
3640m (10)
[H:]M:S
min/km
5.
Juan Francisco GONZALO FRAGA
ESP
H-18
Indiv.
48:04
13'12"
6.
Mattia GEERAERT
BEL
H-10
Indiv.
1:01:55
17'01"
8.
Tom DEKEYZER
BEL
H50
Indiv.
1:09:13
19'01"
Top
H:Omloop 3
1790m (11)
[H:]M:S
min/km
6.
Arne DE SCHOUWER
BEL
HB
Indiv.
32:22
18'05"
11.
Billy-Adoc LOBBES
BEL
H-10
Indiv.
1:07:59
37'59"
Top
Total
TROL
50
Indiv.
37
hamok
3
Antwerp Orienteers
1
Total: 91