WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:05 | 4780 m | 1:08:17 | 14'17" | 14. (26) | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H75 | 3080 m | 0:46:24 | 15'04" | 8. (12) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H75 | 3650 m | 0:55:59 | 15'20" | 7. (15) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | 1:00:04 | 15'24" | 20. (30) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 1:25:51 | 18'42" | 21. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:52:25 | 11'42" | 13. (31) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart kort | 3400 m | 0:56:55 | 16'44" | 16. (25) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters D | 3210 m | 0:47:26 | 14'47" | 2. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 1:15:03 | 16'32" | 17. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 1:08:02 | 17'00" | 16. (22) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H75 | 2990 m | 0:37:48 | 12'39" | 10. (16) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H75 | 3030 m | 0:35:13 | 11'37" | 6. (16) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H75 | 3180 m | 1:03:09 | 19'52" | 14. (16) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H75 | 3040 m | 0:36:00 | 11'51" | 10. (16) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H75 | 3290 m | 0:46:48 | 14'13" | 8. (16) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:50:18 | 14'53" | 8. (14) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:06 | 4420 m | 0:54:26 | 12'19" | 6. (29) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3360 m | 0:42:36 | 12'41" | 8. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:40:57 | 12'36" | 11. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3470 m | 0:41:48 | 12'03" | 2. (13) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:15:56 | 15'11" | 21. (31) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:24:38 | 17'16" | 10. (21) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 1:04:17 | 15'32" | 24. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters D | 3320 m | 0:45:13 | 13'37" | 8. (11) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:57:35 | 12'48" | 13. (23) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H75 | 3840 m | 0:56:52 | 14'49" | 3. (12) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | 1:19:03 | 16'08" | 56. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H75 | 2020 m | 0:45:16 | 22'25" | 5. (10) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H75 | 5120 m | 1:17:38 | 15'10" | -- (5) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H75 | 2490 m | 0:46:43 | 18'46" | 11. (12) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M75 | 4190 m | 1:15:38 | 18'03" | 4. (15) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M75 | 3280 m | 0:54:48 | 16'42" | 1. (15) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M75 | 3940 m | 1:04:46 | 16'26" | 4. (14) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M75 | 4000 m | 1:16:07 | 19'02" | 7. (12) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:02:01 | 17'34" | 23. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:57:33 | 15'21" | 24. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H75 | 3500 m | 65 m | 0:52:07 | 14'53" | 5. (18) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H75 | 3800 m | 90 m | 1:04:11 | 16'53" | 6. (18) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H75 | 2900 m | 35 m | 0:40:01 | 13'48" | 6. (18) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | NCL | ||||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:03 | 3530 m | NCL | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:36:47 | 9'15" | 8. (15) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2830 m | 0:37:09 | 13'08" | 14. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:51:13 | 12'37" | 13. (19) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:38:41 | 11'01" | 12. (19) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:50:26 | 13'51" | 18. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | NCL | ||||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 1:00:35 | 13'58" | 26. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H75 | 1690 m | 40 m | 0:28:34 | 16'54" | 5. (11) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:42:38 | 11'45" | 16. (24) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:21:00 | 9'28" | 9. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | NCL | ||||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H75 | 4520 m | 120 m | 1:06:00 | 14'36" | 5. (7) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:50:55 | 12'16" | 19. (38) |