WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-10 | 2270 m | 0:20:11 | 8'53" | 1. (1) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-10 | 2550 m | 0:26:35 | 10'25" | 1. (1) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
Short Easy | 2910 m | 0:29:48 | 10'14" | 1. (9) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 0:30:01 | 8'45" | 2. (31) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3100 m | NCL | ||||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 3280 m | 0:52:29 | 16'00" | 10. (12) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:03 | 3060 m | 0:40:24 | 13'12" | 3. (13) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H-10 | 2430 m | 0:17:19 | 7'08" | 1. (3) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H-10 | 2250 m | 0:15:31 | 6'54" | 1. (3) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H-10 | 2590 m | 0:18:14 | 7'02" | 1. (3) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H-10 | 2520 m | 0:16:22 | 6'30" | 1. (3) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:15:08 | 6'03" | 1. (3) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3310 m | 1:03:09 | 19'05" | 18. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-10 | 2250 m | 0:16:06 | 7'09" | 1. (4) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:05 | 3440 m | 0:44:36 | 12'58" | 5. (16) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:18:48 | 9'24" | 5. (10) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H-10 | 2140 m | 0:15:03 | 7'02" | 1. (3) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H-10 | 2330 m | 0:22:53 | 9'49" | 1. (2) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
M-10 | 6350 m | 1:14:49 | 11'47" | 1. (1) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M-10 | 12400 m | 1:29:32 | 7'13" | 1. (1) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
M-10 | 3590 m | 0:25:44 | 7'10" | 1. (1) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | ||||||
H:SE | 3100 m | NCL | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-10 | 1520 m | 0:24:14 | 15'57" | 3. (4) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H-10 | 2760 m | 20 m | 0:16:09 | 5'51" | 1. (1) | |
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M CHILDREN | 2170 m | 0:18:11 | 8'23" | 2. (5) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M CHILDREN | 1740 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M CHILDREN | 1670 m | 0:12:00 | 7'11" | 2. (5) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H-10 | 3000 m | 60 m | 0:25:48 | 8'36" | 1. (9) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H-10 | 3100 m | 55 m | 0:20:22 | 6'34" | 1. (8) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H-10 | 2800 m | 25 m | 0:19:52 | 7'06" | 1. (8) | |
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:04 | 2230 m | 0:20:45 | 9'18" | 1. (5) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:04 | 2580 m | 0:36:22 | 14'06" | 1. (3) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H-10 | 1050 m | 20 m | 0:15:12 | 14'29" | 2. (2) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H-10 | 0:23:47 | 1. (1) | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H-10 | 1300 m | 0:11:47 | 9'04" | 1. (1) | ||
23.04.2023 - Régionale 5 parcours - Rochehaut - Vivy | ||||||
H:Vert | 2900 m | 125 m | 0:39:59 | 13'47" | 1. (4) | |
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:04 | 2820 m | 0:28:22 | 10'04" | 1. (8) |