WebRes.helga-o.com |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:04 | 4480 m | 0:52:06 | 11'38" | 11. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Rood kort | 4410 m | 0:54:50 | 12'26" | 2. (9) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 0:56:49 | 11'22" | 10. (19) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:11:45 | 15'48" | 13. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:54:42 | 13'41" | 5. (10) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:05 | 5140 m | 1:00:23 | 11'45" | 4. (10) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:53:17 | 13'19" | 13. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:45:57 | 11'43" | 6. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D65 | 3470 m | 0:38:42 | 11'09" | 1. (9) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
D:Omloop 2 | 5000 m | 1:04:12 | 12'50" | 3. (8) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
D:Noir Moyen | 4740 m | 180 m | 1:30:31 | 19'06" | 9. (18) | |
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:21:15 | 16'35" | 1. (6) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 0:44:09 | 10'40" | 7. (17) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
W65 | 9960 m | 1:20:25 | 8'04" | 2. (2) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
W65 | 16000 m | 1:48:07 | 6'45" | 2. (2) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
W65 | 5700 m | NCL | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D65 | 2490 m | 0:31:51 | 12'47" | 2. (6) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:49:51 | 11'20" | 2. (3) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
D65 | 4170 m | 95 m | 1:30:54 | 21'48" | 3. (4) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
D:Parcours 4 | 4330 m | 115 m | 1:20:01 | 18'29" | 3. (14) | |
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W65 | 3140 m | 0:52:17 | 16'39" | 1. (11) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W65 | 3050 m | 1:01:49 | 20'16" | 4. (11) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W65 | 2790 m | 0:37:42 | 13'31" | 2. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W65 | 3090 m | 0:50:14 | 16'15" | 2. (8) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D65 | 4000 m | 75 m | 0:52:37 | 13'09" | 3. (16) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D65 | 4000 m | 100 m | 0:57:39 | 14'25" | 3. (16) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D65 | 3100 m | 40 m | 0:44:48 | 14'27" | 1. (16) | |
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 4060 m | 0:45:13 | 11'08" | 3. (10) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
D:1 | 0:52:40 | 9. (19) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 0:38:57 | 11'06" | 10. (16) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 0:40:08 | 11'02" | 4. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:47:10 | 12'17" | 9. (14) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:02 | 4340 m | 0:54:30 | 12'33" | 6. (10) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D65 | 1690 m | 40 m | 0:21:58 | 13'00" | 2. (9) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D65 | 0:25:47 | 1. (2) | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:04 | 3630 m | 0:37:40 | 10'23" | 5. (13) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters C | 2220 m | 0:19:23,531 | 8'44" | 2. (5) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:02 | 4100 m | 0:45:31 | 11'06" | 2. (10) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D65 | 3950 m | 120 m | 0:48:21 | 12'14" | 1. (10) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 5610 m | 1:02:55 | 11'13" | 8. (20) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 5240 m | 0:47:38 | 9'05" | 10. (16) |