WebRes.helga-o.com |
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:06 | 3590 m | 1:01:02 | 17'00" | 13. (27) | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | ||||||
14 | 4410 m | 40 m | 1:23:21 | 18'54" | 24. (31) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
H:4 - Rouge | 5300 m | 125 m | NCL | |||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H75 | 3080 m | 0:49:14 | 15'59" | 9. (12) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
H:KORT | 1670 m | 0:16:26 | 9'50" | 19. (30) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H75 | 3650 m | 1:05:03 | 17'49" | 12. (15) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | 0:57:15 | 14'41" | 16. (30) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 0:51:25 | 14'59" | 21. (31) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:06 | 3700 m | 52 m | NCL | |||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:05 | 3420 m | 0:50:17 | 14'42" | 15. (22) | ||
03.02.2024 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3280 m | 0:45:39,980 | 13'55" | 9. (17) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart kort | 3000 m | 0:45:06 | 15'02" | 4. (14) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3400 m | 0:59:23 | 17'28" | 5. (18) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3100 m | 0:44:22 | 14'19" | 3. (14) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 1:04:43 | 15'05" | 46. (69) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
SD | 4020 m | 0:58:26 | 14'32" | 29. (41) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 1:05:00 | 16'37" | 27. (46) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
H:Course 2 | 3210 m | 0:47:08 | 14'41" | 16. (25) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Bleu | 3300 m | 0:52:33 | 15'55" | 9. (25) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:06 | 4420 m | 1:06:23 | 15'01" | 10. (29) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3360 m | 0:49:36 | 14'46" | 13. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:46:25 | 14'17" | 15. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3470 m | 0:51:10 | 14'45" | 6. (13) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:35:05 | 19'01" | 26. (31) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Rouge | 3920 m | 125 m | NCL | |||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
H:02 | 3830 m | 0:53:50 | 14'03" | 12. (22) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:06 | 4200 m | 1:12:56 | 17'22" | 17. (27) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:05 | 3440 m | 0:46:47 | 13'36" | 7. (16) | ||
14.10.2023 - GOS Maaltebruggepark - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 2560 m | 0:52:43 | 20'36" | 7. (11) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:05 | 3700 m | 0:55:02 | 14'52" | 3. (12) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H75 | 3840 m | 1:02:33 | 16'17" | 6. (12) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4900 m | NCL | ||||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H75 | 2020 m | 0:58:18 | 28'52" | 7. (10) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Short Difficult | 2930 m | 1:05:35 | 22'23" | 4. (21) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H75 | 4170 m | 95 m | 1:35:53 | 23'00" | 2. (2) | |
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M75 | 3940 m | 1:44:43 | 26'35" | 12. (14) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M75 | 4000 m | 1:06:21 | 16'35" | 4. (12) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:05:01 | 18'25" | 26. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:56:07 | 14'58" | 21. (55) | ||
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:46:53 | 22'44" | 16. (18) | |
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
H:Rouge | 3690 m | 45 m | 1:04:44 | 17'33" | 4. (8) | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:56:22 | 15'58" | 8. (14) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:40:32 | 11'19" | 16. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Difficult | 3030 m | 0:46:06 | 15'13" | 11. (16) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:50:49 | 15'53" | 12. (20) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:52:46 | 14'30" | 19. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:05 | 3300 m | 0:40:52 | 12'23" | 11. (21) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:46:52 | 15'07" | 6. (13) | ||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:06 | 5000 m | 0:50:34 | 10'07" | 6. (13) | ||
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3040 m | 0:43:44,015 | 14'23" | 5. (9) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:05 | 2870 m | 0:45:48 | 15'57" | 8. (18) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:25:57 | 11'41" | 15. (20) |