WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H. Junioren - Juniors | 3730 m | 0:17:35 | 4'43" | 7. (11) | K.O.L. | ||
20.04.2024 - Indoor Outdoor Individueel - Heusden Zolder | |||||||
H:02 | 4140 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
H-20 | 9530 m | 300 m | 1:23:22 | 8'45" | 10. (10) | K.O.L. | |
13.04.2024 - Selections EYOC/JWOC/EOC - Lindscheid | |||||||
H:Course 2 | 5540 m | 190 m | 0:51:11 | 9'14" | 9. (9) | Be Arrows - U18 | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7510 m | 1:09:16 | 9'13" | 18. (39) | K.O.L. | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | |||||||
M17 | 6960 m | 190 m | 0:57:56 | 8'19" | 9. (14) | OV | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
H:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 1:06:09 | 12'15" | 23. (71) | K.O.L. | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Juniors | 6370 m | 200 m | 1:24:00 | 13'11" | 9. (13) | K.O.L. | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H-18 | 5090 m | 0:42:35 | 8'22" | 6. (8) | K.O.L. | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:02 | 4430 m | 1:03:24 | 14'19" | 12. (23) | K.O.L. | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Junioren - Juniors | 5720 m | 0:58:20 | 10'12" | 1. (3) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 0:59:41 | 7'59" | 8. (43) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 7290 m | 1:31:39 | 12'34" | 38. (41) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Junioren - Juniors | 5610 m | 0:37:09 | 6'37" | 1. (3) | K.O.L. | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:04 | 4540 m | 0:45:51 | 10'06" | 2. (26) | K.O.L. | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:Oro - Hydro | 5260 m | NCL | K.O.L. | ||||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3420 m | 0:31:10 | 9'07" | 3. (10) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H-16 | 6740 m | 0:58:35 | 8'42" | 4. (6) | K.O.L. | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5600 m | 0:57:50 | 10'20" | 14. (19) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3560 m | 0:31:23 | 8'49" | 6. (14) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H-16 | 7590 m | 1:06:50 | 8'48" | 4. (7) | K.O.L. | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4900 m | 0:48:44 | 9'57" | 30. (86) | KOL | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H-16 | 6940 m | 0:51:15 | 7'23" | 4. (9) | K.O.L. | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
H:03 | 3640 m | 0:25:54 | 7'07" | 3. (13) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_short | 4040 m | NCL | K.O.L. | ||||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H-16 | 5700 m | 140 m | 0:54:13 | 9'31" | 8. (14) | K.O.L. | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H-16 | 7200 m | 200 m | 1:04:42 | 8'59" | 7. (14) | K.O.L. | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H-16 | 4500 m | 60 m | 0:37:45 | 8'23" | 2. (16) | K.O.L. | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:03 | 2310 m | 0:19:32 | 8'27" | 2. (24) | K.O.L. | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:03 | 4520 m | 1:03:09 | 13'58" | 20. (22) | K.O.L. | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | |||||||
H-16 | 0:09:58 | 3. (4) | K.O.L. | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H-16 | 2360 m | 60 m | 0:18:29 | 7'50" | 3. (9) | K.O.L. | |
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
H-16 | 2800 m | 0:27:53 | 9'57" | 3. (5) | K.O.L. |