WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
HE | 6680 m | 0:36:52 | 5'31" | 2. (20) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
H:KORT | 1670 m | 0:06:00 | 3'36" | 1. (30) | ||
H:LANG | 4630 m | 0:17:07 | 3'42" | 2. (49) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
HE | 14400 m | 1:16:40 | 5'19" | 1. (14) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Open | 6910 m | 0:47:58 | 6'56" | 7. (25) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:01 | 8830 m | 1:02:32 | 7'05" | 6. (34) | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2730 m | 0:11:47 | 4'19" | 3. (18) | ||
H:Lang | 4400 m | 0:19:08 | 4'21" | 2. (39) | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | ||||||
H:Kort | 2790 m | 0:13:56 | 5'00" | 1. (8) | ||
H:Lang | 4800 m | 0:22:30 | 4'41" | 1. (20) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:01 | 6190 m | 0:42:34 | 6'53" | 6. (38) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
HE | 8390 m | 0:44:46 | 5'20" | 3. (22) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
HE | 8680 m | 0:47:54 | 5'31" | 8. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
HE | 8520 m | 1:04:00 | 7'31" | 14. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
HE | 8670 m | 0:50:36 | 5'50" | 9. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
HE | 8690 m | NCL | ||||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 0:59:13 | 6'42" | 4. (21) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:01 | 9210 m | 0:55:30 | 6'02" | 4. (46) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:1 Noir Long | 2800 m | 20 m | 0:17:44 | 6'20" | 2. (58) | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
H:Noir Long | 3200 m | 0:21:02 | 6'34" | 2. (61) | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | 0:27:40 | 0'17" | 34. (99) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Open | 7240 m | 0:58:19 | 8'03" | 5. (13) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:01 | 7940 m | 0:44:48 | 5'39" | 1. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H21 | 9410 m | 0:53:08 | 5'39" | 1. (17) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 1 | 8700 m | 0:51:52 | 5'58" | 1. (9) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:27:17 | 6'49" | 2. (46) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:23:24 | 5'51" | 2. (44) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
H:Kort | 2420 m | 0:09:26 | 3'54" | 1. (10) | ||
H:Lang | 4710 m | 0:18:05 | 3'50" | 2. (41) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5030 m | 0:18:24 | 3'39" | 1. (27) | ||
H:Kort | 2620 m | 0:10:07 | 3'52" | 1. (20) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M ELITE | 4300 m | 0:15:18 | 3'33" | 29. (115) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M ELITE | 3970 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Quarter Final - Ghent | ||||||
M_QF6 | 2160 m | 0:07:43 | 3'34" | 6. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Qualification_WRE - Ghent | ||||||
H:M2 | 2760 m | 0:09:55 | 3'36" | 3. (35) | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | ||||||
H:Kort | 1650 m | 0:06:14 | 3'47" | 3. (22) | ||
H:Lang | 4000 m | 0:15:39 | 3'55" | 3. (38) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3400 m | 0:13:40 | 4'01" | 1. (18) | ||
H:Heel kort | 1890 m | 0:08:21 | 4'25" | 1. (7) | ||
H:Lang | 4680 m | 0:20:29 | 4'23" | 3. (33) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:01 | 3900 m | 0:26:41 | 6'51" | -- (25) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:01 | 9430 m | 0:46:40 | 4'57" | 5. (22) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 8340 m | 1:00:31 | 7'15" | 2. (19) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3020 m | 0:14:20 | 4'45" | 2. (18) | ||
H:Lang | 5000 m | 0:23:32 | 4'42" | 2. (28) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:01 | 6060 m | 0:32:38 | 5'23" | 4. (19) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:01 | 6970 m | 0:35:51 | 5'09" | 2. (16) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H21 | 3080 m | 60 m | 0:20:15 | 6'34" | 2. (28) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H21 | 0:12:31 | 7. (8) | ||||
04.05.2023 - AOS #5 Mastvest - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:19:13 | 3'51" | 1. (27) | ||
H:Kort | 3000 m | 0:12:07 | 4'02" | 1. (11) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:01 | 5470 m | 0:29:04 | 5'19" | 1. (20) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:17:05,921 | 3'56" | 5. (27) |