WebRes.helga-o.com |
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
W YOUTH | 5100 m | 1:03:01 | 12'21" | 16. (19) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W YOUTH | 2630 m | 0:29:42 | 11'18" | 10. (14) | Omega | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
W YOUTH | 2530 m | 0:38:52 | 15'22" | 10. (14) | Omega | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
D:05 | 4070 m | 2:14:35 | 33'04" | 10. (16) | Omega | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
W CHILDREN -12 | 1480 m | 0:21:51 | 14'45" | 3. (3) | Omega | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
W CHILDREN -12 | 1560 m | 0:23:31 | 15'04" | 3. (4) | Omega | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
W CHILDREN -12 | 1620 m | 0:22:40 | 13'59" | 3. (3) | Omega | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
D-12 | 2500 m | 0:40:16 | 16'06" | 2. (2) | Omega | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
D-12 | 2400 m | 0:45:27 | 18'56" | 2. (2) | Omega | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
D-12 | 1160 m | 0:32:48 | 28'16" | 7. (7) | Omega | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
D-12 | 2520 m | 1:02:25 | 24'46" | 6. (7) | Omega | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
D-12 | 2620 m | 1:15:25 | 28'47" | 7. (7) | Omega | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
D-12 | 2310 m | NCL | Omega | ||||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
W YOUTH -12 | 2510 m | 0:40:11 | 16'00" | 6. (8) | Omega | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | |||||||
W YOUTH -12 | 1420 m | 0:40:28 | 28'29" | 4. (5) | Omega | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | |||||||
D:04 | 3000 m | 1:05:16 | 21'45" | 6. (9) | Omega | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
D:06 | 2300 m | 1:16:31 | 33'16" | 9. (11) | Omega | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
D:05 | 1920 m | 1:06:55 | 34'51" | 21. (21) | Omega | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | |||||||
Bleu | 2910 m | 65 m | 0:54:10 | 18'36" | 5. (5) | Omega | |
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
D:06 | 3600 m | 1:31:07 | 25'18" | 6. (9) | Omega | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | |||||||
D:03 | 3350 m | NCL | Omega | ||||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | |||||||
D:06 | 2600 m | 1:16:03 | 29'15" | -- (12) | OMEGA 2 | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:39:35 | 18'50" | 5. (6) | Omega | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
SE | 3200 m | 1:23:23 | 26'03" | 9. (14) | Omega | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | |||||||
D:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (16) | Omega | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
D. Pupilles | 2200 m | 0:31:45 | 14'25" | -- (8) | Omega | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
SE | 1500 m | 0:32:33 | 21'41" | 6. (10) | Omega | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | |||||||
D:04 | 1900 m | 0:34:48 | 18'18" | 4. (6) | Omega | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
D:06 | 3100 m | 0:57:31 | 18'33" | 5. (10) | Omega |