WebRes.helga-o.com |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D:05 | 3010 m | 1:17:12 | 25'39" | 14. (15) | Omega | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
D-12 | 2610 m | 0:37:03 | 14'12" | 1. (1) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
W-10 | 2800 m | 0:31:27 | 11'14" | 2. (8) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
W-10 | 2690 m | 0:33:59 | 12'38" | 1. (8) | K.O.L. | ||
Kinder-O | NT | K.O.L. | |||||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
W-10 | 2710 m | 0:36:57 | 13'38" | 2. (8) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
W-10 | 2870 m | 0:40:06 | 13'58" | 2. (6) | K.O.L. | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
D10B | 3000 m | 60 m | 0:28:44 | 9'35" | 1. (8) | K.O.L. | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
D10B | 3100 m | 55 m | 0:39:06 | 12'37" | 3. (8) | K.O.L. | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
D10B | 2800 m | 25 m | 0:32:52 | 11'44" | 3. (8) | K.O.L. | |
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
D10B | 1810 m | 0:29:54 | 16'31" | 3. (4) | K.O.L. | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
D10B | 2060 m | 0:32:47 | 15'55" | 3. (4) | K.O.L. | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
D10B | 1330 m | 0:18:27 | 13'52" | 1. (4) | K.O.L. | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | |||||||
D10B | 2350 m | 55 m | 0:30:16 | 12'53" | 3. (5) | K.O.L. | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
D10B | 2220 m | 0:35:28 | 15'59" | 2. (7) | K.O.L. | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
D10B | 2240 m | 0:31:55 | 14'15" | 2. (7) | K.O.L. | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
D10B | 2270 m | 0:35:00 | 15'25" | 1. (7) | K.O.L. | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
D10B | 2220 m | 60 m | 0:28:24 | 12'48" | 4. (7) | K.O.L. | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
D10B | 2110 m | 75 m | 0:32:01 | 15'10" | 2. (7) | K.O.L. | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
D10B | 1720 m | 15 m | 0:28:29 | 16'34" | 3. (7) | K.O.L. | |
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | |||||||
06 | 1360 m | 0:28:11 | 20'43" | 3. (4) | K.O.L. | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
06 | 1400 m | 0:18:47 | 13'25" | 3. (5) | K.O.L. | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:08 | 2550 m | 0:44:04 | 17'17" | 2. (4) | K.O.L. | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
D10B | 2560 m | 0:39:42 | 15'30" | 1. (1) | K.O.L. | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
D10B | 2150 m | 0:35:02 | 16'18" | 1. (2) | K.O.L. | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
D10B | 1930 m | 0:29:54 | 15'30" | 1. (2) | K.O.L. | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
D10B | 2630 m | 1:05:58 | 25'05" | 4. (4) | K.O.L. | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
D:05 | 2000 m | 0:46:55,710 | 23'28" | 1. (4) | K.O.L. | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
D10B | 2480 m | 0:49:47 | 20'04" | 4. (4) | K.O.L. | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
D10B | 2250 m | 0:58:55 | 26'11" | 4. (4) | K.O.L. | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
D10B | 2410 m | 0:46:08 | 19'09" | 3. (4) | K.O.L. | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
D:04 | 2650 m | 1:08:23 | 25'48" | 7. (8) | K.O.L. | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
Kinder-O | NT | Kinder-O | |||||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
Kinder-O | NT | Kinder-O | |||||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
Kinder-O | NT | Kinder-O | |||||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:08 | 980 m | NT | K.O.L. | ||||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | |||||||
Kinder-O | NT | K.O.L. | |||||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (34) | K.O.L. | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (27) | K.O.L. | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | |||||||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (15) | K.O.L. | ||||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:08 | 1400 m | NT | K.O.L. | ||||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
Kinder-O | NT | K.O.L. | |||||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | |||||||
D:10 | 1500 m | 0:10:10 | 6'46" | 1. (11) | K.O.L. | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:10 | 0'05" | 3. (38) | K.O.L. |