WebRes.helga-o.com |
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D55 | 4300 m | 0:53:11 | 12'22" | 10. (17) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
D55 | 4360 m | 0:57:26 | 13'10" | 11. (17) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D55 | 4090 m | 1:11:42 | 17'32" | 10. (17) | Omega | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D55 | 4160 m | 0:46:56 | 11'17" | 10. (17) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D55 | 4100 m | 1:03:56 | 15'36" | 11. (17) | Omega | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:04 | 3920 m | 0:54:47 | 13'59" | 11. (19) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D55 | 5190 m | 1:09:15 | 13'21" | 6. (7) | Omega | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | |||||||
D:Rouge | 3920 m | 125 m | 1:22:01 | 20'55" | 16. (28) | Omega | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
D:04 | 4140 m | 0:58:10 | 14'03" | 10. (17) | Omega | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
W SUPERVET | 6080 m | 0:57:23 | 9'26" | 25. (39) | Omega | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
W SUPERVET | 2870 m | NCL | Omega | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
W SUPERVET | 2800 m | 0:23:51 | 8'31" | 25. (38) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
W55 | 4620 m | 1:52:55 | 24'26" | 10. (16) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
W55 | 3680 m | 1:00:58 | 16'34" | 6. (16) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
W55 | 4360 m | 1:16:52 | 17'38" | 14. (16) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
W55 | 4690 m | 1:11:43 | 15'17" | 13. (16) | Omega | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
D:03 | 3530 m | 0:48:43 | 13'48" | 2. (19) | Omega | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
D55 | 4300 m | 80 m | 1:06:17 | 15'25" | 13. (19) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
D55 | 5100 m | 120 m | 1:31:14 | 17'53" | 15. (19) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
D55 | 3500 m | 55 m | 1:03:03 | 18'01" | 13. (20) | Omega | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | |||||||
WAGENER | 1:44:53 | 24. (29) | Omega | ||||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | |||||||
D:03 | 3530 m | 1:02:27 | 17'41" | 5. (6) | Omega | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
D:04 | 3980 m | 0:32:53 | 8'16" | 4. (11) | Omega | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2820 m | 0:34:54 | 12'23" | 6. (14) | Omega | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:04 | 4060 m | 0:59:22 | 14'37" | 8. (10) | Omega | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | |||||||
D:02 | 2490 m | CC | Omega | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:04 | 3510 m | 0:36:56 | 10'31" | 7. (16) | Omega | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
D:04 | 2230 m | 0:28:57 | 12'59" | 1. (4) | Omega | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
D:04 | 3840 m | 0:45:31 | 11'51" | 6. (14) | Omega | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | |||||||
D:02 | 3030 m | 0:46:28 | 15'20" | 11. (28) | Omega | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
D55 | 1940 m | 50 m | 0:28:37 | 14'45" | 5. (8) | Omega | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:22:59,167 | 9'32" | 7. (9) | Omega | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | |||||||
D:02 | 4100 m | 0:54:43 | 13'21" | 6. (10) | Omega | ||
15.04.2023 - HOS - Runkst/Tommelen - Hasselt | |||||||
D:02 | 3050 m | 0:36:49 | 12'04" | 3. (12) | Omega | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:04 | 4150 m | 0:51:46 | 12'28" | 9. (30) | Omega | ||
01.04.2023 - LOS 2023-01 - Locomotievenwijk | |||||||
D:02 | 2500 m | 0:30:10 | 12'04" | 4. (10) | Omega | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | |||||||
D55 | 3170 m | 60 m | 0:41:03 | 12'57" | 5. (8) | Omega | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
D55 | 4910 m | 0:58:36 | 11'56" | 6. (9) | Omega | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | |||||||
D. Masters B | 3430 m | 0:53:47 | 15'41" | 6. (8) | Omega | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | |||||||
D55 | 3390 m | 65 m | 0:49:33 | 14'37" | 5. (6) | Omega | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
D:12 | 4780 m | 1:08:36 | 14'21" | 8. (12) | Omega | ||
19.02.2023 - Régionale 9 couleurs - Chevetogne | |||||||
D:Noir court | 3070 m | 125 m | 0:53:42 | 17'30" | 5. (11) | Omega | |
18.02.2023 - Course au score - Chevetogne | |||||||
D:Long | 1:01:57 | 7. (31) | Omega | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
D:04 | 4190 m | 1:03:18 | 15'06" | 15. (22) | Omega | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
D:04 | 4110 m | 0:59:42 | 14'32" | 13. (21) | Omega |