WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D55 | 3940 m | 0:56:24 | 14'19" | 4. (6) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D55 | 5560 m | 1:27:05 | 15'40" | 8. (9) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | 1:12:36 | 15'49" | 13. (20) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:04 | 4480 m | 0:58:17 | 13'01" | 14. (22) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Blauw middel | 4000 m | 0:59:16 | 14'49" | 1. (5) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Blauw middel | 5000 m | 1:05:49 | 13'10" | 1. (3) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:20:02 | 17'38" | 17. (22) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:04 | 4000 m | 1:05:18 | 16'20" | 7. (10) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:IOF 4 | 3990 m | 0:56:19 | 14'07" | 3. (7) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 1:03:18 | 15'49" | 17. (21) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 1:00:02 | 14'30" | 11. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
LE | 5600 m | 1:17:22 | 13'49" | 2. (6) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D55 | 4860 m | 1:21:29 | 16'46" | 4. (7) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W55 | 4620 m | 2:05:54 | 27'15" | 11. (16) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W55 | 3680 m | 1:30:28 | 24'35" | 12. (16) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W55 | 4360 m | 1:08:32 | 15'43" | 11. (16) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W55 | 4690 m | 1:14:34 | 15'54" | 15. (16) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:02 | 5870 m | 1:30:03 | 15'20" | 12. (12) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:04 | 3980 m | 0:41:54 | 10'32" | 8. (11) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 4060 m | 1:11:53 | 17'42" | 9. (10) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
D:1 | 0:43:44 | 5. (19) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:04 | 3510 m | 0:48:58 | 13'57" | 12. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:46:44 | 12'10" | 8. (14) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D55 | 1940 m | 50 m | 0:34:42 | 17'53" | 6. (8) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:04 | 3630 m | 1:00:39 | 16'42" | 11. (13) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters B | 2410 m | 0:22:42,921 | 9'25" | 6. (9) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:02 | 4100 m | 0:53:59 | 13'10" | 5. (10) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 1:00:51 | 14'40" | 16. (30) |