WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D65 | 2530 m | 60 m | 0:58:00 | 22'55" | 3. (4) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters C | 3340 m | 75 m | 2:12:52 | 39'47" | 8. (9) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D65 | 3080 m | 1:09:18 | 22'30" | 6. (7) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
D:03 | 3500 m | NCL | ||||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D65 | 3650 m | 1:20:15 | 21'59" | 6. (6) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters C | 4010 m | 1:16:05 | 18'58" | 4. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:05 | 3430 m | 1:08:24 | 19'57" | 20. (23) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 3 | 3090 m | 1:33:04 | 30'07" | 5. (5) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
D:Rouge Court | 3600 m | 1:15:15 | 20'54" | 11. (11) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
D:Rouge Court | 3900 m | 1:37:12 | 24'55" | 6. (8) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:05 | 3420 m | 1:21:21 | 23'47" | 12. (12) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart kort | 3400 m | 1:22:32 | 24'16" | 10. (11) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart kort | 3000 m | 0:54:16 | 18'05" | 5. (6) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:05 | 3100 m | 1:13:49 | 23'49" | 6. (9) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
D:03 | 3280 m | 1:19:12 | 24'09" | 6. (6) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | 1:16:49 | 25'06" | 12. (13) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D65 | 3460 m | 1:12:51 | 21'03" | 7. (8) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D65 | 3410 m | 1:10:31 | 20'41" | 7. (8) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D65 | 3610 m | 1:30:59 | 25'12" | 8. (8) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D65 | 3390 m | 0:52:46 | 15'34" | 7. (8) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D65 | 3330 m | 1:08:29 | 20'34" | 7. (8) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3310 m | 1:15:56 | 22'56" | 10. (13) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 1:27:26 | 21'52" | 19. (21) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters C | 3420 m | 1:31:23 | 26'43" | 1. (1) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:05 | 3250 m | 0:58:03 | 17'52" | 10. (12) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D65 | 3470 m | 1:32:33 | 26'40" | 8. (9) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
D:Omloop 2 | 5000 m | 1:47:50 | 21'34" | 8. (8) | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
SD | 4000 m | 2:06:05 | 31'31" | 6. (11) | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
D:02 | 3830 m | 1:15:58 | 19'50" | 14. (25) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 1:28:25 | 21'21" | 16. (17) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SD | 3690 m | 1:34:57 | 25'44" | 27. (36) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
D:02 | 3050 m | 0:58:11 | 19'05" | 7. (8) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D65 | 2020 m | 1:15:31 | 37'23" | 7. (7) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
D:Short Difficult | 2930 m | 1:25:06 | 29'03" | 9. (13) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:40:04 | 13'21" | 34. (52) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
D:2 -Kort | 2490 m | NCL | ||||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
D:Bleu Court | 4410 m | 1:26:43 | 19'40" | 3. (8) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D65 | 2490 m | 0:42:12 | 16'57" | 6. (6) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:03 | 3640 m | 1:14:31 | 20'28" | 7. (9) | ||
02.09.2023 - HOS -Kiewit - Hasselt | ||||||
D:02 | 2270 m | 0:38:39 | 17'02" | 5. (9) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
W ULTRAVET | 5220 m | 1:14:54 | 14'21" | 12. (20) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W ULTRAVET | 2700 m | 0:34:23 | 12'44" | 10. (19) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
W ULTRAVET | 2570 m | 0:38:19 | 14'55" | 15. (19) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W65 | 3140 m | 1:53:39 | 36'12" | 8. (11) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W65 | 3050 m | 1:12:52 | 23'53" | 6. (11) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W65 | 2790 m | 1:01:22 | 22'00" | 7. (8) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W65 | 3090 m | 0:59:25 | 19'14" | 7. (8) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:03 | 3530 m | 1:21:33 | 23'06" | 16. (19) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3750 m | 1:17:47 | 20'45" | 16. (21) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D65 | 4000 m | 75 m | NCL | |||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D65 | 4000 m | 100 m | 1:44:34 | 26'08" | 13. (16) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D65 | 3100 m | 40 m | 1:16:12 | 24'35" | 8. (16) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
D:SE | 3800 m | 40 m | 1:31:13 | 24'00" | 1. (7) | |
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
D:Rouge | 3690 m | 45 m | 1:48:58 | 29'32" | 7. (8) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:05 | 3580 m | 0:56:19 | 15'44" | 3. (4) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
D:Short Difficult | 3030 m | 1:14:38 | 24'38" | 5. (6) | ||
10.06.2023 - HOS - Zonhoven - Zonhoven | ||||||
D:02 | 3100 m | 1:04:09 | 20'42" | 6. (7) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:05 | 2830 m | 0:57:41 | 20'23" | 9. (10) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 1:12:15 | 19'51" | 14. (16) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
D:02 | 3030 m | 1:00:58 | 20'07" | 15. (28) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:02 | 4340 m | 1:30:47 | 20'55" | 10. (10) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D65 | 1690 m | 40 m | NCL | |||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D65 | 0:29:35 | 2. (2) | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
D60 | 2200 m | 0:53:18 | 24'14" | 2. (2) | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
D:02 | 2720 m | 0:46:21 | 17'02" | 17. (26) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:05 | 2870 m | 0:56:12 | 19'35" | 7. (12) | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | ||||||
D:02 | 3020 m | 1:01:59 | 20'31" | 14. (17) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D65 | 3950 m | 120 m | 1:23:11 | 21'04" | 9. (10) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3170 m | 1:16:20 | 24'05" | 14. (16) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:04 | 4890 m | NCL |