WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H60 | 4140 m | 0:58:19 | 14'05" | 14. (15) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 1:10:36 | 15'23" | 19. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 5800 m | 1:11:37 | 12'21" | 37. (40) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Rood kort | 4410 m | NCL | ||||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Rood middel | 5000 m | 1:09:27 | 13'53" | 7. (11) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 1:39:35 | 21'56" | 21. (26) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | 1:01:10 | 15'18" | 13. (22) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 1:18:01 | 13'09" | 31. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:03 | 5680 m | 1:34:17 | 16'36" | 22. (25) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4530 m | 1:08:49 | 15'11" | 21. (36) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:03 | 5520 m | 1:18:09 | 14'09" | 31. (35) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SD | 3690 m | 1:00:17 | 16'20" | 10. (36) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7590 m | 1:58:02 | 15'33" | 13. (15) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H55 | 3670 m | 1:26:51 | 23'40" | 10. (11) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 8460 m | 1:35:55 | 11'20" | 38. (45) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 3390 m | 0:36:39 | 10'49" | 35. (43) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 3220 m | 0:34:35 | 10'44" | 33. (43) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M55 | 6570 m | 1:38:41 | 15'01" | 14. (20) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:10:45 | 20'03" | 29. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:56:42 | 15'07" | 23. (55) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:53:01 | 12'34" | 29. (31) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:03 | 4520 m | 0:58:40 | 12'59" | 19. (22) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H55 | 2360 m | 60 m | 0:38:09 | 16'10" | 18. (19) | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters B | 3430 m | 0:33:14,687 | 9'41" | 12. (16) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 1:12:05 | 17'35" | 26. (30) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 1:18:37 | 14'01" | 36. (41) |