WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-18 | 5090 m | 0:46:01 | 9'02" | 8. (8) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-18 | 8070 m | 1:09:42 | 8'38" | 5. (5) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 1:03:31 | 8'43" | 28. (41) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5610 m | 0:44:50 | 8'00" | 2. (3) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H-16 | 5560 m | 0:44:29 | 8'00" | 10. (11) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H-16 | 5740 m | 0:47:12 | 8'13" | 9. (11) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H-16 | 5610 m | 0:53:44 | 9'35" | 8. (11) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H-16 | 5670 m | 0:49:23 | 8'43" | 10. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H-16 | 5690 m | 0:48:45 | 8'34" | 7. (11) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 1:06:16 | 12'58" | 10. (19) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 0:46:54 | 7'55" | 9. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:03 | 5680 m | 0:46:37 | 8'12" | 9. (25) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H-16 | 6740 m | 0:58:35 | 8'42" | 4. (6) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:03 | 5520 m | 0:52:20 | 9'29" | 17. (35) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3640 m | 0:36:24 | 10'00" | 4. (14) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H-16 | 7590 m | 1:17:49 | 10'15" | 7. (7) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H-16 | 4070 m | 0:57:02 | 14'01" | 4. (6) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H-16 | 5120 m | 0:51:34 | 10'04" | -- (2) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:16:50 | 10'59" | 0. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H-16 | 6940 m | 1:07:05 | 9'40" | 8. (9) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M-16 | 7220 m | 1:35:54 | 13'17" | 5. (8) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M-16 | 4950 m | 1:04:51 | 13'06" | 3. (8) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M-16 | 7040 m | NCL | ||||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M-16 | 7020 m | 1:16:08 | 10'51" | 4. (8) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:02 | 5870 m | 1:00:51 | 10'22" | 17. (44) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | 1:02:50 | 11'17" | 15. (34) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | 0:28:39 | 9'31" | 11. (26) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:03 | 5450 m | 0:59:39 | 10'57" | 7. (17) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:38:56 | 9'14" | 15. (31) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:03 | 4520 m | 0:42:57 | 9'30" | 13. (22) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H-16 | 2360 m | 60 m | 0:22:23 | 9'29" | 7. (9) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:03 | 3980 m | 0:39:33 | 9'56" | 11. (20) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H-16 | 6840 m | 280 m | 1:19:57 | 11'41" | 4. (4) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 0:57:36 | 10'16" | 19. (41) |