index
WebRes.helga-o.com
year

Daan COOLS (49) Download as JSON

16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel
H-10 length 2600 m 00:29:2811'20"3. (3)
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - Mariakerke
03 length 1490 m NCL
02 length 3600 m NCL
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostande
01 length 3300 m 00:27:198'16"17. (29)
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 2310 m 00:24:5410'46"21. (38)
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 1350 m 00:10:207'39"17. (39)
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde
01 length 3430 m 00:35:1410'16"19. (34)
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 680 m 00:14:5221'51"6. (34)
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Helchterenbos
H-10 length 2320 m 00:25:0010'46"6. (9)
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Koersel-Fonteintje
H-10 length 2670 m 00:34:3912'58"3. (9)
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Opglabbeek
H-10 length 2560 m 00:22:088'38"3. (9)
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Solterheide
H-10 length 2300 m 00:32:0113'55"4. (9)
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze
omloop 2 length 3650 m 00:43:1811'51"5. (28)
05.12.2019 - AOS 12 - Boekenbergpark - Antwerpen
1 length 1090 m 00:15:2714'10"16. (22)
4 length 1180 m 00:16:4514'11"9. (15)
2 length 1370 m 00:21:2315'36"19. (23)
3 length 1350 m 00:20:0014'48"20. (22)
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo
H:06 length 3000 m 00:41:2013'46"9. (21)
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent
02 length 3570 m NCL
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe
H:Vert length 1910 m NCL
11.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Bad
H-10 length 1900 m 00:14:577'52"3. (9)
10.11.2019 - North Sea Trophy - Plaats Duinen - Oostduinkerke
H-10 length 1970 m 00:17:368'56"3. (9)
09.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Schipsgatduinen
H-10 length 1720 m 00:23:5513'54"3. (9)
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker
H. Pupilles length 2000 m 00:13:056'32"4. (11)
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing
H-10 length 2100 m  climb 50 m 00:19:309'17"1. (7)
15.09.2019 - BK RELAY - GENK
H. Pupilles length 3420 m 00:59:1517'19"3. (8)
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem
H-10 length 2700 m  climb 40 m 00:31:4811'46"2. (6)
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H-10 length 2680 m 00:26:419'57"4. (10)
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H-10 length 2590 m 00:27:3910'40"4. (9)
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-10 length 2900 m 00:41:0814'11"6. (9)
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-10 length 2420 m 00:42:2017'29"7. (9)
10.08.2019 - GOS 8 - Gentbrugse Meren - Gent
02 length 3240 m 00:48:2214'55"4. (11)
03 length 1410 m 00:21:1015'00"1. (3)
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent
03 length 1630 m 00:14:048'37"4. (6)
02 length 2420 m NCL
30.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1480 m 00:13:018'47"1. (11)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1560 m 00:22:2414'21"8. (10)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1620 m 00:18:2611'22"3. (11)
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke
03 length 1600 m 00:19:4212'18"3. (9)
02 length 3120 m NCL
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges
H-10 length 1900 m  climb 15 m 00:16:188'34"3. (7)
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent
03 length 1510 m NCL
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd
H-10 length 2220 m  climb 50 m 00:27:0912'13"7. (7)
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo
HPUP length 1770 m 00:24:3613'53"8. (8)
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland
Course 2 length 1160 m 00:23:3120'16"22. (38)
Course 4 length 1070 m 00:17:3016'21"14. (38)
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland
H10B length 980 m 00:12:1912'34"1. (4)
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent
H:03 length 1610 m 00:16:5610'31"1. (7)
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof
Kort length 3350 m NCL