WebRes.helga-o.com |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 5800 m | 0:41:27 | 7'09" | 3. (40) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:03 | 7150 m | 0:50:54 | 7'07" | -- (23) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Open | 7240 m | NCL | ||||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 1 | 8700 m | 1:07:07 | 7'43" | 4. (9) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Open | 7630 m | 1:07:18 | 8'49" | 14. (18) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H35 | 4800 m | 0:49:34 | 10'20" | 2. (3) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:34:12 | 7'46" | 1. (10) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M OPEN | 4140 m | 0:22:28 | 5'26" | 7. (17) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:03 | 5810 m | 0:40:40 | 7'00" | 13. (26) | ||
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Lang | 3950 m | 0:29:21 | 7'26" | 7. (25) | ||
03.11.2022 - AOS #11 - Zurenborg | ||||||
H:2 | 3200 m | 0:18:21 | 5'44" | 4. (10) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5200 m | NCL | ||||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
01 | 2920 m | 0:22:16 | 7'38" | 14. (25) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
01 | 2640 m | 0:23:27 | 8'53" | 11. (23) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
H:01 | 6430 m | 0:52:53 | 8'13" | 5. (20) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3130 m | 0:17:12 | 5'30" | 9. (15) | ||
05.05.2022 - AOS Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:2 | 1480 m | 0:30:56 | 20'54" | 24. (25) | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
H:1 | 5580 m | 0:37:36 | 6'44" | 12. (21) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:12:01 | 9'52" | 11. (38) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H35 | 6420 m | 0:41:12 | 6'25" | 2. (5) | ||
03.03.2022 - Antwerp Orienteering Series #3 Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:Omloop 2 | 3000 m | 1:03:59 | 21'20" | 13. (13) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:01 | 7980 m | 1:04:46 | 8'07" | 10. (15) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 5440 m | 0:43:16 | 7'57" | 3. (15) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:01 | 9000 m | 1:06:15 | 7'22" | 11. (24) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Open | 6900 m | 0:51:06 | 7'24" | 8. (13) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Open | 6480 m | 0:48:10 | 7'26" | 21. (32) | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:28:24 | 5'41" | 9. (39) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7150 m | 0:52:00 | 7'16" | 4. (29) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:17:32 | 25'01" | 20. (22) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Open | 7180 m | 1:18:34 | 10'57" | 8. (13) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:17:03 | 8'58" | 17. (28) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:01:44,132 | 8'42" | 6. (15) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 105 m | 0:47:15 | 9'05" | 4. (37) | |
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:31:06 | 6'13" | 8. (27) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 1:23:15 | 14'36" | 22. (30) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Open | 5920 m | 0:51:43 | 8'44" | 11. (20) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 2 | 4980 m | 0:39:27 | 7'55" | 4. (26) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Open | 8600 m | 1:13:48 | 8'35" | 11. (17) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H35 | 3020 m | 0:21:30 | 7'07" | 5. (6) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5300 m | 0:40:47 | 7'42" | 13. (90) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:01 | 9700 m | 1:28:25 | 9'07" | 8. (33) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
LD | 6900 m | 240 m | 1:19:42 | 11'33" | 1. (4) | |
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 1 | 3940 m | 0:26:42 | 6'47" | 11. (39) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:20:57 | 12'42" | 4. (43) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:41:41,781 | 7'10" | 20. (36) | ||
17.07.2021 - GOS 7 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
H:01 | 5440 m | NCL | ||||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:01 | 5220 m | 0:39:58 | 7'39" | 11. (36) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 1 Omloop 3 | 2410 m | 1:06:06 | 27'26" | 7. (8) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 5970 m | 0:43:28 | 7'17" | 5. (29) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H35 | 5510 m | 0:47:22 | 8'35" | 5. (7) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H35 | 9010 m | 1:07:53 | 7'32" | 6. (9) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H35 | 5670 m | 60 m | 0:46:43 | 8'14" | 3. (4) | |
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H35 | 3060 m | 100 m | 0:26:30 | 8'39" | 3. (7) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 4660 m | 0:46:26 | 9'57" | -- (48) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:04 | 2320 m | 0:52:53 | 22'47" | 1. (1) | ||
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
1 | 5400 m | 0:47:14 | 8'44" | 10. (37) | ||
05.07.2020 - Antwerp Orienteers Training - Bergen-Op-Zoom | ||||||
H:Race | 2060 m | 0:24:45 | 12'00" | 11. (19) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:07 | 2560 m | NCL | ||||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:34:31 | 11'19" | 17. (50) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:27:34 | 8'53" | -- (23) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H21 | 5920 m | 0:53:13 | 8'59" | 7. (11) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H21 | 2950 m | 0:24:50 | 8'25" | 16. (19) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H21 | 5800 m | 80 m | 0:53:13 | 9'10" | 3. (7) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:04 | 3200 m | 0:30:13 | 9'26" | -- (17) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H21 | 5100 m | 120 m | 0:39:48 | 7'48" | 2. (4) | |
14.04.2019 - Dubbelsprint Rotterdam - Omloop 1 - Rotterdam | ||||||
01 | 5000 m | 0:27:46 | 5'33" | 9. (25) | ||
14.04.2019 - Dubbelsprint Rotterdam - Omloop 2 - Rotterdam | ||||||
01 | 3000 m | 0:17:57 | 5'59" | 6. (23) | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:21:02 | 6'40" | 8. (63) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
LD | 3170 m | 0:20:57 | 6'36" | 2. (33) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:14:11 | 14'37" | 4. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
HE | 2450 m | 0:25:38 | 10'27" | 24. (47) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:11:21 | 8'48" | -- (12) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:41:12 | 10'10" | 23. (54) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
01 | 8980 m | 1:08:11 | 7'35" | 9. (70) | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | ||||||
Lang | 3800 m | 0:26:01 | 6'50" | 9. (39) | ||
12.01.2019 - Brussels Orienteering Challenge #6 - Forêt de Soignes - Uccle | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 105 m | 0:39:46 | 8'06" | 6. (34) | |
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Moeilijk | 3570 m | 0:25:37 | 7'10" | 5. (27) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:41:20 | 8'59" | -- (31) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H21 | 7780 m | 0:55:36 | 7'08" | 2. (5) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:02:44 | 7'39" | -- (21) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:1 Oro-Hydro | 8300 m | 0:56:32 | 6'48" | 10. (17) | ||
13.12.2018 - Antwerp Orienteering Series 12 - Park Spoor Noord | ||||||
Moeilijk | 3800 m | 0:26:32 | 6'58" | 3. (30) | ||
09.12.2018 - Brussels Orienteering Challenge #4 - Boitsfort - 3 Tilleuls | ||||||
H:Noir Long | 5400 m | 90 m | 0:49:28 | 9'09" | 13. (46) | |
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:03 | 7010 m | 0:48:07 | 6'51" | -- (27) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
04 | 7230 m | 0:53:23 | 7'23" | 6. (37) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:49:45 | 7'12" | -- (27) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
04 | 6700 m | 0:51:07 | 7'37" | 8. (75) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 165 m | 0:48:44 | 9'22" | 38. (94) | |
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | 0:34:36 | 8'25" | 4. (35) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
LD | 7900 m | 1:25:28 | 10'49" | 8. (20) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:30:17 | 8'04" | 6. (55) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H21 | 2870 m | 0:23:25 | 8'09" | 18. (23) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:15:21 | 9'25" | 8. (11) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 2 | 1300 m | 0:10:42 | 8'13" | 10. (40) | ||
Omloop 1 | 1200 m | 0:11:19 | 9'25" | 3. (25) | ||
Omloop 3 | 1200 m | 0:10:05 | 8'24" | 6. (26) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:46:03 | 7'27" | 17. (36) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:27:27 | 7'21" | 13. (46) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:16:42 | 10'13" | 9. (23) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
H:Moeilijk | 3700 m | 0:46:59 | 12'41" | 32. (36) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M ELITE | 7330 m | 1:06:12 | 9'01" | 52. (71) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M ELITE | 3110 m | 0:26:01 | 8'21" | 51. (71) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M ELITE | 3100 m | 0:30:10 | 9'43" | 64. (72) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:35:03 | 10'27" | 66. (83) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:57:36 | 8'51" | 10. (26) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:27:17 | 6'29" | 9. (70) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 4450 m | 0:38:07 | 8'33" | 7. (21) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:44:56 | 7'44" | 9. (31) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:02:27 | 9'45" | 2. (16) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:22:31 | 7'22" | 15. (45) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:24:50 | 7'34" | 22. (79) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6760 m | 0:59:58 | 8'52" | -- (36) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:53:22 | 8'12" | -- (28) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:03 | 6600 m | 0:57:42 | 8'44" | 8. (24) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:54:32 | 8'23" | -- (19) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H21A | 6240 m | 0:52:05 | 8'20" | 5. (8) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:03 | 6860 m | 1:08:01 | 9'54" | -- (22) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:13:11 | 9'53" | 8. (21) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:50:34 | 8'34" | 26. (70) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:07:48 | 9'41" | 13. (32) | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | ||||||
LD | 7440 m | 1:13:17 | 9'50" | 3. (22) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Elite | 3360 m | 0:22:59 | 6'50" | 22. (28) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Elite | 3420 m | 0:22:20 | 6'31" | 21. (28) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 6200 m | 0:51:01 | 8'13" | -- (24) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:01 | 5250 m | 0:43:43 | 8'19" | 11. (42) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:01 | 7200 m | 1:04:29 | 8'57" | 9. (21) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H21 | 6140 m | 0:48:59 | 7'58" | 4. (8) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H21 | 7400 m | 1:04:06 | 8'39" | 5. (8) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
Long Difficult | 6000 m | 0:53:00 | 8'49" | 5. (30) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:01 | 6290 m | 1:01:57 | 9'50" | 17. (35) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 3 | 7200 m | 35 m | 1:19:13 | 11'00" | 14. (22) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Elite | 6600 m | 0:54:08 | 8'12" | 23. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Elite | 3200 m | 0:22:30 | 7'01" | 22. (28) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Elite | 3200 m | 0:22:41 | 7'05" | 22. (30) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:03 | 3400 m | 0:48:56 | 14'23" | -- (17) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:55:39 | 16'51" | -- (21) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:56:10 | 6'56" | -- (17) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
LD | 6680 m | 0:48:58 | 7'19" | 5. (34) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Elite | 6100 m | 0:44:52 | 7'21" | 41. (48) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:03 | 6100 m | 0:57:28 | 9'25" | 14. (25) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 6510 m | 0:58:04 | 8'55" | 18. (45) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:54:20 | 18'06" | -- (12) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:01:48 | 9'48" | 21. (44) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:01 | 4760 m | 0:35:38 | 7'29" | 19. (60) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:55:10 | 8'29" | -- (40) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 6670 m | 0:50:18 | 7'32" | -- (26) | ||
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H21 | 6800 m | 1:00:37 | 8'54" | 3. (9) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:58:06 | 8'10" | -- (26) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:52:40 | 7'37" | -- (13) | ||
26.12.2014 - Daginschrijvingen Sylvester 2015 dag 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:00:42 | 8'05" | 5. (20) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:51:01 | 6'59" | -- (29) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:05 | 4300 m | 80 m | 1:39:01 | 23'01" | -- (40) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
SE | 2790 m | 0:53:27 | 19'09" | 12. (15) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:55:20 | 8'15" | 8. (23) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:46:58 | 7'00" | 16. (44) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:39:41 | 7'02" | 5. (34) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:57:14 | 9'32" | 7. (30) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Open | 6500 m | 0:50:45 | 7'48" | 13. (24) | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 0:25:36 | 5. (9) | ||||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H21 | 6000 m | 120 m | 0:52:40 | 8'46" | 3. (8) | |
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Open | 6440 m | 50 m | 0:51:29 | 7'59" | 7. (29) | |
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:57:51 | 9'10" | 10. (28) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:40:34 | 7'07" | 16. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Open | 0:58:35 | 7'24" | 9. (19) | |||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:50:25 | 7'52" | 14. (39) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:42:35 | 7'13" | 11. (51) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H21 | 3500 m | 50 m | 0:23:46 | 6'47" | 2. (10) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 7190 m | 0:51:33 | 7'10" | 4. (31) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:03 | 6930 m | 0:57:11 | 8'15" | -- (19) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H21 | 8400 m | 1:07:59 | 8'05" | 32. (36) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H21 | 7720 m | 1:02:14 | 8'03" | 35. (44) | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:03 | 7030 m | 0:56:24 | 8'01" | -- (24) | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:00:12 | 8'14" | 11. (32) |