WebRes.helga-o.com |
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D. Open | 5720 m | 1:42:45 | 17'58" | 8. (8) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:03 | 5380 m | 1:18:56 | 14'40" | 14. (19) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 5800 m | 1:05:33 | 11'18" | 7. (14) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 1:00:05 | 12'01" | 11. (19) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:03 | 6000 m | 1:36:49 | 16'08" | 13. (16) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | 0:47:20 | 15'28" | 4. (13) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 5930 m | 1:17:41 | 13'06" | 15. (18) | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
D:02 | 2720 m | 0:26:48 | 9'51" | 2. (26) | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | ||||||
D:02 | 3020 m | 0:35:05 | 11'37" | 5. (17) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:BUSF D | 7010 m | 1:24:25 | 12'03" | 8. (11) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:03 | 5210 m | 1:18:01 | 14'58" | 13. (23) | ||
17.10.2022 - SLOK - Arenberg Leuven | ||||||
D:WOMAN | 4800 m | 0:56:05 | 11'41" | 9. (27) | ||
24.09.2022 - HOS 2022-06 - Alken | ||||||
D:Lang | 4220 m | NCL | ||||
17.09.2022 - LOS 2022-04 - Sportoase Leuven | ||||||
D:01 | 4280 m | 0:47:16 | 11'03" | 4. (12) | ||
03.09.2022 - HOS Ekkelgaarden - Hasselt | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:34:58 | 9'59" | 1. (3) | ||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | ||||||
D:03 | 2780 m | 0:44:37 | 16'03" | 6. (10) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:03 | 2450 m | 30 m | 0:31:42 | 12'56" | 5. (15) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:03 | 2280 m | 60 m | 0:36:30 | 16'01" | 3. (13) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Open | 2880 m | 0:24:11 | 8'24" | 7. (12) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
D:02 | 2750 m | 0:35:53 | 13'03" | 7. (14) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 2600 m | 0:22:19 | 8'35" | 13. (15) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4530 m | 1:04:30 | 14'14" | -- (23) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D21 | 7420 m | 190 m | 2:04:11 | 16'44" | 6. (6) | |
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
D:Noir court | 3500 m | 60 m | 0:55:38 | 15'54" | 6. (9) | |
22.10.2021 - Los Heverlee Kazerne - Kazerne Heverlee | ||||||
D:02 | 2600 m | 0:31:23 | 12'04" | 1. (14) | ||
09.10.2021 - LOS Salco - Salco-Leuven | ||||||
D:03 | 2170 m | 0:26:14 | 12'05" | 7. (18) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Open | 5400 m | 1:32:57 | 17'13" | 7. (16) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 2780 m | NCL | ||||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5500 m | 1:09:54 | 12'43" | 64. (90) | ||
23.09.2021 - HOS Banneux - Hasselt | ||||||
D:02 | 2910 m | 0:30:34 | 10'30" | -- (4) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
DB | 5160 m | 1:15:15,109 | 14'35" | 1. (1) | ||
18.09.2021 - LOS Arenberg - Arenberg-Leuven | ||||||
D:02 | 2830 m | 0:29:14 | 10'19" | 3. (27) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
D:03 | 5730 m | 1:44:37 | 18'15" | 9. (13) | ||
01.07.2021 - HOS Kermt - Hasselt | ||||||
D:02 | 2680 m | 0:28:57 | 10'48" | -- (6) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Open | 2590 m | 0:25:27,339 | 9'50" | 6. (11) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
D:05 | 3460 m | 0:44:48 | 12'56" | 2. (3) | ||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | ||||||
D:01 | 3880 m | 60 m | 0:37:42 | 9'42" | 12. (23) | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
D:02 | 2780 m | 0:25:53 | 9'18" | 2. (22) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
D:01 | 4800 m | 0:56:22 | 11'44" | 9. (15) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
D:03 | 3740 m | 0:49:22 | 13'11" | 3. (22) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D21 | 4530 m | 0:56:25 | 12'27" | 4. (10) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D21 | 6810 m | 1:16:49 | 11'16" | 1. (3) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D21 | 4580 m | 40 m | 1:04:34 | 14'05" | 4. (7) | |
19.09.2020 - LOS 5 - Arenbergpark - Leuven | ||||||
D:01 | 4720 m | 0:45:47 | 9'41" | 11. (15) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D21 | 2860 m | 110 m | 0:29:06 | 10'10" | 6. (11) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:03 | 4600 m | 0:55:08 | 11'59" | 4. (31) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:45:27 | 10'16" | -- (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:00:15 | 13'05" | -- (24) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:IOF 5 | 4090 m | 0:51:14 | 12'31" | -- (6) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:43:32 | 10'07" | -- (23) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:05 | 4580 m | 1:18:07 | 17'03" | -- (13) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D70 | 3000 m | 0:25:36 | 8'32" | -- (8) | ||
08.05.2019 - Massastart Arenbergpark - Leuven | ||||||
1abb | 6510 m | 1:29:57 | 13'49" | 2. (2) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D-20 | 3600 m | 75 m | 0:45:16 | 12'34" | 1. (1) | |
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D-20 | 2070 m | 0:33:08 | 16'00" | 4. (4) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DJUN | 4340 m | 1:12:13 | 16'38" | 3. (3) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:05 | 3900 m | NCL | ||||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4120 m | 0:51:42 | 12'32" | 3. (3) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D-20 | 4600 m | 1:11:01 | 15'26" | 2. (2) | ||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:01:41 | 13'07" | 4. (6) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:39:54 | 18'30" | -- (25) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5030 m | 1:06:36 | 13'14" | -- (26) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:03 | 7400 m | 2:50:56 | 23'05" | 7. (7) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
D:05 | 4010 m | 0:50:22 | 12'33" | -- (5) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 4320 m | 1:00:34 | 14'01" | 13. (26) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D-18 | 3510 m | 0:25:35 | 7'17" | 7. (7) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:36:55 | 11'11" | 3. (13) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2000 m | 0:17:44 | 8'52" | 3. (7) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3970 m | 0:46:56 | 11'49" | -- (18) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
D:02 | 4900 m | 1:06:02 | 13'28" | 11. (12) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:04 | 4100 m | 0:40:47 | 9'56" | 8. (34) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Junioren - Juniores | 2500 m | 0:19:38 | 7'51" | 3. (7) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:57:03 | 10'22" | 14. (22) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:53:14 | 9'51" | 5. (32) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D-18 | 6300 m | 1:12:33 | 11'30" | 6. (6) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
D:04 | 5640 m | 0:59:23 | 10'31" | 4. (15) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:09 | 5400 m | 1:11:12 | 13'11" | -- (13) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:06 | 3900 m | 1:01:46 | 15'50" | -- (26) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:39:22 | 13'07" | -- (13) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:04 | 5700 m | 60 m | 0:51:15 | 8'59" | 8. (28) | |
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:40:33 | 9'53" | 1. (12) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:04:52 | 11'11" | 2. (16) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D-16 | 6400 m | 1:18:39 | 12'17" | 9. (16) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Youth | 3700 m | 0:30:49 | 8'19" | 3. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Youth | 1900 m | 0:13:44 | 7'13" | 3. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Youth | 1600 m | 0:10:57 | 6'50" | 3. (10) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D-16 | 3130 m | 65 m | 0:45:55 | 14'40" | 9. (14) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 5200 m | 0:55:48 | 10'43" | 3. (8) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 5400 m | 0:56:30 | 10'27" | 2. (8) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D-16 | 4700 m | 0:50:41 | 10'47" | 4. (8) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:02 | 4900 m | NCL | ||||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D-16 | 2100 m | 0:13:54 | 6'37" | 4. (14) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:47:56 | 10'11" | 1. (15) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-16 | 4300 m | 60 m | 0:51:43 | 12'01" | 4. (9) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-16 | 4100 m | 100 m | 0:56:21 | 13'44" | 4. (9) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D-16 | 5100 m | 150 m | 0:53:34 | 10'30" | 3. (9) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 0:53:50 | 9'28" | 7. (35) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:03 | 0:51:30 | 4. (19) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3500 m | 0:47:43 | 13'37" | 2. (5) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D-16 | 5920 m | 1:02:54 | 10'37" | 6. (14) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D-16 | 4570 m | 150 m | 1:31:50 | 20'05" | 8. (8) | |
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:59:36 | 10'27" | 6. (17) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
D:02 | 4450 m | 0:46:11 | 10'22" | 1. (6) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
3 | 3500 m | 0:26:35 | 7'35" | 5. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 0:50:38 | 9'55" | 4. (33) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:56:11 | 9'51" | 8. (32) | ||
28.12.2014 - Régionale Hiver - Méga stage - Anlier - Neufchateau | ||||||
D:04 | 5500 m | 150 m | NCL | |||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:04 | 6000 m | 0:54:25 | 9'04" | 6. (23) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:52:18 | 11'53" | 10. (38) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
D:02 | 4400 m | 1:13:11 | 16'37" | 5. (8) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
D:02 | 4100 m | 75 m | 1:07:17 | 16'24" | 6. (16) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:19:57 | 17'00" | 11. (18) | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | ||||||
D:02 | 4450 m | 0:30:33 | 6'51" | 1. (12) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:04 | 5600 m | NCL | ||||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
D:04 | 6000 m | 60 m | 1:17:55 | 12'59" | 8. (10) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 3450 m | 0:34:08 | 9'53" | 9. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-16 | 3230 m | 0:24:56 | 7'43" | 5. (15) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:04 | 6200 m | 0:57:36 | 9'17" | 9. (37) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:04 | 4250 m | 0:41:29 | 9'45" | 6. (38) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
D:02 | 2620 m | 0:24:18 | 9'16" | 3. (16) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
D:02 | 2700 m | 0:27:30 | 10'11" | 7. (26) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D-16 | 5660 m | 0:58:41 | 10'22" | 4. (10) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
D-16 | 4800 m | 0:41:45 | 8'41" | 6. (9) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D-16 | 3670 m | 110 m | NCL | |||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:44:51 | 10'57" | 8. (40) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
D:02 | 5100 m | 1:09:26 | 13'36" | 4. (27) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:04 | 3900 m | 0:36:34 | 9'22" | 6. (26) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 0:19:20 | 9'40" | 1. (6) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:04 | 4700 m | 0:58:32 | 12'27" | 4. (17) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
D:02 | 4010 m | 0:38:29 | 9'35" | 2. (4) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D-16 | 2100 m | NCL | ||||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D-16 | 4400 m | 170 m | 1:09:40 | 15'49" | 4. (5) | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:37:27 | 10'07" | 2. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D-16 | 4000 m | 0:36:20 | 9'04" | 3. (9) | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | ||||||
D:02 | 4100 m | 0:41:24 | 10'05" | 1. (14) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5260 m | 1:02:51 | 11'56" | 4. (22) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 6040 m | 0:52:42 | 8'43" | 34. (40) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D-16 | 5630 m | 130 m | 0:56:05 | 9'57" | 2. (7) | |
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
D. Espoirs | 1600 m | 60 m | 0:21:04 | 13'10" | 1. (8) | |
15.03.2014 - Relais Sprint FRSO - Rome - Durbuy | ||||||
1200 m | 0:37:52 | 31'33" | 12. (43) | |||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D-16 | 5700 m | 1:11:38 | 12'34" | 5. (9) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D-16 | 4800 m | 80 m | 0:53:51 | 11'13" | 3. (8) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:10:27 | 12'21" | 19. (28) | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:02 | 4910 m | 0:59:40 | 12'09" | 2. (5) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:04 | 5840 m | 0:53:06 | 9'05" | 7. (24) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:04 | 5000 m | 1:14:35 | 14'55" | 30. (38) | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
D:03 | 4220 m | 0:41:21 | 9'47" | 1. (15) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:00:20 | 10'35" | 6. (25) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Site Coppens B | ||||||
3 | 1100 m | NCL | ||||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne A | ||||||
1 | 1200 m | 0:11:49 | 9'50" | 7. (8) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne B | ||||||
2 | 1200 m | 0:12:18 | 10'15" | 11. (11) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Site Coppens A | ||||||
2 | 700 m | 0:15:14 | 21'45" | 6. (6) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:56:47 | 10'19" | 12. (22) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D-14 | 4100 m | 0:45:56 | 11'12" | 6. (7) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
D-14 | 3800 m | 0:33:38 | 8'51" | 2. (8) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
D-14 | 4010 m | 0:42:36 | 10'37" | 3. (7) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
D-14 | 3280 m | 35 m | 0:53:20 | 16'15" | 6. (7) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D-14 | 4100 m | 0:49:25 | 12'03" | 3. (7) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
D:03 | 2900 m | NCL | ||||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:00:00 | -- (24) | |||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:47:35 | 11'19" | 9. (18) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
D:03 | 3090 m | 0:36:11 | 11'42" | 1. (9) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:20:43 | 19'13" | 8. (14) | ||
15.11.2013 - De Beeltjes individueel - Westerlo | ||||||
D:01 | 4000 m | 0:50:57 | 12'44" | 1. (4) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:51:35 | 10'58" | 4. (23) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3550 m | 30 m | 0:44:04 | 12'24" | 2. (6) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:46:30 | 12'14" | 35. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 0:38:31 | 13'16" | 2. (5) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D-14 | 4800 m | 0:49:19 | 10'16" | 1. (5) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D-14 | 4500 m | 1:21:43 | 18'09" | 5. (9) | ||
01.09.2013 - Sommerlauf - Hunnert | ||||||
D-14 | 3330 m | 80 m | 0:35:57 | 10'47" | 2. (4) | |
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D-14 | 5280 m | 0:56:02 | 10'36" | 3. (6) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D-14 | 4850 m | 1:03:25 | 13'04" | 4. (6) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D-14 | 3690 m | 0:48:55 | 13'15" | 4. (6) | ||
18.07.2013 - O'Tramontane - Narbonne | ||||||
D14 | 2200 m | 120 m | 0:30:53 | 14'02" | 17. (32) | |
17.07.2013 - O'Tramontane - Montbrun des Corbières | ||||||
D14 | 3300 m | 40 m | 0:49:15 | 14'55" | 22. (30) | |
15.07.2013 - O'Tramontane - La Quillane | ||||||
D14 | 3300 m | 130 m | 0:38:02 | 11'31" | 17. (42) | |
14.07.2013 - O'Tramontane - Font-Romeu | ||||||
D14 | 4000 m | 140 m | 0:57:49 | 14'27" | 25. (44) | |
13.07.2013 - O'Tramontane - Bolquère Pyrénées 2000 | ||||||
D14 | 2400 m | 50 m | 0:35:44 | 14'53" | 29. (44) | |
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
D:03 | 4600 m | 0:51:53 | 11'16" | 5. (14) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D-14 | 3540 m | 50 m | 0:43:48 | 12'22" | 1. (10) | |
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:38:36 | 8'46" | 3. (14) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 2:06:04 | 24'14" | -- (33) | |||
01.06.2013 - Chpt FRSO de Moyenne distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2000 m | 90 m | 0:44:12 | 22'06" | 1. (7) | |
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
D:02 | 4140 m | 0:27:13 | 6'34" | 1. (14) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
D:03 | 3600 m | 0:35:19 | 9'48" | 3. (10) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D-14 | 4930 m | 0:44:27 | 9'00" | 1. (11) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D-14 | 4520 m | 0:50:42 | 11'13" | 2. (12) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D-14 | 4290 m | 0:54:52 | 12'47" | 2. (12) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
D:06 | 2100 m | 0:21:07 | 10'03" | 3. (29) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D-14 | 2300 m | 40 m | 0:21:28 | 9'20" | 2. (10) | |
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:50:47 | 11'12" | 4. (13) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:04 | 3100 m | 0:48:32 | 15'39" | 9. (20) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:29:42 | 9'16" | 1. (14) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
D:06 | 4700 m | 0:46:30 | 9'53" | 3. (25) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D-14 | 2500 m | 55 m | 0:26:58 | 10'47" | 6. (9) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4350 m | 1:01:05 | 14'02" | 10. (26) | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
SD | 3340 m | 0:47:17 | 14'09" | 8. (17) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
D:05 | 4800 m | 1:02:29 | 13'01" | 5. (22) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 4150 m | 1:25:54 | 20'41" | 10. (18) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:51:36 | 11'43" | 3. (11) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:04:42 | 15'24" | 10. (28) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
D-14 | 2600 m | 0:27:08 | 10'26" | 3. (7) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
D-14 | 3600 m | 0:41:06 | 11'24" | 3. (7) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:47:02 | 14'41" | 4. (9) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:37:51 | 9'00" | 1. (27) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:49:42 | 16'34" | 2. (11) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
D:05 | 4100 m | 65 m | 0:49:53 | 12'10" | 1. (10) | |
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | ||||||
D:04 | 2200 m | 0:16:33 | 7'31" | 3. (9) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
D:05 | 4000 m | NCL | ||||
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:35:42 | 11'54" | 5. (11) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:49:57 | 11'36" | 3. (27) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 4400 m | 0:59:22 | 13'29" | 6. (6) | ||
19.10.2012 - nacht dagomloop - Herentals | ||||||
D:01 | 4100 m | 1:41:06 | 24'39" | 1. (2) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D-14 | 4580 m | 1:05:23 | 14'16" | 2. (4) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D-14 | 4560 m | 110 m | 1:05:24 | 14'20" | 2. (12) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
D:05 | 4650 m | 0:58:26 | 12'33" | 5. (22) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D-14 | 3100 m | 75 m | 0:57:50 | 18'39" | 5. (9) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D-14 | 2700 m | 95 m | 1:02:07 | 23'00" | 4. (9) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D-14 | 3600 m | 105 m | 1:11:04 | 19'44" | 4. (10) | |
17.06.2012 - Championnat FRSO de Sprint - Trois Tilleuls - Boitsfort | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2350 m | 23 m | NCL | |||
17.06.2012 - Sprint - Ten Reuken - Ten Reuken | ||||||
D:02 | 2390 m | 0:32:46 | 13'42" | 5. (20) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:55:47 | 11'52" | 10. (14) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3100 m | 0:34:10 | 11'01" | 6. (7) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 1680 m | 0:14:42 | 8'45" | 4. (6) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2100 m | NCL | ||||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:49:46 | 11'18" | 8. (15) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:03 | 3460 m | 0:37:00 | 10'41" | 4. (17) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
Short Difficult | 2500 m | 100 m | 0:58:04 | 23'13" | 6. (12) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D-14 | 4300 m | 90 m | 0:53:57 | 12'32" | 2. (4) | |
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
D-12 | 2810 m | 0:22:11 | 7'53" | 2. (10) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
D-12 | 3000 m | 0:35:57 | 11'59" | 7. (9) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:52:45 | 12'16" | 6. (14) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
D-12 | 2800 m | 60 m | 0:56:54 | 20'19" | 6. (8) | |
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
D-12 | 3200 m | 75 m | 0:44:43 | 13'58" | 3. (14) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
D-12 | 1700 m | 15 m | 0:21:33 | 12'40" | 7. (13) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
D-12 | 2800 m | 95 m | 1:07:51 | 24'13" | 9. (15) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D-12 | 3400 m | 70 m | 1:05:33 | 19'16" | 7. (15) | |
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:15:05 | 21'27" | 6. (9) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:45:25 | 22'42" | 9. (21) | ||
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
D:04 | 3100 m | 1:00:39 | 19'33" | 3. (10) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
D-12 | 2800 m | 90 m | 1:19:48 | 28'30" | 5. (6) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:54:19 | 16'58" | 3. (9) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:10 | 3000 m | 0:00:00 | -- (6) | |||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
D:07 | 2800 m | 0:31:02 | 11'04" | 4. (12) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
D-12 | 2700 m | 0:42:20 | 15'40" | 10. (15) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
D-12 | 2700 m | 0:40:42 | 15'04" | 5. (6) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
D. Pupilles | 1800 m | 0:22:43 | 12'37" | 6. (19) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D-10 | 2600 m | 0:40:09 | 15'27" | 4. (6) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
SE | 3800 m | 1:24:37 | 22'16" | 10. (12) |