WebRes.helga-o.com |
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:Rouge court | 3700 m | 65 m | 0:48:18 | 13'03" | 4. (9) | |
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:Short Easy | 4400 m | 0:57:01 | 12'57" | 2. (9) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
SE | 4000 m | 1:30:01 | 22'30" | 9. (13) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:07 | 2530 m | 0:36:18 | 14'20" | 2. (5) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:31:26 | 23'17" | 39. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | NCL | ||||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:07 | 2850 m | 0:42:15 | 14'49" | 8. (27) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:07 | 2560 m | 0:29:29 | 11'31" | 4. (11) | ||
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | ||||||
H:Bleu court | 3400 m | 40 m | 0:48:58 | 14'24" | 10. (13) | |
19.05.2019 - Antwerpen City Run - Antwerpen | ||||||
City Run 5K | 5000 m | 0:53:41 | 10'44" | 35. (47) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-10 | 980 m | 0:21:08 | 21'33" | 6. (10) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:07 | 2520 m | 0:50:24 | 20'00" | 6. (11) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-10 | 1420 m | 0:44:47 | 31'32" | 9. (9) | ||
27.05.2018 - VVO-aflossing - Dagomlopen - Gent - Blaarmeersen | ||||||
H:03 | 3400 m | 2:13:44 | 39'20" | 6. (6) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H10B | 2900 m | NCL | ||||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H10B | 3300 m | 0:44:16 | 13'24" | 6. (13) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H10B | 2500 m | 0:28:21 | 11'20" | 5. (14) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:53:34 | 16'19" | 65. (79) | ||
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Vert | 2100 m | 30 m | 0:22:13 | 10'34" | 2. (5) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Vert | 2800 m | 65 m | 0:38:43 | 13'49" | 3. (8) | |
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H10B | 2560 m | 0:30:02 | 11'43" | 4. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H10B | 1900 m | 0:26:54 | 14'09" | 6. (6) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H10B | 1800 m | 0:25:28 | 14'08" | 6. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H10B | 2190 m | 0:33:20 | 15'13" | 2. (7) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:37:23 | 17'48" | 6. (8) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-10B | 2200 m | 0:38:43 | 17'35" | 5. (6) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-10B | 1920 m | 0:27:36 | 14'22" | 4. (5) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Youth (12-) | 2540 m | 0:38:06 | 14'59" | 7. (8) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Youth (12-) | 1490 m | 0:21:40 | 14'32" | 8. (10) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:47:41 | 22'42" | 10. (16) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:53:15 | 28'01" | 14. (17) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Vert | 2100 m | 35 m | 0:34:50 | 16'35" | 6. (12) | |
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:06 | 2070 m | 0:57:01 | 27'32" | 9. (13) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:08 | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (6) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | -- (5) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | ||||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:40:00 | 40'00" | 1. (3) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:08 | 1290 m | NT | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:12 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (8) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:07 | 3100 m | 1:07:34 | 21'47" | 3. (5) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (26) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (26) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:08 | 3800 m | NT | ||||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:08 | 2600 m | NT | ||||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
Kinder-O | 1060 m | NT | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:10 | NT | |||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:10 | 0'05" | 3. (38) | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:07 | 3000 m | 0:54:25 | 18'08" | 3. (6) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:08 | 4000 m | 0:00:10 | 0'02" | 1. (15) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:08 | 1030 m | NT | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (7) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | ||||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:08 | 500 m | 0:10:00 | 20'00" | 1. (23) | ||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
:04 | 1000 m | NT | ||||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:08 | 1000 m | NT | ||||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
Kinder-O | 1100 m | NT | ||||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
Kinder-O | 1111 m | 1:00:00 | 54'00" | 1. (12) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:07 | 2700 m | 0:52:33 | 19'27" | 9. (11) | ||
H:08 | 1400 m | NT | ||||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:07 | 2900 m | 1:00:07 | 20'43" | 4. (6) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 1700 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (24) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
Kinder-O | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (34) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
Kinder-O | 1300 m | 0:01:00 | 0'46" | 1. (18) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 0:00:00 | -- (23) | ||||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (7) |