WebRes.helga-o.com |
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H. Masters B | 5370 m | 1:38:56 | 18'25" | 16. (21) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 1:15:14 | 15'03" | 13. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:31:46 | 15'18" | 41. (49) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
H:02 | 4490 m | 1:16:05 | 16'57" | 15. (18) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | 1:07:44 | 14'40" | 16. (24) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:2 Noir Moyen | 2400 m | 20 m | 0:29:04 | 12'07" | 14. (27) | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
H:Noir Moyen | 2800 m | 0:39:05 | 13'57" | 17. (30) | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | 0:57:12 | 0'34" | 81. (99) | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5900 m | 125 m | 2:11:40 | 22'19" | 19. (20) | |
04.11.2023 - LOS 2023-09 - Schaatsbaan | ||||||
H:01 | 5490 m | 1:17:20 | 14'05" | 32. (43) | ||
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:51:08 | 9'18" | 37. (51) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 1:33:18 | 16'36" | 33. (44) | |
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
H:1 - Lang | 4470 m | 0:53:08 | 11'53" | 23. (31) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | 3:31:35 | 29'46" | 28. (36) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | NCL | ||||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5570 m | 1:14:10 | 13'19" | 24. (34) | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | ||||||
H:01 | 5210 m | 1:04:51 | 12'27" | 31. (44) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:02 | 5440 m | NCL | ||||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:01 | 4660 m | 0:49:51 | 10'42" | 32. (53) | ||
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | ||||||
H:01 | 5090 m | 1:05:05 | 12'47" | 33. (43) | ||
29.04.2023 - LOS 2023-02 - Sportoqse | ||||||
H:02 | 3020 m | 0:34:44 | 11'30" | 12. (18) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:41:56 | 10'14" | 13. (30) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 4570 m | NCL | ||||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
H:Spectators | 5000 m | 0:48:43 | 9'45" | 11. (13) | ||
15.01.2023 - BOC#5 - Rouge-Cloitre Arboretum - Jesus-Eik | ||||||
H:Noir long | 8800 m | 160 m | 1:59:24 | 13'34" | 25. (26) | |
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:04:41 | 14'22" | 12. (22) | ||
18.12.2022 - BOC#04 - Ultra-Longues Distances - Tumulis | ||||||
Individuel Long | 8000 m | 140 m | 1:57:10 | 14'39" | 19. (26) | |
16.12.2022 - Meetshoven Nacht - Aarschot | ||||||
H:02 | 4590 m | 0:59:12 | 12'54" | 11. (13) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5790 m | 1:04:20 | 11'07" | 16. (17) | ||
20.11.2022 - BOC 2 # Groenendaal - Hotel Dolce La Hulpe | ||||||
H:Noir long | 8230 m | 135 m | 2:19:06 | 16'54" | 23. (27) | |
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 5100 m | 1:18:31 | 15'24" | 0. (17) | ||
28.10.2022 - Halloween O Mariënborgh - Wilrijk | ||||||
H:2 | 3950 m | 0:55:37 | 14'05" | 2. (7) | ||
22.10.2022 - LOS 2022-07 - Schaatsbaan Leuven | ||||||
H:01 | 4830 m | 1:15:23 | 15'36" | 18. (39) | ||
17.10.2022 - SLOK - Arenberg Leuven | ||||||
H:MEN | 5730 m | 1:10:52 | 12'22" | 29. (39) | ||
08.10.2022 - LOS 2022-06 - Michotte Park Leuven | ||||||
H:01 | 4790 m | NCL | ||||
17.09.2022 - LOS 2022-04 - Sportoase Leuven | ||||||
H:01 | 4280 m | 0:53:19 | 12'27" | 20. (22) | ||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | ||||||
H:02 | 4360 m | 0:50:09 | 11'30" | 10. (11) | ||
04.06.2022 - LOS 2022-03 - Leuven | ||||||
H:02 | 2630 m | 0:33:58 | 12'55" | 7. (19) | ||
H:03 | 1310 m | 0:16:27 | 12'33" | 3. (6) | ||
07.05.2022 - LOS2 UCLL - UCLL Leuven | ||||||
H:01 | 4690 m | 0:50:21 | 10'44" | 28. (30) | ||
16.04.2022 - LOS1-Heuvelhof - Heuvelhof Leuven | ||||||
H:01 | 4590 m | 0:48:31 | 10'34" | 24. (35) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M VET | 9750 m | NCL | ||||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M VET | 4070 m | 0:33:00 | 8'06" | 51. (62) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M VET | 3350 m | 0:29:02 | 8'40" | 54. (62) | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | ||||||
H:04 | 5310 m | 1:07:27 | 12'42" | 15. (21) | ||
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:11 | 4120 m | 0:45:49 | 11'07" | 23. (34) | ||
10.04.2021 - LOS 2021-1 - Leuven | ||||||
H:01 | 4800 m | 0:56:49 | 11'50" | 12. (26) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:04 | 5190 m | 1:19:37 | 15'20" | 32. (37) | ||
10.10.2020 - LOS 6 - Sportoase - Leuven | ||||||
H:01 | 3780 m | 0:43:41 | 11'33" | 26. (40) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H50 | 6940 m | 1:48:07 | 15'34" | 19. (21) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Masters B | 5150 m | 1:26:31 | 16'47" | 7. (10) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:03 | 7250 m | 1:40:17 | 13'49" | 15. (20) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7200 m | 2:08:22 | 17'49" | 15. (15) | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | ||||||
H:02 | 4510 m | 1:09:24 | 15'23" | 19. (22) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:35:32 | 13'38" | 15. (16) | ||
19.01.2020 - BOC2019-2020 #06 - Linkebeek | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 150 m | 1:08:14 | 13'55" | 34. (51) | |
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:56:07 | 12'11" | 19. (33) | ||
22.12.2019 - BOC #05 - Ultra-longues distances - Rhode-St-Genèse | ||||||
5 km | 4900 m | 140 m | 1:08:24 | 13'57" | 14. (33) | |
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:08 | 6100 m | NCL | ||||
01.12.2019 - Régionale 5 circuits - Flémalle | ||||||
H:Noir Moyen | 5600 m | 1:00:57 | 10'53" | 15. (38) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:02 | 4880 m | 1:29:28 | 18'20" | 19. (29) | ||
24.11.2019 - O'Run Viva For Life - Nivezé | ||||||
H:Noir Moyen | 6000 m | 1:06:43 | 11'07" | 16. (23) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6300 m | 1:21:53 | 12'59" | 35. (52) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing - Daginschrijving - De Kluis | ||||||
SD | 4300 m | 0:52:24 | 12'11" | 3. (10) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H50 | 7600 m | 100 m | 1:50:06 | 14'29" | 15. (17) | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
H:02 | 4470 m | 1:56:07 | 25'58" | 19. (20) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H50 | 7500 m | 140 m | 2:20:17 | 18'42" | 18. (20) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H50 | 7400 m | 220 m | 3:09:09 | 25'33" | 14. (14) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 5010 m | 2:22:41 | 28'28" | 16. (17) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 4980 m | 1:25:17 | 17'07" | 16. (17) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 5300 m | 1:37:44 | 18'26" | 16. (17) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 4080 m | 2:04:20 | 30'28" | 15. (17) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:50:40 | 31. (37) | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 7360 m | 1:20:49 | 10'58" | 50. (55) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 2870 m | 0:27:36 | 9'37" | 40. (51) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 2770 m | 0:24:51 | 8'58" | 38. (53) | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | ||||||
H:4km | 4230 m | 0:45:25 | 10'44" | 2. (6) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H50 | 4540 m | 1:08:43 | 15'08" | 26. (30) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H50 | 6700 m | 1:59:47 | 17'52" | 30. (31) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H50 | 6970 m | 2:12:33 | 19'01" | 31. (34) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:6km | 6030 m | 1:00:06 | 9'58" | 15. (26) | ||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Noir Moyen | 3800 m | 100 m | 1:01:04 | 16'04" | 16. (25) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H50 | 4570 m | 85 m | 1:02:54 | 13'45" | 19. (20) | |
25.04.2019 - HOS - Runkst | ||||||
H:5km | 5220 m | 0:57:44 | 11'03" | -- (4) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:52:01 | 16'05" | 29. (49) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:53:38 | 10'43" | -- (19) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H50 | 1720 m | 0:26:25 | 15'21" | 12. (26) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 7200 m | 2:00:04 | 16'40" | 22. (32) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H50 | 6900 m | 150 m | NCL | |||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:34:35 | 21'01" | 18. (24) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMB | 4600 m | NCL | ||||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:11:05 | 12'15" | -- (37) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5650 m | 1:11:11 | 12'35" | -- (45) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H45 | 6900 m | 1:21:14 | 11'46" | 20. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H45 | 6590 m | 1:45:36 | 16'01" | 20. (20) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H45 | 6400 m | 1:20:59 | 12'39" | 21. (22) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H45 | 6700 m | 125 m | 1:49:31 | 16'20" | 22. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:34:13 | 12'54" | 22. (27) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
HMA | 5990 m | 1:51:30 | 18'36" | 11. (12) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:03 | 7010 m | 1:18:53 | 11'15" | 25. (27) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:02 | 4150 m | 0:52:43 | 12'42" | 20. (23) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 6060 m | 1:35:00 | 15'40" | 15. (25) | ||
04.11.2018 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5600 m | 100 m | 1:36:14 | 17'11" | 28. (41) | |
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
SD | 5000 m | 1:14:51 | 14'58" | 11. (25) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:46:35 | 17'45" | 20. (20) | ||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | ||||||
SD | 3890 m | 1:18:09 | 20'05" | 18. (39) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters A | 3000 m | 0:31:58 | 10'39" | 17. (21) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:01:46 | 13'25" | 19. (29) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:03 | 5500 m | 1:24:55 | 15'26" | 17. (19) | ||
03.12.2017 - Régionale Moyenne Distance - Louvain-la-Neuve | ||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 1:02:15 | 12'12" | 22. (37) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:02 | 5400 m | 1:10:25 | 13'02" | 21. (33) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:06:45 | 11'30" | -- (40) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:16:03 | 15'12" | 25. (46) | |
08.10.2017 - Championnat FRSO Sprint - RVOS Sprint Meisterschaft - Alma - Louvain-en-Woluwe | ||||||
H. Masters A | 2100 m | 0:40:03 | 19'04" | 18. (27) | ||
08.10.2017 - Sprint 2 - Stade Fallon | ||||||
H:02 | 2200 m | 50 m | 0:25:17 | 11'29" | 26. (49) | |
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H45 | 7800 m | 2:44:38 | 21'06" | 11. (13) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
SD | 4490 m | 35 m | 1:14:13 | 16'31" | 23. (34) | |
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:38:32 | 14'04" | 28. (32) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H45 | 7530 m | 1:44:42 | 13'54" | 14. (17) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H45 | 5990 m | 1:05:06 | 10'52" | 17. (17) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H45 | 4800 m | 1:30:21 | 18'49" | 17. (18) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:17:49 | 10'57" | 34. (38) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H45 | 4000 m | 100 m | NCL | |||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H45 | 8000 m | 2:52:46 | 21'35" | 9. (10) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H45 | 7900 m | 1:41:45 | 12'52" | 16. (19) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H45 | 8100 m | 2:16:13 | 16'49" | 20. (20) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H45 | 5000 m | 1:19:13 | 15'50" | 21. (21) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 4320 m | 0:52:45 | 12'12" | 20. (39) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H45 | 2600 m | 0:31:45 | 12'12" | 13. (17) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5000 m | NCL | ||||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Vet. | 7200 m | 1:34:45 | 13'09" | 52. (59) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Vet. | 2990 m | 0:29:28 | 9'51" | 44. (54) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Vet. | 3150 m | 0:28:38 | 9'05" | 43. (54) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:06 | 4500 m | 0:55:02 | 12'13" | -- (21) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H45 | 3770 m | 0:28:28 | 7'33" | 9. (11) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters A | 2700 m | NCL | ||||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H45 | 7250 m | 190 m | 1:42:33 | 14'08" | 18. (19) | |
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters A | 6200 m | 1:50:53 | 17'53" | 14. (16) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:03 | 6160 m | 1:23:41 | 13'35" | 23. (30) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H45 | 7400 m | 170 m | 2:07:27 | 17'13" | 9. (9) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H45 | 3900 m | 160 m | 1:13:25 | 18'49" | 16. (18) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:23:47 | 13'17" | 17. (28) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:56:54 | 11'51" | 19. (27) | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | ||||||
H:Noir moyen | 4300 m | 200 m | 1:17:59 | 18'08" | 32. (38) | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 6720 m | 1:34:00 | 13'59" | 24. (32) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:37:29 | 13'43" | 24. (31) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H45 | 6300 m | 1:33:57 | 14'54" | 17. (18) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H45 | 5570 m | 1:14:40 | 13'24" | 18. (19) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H45 | 6300 m | 1:24:11 | 13'21" | 22. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H45 | 6800 m | 1:20:11 | 11'47" | 22. (23) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H45 | 6500 m | 1:34:01 | 14'27" | 22. (22) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 1:27:59 | 16'36" | 18. (21) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 95 m | 1:15:27 | 14'47" | 58. (74) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir moyen | 4400 m | 70 m | 0:56:23 | 12'48" | 48. (70) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 1:37:44 | 17'46" | 16. (20) | |
04.11.2016 - RULHEYDE - Individueel - KASTERLEE | ||||||
H:01 | 3800 m | 1:20:58 | 21'18" | 15. (18) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:03 | 6300 m | NCL | ||||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H45 | 8000 m | 2:53:01 | 21'37" | 13. (15) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H45 | 6300 m | 1:26:56 | 13'47" | 6. (11) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H45 | 7700 m | 250 m | 3:52:35 | 30'12" | 10. (13) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H45 | 5400 m | 150 m | NCL | |||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H45 | 5600 m | 65 m | NCL | |||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:02 | 6700 m | 1:27:30 | 13'03" | 32. (44) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Veteran | 7800 m | 1:36:38 | 12'23" | 46. (50) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:34:02 | 10'38" | 41. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:30:32 | 10'54" | 38. (44) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:02 | 4600 m | 40 m | 1:09:24 | 15'05" | 13. (16) | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:51:57 | 19'18" | -- (26) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4020 m | 0:45:55 | 11'25" | 16. (33) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:09:02 | 15'41" | 18. (22) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
LD | 4400 m | 180 m | NCL | |||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:33:38 | 13'22" | 22. (24) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters A | 5300 m | NCL | ||||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H45 | 7200 m | 1:45:37 | 14'40" | 17. (17) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:00:05 | 13'03" | 15. (20) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:34:48 | 13'44" | 32. (38) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:03 | 6950 m | 1:19:25 | 11'25" | 15. (20) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H45 | 8340 m | 1:47:49 | 12'55" | 9. (10) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:03 | 5700 m | 1:32:11 | 16'10" | 21. (27) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6400 m | 1:19:25 | 12'24" | 52. (56) | |||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:03 | 6700 m | 70 m | 1:08:27 | 10'12" | 17. (28) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H45 | 8220 m | NCL | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:03 | 7000 m | 2:54:54 | 24'59" | 27. (30) | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | ||||||
H:03 | 15000 m | 2:19:53 | 9'19" | -- (7) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Veteran | 7000 m | 1:09:37 | 9'56" | 51. (58) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Veteran | 2900 m | 0:24:47 | 8'32" | 44. (50) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Veteran | 2500 m | 0:27:28 | 10'59" | 45. (48) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H45 | 5190 m | 125 m | 1:51:16 | 21'26" | 23. (26) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:03 | 7270 m | 2:20:20 | 19'18" | 20. (30) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H45 | 7400 m | 1:54:35 | 15'29" | 17. (17) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H45 | 7600 m | NCL | ||||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H45 | 5900 m | 1:26:46 | 14'42" | 15. (16) | ||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5800 m | 1:19:05 | 13'38" | 15. (35) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 6510 m | 1:28:31 | 13'35" | 43. (45) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:52:50 | 16'50" | 22. (29) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:01 | 5900 m | 1:08:26 | 11'35" | 36. (42) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:59:55 | 10'09" | 27. (31) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:03 | 5200 m | 1:19:58 | 15'22" | 13. (18) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 1:12:07 | 14'43" | 29. (42) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H45 | 2300 m | 0:19:43 | 8'34" | 18. (20) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:02 | 5700 m | 1:05:00 | 11'24" | 8. (9) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Masters A | 2400 m | 0:26:57 | 11'13" | 11. (13) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:02 | 2300 m | 0:33:16 | 14'27" | 7. (7) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:02 | 2400 m | 0:24:40 | 10'16" | 6. (6) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:02 | 3810 m | 0:36:57 | 9'41" | 13. (28) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H45 | 7200 m | 290 m | 3:17:13 | 27'23" | 15. (16) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Moyen H/D | 3600 m | 225 m | NCL | |||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:19:45 | 12'16" | 31. (40) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:03 | 1:09:17 | 18. (26) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters A | 7000 m | 2:15:11 | 19'18" | 15. (16) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H45 | 8390 m | 1:45:49 | 12'36" | 16. (18) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 2:17:30 | 24'07" | 10. (13) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H45 | 7430 m | 185 m | 1:51:59 | 15'04" | 19. (19) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H45 | 5400 m | 1:28:20 | 16'21" | 13. (18) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:18:18 | 11'20" | 34. (51) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
H:02 | 4800 m | 1:07:52 | 14'08" | 19. (23) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7160 m | 1:35:17 | 13'18" | 25. (33) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:26:33 | 12'21" | 20. (28) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:02 | 4450 m | 1:15:26 | 16'57" | 18. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:25:07 | 14'11" | 30. (34) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:41:53 | 14'45" | 12. (13) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:41:21 | 14'41" | 38. (42) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H45 | 5120 m | 1:18:04 | 15'14" | 18. (18) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H45 | 6600 m | 1:27:20 | 13'13" | 19. (20) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H45 | 6600 m | 2:06:58 | 19'14" | 17. (20) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H45 | 6400 m | 1:42:42 | 16'02" | 15. (17) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H45 | 6600 m | 1:27:33 | 13'15" | 20. (20) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:22:13 | 11'15" | 20. (29) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 5680 m | 1:19:41 | 14'01" | 27. (35) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:07:12 | 14'17" | 16. (47) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 7500 m | 1:34:46 | 12'38" | 22. (29) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
H:02 | 4500 m | NCL | ||||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:03 | 6880 m | 1:44:03 | 15'07" | 23. (30) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:03 | 5800 m | 1:43:24 | 17'49" | 20. (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H45 | 8600 m | 1:41:53 | 11'50" | 12. (12) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:03:26 | 11'19" | -- (41) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:04 | 5380 m | 1:36:25 | 17'55" | -- (23) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:34:12 | 12'43" | 17. (24) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:04 | 6000 m | 60 m | 1:23:59 | 13'59" | -- (16) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H45 | 5280 m | 1:02:46 | 11'53" | 26. (26) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
SD | 4340 m | 1:04:12 | 14'47" | 10. (26) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:03 | 6400 m | 1:37:22 | 15'12" | 25. (31) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H45 | 6950 m | 200 m | 1:53:09 | 16'16" | 14. (18) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H45 | 4760 m | 1:24:30 | 17'45" | 18. (18) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H45 | 7090 m | 1:41:06 | 14'15" | 17. (19) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:15:01 | 10'43" | 26. (35) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:03 | 4600 m | 0:47:15 | 10'16" | 19. (20) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:02 | 5800 m | 0:58:27 | 10'04" | 23. (46) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:28:30 | 10'33" | 12. (12) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 5300 m | 1:01:43 | 11'38" | 24. (30) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:02 | 4010 m | 0:38:33 | 9'36" | 2. (10) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
SD | 2300 m | 0:34:12 | 14'52" | 8. (16) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:12:28 | 15'25" | -- (17) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:02 | 2810 m | 0:29:47 | 10'35" | 8. (14) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
SD | 4300 m | 0:52:09 | 12'07" | 16. (31) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5260 m | 1:10:51 | 13'28" | -- (36) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:57:31 | 11'03" | -- (24) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
SD | 3820 m | 90 m | 0:55:33 | 14'32" | 9. (18) | |
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:02 | 4000 m | 0:51:27 | 12'51" | 3. (13) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Short Difficult | 4300 m | 0:58:32 | 13'36" | 9. (26) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SD | 4500 m | 1:12:05 | 16'01" | 19. (27) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:32:38 | 16'15" | -- (45) | ||
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
HB | 7150 m | 45 m | 2:01:26 | 16'59" | 7. (7) |