WebRes.helga-o.com |
15.03.2024 - HOGENT Moonlight Pursuit - Blaarmeersen - Nacht-O - Gent | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:Omloop 3 | 3800 m | 0:44:07 | 11'37" | 1. (9) | TROL | ||
09.09.2023 - GOS Claeys Bouüaert Park - Gent | |||||||
H:Omloop 1 | 4210 m | 0:30:16,179 | 7'11" | 2. (29) | TROL | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:03 | 3980 m | 0:31:43 | 7'58" | 2. (20) | TROL | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 5600 m | 0:55:45 | 9'57" | 10. (44) | TROL | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | |||||||
H:Omloop 2 | 3460 m | 0:36:36 | 10'35" | 3. (8) | TROL | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | |||||||
H:Omloop 2 | 3000 m | 0:24:08 | 8'03" | 3. (13) | TROL | ||
13.11.2022 - NST Dagomlopen dag 3 - Schipsgat duinen | |||||||
H:SD | 3200 m | 0:47:56 | 14'59" | 4. (10) | TROL | ||
12.11.2022 - NST dagomlopen dag 2 - KOKSIJDE | |||||||
H:SD | 3730 m | 0:43:11 | 11'35" | 3. (14) | TROL | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | |||||||
H:02 | 2670 m | 0:25:33 | 9'11" | 14. (17) | TROL | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | |||||||
H:02 | 2780 m | 0:25:33 | 9'11" | 13. (21) | TROL | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | |||||||
H:04 | 4460 m | 0:30:59 | 6'57" | 6. (9) | TROL | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
H:03 | 2450 m | 30 m | 0:23:10 | 9'27" | 2. (14) | TROL | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
H:03 | 2280 m | 60 m | 0:28:24 | 12'27" | 2. (15) | TROL | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 2820 m | 0:19:17 | 6'50" | 4. (11) | TROL | ||
14.05.2022 - GOS Maaltebruggepark - WOD - GENT | |||||||
H:Omloop 2 | 3110 m | 0:37:44 | 12'08" | 2. (5) | TROL | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
H-14 | 2440 m | NCL | TROL | ||||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
H:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:20:07 | 10'22" | 1. (12) | TROL | ||
09.04.2022 - GOS Technologiepark Zwijnaarde - Gent | |||||||
H:Omloop 1 | 4400 m | 0:41:46 | 9'30" | 9. (20) | TROL | ||
18.12.2021 - GOS Claeys-Bouüaert park - Gent | |||||||
H:Omloop 2 | 3500 m | 0:34:46 | 9'56" | 1. (12) | TROL | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | |||||||
H:Rouge court | 3700 m | 65 m | 1:03:08 | 17'04" | 7. (9) | TROL | |
17.07.2021 - GOS 7 - Gentbrugse Meersen - Gent | |||||||
H:03 | 1640 m | 0:39:31 | 24'06" | 3. (7) | TROL | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | |||||||
H:03 | 2860 m | 0:27:01 | 9'27" | 2. (8) | TROL | ||
12.06.2021 - GOS - Malem - Gent | |||||||
H:02 | 3180 m | 1:30:03 | 28'19" | 8. (12) | TROL | ||
29.05.2021 - GOS 29/05/2021 - Maalterbrugge Park - Gent | |||||||
H:02 | 3170 m | 0:53:07 | 16'45" | 3. (10) | TROL | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | |||||||
02 | 2910 m | NCL | TROL | ||||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H-12 | 1870 m | 10 m | NCL | TROL | |||
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 5 - Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | |||||||
H:02 | 3410 m | 1:07:13 | 19'42" | 12. (15) | TROL | ||
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | |||||||
Wagener | 1:41:42 | 0. (35) | TROL | ||||
08.03.2020 - Gent Trail - O-event - Gentbrugse Meersen | |||||||
H:02 | 3020 m | 0:26:46 | 8'51" | 1. (12) | TROL | ||
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | |||||||
02 | 3600 m | 0:37:09 | 10'19" | 2. (26) | TROL | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | |||||||
01 | 2310 m | 0:24:31 | 10'36" | 20. (38) | TROL | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | |||||||
01 | 1350 m | 0:08:56 | 6'37" | 5. (39) | TROL | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | |||||||
01 | 3430 m | 0:36:10 | 10'32" | 20. (34) | TROL | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | |||||||
01 | 680 m | NCL | TROL | ||||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | |||||||
02 | 2830 m | 0:50:52 | 17'58" | 20. (28) | TROL | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | |||||||
omloop 1 | 5460 m | 1:12:34 | 13'17" | 21. (24) | TROL | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | |||||||
02 | 3570 m | 0:56:06 | 15'42" | 8. (27) | TROL | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | |||||||
H:COURSE 3 | 3670 m | 1:14:01 | 20'10" | 8. (9) | TROL | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
H-12 | 2040 m | 0:21:50 | 10'42" | 6. (12) | TROL | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
H-12 | 2090 m | 0:18:54 | 9'02" | 2. (12) | TROL | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
H-12 | 2320 m | 0:25:30 | 10'59" | 1. (12) | TROL | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:13:05 | 6'32" | 4. (11) | TROL | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
H-12 | 3100 m | 35 m | 0:29:03 | 9'22" | 4. (9) | TROL | |
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | |||||||
02 | 2420 m | 0:32:31 | 13'26" | 5. (20) | TROL | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | |||||||
Course 2 | 2450 m | 0:41:08 | 16'47" | 2. (11) | TROL | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
M CHILDREN -12 | 1480 m | 0:14:52 | 10'02" | 6. (11) | TROL | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
M CHILDREN -12 | 1560 m | 0:13:22 | 8'34" | 3. (10) | TROL | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
M CHILDREN -12 | 1620 m | NCL | TROL | ||||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | |||||||
01 | 4030 m | 0:33:11 | 8'14" | 11. (42) | TROL | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
H-12 | 1350 m | 0:16:56 | 12'32" | 8. (8) | TROL | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
H-12 | 2520 m | 60 m | 0:21:41 | 8'36" | 1. (7) | TROL | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | |||||||
H:Short Easy 3,5 km | 3440 m | 70 m | 0:35:40 | 10'22" | 1. (9) | TROL | |
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | |||||||
03 | 1450 m | 0:24:16 | 16'44" | 2. (5) | TROL | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | |||||||
Course 2 | 1160 m | 0:18:25 | 15'52" | 9. (38) | TROL | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H-12 | 1160 m | 0:15:18 | 13'11" | 4. (14) | TROL | ||
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent | |||||||
H:02 | 2520 m | 0:25:52 | 10'15" | 2. (11) | TROL | ||
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent | |||||||
H:02 | 2650 m | 0:31:38 | 11'56" | 1. (7) | TROL | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | |||||||
H:07 | 2520 m | NCL | TROL | ||||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | |||||||
H:02 | 3170 m | 0:31:40 | 9'59" | 1. (13) | TROL | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
SD | 4380 m | 1:28:31 | 20'12" | 20. (24) | TROL | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | |||||||
H:07 | 2300 m | 0:25:23 | 11'02" | -- (10) | TROL | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | |||||||
H:Rouge | 3100 m | 95 m | 1:02:38 | 20'12" | 11. (19) | TROL | |
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
H-10 | 2580 m | 0:29:40 | 11'29" | 4. (7) | TROL | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | |||||||
H-10 | 2350 m | 0:19:37 | 8'20" | 2. (6) | TROL | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | |||||||
H:06 | 2500 m | 0:39:06 | 15'38" | 4. (21) | TROL | ||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | |||||||
H-10 | 2020 m | 0:25:07 | 12'26" | 2. (9) | TROL | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
M YOUTH -12 | 2510 m | 0:23:55 | 9'31" | 4. (14) | TROL | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | |||||||
M YOUTH -12 | 1530 m | 0:14:24 | 9'24" | 3. (9) | TROL | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | |||||||
M YOUTH -12 | 1420 m | 0:18:06 | 12'44" | 3. (11) | TROL | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
H. Pupilles | 1500 m | 0:17:04 | 11'22" | 7. (10) | TROL | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | |||||||
H-10 | 1900 m | 0:30:23 | 15'59" | 3. (7) | TROL | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | |||||||
H:04 | 2220 m | 0:29:32 | 13'18" | 3. (5) | TROL | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
H-10 | 3050 m | 0:00:00 | -- (5) | TROL | |||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
H:07 | 3100 m | 0:26:05 | 8'24" | 1. (10) | TROL | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | |||||||
H:Vert | 2080 m | 45 m | 0:29:50 | 14'20" | 4. (11) | TROL | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | |||||||
H:Vert | 2100 m | 35 m | 0:35:59 | 17'08" | 9. (13) | TROL | |
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
H-10 | 2760 m | 0:24:06 | 8'43" | 1. (6) | TROL | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:30:38 | 13'55" | 5. (8) | TROL | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
H-10A | 2010 m | 0:21:37 | 10'45" | 3. (8) | TROL | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
H-10A | 2170 m | 0:30:57 | 14'15" | 5. (8) | TROL | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
H-10A | 2200 m | 0:21:16 | 9'40" | 1. (7) | TROL | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
H-10A | 1920 m | 0:19:33 | 10'10" | 1. (6) | TROL | ||
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | TROL | ||||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
H-10 | 2400 m | 0:37:38 | 15'40" | 5. (9) | TROL | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
H-10 | 2000 m | 0:33:08 | 16'34" | 5. (9) | TROL | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
H-10 | 1800 m | 0:29:15 | 16'15" | 4. (9) | TROL | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | |||||||
M Youth (12-) | 2540 m | 0:33:12 | 13'04" | 6. (8) | TROL | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | |||||||
M Youth (12-) | 2420 m | 0:18:21 | 7'34" | 4. (6) | TROL | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | |||||||
M Youth (12-) | 1490 m | 0:16:57 | 11'22" | 3. (10) | TROL | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
H. Pupilles | 1300 m | 0:20:12 | 15'32" | 8. (9) | TROL | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | |||||||
H:04 | 1580 m | 0:42:05 | 26'38" | 3. (3) | TROL | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | |||||||
H:04 | 1650 m | 0:19:23 | 11'44" | 1. (5) | TROL | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
H. Pupillen B | 1970 m | 0:22:01 | 11'10" | 1. (5) | TROL | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | |||||||
H:07 | 2500 m | 0:36:45 | 14'41" | 4. (6) | TROL | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10B | 2200 m | 0:35:25 | 16'05" | 8. (8) | TROL | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H-10B | 2300 m | 1:09:56 | 30'24" | 8. (8) | TROL | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:07 | 1900 m | 0:45:19 | 23'51" | 12. (17) | TROL | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | |||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:33:29 | 23'54" | -- (9) | TROL | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | |||||||
H:07 | 3000 m | 0:56:29 | 18'49" | 4. (6) | TROL | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
H-10 | 2500 m | 0:55:56 | 22'22" | 11. (11) | TROL | ||
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | |||||||
H:07 | 2400 m | 30 m | 1:17:50 | 32'25" | 11. (13) | TROL | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
Kinder-O | 650 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (31) | TROL | ||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | Indiv. | ||||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Indiv. |