WebRes.helga-o.com |
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:KORT | 1670 m | 0:09:50 | 5'53" | 11. (30) | Antwerp Orienteers | ||
H:LANG | 4630 m | 0:19:17 | 4'10" | 5. (49) | Antwerp Orienteers | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart XL | 11380 m | 1:32:20 | 8'07" | 5. (15) | Antwerp Orienteers | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 2730 m | 0:11:41 | 4'17" | 2. (18) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 4400 m | 0:20:39 | 4'42" | 4. (39) | Antwerp Orienteers | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
LD | 7770 m | 0:46:09 | 5'56" | 1. (25) | Antwerp Orienteers | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H21 | 14000 m | 1:34:05 | 6'43" | 3. (15) | Olifant | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
HE | 15590 m | 1:45:46 | 6'47" | 10. (19) | Antwerp Orienteers | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M ELITE | 4300 m | 0:16:52 | 3'55" | 66. (115) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
M ELITE | 3970 m | 0:17:33 | 4'25" | 11. (115) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Qualification_WRE - Ghent | |||||||
H:M2 | 2760 m | 0:11:09 | 4'02" | 22. (35) | Antwerp Orienteers | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M21E | 11630 m | 1:45:33 | 9'05" | 7. (15) | Antwerp Orienteers | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M21E | 8280 m | 1:16:08 | 9'12" | 10. (17) | Antwerp Orienteers | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | |||||||
H:Lang | 4000 m | 0:17:06 | 4'17" | 4. (38) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 1650 m | 0:07:25 | 4'30" | 8. (22) | Antwerp Orienteers | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:Heel kort | 1890 m | 0:11:20 | 6'00" | 2. (7) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 4680 m | 0:20:18 | 4'20" | 2. (33) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 3400 m | 0:13:44 | 4'02" | 2. (18) | Antwerp Orienteers | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3250 m | 0:20:15 | 6'14" | 0. (17) | Antwerp Orienteers | ||
12.05.2023 - Interkorpsen - Intercorps - Stockem | |||||||
01 | 9200 m | 150 m | 1:41:24 | 11'01" | 18. (53) | NLD TEAM | |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:18:20,484 | 4'13" | 12. (27) | Antwerp Orienteers | ||
16.04.2023 - NK Sprint Doesburg - Doesburg | |||||||
H21 | 3490 m | 0:12:34 | 3'36" | 1. (13) | OLIFANT | ||
05.03.2023 - Interland - Lommel | |||||||
M21 | 10560 m | 1:09:10 | 6'33" | 10. (18) | NOLB | ||
22.01.2023 - NK Middle Distance Kootwijkerzand 22-01-23 - Kootwijkerzand | |||||||
H21 | 6630 m | 0:50:49 | 7'40" | 3. (18) | OLIFANT | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
LD | 7400 m | 0:49:49 | 6'44" | 1. (17) | Antwerp Orienteers | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
LD | 7570 m | 0:40:57 | 5'25" | 2. (21) | Antwerp Orienteers | ||
13.11.2022 - NK Lang Westerrode-Roekel - Ede | |||||||
H21 | 15100 m | 1:38:24 | 6'31" | 1. (11) | OLIFANT | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | |||||||
01 | 1:22:57 | 3. (44) | Antwerp Orienteers | ||||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | |||||||
H:01 | 9550 m | 0:58:58 | 6'10" | 3. (20) | Antwerp Orienteers | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | |||||||
H:01 | 8500 m | 0:37:03 | 4'22" | 3. (25) | Antwerp Orienteers | ||
08.09.2022 - AOS #9 Boelaerpark - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3100 m | 0:13:40 | 4'25" | 3. (19) | Antwerp Orienteers | ||
H:Lang | 4630 m | 0:23:10 | 5'00" | 4. (25) | Antwerp Orienteers | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
HE | 16660 m | 70 m | 2:11:34,457 | 7'54" | 7. (9) | Antwerp Orienteers | |
04.08.2022 - AOS #8 Merksem - Merksem | |||||||
H:2 | 3400 m | 0:14:33 | 4'17" | 2. (13) | Antwerp Orienteers | ||
H:1 | 4500 m | 0:18:39 | 4'09" | 1. (16) | Antwerp Orienteers | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:01 | 7380 m | 0:49:08 | 6'39" | 2. (30) | Antwerp Orienteers | ||
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
HE | 12810 m | 330 m | 2:04:30 | 9'43" | 25. (36) | Antwerp Orienteers | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | |||||||
VK Aflossing | 5350 m | 0:27:41 | 5'10" | 2. (41) | Antwerp Orienteers | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:01 | 6550 m | 0:41:50 | 6'23" | 5. (18) | Antwerp Orienteers | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | |||||||
01 | 2640 m | 0:17:56 | 6'48" | 3. (23) | Antwerp Orienteers | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
01 | 2920 m | 0:16:34 | 5'40" | 1. (25) | Antwerp Orienteers | ||
05.05.2022 - AOS Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:3 | 2340 m | 0:10:12 | 4'22" | 1. (20) | Antwerp Orienteers | ||
H:2 | 1480 m | 0:06:35 | 4'27" | 3. (25) | Antwerp Orienteers | ||
H:1 | 1860 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
H21 | 3760 m | 0:21:04 | 5'36" | 4. (20) | Antwerp Orienteers | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
H:Kantienberg 1 | 2680 m | 0:23:55 | 8'55" | 7. (22) | Antwerp Orienteers | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | |||||||
H:1 | 5580 m | 0:28:44 | 5'09" | 1. (21) | Antwerp Orienteers | ||
14.04.2022 - AOS #4 Het Rooi - Berchem | |||||||
H:2 | 2700 m | 0:11:27 | 4'14" | 1. (18) | Antwerp Orienteers | ||
H:1 | 4650 m | 0:20:28 | 4'24" | 1. (19) | Antwerp Orienteers | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
M ELITE | 4500 m | 0:21:51 | 4'51" | 103. (141) | Antwerp Orienteers | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M ELITE | 3750 m | 0:15:34 | 4'09" | 16. (138) | Antwerp Orienteers | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Knock Out Qualification - Antwerp | |||||||
M Heat 1 | 3150 m | 0:12:37 | 4'00" | 25. (41) | Antwerp Orienteers | ||
27.03.2022 - National - NC 3 Stads-O Dordrecht - Dordrecht | |||||||
H21 | 10500 m | 0:41:24 | 3'57" | 1. (7) | OLIFANT | ||
03.03.2022 - Antwerp Orienteering Series #3 Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
H:Omloop 2 | 3000 m | 0:13:34 | 4'31" | 2. (13) | Antwerp Orienteers | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
H:01 | 7980 m | 0:53:30 | 6'42" | 4. (15) | Antwerp Orienteers | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Open | 6480 m | 0:42:17 | 6'32" | 17. (32) | Antwerp Orienteers | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:24:36 | 4'55" | 4. (39) | Antwerp Orienteers | ||
H:Kort | 2500 m | 0:13:35 | 5'26" | 4. (23) | Antwerp Orienteers | ||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
H:Kort | 2600 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
H21 | 10910 m | 1:06:28 | 6'06" | 3. (13) | Antwerp Orienteers | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
H21 | 8870 m | 1:01:59 | 6'59" | 10. (30) | Antwerp Orienteers | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
H21 | 9050 m | 0:58:42 | 6'29" | 13. (35) | Antwerp Orienteers | ||
12.12.2021 - NK Sprint 2021 - Eindhoven | |||||||
H21 | 3500 m | 0:13:16 | 3'47" | 1. (21) | Olifant | ||
02.12.2021 - AOS Eilandje - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:20:38,738 | 4'08" | 1. (25) | Antwerp Orienteers | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:IOF-1 | 8500 m | 0:54:45 | 6'26" | 1. (6) | Antwerp Orienteers | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | |||||||
H:01 | 8990 m | 1:08:57 | 7'40" | 7. (15) | Antwerp Orienteers | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | |||||||
H:1 - oro | 8500 m | 1:21:25 | 9'35" | 4. (8) | NLD TEAM | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | |||||||
H:01 | 8400 m | 0:58:02 | 6'55" | 2. (15) | Antwerp Orienteers | ||
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:26:18,921 | 5'16" | 3. (27) | Antwerp Orienteers | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Open | 8600 m | 1:12:12 | 8'24" | 11. (17) | Antwerp Orienteers | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
HE | 15880 m | 2:13:57 | 8'26" | 20. (23) | Antwerp Orienteers | ||
16.09.2021 - CISM (R) - Relay - Hechtel-Eksel | |||||||
H. Senioren - séniors | 5800 m | 0:41:00 | 7'04" | 8. (15) | NLD TEAM | ||
15.09.2021 - CISM (R) - Long Distance - Hechtel-Eksel | |||||||
H:01 | 14300 m | 1:32:43 | 6'29" | 10. (41) | NLD TEAM | ||
14.09.2021 - CISM (R) Leopoldsburg 2021 - Hechtel-Eksel | |||||||
H:01 | 7400 m | 0:49:09 | 6'39" | 6. (47) | NLD TEAM | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:01 | 9070 m | 1:01:21 | 6'46" | 8. (28) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | |||||||
H. Open | 1630 m | 0:08:08 | 4'59" | 1. (9) | Antwerp Orienteers | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
HE | 10010 m | 1:17:21 | 7'44" | 7. (10) | Antwerp Orienteers | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
HE | 9960 m | 1:25:19 | 8'34" | 7. (10) | Antwerp Orienteers | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
HE | 9800 m | 1:18:33 | 8'01" | 8. (10) | Antwerp Orienteers | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | |||||||
H:1 | 6580 m | 0:41:39,371 | 6'20" | 2. (31) | Antwerp Orienteers | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | |||||||
H:Course 2 | 2900 m | 0:17:56,867 | 6'11" | 1. (17) | Antwerp Orienteers | ||
H:Course 1 | 3940 m | 0:20:11,187 | 5'07" | 3. (39) | Antwerp Orienteers | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | |||||||
H:01 | 1650 m | 0:24:32 | 14'52" | 14. (43) | Antwerp Orienteers | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
H:01 | 5810 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 7820 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | |||||||
H:1 | 4600 m | 0:20:51,148 | 4'32" | 2. (25) | Antwerp Orienteers | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
H. Open | 3180 m | 0:16:22 | 5'09" | 6. (28) | Antwerp Orienteers | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | |||||||
H:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:15:50,089 | 4'23" | 5. (27) | Antwerp Orienteers | ||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:17:33,785 | 4'16" | 5. (32) | Antwerp Orienteers | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:01 | 7610 m | 0:42:45 | 5'37" | 3. (38) | Antwerp Orienteers | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
HE | 6380 m | 0:49:11 | 7'42" | 30. (49) | Antwerp Orienteers | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
HE | 13080 m | 1:18:54 | 6'01" | 11. (19) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2020 - Antwerp Orienteering Series #10 Arena - Deurne | |||||||
H:Course 2 | 3080 m | 0:17:31 | 5'41" | 2. (9) | Antwerp Orienteers | ||
H:Course 1 | 4000 m | 0:22:18 | 5'34" | 4. (29) | Antwerp Orienteers | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
HE | 6600 m | 80 m | 0:46:28 | 7'02" | 15. (25) | Antwerp Orienteers | |
24.09.2020 - Antwerp Orienteering Series #9 - Berchem | |||||||
Kort | 3300 m | 0:12:31 | 3'47" | 1. (22) | Antwerp Orienteers | ||
Lang | 4300 m | 0:22:09 | 5'09" | 13. (41) | Antwerp Orienteers | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
HE | 14890 m | 1:39:01 | 6'38" | 10. (19) | Antwerp Orienteers | ||
18.09.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Lommel Sahara | |||||||
H:01 | 9100 m | 1:15:52 | 8'20" | 7. (29) | NEDERLAND TEAM | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | |||||||
HE | 6980 m | 1750 m | 0:58:06 | 8'19" | 15. (22) | Antwerp Orienteers | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | |||||||
H:Noir court | 3890 m | 100 m | 0:32:24 | 8'19" | 1. (11) | Antwerp Orienteers | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:01 | 8000 m | 0:54:11 | 6'46" | 3. (43) | Olifant | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | |||||||
H:01 | 6730 m | 0:33:34 | 4'59" | 4. (30) | Olifant | ||
05.07.2020 - Antwerp Orienteers Training - Bergen-Op-Zoom | |||||||
H:Race | 2060 m | 0:24:22 | 11'49" | 9. (19) | Olifant | ||
03.03.2020 - Antwerp Orienteering Series 3 - Bosuil - Antwerpen | |||||||
2 | 1990 m | 0:12:50 | 6'26" | 1. (11) | Olifant | ||
1 | 2690 m | 0:17:17 | 6'25" | 2. (23) | Olifant | ||
01.03.2020 - Hasselt City Run - Hasselt | |||||||
D:1 | 9500 m | 0:39:23 | 4'08" | 1. (63) | Kono | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | |||||||
H:01 | 8260 m | 0:54:00 | 6'32" | 1. (23) | Olifant | ||
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | |||||||
M Open | 7500 m | 260 m | 1:15:43 | 10'05" | 4. (59) | NEDERLAND TEAM | |
04.02.2020 - AOS 2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
Kort | 2480 m | 0:11:12 | 4'30" | 1. (12) | Olifant | ||
Lang | 3930 m | 0:19:59 | 5'05" | 1. (15) | Olifant | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | |||||||
1 | 3050 m | 0:25:11 | 8'15" | 4. (50) | Olifant | ||
2 | 2600 m | 0:16:31 | 6'21" | 1. (20) | Olifant | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
HE | 8760 m | 0:59:13 | 6'45" | 10. (19) | Olifant | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
HE | 9000 m | 1:17:10 | 8'34" | 12. (19) | Olifant | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:01 | 8800 m | 0:51:10 | 5'48" | 3. (15) | Olifant | ||
03.11.2019 - Interclub (NC 7) - Ginkel Noord | |||||||
H21 | 10900 m | 1:09:34 | 6'22" | 2. (10) | OLifant | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:8K | 8030 m | 0:59:58 | 7'28" | 34. (60) | Olifant | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
H21 | 11100 m | NCL | Olifant | ||||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | |||||||
NOIR | 5000 m | 0:33:48 | 6'45" | 13. (118) | MOTNL | ||
22.09.2019 - NK Middle - Arnhemseheide | |||||||
H21 | 6400 m | 0:40:54 | 6'23" | 3. (19) | OLifant | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
HE | 11500 m | 1:46:22 | 9'14" | 12. (15) | Olifant | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
HE | 11140 m | 1:18:08 | 7'00" | 10. (15) | Olifant | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
HE | 11670 m | 1:26:29 | 7'24" | 8. (14) | Olifant | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
HE | 8660 m | 1:09:43 | 8'03" | 6. (16) | Olifant | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
H:01 | 8930 m | 0:57:39 | 6'27" | 2. (14) | Olifant | ||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | |||||||
H:Course 1 | 1290 m | 0:06:48 | 5'16" | 2. (32) | Olifant | ||
H:Course 4 | 1390 m | 0:06:50 | 4'54" | 1. (32) | Olifant | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:05:49 | 4'46" | 1. (36) | Olifant | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:06:46 | 5'12" | 1. (33) | Olifant | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:35:03 | 5'44" | 3. (42) | Olifant | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 7360 m | 0:58:54 | 8'00" | 4. (26) | Olifant | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | |||||||
Course 3 | 1100 m | 0:11:10 | 10'09" | 3. (22) | Olifant | ||
Course 2 | 2450 m | 0:21:26 | 8'44" | 1. (11) | Olifant | ||
Course 1 | 2930 m | 0:22:09 | 7'33" | 2. (60) | Olifant | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | |||||||
H:01 | 6700 m | 0:51:22 | 7'39" | 4. (26) | Olifant | ||
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen | |||||||
3. Omloop | 1490 m | 0:08:40 | 5'48" | 1. (42) | Olifant | ||
2. Omloop | 1500 m | 0:10:19 | 6'52" | 1. (43) | Olifant | ||
1. Omloop | 1400 m | 0:08:54 | 6'21" | 4. (48) | Olifant | ||
4. Gemakkelijk | 1660 m | 0:09:13 | 5'33" | 1. (23) | Olifant | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
HE | 6550 m | 0:46:57 | 7'10" | 14. (40) | NL Military Team | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
HE | 10630 m | 1:21:05 | 7'37" | 27. (44) | NL Military Team | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
HE | 10720 m | 1:16:34 | 7'08" | 19. (45) | NL Military Team | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
H21 | 8800 m | 1:23:28 | 9'29" | 6. (14) | Olifant | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
H21 | 8800 m | 1:15:12 | 8'32" | 6. (16) | Olifant | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
H:01 | 6000 m | 0:47:32 | 7'55" | 5. (19) | Olifant | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:01 | 8940 m | 1:04:30 | 7'12" | 7. (21) | Olifant | ||
14.04.2019 - Dubbelsprint Rotterdam - Omloop 1 - Rotterdam | |||||||
01 | 5000 m | 0:25:19 | 5'03" | 4. (25) | OLifant | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
HOPEN | 3110 m | 0:18:18 | 5'53" | 10. (16) | Olifant | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
HE | 2450 m | 0:32:44 | 13'21" | 32. (47) | Olifant | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
LD | 7210 m | 0:46:13 | 6'24" | 2. (28) | Olifant | ||
16.03.2019 - Bosland Orienteering Series: Pijnven - BOS1 - Hechtel-Eksel | |||||||
H:01 | 6860 m | 0:38:41 | 5'38" | 1. (19) | Olifant | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | |||||||
Lang | 4050 m | 0:28:07 | 6'56" | 4. (54) | Olifant | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | |||||||
Lang | 3800 m | 0:25:48 | 6'47" | 7. (39) | Olifant | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
H:01 | 7250 m | 0:57:49 | 7'58" | 5. (18) | Olifant | ||
12.01.2019 - Brussels Orienteering Challenge #6 - Forêt de Soignes - Uccle | |||||||
H:Noir Long | 7600 m | 140 m | 1:04:47 | 8'31" | 17. (43) | Olifant | |
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:01 | 9040 m | 1:05:03 | 7'11" | 8. (14) | Olifant | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
LD | 7500 m | 0:52:51 | 7'02" | 4. (24) | Olifant | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:06:48 | 7'25" | 10. (20) | Olifant | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | |||||||
H:1 IOF | 8100 m | 0:52:41 | 6'30" | 1. (4) | Olifant | ||
11.11.2018 - Nationale competitie 7 - Oostelbeersche heide | |||||||
H21 | 11100 m | 1:40:36 | 9'03" | 3. (7) | Free runners | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
LD | 7400 m | 1:06:41 | 9'00" | 15. (38) | Free runners | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
LD | 5300 m | 0:32:15 | 6'05" | 1. (15) | Free runners | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | |||||||
H:01 | 6000 m | 1:03:01 | 10'30" | 11. (28) | Free runners |