WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D-14 | 3970 m | 125 m | 0:38:53 | 9'48" | 1. (2) | K.O.L. | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:04 | 3910 m | 0:39:49 | 10'11" | 2. (30) | K.O.L. | ||
24.03.2024 - Interland 2024 - Habay-la-Neuve | |||||||
W14 | 4340 m | 30 m | 0:32:10 | 7'25" | 5. (13) | OV | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
D:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | 1:21:54 | 15'10" | 16. (53) | K.O.L. | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
D-14 | 3460 m | 70 m | 0:43:21 | 12'32" | 1. (3) | K.O.L. | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
D. Espoirs | 3340 m | 75 m | 1:12:24 | 21'41" | 2. (3) | K.O.L. | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
D-14 | 3350 m | 0:46:14 | 13'48" | 2. (4) | K.O.L. | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
D:03 | 3500 m | 1:04:56 | 18'33" | 4. (10) | K.O.L. | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
D-14 | 4550 m | 0:50:12 | 11'02" | 1. (1) | K.O.L. | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 4010 m | 1:02:49 | 15'40" | 1. (1) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
D:04 | 4590 m | 0:52:16 | 11'23" | 3. (20) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
D:04 | 4480 m | 0:49:39 | 11'05" | 10. (22) | K.O.L. | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 1:41:34 | 20'19" | 19. (19) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 3650 m | 0:32:40 | 8'57" | 1. (2) | K.O.L. | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
D:04 | 4540 m | 1:04:36 | 14'14" | 9. (22) | K.O.L. | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
D:04 | 4000 m | 0:44:55 | 11'14" | 1. (10) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
D-14 | 4300 m | 0:43:13 | 10'03" | 5. (6) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
D-14 | 4360 m | 0:42:25 | 9'44" | 3. (6) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
D-14 | 4090 m | 0:52:57 | 12'57" | 3. (6) | K.O.L. | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
D-14 | 4160 m | 0:40:48 | 9'48" | 4. (6) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
D-14 | 4100 m | 0:45:34 | 11'07" | 2. (6) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
D:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:51:03 | 12'53" | 4. (11) | KOL 3 | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:04 | 4000 m | 0:45:18 | 11'19" | 8. (21) | K.O.L. | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | |||||||
D:04 | 3920 m | 0:55:43 | 14'13" | 12. (19) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
D-14 | 3470 m | 0:41:50 | 12'03" | 2. (3) | K.O.L. | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
D:04 | 4140 m | 0:42:24 | 10'14" | 3. (17) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Espoirs - Beloften | 3560 m | 0:47:49 | 13'26" | 12. (14) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
D-14 | 4220 m | 0:57:25 | 13'36" | 2. (3) | K.O.L. | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
D-14 | 2650 m | 0:58:47 | 22'11" | 1. (2) | K.O.L. | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | |||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:05:20 | 13'04" | 0. (52) | K.O.L. | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | |||||||
D:Vert | 2720 m | 0:23:59 | 8'49" | 1. (6) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
D-14 | 3090 m | 0:32:57 | 10'40" | 3. (4) | K.O.L. | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
D:03 | 3640 m | 0:43:17 | 11'53" | 3. (9) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
W-14 | 3770 m | 1:15:27 | 20'01" | 6. (10) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
W-14 | 3870 m | 1:31:44 | 23'42" | 8. (9) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
W-14 | 3850 m | 1:02:48 | 16'19" | 7. (9) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
W-14 | 4130 m | 0:53:28 | 12'57" | 7. (8) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
D:03 | 3530 m | 0:51:47 | 14'40" | 5. (19) | K.O.L. | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
D-14 | 3900 m | 0:51:27 | 13'12" | 3. (6) | K.O.L. | ||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
D-14 | 4200 m | 90 m | 1:08:58 | 16'25" | 4. (6) | K.O.L. | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
D-14 | 3500 m | 55 m | 0:58:39 | 16'45" | 2. (6) | K.O.L. | |
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:04 | 3510 m | 0:35:16 | 10'03" | 5. (16) | K.O.L. | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2410 m | 0:19:08 | 7'56" | 1. (2) | K.O.L. | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:04 | 4150 m | 1:00:00 | 14'27" | 15. (30) | K.O.L. | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
D-14 | 4910 m | 1:39:09 | 20'12" | 2. (3) | K.O.L. | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | |||||||
D-14 | 3610 m | 75 m | 0:55:26 | 15'21" | 2. (3) | K.O.L. | |
05.03.2023 - Interland - Lommel | |||||||
W14 | 4130 m | 0:51:18 | 12'25" | 10. (15) | Orienteering Vlaanderen | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | |||||||
D:03 | 3040 m | 0:36:38 | 12'03" | 17. (41) | Orienteering Vlaanderen | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 0:30:06 | 1. (2) | K.O.L. | ||||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
D:04 | 3920 m | 1:00:18 | 15'23" | 8. (15) | K.O.L. | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
D-12 | 2710 m | 0:34:17 | 12'39" | 1. (3) | K.O.L. | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
D-12 | 2580 m | 0:26:56 | 10'26" | 1. (3) | K.O.L. | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
D-12 | 2800 m | 0:27:15 | 9'44" | 1. (3) | K.O.L. | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
D-12 | 3220 m | 0:38:27 | 11'56" | 2. (3) | K.O.L. | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
D-12 | 2900 m | 0:38:58 | 13'26" | 1. (3) | K.O.L. | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
D:05 | 3420 m | 1:20:16 | 23'28" | 5. (9) | K.O.L. | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
D-12 | 1990 m | 0:27:04 | 13'36" | 2. (11) | K.O.L. | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
D-12 | 2240 m | 0:21:52 | 9'46" | 2. (11) | K.O.L. | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
D-12 | 1570 m | 0:16:59 | 10'49" | 2. (11) | K.O.L. | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
D-12 | 2530 m | 0:25:53 | 10'14" | 1. (4) | K.O.L. | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
D-12 | 2280 m | 0:29:18 | 12'51" | 1. (4) | K.O.L. | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
D-12 | 2400 m | 0:35:51 | 14'56" | 1. (4) | K.O.L. | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
D:02 | 4590 m | 1:47:56 | 23'31" | 27. (30) | K.O.L. | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
D-12 | 2310 m | 100 m | 0:43:28 | 18'49" | 3. (5) | K.O.L. | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
D-12 | 2690 m | 60 m | 0:41:56 | 15'35" | 1. (6) | K.O.L. | |
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
D-12 | 2740 m | 0:36:16 | 13'14" | 2. (2) | K.O.L. | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | |||||||
D-12 | 2800 m | 0:46:49 | 16'43" | 2. (2) | K.O.L. | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
D-12 | 2640 m | 0:32:29 | 12'18" | 2. (2) | K.O.L. | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
D-12 | 2510 m | 1:05:49 | 26'13" | 2. (2) | K.O.L. | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:05 | 3100 m | 1:00:55 | 19'39" | 8. (11) | K.O.L. | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | |||||||
SE | 3990 m | 100 m | 1:35:59 | 24'03" | 3. (7) | K.O.L. | |
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | |||||||
D:02 | 3050 m | 0:40:44 | 13'21" | 4. (6) | K.O.L. | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
D-12 | 2990 m | 0:41:42 | 13'57" | 2. (2) | K.O.L. | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
D-12 | 2900 m | 0:50:51 | 17'32" | 2. (2) | K.O.L. | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
D-12 | 3120 m | 1:14:44 | 23'57" | 2. (2) | K.O.L. | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 3070 m | 1:13:14 | 23'51" | 12. (22) | K.O.L. | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
D:02 | 3600 m | 0:56:31 | 15'41" | 18. (23) | K.O.L. | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
D:07 | 2530 m | 0:32:29 | 12'50" | 2. (5) | K.O.L. | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | |||||||
D:02 | 3220 m | 0:41:37 | 12'55" | 3. (10) | K.O.L. | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
D-10 | 1900 m | 0:20:33 | 10'48" | 4. (7) | K.O.L. | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
D-10 | 1970 m | 0:28:59 | 14'42" | 4. (7) | K.O.L. | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
D-10 | 1720 m | NCL | K.O.L. | ||||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
D-10 | 2700 m | 40 m | 0:54:48 | 20'17" | 4. (4) | K.O.L. | |
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | |||||||
D:04 | 1480 m | 1:05:57 | 44'33" | 3. (4) | K.O.L. | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | |||||||
D-10 | 2730 m | 65 m | 0:36:17 | 13'17" | 3. (3) | K.O.L. | |
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
D:03 | 2000 m | 0:29:22 | 14'41" | 1. (3) | K.O.L. | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
D:03 | 3100 m | 0:52:52 | 17'03" | 3. (8) | K.O.L. | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
SE | 2520 m | 70 m | 0:37:40 | 14'56" | 5. (10) | K.O.L. | |
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | |||||||
04 | 2700 m | 1:08:13 | 25'15" | 8. (8) | K.O.L. | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
D:06 | 3100 m | 1:41:18 | 32'40" | 13. (15) | K.O.L. | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
SD | 4010 m | 1:41:04 | 25'12" | 31. (34) | K.O.L. | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
D:07 | 2770 m | 0:49:43 | 17'56" | 2. (8) | K.O.L. | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | |||||||
D:07 | 5680 m | 0:46:31 | 8'11" | 4. (5) | K.O.L. | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:04 | 3200 m | 1:42:00 | 31'52" | 4. (4) | K.O.L. | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
D:07 | 2200 m | 0:45:53 | 20'51" | 1. (8) | K.O.L. | ||
D:08 | 1000 m | NT | K.O.L. | ||||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | |||||||
H:03 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | |||||||
H:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) | Kinder-O | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | |||||||
SE | 3530 m | 80 m | 1:21:29 | 23'04" | 13. (28) | Indiv. | |
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | |||||||
Kinder-O | 7440 m | NT | Kinder-O |