WebRes.helga-o.com |
07.04.2024 - Delft City Sprint/ODSK - Delft | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LE | 5380 m | 0:31:37 | 5'53" | 9. (23) | MINOR | ||
06.04.2024 - Campus Sprint/NSK TU Delft - Delft | |||||||
Open 5 km | 5000 m | 0:30:10 | 6'02" | 5. (18) | MINOR | ||
28.01.2024 - OL Zypendaal-Sonsbeek - Arnhem | |||||||
5 KM | 4940 m | 0:41:09 | 8'20" | 2. (40) | MINOR | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H50 | 7110 m | 1:10:05 | 9'51" | 5. (12) | MINOR | ||
22.01.2023 - NK Middle Distance Kootwijkerzand 22-01-23 - Kootwijkerzand | |||||||
H50 | 4490 m | 0:40:22 | 8'59" | 3. (11) | MINOR | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H50 | 4880 m | 1:08:19 | 14'00" | 27. (41) | MINOR | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H50 | 6190 m | 0:53:46 | 8'41" | 20. (41) | MINOR | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H50 | 3550 m | 0:35:32 | 10'01" | 27. (41) | MINOR | ||
11.09.2022 - Zijpendaal Arnhem - Zijpendaal Arnhem | |||||||
HE | 6070 m | 1:22:07 | 13'32" | 5. (9) | MINOR | ||
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
LD | 7100 m | 130 m | 2:00:25 | 16'58" | 10. (13) | MINOR | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
LD | 4500 m | 95 m | 1:13:14 | 16'16" | 10. (11) | MINOR | |
12.12.2021 - NK Sprint 2021 - Eindhoven | |||||||
H50 | 3000 m | 0:17:16 | 5'45" | 1. (5) | MINOR | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | |||||||
H50 | 4530 m | 0:47:45 | 10'32" | 12. (15) | MINOR | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | |||||||
H50 | 7200 m | 1:10:52 | 9'51" | 9. (15) | MINOR | ||
12.01.2020 - Zijpendaal 12 jan 2020 - Arnhem | |||||||
D:7km D | 7680 m | 1:04:02 | 8'20" | 12. (30) | olv MINOR | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | |||||||
H:01 | 9900 m | 1:34:39 | 9'33" | 9. (10) | MINOR | ||
15.12.2019 - Zuid Ginkel Special - Zuid Ginkel | |||||||
Special long | 7100 m | 1:05:46 | 9'15" | 5. (21) | olv MINOR | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
H45 | 7800 m | NCL | MINOR | ||||
22.09.2019 - NK Middle - Arnhemseheide | |||||||
H45 | 5400 m | NCL | olv MINOR | ||||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
LD | 6910 m | 0:58:59 | 8'32" | 5. (15) | MINOR | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
H45 | 6800 m | 1:27:44 | 12'54" | 7. (7) | MINOR | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
H45 | 7000 m | 1:13:14 | 10'27" | 5. (8) | MINOR | ||
14.04.2019 - Dubbelsprint Rotterdam - Omloop 2 - Rotterdam | |||||||
01 | 3000 m | 0:19:16 | 6'25" | 11. (23) | olv MINOR | ||
14.04.2019 - Dubbelsprint Rotterdam - Omloop 1 - Rotterdam | |||||||
01 | 5000 m | 0:28:54 | 5'46" | 12. (25) | olv MINOR | ||
24.03.2019 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes | |||||||
H:Noir long | 7460 m | 310 m | 1:57:00 | 15'41" | 25. (29) | MINOR | |
11.11.2018 - Nationale competitie 7 - Oostelbeersche heide | |||||||
H45 | 7500 m | 1:38:51 | 13'10" | 3. (4) | MINOR | ||
22.04.2018 - NC3 Zutphen - | |||||||
H45 | 5900 m | 0:49:56 | 8'27" | 2. (4) | MINOR | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | |||||||
H45 | 5000 m | 0:45:09 | 9'01" | 14. (20) | MINOR | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | |||||||
H45 | 8300 m | 1:31:51 | 11'03" | 17. (21) | MINOR |