WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H50 | 4640 m | 125 m | 1:00:11 | 12'58" | 15. (19) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
H. Masters B | 5200 m | 150 m | 1:20:58 | 15'34" | 15. (22) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H50 | 4880 m | 0:50:34 | 10'22" | 16. (17) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
H. Masters B | 5370 m | 1:12:00 | 13'24" | 11. (21) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:02 | 7470 m | 1:12:41 | 9'44" | 26. (43) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Rood lang | 7070 m | 1:10:32 | 9'59" | 5. (15) | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | ||||||
H:Noir Long | 7830 m | 1:34:54 | 12'07" | 33. (41) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:01 | 6190 m | 1:13:40 | 11'54" | 28. (38) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
LD | 7770 m | 1:09:30 | 8'57" | 12. (25) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
LD | 7790 m | 1:24:15 | 10'49" | 30. (57) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
LD | 7630 m | 1:01:10 | 8'01" | 16. (45) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 1 | 8830 m | 1:46:23 | 12'03" | 17. (21) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
H:Course 1 | 4460 m | 0:34:22 | 7'42" | 14. (39) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Masters B | 5200 m | 1:17:30 | 14'54" | 6. (11) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:02 | 6840 m | 1:00:48 | 8'53" | 14. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H50 | 6740 m | 1:03:52 | 9'29" | 9. (14) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Long | 5750 m | 190 m | 1:03:32 | 11'03" | 31. (63) | |
14.10.2023 - GOS Maaltebruggepark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 3750 m | 0:37:02 | 9'53" | 13. (40) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters B | 4480 m | 0:52:27 | 11'42" | 7. (12) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H50 | 8020 m | 1:15:13 | 9'23" | 8. (18) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:25:29 | 12'13" | 29. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H50 | 6330 m | 0:54:23 | 8'35" | 12. (23) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H50 | 8330 m | 315 m | 1:57:45 | 14'08" | 8. (13) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 3 | 4860 m | 180 m | NCL | |||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M VET | 9400 m | 1:02:02 | 6'36" | 19. (44) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M VET | 3880 m | 0:23:54 | 6'10" | 17. (41) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M VET | 3730 m | 0:23:42 | 6'21" | 20. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M50 | 7220 m | 1:39:37 | 13'48" | 12. (24) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M50 | 7040 m | 1:14:43 | 10'37" | 13. (25) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M50 | 7020 m | NCL | ||||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H50 | 6000 m | 145 m | 0:57:02 | 9'30" | 16. (30) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H50 | 7400 m | 170 m | 1:17:58 | 10'32" | 17. (30) | |
25.06.2023 - Challenge Robert Wagener 2023 - Schönberg | ||||||
WAGENER | 1:39:54 | 23. (29) | ||||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:01 | 9430 m | 1:08:10 | 7'14" | 19. (22) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3220 m | 0:34:54 | 10'50" | 13. (17) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 6930 m | 1:00:21 | 8'43" | 8. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:02 | 4870 m | 0:44:23 | 9'07" | 11. (21) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:41:51 | 9'39" | 7. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H50 | 2290 m | 45 m | 0:24:11 | 10'34" | 9. (18) | |
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4020 m | 0:35:42,734 | 8'53" | 7. (46) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:40:40 | 9'01" | 15. (27) | ||
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4780 m | 0:37:00,207 | 7'44" | 4. (41) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters B | 3430 m | 0:23:33,164 | 6'52" | 7. (16) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H50 | 4470 m | 100 m | 0:37:12 | 8'19" | 13. (23) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H50 | 7320 m | 1:13:13 | 10'00" | 10. (15) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Masters B | 4970 m | 1:17:29 | 15'35" | 15. (20) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:13:22 | 9'24" | 16. (30) | ||
05.03.2023 - Trail Gent - Sportaround - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 5680 m | NCL | ||||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:Orohydro 1 | 5920 m | 1:15:54 | 12'49" | 10. (15) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7010 m | 0:57:31 | 8'12" | 20. (47) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5600 m | 0:52:03 | 9'18" | 15. (44) | ||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 4570 m | 1:03:58 | 14'00" | 14. (24) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:09:58 | 9'55" | 13. (32) | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4550 m | 0:42:47 | 9'24" | 11. (29) | ||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:40:30 | 9'00" | 4. (22) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H50 | 5720 m | 1:00:25 | 10'34" | 11. (24) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H50 | 5660 m | 0:48:15 | 8'31" | 13. (24) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H50 | 5600 m | 0:49:37 | 8'52" | 10. (24) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H50 | 5670 m | 0:43:07 | 7'36" | 11. (24) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H50 | 5500 m | 0:48:26 | 8'48" | 7. (24) | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4790 m | 0:35:59 | 7'31" | 7. (25) | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | ||||||
H:01 | 6170 m | 1:15:25 | 12'13" | 7. (10) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:02 | 6430 m | 1:27:59 | 13'41" | 12. (16) | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 4900 m | 0:48:19 | 9'52" | 11. (17) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H50 | 4880 m | 0:58:59 | 12'05" | 14. (41) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H50 | 6190 m | 0:52:41 | 8'31" | 15. (41) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H50 | 3550 m | 0:30:42 | 8'39" | 17. (41) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:02 | 6870 m | 1:16:02 | 11'04" | 19. (34) | ||
22.10.2022 - GOS Sint Paulus Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4370 m | 0:40:10 | 9'11" | 6. (28) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:01 | 3040 m | 0:25:17 | 8'19" | 15. (28) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:01 | 3420 m | 0:29:20 | 8'35" | 15. (29) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H50 | 6780 m | 0:59:53 | 8'50" | 9. (17) | ||
06.10.2022 - Antwerp Orienteering Series #10 - Ekeren | ||||||
H:1 | 4900 m | 0:33:54 | 6'55" | 12. (17) | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
H:4K | 4000 m | 0:34:38 | 8'40" | 3. (9) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:03 | 5880 m | 0:57:42 | 9'49" | 10. (40) | ||
01.10.2022 - BK MTBO - Sprimont | ||||||
H. Masters B | 16890 m | 600 m | NCL | |||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 60Min | 0:59:17 | 11. (30) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H50 | 3300 m | 48 m | 0:20:19 | 6'09" | 1. (9) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:02 | 3370 m | 0:21:17 | 6'19" | 3. (11) | ||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
02 | 15120 m | NCL | ||||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters B | 3100 m | 1:10:19 | 22'41" | 6. (6) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H50 | 6970 m | NCL | ||||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H50 | 6870 m | 1:14:56 | 10'54" | 12. (25) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H50 | 5210 m | 0:51:23 | 9'52" | 12. (24) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | ||||||
Wagener | 2:27:31 | 24. (34) | ||||
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H50 | 6210 m | 150 m | 1:14:13 | 11'57" | 27. (33) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H50 | 4380 m | 75 m | 0:52:22 | 11'57" | 24. (33) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5350 m | 0:38:40 | 7'14" | 21. (41) | ||
11.06.2022 - GOS Park Halfweg - Malem - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3120 m | 0:23:14 | 7'27" | 2. (10) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:02 | 5190 m | 0:46:01 | 8'52" | 19. (29) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters B | 2880 m | 0:19:27 | 6'45" | 9. (13) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 1 | 4310 m | 0:35:05 | 8'08" | 9. (28) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
H50 | 1950 m | 0:18:17 | 9'23" | 5. (10) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2720 m | 0:17:07 | 6'18" | 8. (15) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:35:47 | 13'07" | 28. (38) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5160 m | 0:44:29 | 8'37" | 13. (72) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M VET | 9750 m | 1:00:52 | 6'15" | 30. (62) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M VET | 3350 m | 0:19:24 | 5'47" | 35. (62) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H50 | 5110 m | 0:37:56 | 7'25" | 9. (26) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H50 | 4650 m | 110 m | 0:56:47 | 12'13" | 10. (13) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H50 | 7160 m | 1:03:00 | 8'48" | 5. (18) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 5920 m | NCL | ||||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
H:Noir long | 6450 m | 200 m | 1:16:02 | 11'47" | 22. (33) | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
H. Masters B | 5360 m | 130 m | 0:56:25 | 10'32" | 8. (13) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:07:03 | 9'31" | 15. (29) | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | ||||||
H. Open | 5450 m | 1:07:13 | 12'20" | 11. (15) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H50 | 7270 m | 110 m | 1:19:29 | 10'56" | 14. (20) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:59:21 | 7'54" | 22. (40) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters B | 4830 m | 0:41:17 | 8'33" | 5. (18) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters B | 4100 m | 0:35:04 | 8'33" | 8. (25) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H50 | 6550 m | 0:59:16 | 9'03" | 14. (19) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:45:37 | 10'08" | 9. (18) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H50 | 6120 m | 0:52:09 | 8'31" | 3. (7) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H50 | 6000 m | 0:58:20 | 9'43" | 4. (9) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H50 | 6010 m | 0:57:33 | 9'35" | 7. (12) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H50 | 6110 m | 0:55:37 | 9'06" | 8. (14) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Masters B | 4860 m | 1:06:27 | 13'40" | 8. (19) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:29:57 | 10'28" | 25. (28) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:04:28 | 9'05" | 7. (15) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:02 | 6550 m | 0:52:28,007 | 8'01" | 5. (9) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:02 | 6500 m | 1:03:42 | 9'48" | 11. (22) | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8000 m | 1:11:39,636 | 8'57" | 10. (17) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 1:01:26 | 10'47" | 9. (30) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters B | 4560 m | 0:42:32 | 9'20" | 18. (33) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 2 | 4980 m | 0:39:31 | 7'56" | 5. (26) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters B | 4500 m | 1:08:11 | 15'09" | 8. (9) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3170 m | 0:24:35 | 7'45" | 7. (12) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H50 | 6970 m | 1:14:24 | 10'40" | 12. (18) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 6400 m | 1:33:19 | 14'35" | -- (37) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
H50 | 7000 m | 240 m | 1:23:28 | 11'55" | 8. (13) | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
H:Noir Long | 5600 m | 205 m | 1:16:28 | 13'39" | 15. (25) | |
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:27:20 | 0. (29) | ||||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1630 m | 0:10:47 | 6'37" | 8. (9) | ||
15.08.2021 - FORESTRUN - Bosland | ||||||
H:F | 14000 m | 1:25:37 | 6'07" | 5. (13) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7480 m | 1:24:45 | 11'20" | 13. (19) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7220 m | 1:28:03 | 12'12" | 14. (19) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:37:57 | 23'00" | 33. (43) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:48:43,535 | 8'23" | 26. (36) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H50 | 6510 m | 105 m | 1:24:00 | 12'54" | 16. (31) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H50 | 6640 m | 70 m | 1:41:46 | 15'20" | 29. (31) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H50 | 4270 m | 70 m | 0:50:25 | 11'48" | 19. (31) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters B | 2590 m | 0:21:18 | 8'13" | 5. (9) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H50 | 4480 m | 110 m | NCL | |||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H50 | 7000 m | 140 m | 1:26:39 | 12'23" | 6. (17) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 4530 m | 0:56:48 | 12'32" | 15. (23) | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
01 | 4510 m | 0:33:59 | 7'32" | 3. (37) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H50 | 6810 m | 1:09:22 | 10'11" | 18. (23) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Masters B | 20740 m | 1:55:30 | 5'34" | 13. (19) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H50 | 4580 m | 40 m | 0:45:17 | 9'53" | 6. (21) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H50 | 7300 m | 75 m | 1:33:43 | 12'50" | 13. (18) | |
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 5 - Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:01 | 4350 m | 0:36:21 | 8'21" | 6. (22) | ||
24.09.2020 - Antwerp Orienteering Series #9 - Berchem | ||||||
Lang | 4300 m | 0:24:55 | 5'47" | 25. (41) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H50 | 6940 m | 1:03:51 | 9'12" | 8. (21) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6490 m | 0:57:26 | 8'50" | 35. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H50 | 4710 m | 105 m | 0:53:49 | 11'25" | 9. (16) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
H:Noir long | 8480 m | 200 m | 1:35:52 | 11'18" | 11. (21) | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | ||||||
Wagener | 0:57:51 | 14. (35) | ||||
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
H:01 | 4430 m | 0:38:30 | 8'41" | 1. (19) | ||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Noir long | 7200 m | 270 m | 1:35:46 | 13'18" | 40. (66) | |
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:03 | 6680 m | 0:51:33 | 7'43" | 10. (29) | ||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:24:14 | 7'20" | 13. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:22:28 | 9'43" | 11. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:09:35 | 7'05" | 9. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:28:49 | 8'24" | 5. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:16:09 | 23'45" | 13. (34) | ||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
01 | 4280 m | 0:35:43 | 8'20" | 4. (41) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:31:33 | 10'20" | 9. (50) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:41:50 | 9'05" | 6. (33) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H45 | 6750 m | 0:53:36 | 7'56" | 14. (26) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H45 | 6590 m | 1:05:36 | 9'57" | 12. (26) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H45 | 6650 m | 1:00:52 | 9'09" | 18. (26) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H45 | 7000 m | 1:05:48 | 9'24" | 19. (26) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H45 | 6600 m | 0:57:01 | 8'38" | 14. (26) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:58:55 | 8'04" | 11. (26) | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | ||||||
omloop 1 | 5460 m | 0:48:21 | 8'51" | 11. (24) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 4650 m | 1:01:39 | 13'15" | 5. (19) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6060 m | 1:28:42 | 14'38" | 13. (15) | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | ||||||
H:02 | 4550 m | 0:49:44 | 10'55" | 9. (22) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:01 | 5980 m | 1:10:44 | 11'49" | 11. (19) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
01 | 5230 m | 0:45:06 | 8'37" | 6. (25) | ||
16.11.2019 - Regionale Aalter - Hooggoed | ||||||
H:COURSE 2 | 5980 m | 0:57:41 | 9'38" | 3. (8) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H45 | 6570 m | 0:54:43 | 8'19" | 16. (21) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H45 | 6630 m | 1:12:58 | 11'00" | 15. (21) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H45 | 5080 m | 1:11:26 | 14'03" | 13. (21) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir long | 7600 m | 145 m | 1:27:34 | 11'31" | 8. (27) | |
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8030 m | 1:04:58 | 8'05" | 44. (60) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters A | 5500 m | 0:52:15 | 9'30" | 6. (9) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 5100 m | 0:43:36 | 8'32" | 11. (22) | ||
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | ||||||
Lang | 3370 m | 0:24:07 | 7'09" | 9. (31) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5890 m | 0:42:47 | 7'15" | 24. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H45 | 8400 m | 190 m | 1:38:24 | 11'42" | 9. (12) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters A | 6840 m | NCL | ||||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H45 | 8900 m | 150 m | 1:31:28 | 10'16" | 16. (22) | |
07.09.2019 - GOS 9 - Citadelpark - Gent | ||||||
02 | 1740 m | 0:14:52 | 8'32" | 10. (38) | ||
01 | 1680 m | 0:13:20 | 7'56" | 7. (43) | ||
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H45 | 8200 m | 250 m | 2:04:39 | 15'12" | 12. (14) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H45 | 9090 m | 260 m | 1:39:05 | 10'54" | 6. (12) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 7130 m | 2:13:56 | 18'47" | 12. (14) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 6210 m | 1:14:06 | 11'55" | 13. (14) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:49:17 | 8'03" | 27. (42) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5330 m | 0:57:03 | 10'42" | 8. (38) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | 0:33:44 | 11'30" | 16. (60) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 2870 m | 0:23:35 | 8'13" | 33. (51) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 2770 m | 0:20:19 | 7'20" | 29. (53) | ||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | ||||||
01 | 4030 m | 0:31:25 | 7'47" | 9. (42) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H45 | 5120 m | 1:13:36 | 14'22" | 17. (20) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H45 | 7680 m | 1:55:04 | 14'58" | 16. (21) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H45 | 8060 m | 1:26:36 | 10'44" | 14. (21) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H45 | 2750 m | 0:20:25 | 7'25" | 13. (17) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H45 | 4900 m | 65 m | 0:51:51 | 10'34" | 11. (16) | |
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
1 T | 1380 m | NCL | ||||
2 T | 1440 m | 0:14:57 | 10'22" | 5. (10) | ||
3 T | 1410 m | NCL | ||||
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | 0:36:39 | 8'18" | 5. (49) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:03 | 6500 m | 0:46:49 | 7'12" | 8. (14) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H45 | 5070 m | 105 m | 0:47:55 | 9'27" | 14. (16) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
H:Special 6,5 km | 6530 m | 130 m | 1:16:36 | 11'43" | 13. (16) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6960 m | 1:04:37 | 9'17" | 8. (49) | ||
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
01 | 4500 m | 0:45:40 | 10'08" | 6. (47) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:03 | 6220 m | 0:52:47 | 8'29" | 6. (8) | ||
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | ||||||
H:1 NOIR LONG | 8420 m | 260 m | NCL | |||
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | ||||||
H:Noir Moyen | 5800 m | 80 m | 0:47:44 | 8'13" | 3. (33) | |
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 4 | 1070 m | 0:20:26 | 19'05" | 24. (38) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H45 | 2080 m | 0:30:00 | 14'25" | 19. (28) | ||
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4010 m | 0:32:28 | 8'05" | 4. (31) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H45 | 8150 m | 1:16:32 | 9'23" | 15. (17) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H45 | 7470 m | 1:08:42 | 9'11" | 4. (4) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:09 | 5870 m | 0:46:19 | 7'53" | 3. (5) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
HMA | 15240 m | 400 m | 1:45:02 | 6'53" | 5. (8) | |
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HMA | 6250 m | 1:30:59 | 14'33" | 13. (14) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H45 | 7900 m | 150 m | 1:32:26 | 11'42" | 16. (16) | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:01 | 6080 m | 0:53:23 | 8'46" | 16. (20) | ||
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
H:02 | 17930 m | NCL | ||||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMA | 5600 m | 1:03:04 | 11'15" | 9. (11) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:03 | 5150 m | 0:52:40 | 10'13" | 12. (21) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:34:28 | 8'18" | 9. (22) | ||
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Moeilijk | 3570 m | 0:30:26 | 8'31" | 14. (27) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:58:44 | 9'37" | 19. (24) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H45 | 6500 m | 0:58:14 | 8'57" | 13. (22) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H45 | 6900 m | 1:07:45 | 9'49" | 17. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H45 | 6590 m | 1:10:15 | 10'39" | 15. (20) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H45 | 6400 m | 1:02:26 | 9'45" | 20. (22) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H45 | 6700 m | 125 m | 1:16:53 | 11'28" | 20. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:11:15 | 9'45" | 12. (27) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:3 Oro-Hydro | 6500 m | 0:54:10 | 8'20" | 12. (15) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
HMA | 5990 m | 1:28:42 | 14'48" | 9. (12) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:01 | 6470 m | 1:33:43 | 14'29" | 15. (21) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 165 m | 0:56:37 | 10'53" | 61. (94) | |
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 5890 m | 1:07:06 | 11'23" | 19. (25) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMA | 5560 m | 0:58:07 | 10'27" | 11. (22) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H45 | 7310 m | 1:28:01 | 12'02" | 11. (14) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HMA | 20470 m | 2:29:57 | 7'19" | 8. (8) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H45 | 6500 m | 0:57:20 | 8'49" | 5. (8) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H45 | 7990 m | 1:05:15 | 8'09" | 8. (12) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H45 | 2640 m | 0:21:40 | 8'12" | 10. (18) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H45 | 7230 m | 1:24:39 | 11'42" | 14. (15) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters A | 6420 m | 1:21:14 | 12'39" | 13. (14) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | NCL | ||||
Omloop 2 | 1300 m | 0:12:35 | 9'40" | 16. (40) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H45 | 9100 m | 220 m | 1:39:13 | 10'54" | 14. (18) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
H:Difficile | 2700 m | 95 m | 0:25:47 | 9'32" | 24. (78) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
H:Difficile | 3000 m | 120 m | 0:32:24 | 10'48" | 30. (76) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 6910 m | NCL | ||||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:19:32 | 11. (36) | ||||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:49:54 | 8'05" | 23. (36) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:28:04 | 7'31" | 14. (46) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M VET | 7120 m | 1:09:16 | 9'43" | 54. (72) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M VET | 2510 m | 0:27:18 | 10'52" | 51. (64) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M VET | 2530 m | 0:23:28 | 9'16" | 42. (64) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:28:36 | 8'32" | 50. (83) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters A | 3000 m | 0:26:39 | 8'52" | 14. (21) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:01 | 6500 m | 1:12:39 | 11'10" | 17. (26) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H45 | 5100 m | 1:07:24 | 13'12" | 18. (28) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H45 | 7900 m | 1:36:19 | 12'11" | 18. (29) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H45 | 4700 m | 0:49:35 | 10'32" | 18. (29) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H45 | 3100 m | 0:35:40 | 11'30" | 6. (9) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:22:51 | 8'27" | 15. (16) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H45 | 5100 m | 0:59:13 | 11'36" | 9. (12) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 5300 m | 0:46:08 | 8'42" | 2. (15) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:28:41 | 8'44" | 34. (79) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Noir Long | 11000 m | 420 m | 2:46:05 | 15'05" | 7. (9) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Long | 9300 m | 150 m | 1:50:45 | 11'54" | 19. (26) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Noir Long | 8000 m | 315 m | 1:43:23 | 12'55" | 16. (19) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6760 m | 1:04:49 | 9'35" | 13. (36) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H45 | 7600 m | 300 m | 1:36:20 | 12'40" | 10. (13) | |
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent | ||||||
H:21 | 11970 m | 1:05:29 | 5'28" | 1. (1) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters A | 6170 m | 210 m | 1:21:07 | 13'08" | 11. (14) | |
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 2990 m | 0:26:08 | 8'44" | 11. (40) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H45 | 6900 m | 200 m | 1:17:07 | 11'10" | 13. (20) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H45 | 5040 m | 0:52:04 | 10'19" | 11. (16) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:02 | 0:40:28 | 2. (14) | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:00:20 | 9'16" | 14. (28) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:03:17 | 9'44" | 11. (19) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6000 m | NCL | ||||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:01 | 6100 m | 1:02:00 | 10'09" | 23. (29) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H45 | 4900 m | 0:45:05 | 9'12" | 17. (17) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H45 | 6400 m | 1:00:58 | 9'31" | 17. (21) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H45 | 5530 m | 0:53:04 | 9'35" | 18. (23) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H45 | 6450 m | 1:01:33 | 9'32" | 15. (19) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:17:39 | 23. (40) | ||||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | 0:36:46 | 45'57" | 12. (15) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:42:52 | 13'54" | 9. (14) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:02 | 4800 m | 1:08:16 | 14'13" | 13. (23) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir long | 6940 m | 140 m | 1:09:33 | 10'01" | 19. (56) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 5800 m | 1:02:27 | 10'46" | 19. (28) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:06:55 | 11'20" | 30. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:14:19 | 11'26" | 8. (24) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H45 | 7800 m | 2:04:14 | 15'55" | 10. (13) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H45 | 8030 m | 140 m | 1:27:36 | 10'54" | 17. (20) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H45 | 7200 m | 1:17:20 | 10'44" | 8. (13) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters A | 4900 m | 0:58:56 | 12'01" | 8. (14) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H45 | 7850 m | 170 m | 1:31:29 | 11'39" | 9. (16) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
H:01 | 10800 m | 1:35:14 | 8'49" | 31. (48) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H45 | 7530 m | 1:29:18 | 11'51" | 13. (17) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H45 | 5990 m | 0:49:33 | 8'16" | 10. (17) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H45 | 4800 m | 1:03:00 | 13'07" | 11. (18) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir long | 8640 m | 255 m | 1:47:32 | 12'26" | 37. (50) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:57:49 | 8'08" | 21. (38) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H45 | 4000 m | 100 m | 1:11:05 | 17'46" | 14. (18) | |
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | ||||||
H. Masters A | 17500 m | 2:04:34 | 7'07" | 10. (13) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:03 | 6580 m | 1:03:18 | 9'37" | 9. (26) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H45 | 8000 m | 1:44:24 | 13'03" | 4. (10) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:52:53 | 10'34" | 7. (19) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H45 | 8100 m | 1:42:24 | 12'38" | 17. (20) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H45 | 5000 m | 0:50:40 | 10'07" | 14. (21) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H45 | 2600 m | 0:25:02 | 9'37" | 9. (17) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Vet. | 2990 m | 0:22:58 | 7'40" | 31. (54) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Vet. | 3150 m | 0:20:39 | 6'33" | 16. (54) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H45 | 3770 m | 0:20:33 | 5'27" | 5. (11) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:20:04 | 7'25" | 9. (19) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 7060 m | 1:13:47 | 10'27" | 13. (30) | ||
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | ||||||
H:Noir Long | 8500 m | 150 m | 1:29:41 | 10'33" | 16. (30) | |
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
H:Noir Moyen | 4600 m | 0:46:40 | 10'08" | 5. (45) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:02 | 5500 m | 0:49:54 | 9'04" | 8. (31) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H45 | 7250 m | 190 m | 1:13:47 | 10'10" | 11. (19) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:4 | 6300 m | 310 m | 1:14:03 | 11'45" | 14. (25) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:1.Noir Long | 6100 m | 155 m | 1:14:00 | 12'07" | 36. (38) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:01 | 2900 m | 0:27:52 | 9'36" | 11. (16) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:00:32 | 8'38" | 8. (20) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:01 | 2980 m | 0:25:25 | 8'31" | 12. (20) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:11:21 | 10'11" | 19. (28) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters A | 6200 m | 1:09:03 | 11'08" | 9. (16) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H45 | 7400 m | 170 m | 1:12:13 | 9'45" | 5. (9) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H45 | 3900 m | 160 m | 1:06:06 | 16'56" | 14. (18) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Masters A | 6100 m | 1:17:59 | 12'47" | 7. (9) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters A | 5840 m | 0:51:43 | 8'51" | 16. (22) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:59:31 | 9'55" | 10. (17) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:59:29 | 8'22" | 17. (38) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:48:35 | 10'20" | 7. (17) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H45 | 6300 m | 0:54:57 | 8'43" | 12. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H45 | 6800 m | 0:56:51 | 8'21" | 15. (23) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H45 | 6500 m | 1:03:28 | 9'45" | 16. (22) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:50:18 | 9'29" | 12. (21) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:44:22 | 9'26" | 5. (24) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir long | 7600 m | 110 m | 1:11:14 | 9'22" | 41. (74) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir long | 5500 m | 135 m | 0:57:06 | 10'22" | 54. (69) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 2 | 8500 m | 40 m | 1:31:52 | 10'48" | 17. (24) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H45 | 7700 m | 1:16:19 | 9'54" | 9. (11) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H45 | 8000 m | 2:27:55 | 18'29" | 12. (15) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6600 m | 0:54:53 | 8'18" | 26. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters A | 4950 m | 0:55:33 | 11'13" | 8. (15) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H45 | 8200 m | DSQ | ||||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H45 | 8110 m | 1:54:46 | 14'09" | 20. (23) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H45 | 7700 m | 250 m | NCL | |||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H45 | 5400 m | 150 m | 1:22:54 | 15'21" | 11. (12) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H45 | 5600 m | 65 m | 1:15:55 | 13'33" | 9. (12) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Veteran | 7800 m | 1:07:10 | 8'36" | 33. (50) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:23:38 | 7'23" | 29. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:20:16 | 7'14" | 19. (44) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H45 | 3300 m | 55 m | 0:27:29 | 8'19" | 11. (18) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:59:18 | 10'13" | 37. (50) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:43:01 | 7'57" | 3. (9) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H45 | 5800 m | 235 m | 1:06:43 | 11'30" | 16. (30) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H45 | 4200 m | 80 m | 0:45:56 | 10'56" | 22. (31) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H45 | 6900 m | 335 m | 1:35:58 | 13'54" | 22. (32) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:33:36 | 7'59" | 4. (29) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters A | 2600 m | NCL | ||||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:00:22 | 8'44" | 12. (32) | ||
16.04.2016 - Championnat Universitaire - Auderghem | ||||||
H:Moyen | 6600 m | 130 m | 1:04:23 | 9'45" | 6. (20) | |
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H45 | 5320 m | 0:53:43 | 10'05" | 9. (12) | ||
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
H:Rouge | 4300 m | 130 m | 0:48:07 | 11'11" | 1. (6) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
H:Rouge | 4500 m | 0:47:12 | 10'29" | 1. (12) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
H:Rouge | 4800 m | 55 m | 0:40:58 | 8'32" | 2. (14) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
H:Rouge | 3700 m | 0:36:34 | 9'52" | 1. (5) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H45 | 4330 m | 0:49:49 | 11'30" | 12. (17) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
H. Masters A | 5800 m | 210 m | 1:47:26 | 18'31" | 8. (13) | |
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 1:08:02 | 12'50" | 7. (16) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H45 | 7200 m | 1:06:06 | 9'10" | 13. (17) | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | ||||||
H:01 | 5000 m | 0:55:40 | 11'07" | 18. (32) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
5 | 5400 m | 0:41:54 | 7'45" | 1. (63) | ||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:02 | 4700 m | NCL | ||||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 5800 m | 0:41:59 | 7'14" | 6. (21) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:38:34 | 8'23" | 5. (27) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H45 | 6500 m | 0:58:13 | 8'57" | 18. (23) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H45 | 6100 m | 0:56:21 | 9'14" | 17. (22) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H45 | 5440 m | 0:55:02 | 10'06" | 25. (27) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H45 | 6500 m | 1:06:16 | 10'11" | 24. (30) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H45 | 6500 m | 1:01:25 | 9'26" | 21. (27) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:41:48 | 7'19" | 10. (18) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:02 | 5040 m | 0:55:31 | 11'00" | 6. (20) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 6200 m | 0:55:15 | 8'54" | 9. (18) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:02 | 8700 m | 160 m | 1:23:25 | 9'35" | 25. (57) | |
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:01:25 | 10'24" | 16. (26) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:02 | 4700 m | 160 m | 0:43:59 | 9'21" | 24. (56) | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6300 m | 0:54:44 | 8'41" | 34. (56) | |||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H45 | 8220 m | 1:51:20 | 13'32" | 8. (10) | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
H. Masters A | 15900 m | 1:37:21 | 6'07" | 5. (5) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H45 | 7800 m | 1:24:26 | 10'49" | 10. (19) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Veteran | 7000 m | 0:53:03 | 7'34" | 37. (58) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Veteran | 2900 m | 0:20:35 | 7'05" | 28. (50) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Veteran | 2500 m | 0:17:22 | 6'56" | 29. (48) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H45 | 5190 m | 125 m | 1:07:13 | 12'57" | 11. (26) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H45 | 7210 m | 275 m | 1:31:28 | 12'41" | 12. (14) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H45 | 7400 m | 1:14:19 | 10'02" | 15. (17) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H45 | 7600 m | 1:20:18 | 10'33" | 12. (17) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H45 | 5900 m | 0:50:28 | 8'33" | 11. (16) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:45:08 | 3. (45) | ||||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 5570 m | NCL | ||||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H45 | 7150 m | 340 m | 1:40:57 | 14'07" | 9. (16) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H45 | 2700 m | 0:23:07 | 8'33" | 6. (11) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters A | 8260 m | 1:05:06 | 7'52" | 16. (21) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
H. Masters A | 3410 m | 0:24:24 | 7'09" | 13. (15) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
H. Masters A | 3100 m | 0:26:30 | 8'32" | 13. (15) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:03 | 5200 m | 0:52:34 | 10'06" | 3. (18) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:12:03 | 8'47" | 12. (40) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H45 | 2300 m | 0:14:24 | 6'15" | 11. (20) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H45 | 7000 m | 180 m | 1:39:19 | 14'11" | 17. (23) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H45 | 5300 m | 145 m | 0:52:18 | 9'52" | 12. (25) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H45 | 7400 m | 195 m | 1:23:09 | 11'14" | 21. (27) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:02 | 5700 m | 0:49:59 | 8'46" | 6. (9) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Masters A | 2400 m | 0:20:44 | 8'38" | 7. (13) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:02 | 2300 m | 0:19:30 | 8'28" | 4. (7) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:02 | 2400 m | 0:22:29 | 9'22" | 4. (6) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:03 | 6400 m | 0:52:08 | 8'08" | 6. (15) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H45 | 7200 m | 290 m | 1:40:40 | 13'58" | 8. (16) | |
11.04.2015 - MTBO Wechelderzande - Wechelderzande | ||||||
H:02 | 17400 m | 1:15:12 | 4'19" | 3. (9) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7710 m | 1:02:37 | 8'07" | 12. (27) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters A | 5800 m | 0:48:46 | 8'24" | 11. (18) | ||
21.03.2015 - MTBO - Berendrecht | ||||||
H:02 | 16900 m | 1:44:12 | 6'09" | 9. (12) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters A | 7000 m | 1:42:28 | 14'38" | 14. (16) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H45 | 8390 m | 1:15:56 | 9'03" | 10. (18) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 2:06:25 | 22'10" | 9. (13) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H45 | 7430 m | 185 m | 1:15:25 | 10'09" | 13. (19) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H45 | 5400 m | 0:59:44 | 11'03" | 10. (18) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:47:51 | 9'58" | 4. (23) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7160 m | 1:05:41 | 9'10" | 7. (33) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:54:54 | 7'50" | 10. (28) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:02 | 4450 m | 0:46:07 | 10'21" | 4. (22) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:55:12 | 8'00" | 4. (13) | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:39:42 | 9'01" | 2. (16) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H40 | 5120 m | 0:48:51 | 9'32" | 15. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H40 | 6600 m | 0:59:18 | 8'59" | 16. (21) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H40 | 6600 m | 1:26:52 | 13'09" | 21. (25) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H40 | 6400 m | 1:04:40 | 10'06" | 18. (24) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H40 | 6600 m | 0:52:10 | 7'54" | 12. (21) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 6360 m | 0:57:17 | 9'00" | 15. (30) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
H:01 | 5500 m | 1:00:51 | 11'03" | 17. (36) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:07:02 | 11'10" | 13. (15) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:02 | 7970 m | 1:11:10 | 8'55" | 8. (16) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:07:05 | 11'10" | 17. (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H40 | 9400 m | 1:15:19 | 8'00" | 12. (16) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:45:33 | 9'54" | -- (27) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
H:02 | 7600 m | 105 m | 1:11:15 | 9'22" | 16. (29) | |
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:02 | 7900 m | 165 m | 1:19:36 | 10'04" | 29. (49) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:02 | 8900 m | 130 m | 1:34:13 | 10'35" | 22. (46) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 4880 m | 0:59:12 | 12'07" | 0. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H40 | 5750 m | 0:57:00 | 9'54" | 21. (22) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 6300 m | 1:06:32 | 10'33" | 22. (39) | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | ||||||
H. Masters A | 21200 m | 2:23:10 | 6'45" | 9. (13) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:02 | 8160 m | 1:22:02 | 10'03" | 15. (16) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:02 | 5510 m | 0:54:27 | 9'52" | 19. (24) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H40 | 10200 m | 1:46:46 | 10'28" | 12. (15) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H40 | 7000 m | 0:57:40 | 8'14" | 15. (19) | ||
20.09.2014 - Brussels Urban Middle - Bruxelles | ||||||
H:01 | 6200 m | 105 m | 1:00:59 | 9'50" | 39. (55) | |
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H40 | 8440 m | 145 m | 1:36:58 | 11'29" | 13. (24) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters A | 6100 m | 175 m | 0:59:50 | 9'48" | 9. (13) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:02 | 7250 m | 1:13:35 | 10'08" | 20. (33) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
HB | 5940 m | 95 m | 1:00:05 | 10'06" | 2. (6) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
HB | 4400 m | 0:39:13 | 8'54" | 2. (6) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
HB | 6210 m | 1:04:38 | 10'24" | 2. (5) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:01 | 7160 m | 0:55:57 | 7'48" | 20. (27) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:53:27 | 10'28" | -- (51) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:01:41 | 9'12" | 13. (23) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:01 | 7200 m | 0:55:07 | 7'39" | 22. (37) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
HB | 5700 m | 130 m | NCL | |||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
HB | 4300 m | 80 m | 0:45:37 | 10'36" | 3. (10) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
HB | 7000 m | 150 m | 1:24:03 | 12'00" | 7. (11) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:22:48 | 8'26" | 7. (12) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:20:35 | 13'25" | 22. (30) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H40 | 9200 m | 320 m | 2:03:01 | 13'22" | 6. (11) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:01 | 3260 m | 0:26:22 | 8'05" | 17. (27) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:01 | 3300 m | 0:23:00 | 6'58" | 15. (28) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:01 | 3210 m | 0:24:47 | 7'43" | 12. (29) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:01 | 2960 m | 0:32:30 | 10'58" | 11. (13) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 5700 m | 0:52:09 | 9'08" | 7. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
LD | 7200 m | 1:05:43 | 9'07" | 12. (31) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7230 m | 1:21:01 | 11'12" | 19. (31) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 6010 m | 0:43:16 | 7'11" | 21. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:12:21 | 9'23" | 21. (26) | ||
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:51:24 | 8'33" | 10. (32) | ||
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
H. Masters A | 5200 m | 205 m | 1:49:20 | 21'01" | 12. (18) | |
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
H. Masters A | 5530 m | 1:12:34 | 13'07" | 10. (12) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SD | 4500 m | 0:44:12 | 9'49" | 7. (27) | ||
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:26:28 | 13'43" | 12. (17) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:20:12 | 9'46" | 5. (8) | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:25:45 | 13'36" | 25. (25) | ||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:36:15 | 15'16" | 11. (12) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:10:59 | 8'45" | 16. (26) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:58:58 | 9'30" | 21. (22) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
H:01 | 6100 m | 1:19:22 | 13'00" | 16. (21) | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | ||||||
H:01 | 5800 m | 1:00:14 | 10'23" | 19. (22) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
H:01 | 5750 m | 1:12:11 | 12'33" | 17. (43) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:43:55 | 13'19" | 16. (22) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 0:59:56 | 11'31" | 0. (18) | |||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:02 | 5760 m | 185 m | 1:00:10 | 10'26" | 25. (50) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
H:02 | 7100 m | 1:13:11 | 10'18" | 15. (39) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:02 | 7800 m | 150 m | 1:15:22 | 9'39" | 15. (47) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:56:18 | 9'42" | 37. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters A | 1:00:10 | 9'06" | 11. (13) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H40 | 8900 m | 1:38:13 | 11'02" | 12. (16) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:06:26 | 10'22" | 31. (39) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H40 | 8400 m | 1:31:50 | 10'55" | 6. (7) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
LD | 7040 m | 1:06:59 | 9'30" | 9. (20) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:59:28 | 9'08" | 38. (56) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:27:34 | 11'40" | 9. (20) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:51:16 | 8'16" | 17. (22) | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:31:23 | 12'20" | 29. (40) | ||
18.05.2013 - 3-Daagse van België Day1 - Zillebos-Melberg | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:28:29 | 12'07" | 10. (15) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:02 | 6600 m | 2:30:34 | 22'48" | 21. (25) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4900 m | 0:40:40 | 8'17" | 4. (14) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:01 | 8190 m | 1:06:29 | 8'07" | 9. (13) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:35:33 | 10'09" | 2. (12) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters A | 2500 m | 0:20:03 | 8'01" | 14. (18) | ||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
H:02 | 6700 m | 0:50:40 | 7'33" | 2. (12) | ||
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
H:01 | 8900 m | NCL | ||||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Masters A | 6900 m | 1:19:40 | 11'32" | 12. (18) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:02 | 7870 m | 1:07:47 | 8'36" | 6. (15) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4780 m | 0:46:26 | 9'42" | -- (20) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
LD | 7090 m | 1:07:53 | 9'34" | 16. (34) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:58:57 | 12'16" | -- (21) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:02 | 7300 m | 1:26:06 | 11'47" | 29. (42) | ||
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:50:45 | 10'08" | -- (17) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:02 | 6100 m | 95 m | 1:04:27 | 10'33" | 14. (37) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:18:35 | 10'04" | 22. (38) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 0:56:00 | 10'58" | 15. (26) | |||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters A | 5940 m | 1:12:35 | 12'18" | -- (15) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:54:51 | 10'45" | -- (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
HB | 7130 m | 1:39:30 | 13'57" | 4. (4) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:41:50 | 15'54" | 7. (16) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H40 | 8900 m | 2:02:00 | 13'42" | 10. (14) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H40 | 8300 m | 1:19:57 | 9'37" | 11. (17) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H40 | 6100 m | 1:16:45 | 12'34" | 15. (17) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H40 | 7500 m | 300 m | 1:49:58 | 14'39" | 15. (18) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H40 | 4700 m | 155 m | 1:18:23 | 16'40" | 17. (20) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H40 | 7300 m | 290 m | 2:07:53 | 17'31" | -- (19) | |
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
SD | 2330 m | 0:19:32 | 8'23" | 4. (12) | ||
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:01 | 5940 m | 0:46:27 | 7'49" | 6. (30) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4940 m | 0:37:28 | 7'35" | -- (37) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
H:01 | 6250 m | 0:52:59 | 8'28" | 9. (22) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters A | 4300 m | 180 m | 1:18:37 | 18'16" | 33. (37) | |
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
H:02 | 6890 m | 1:06:07 | 9'35" | 5. (10) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:02 | 7670 m | 1:09:51 | 9'06" | 7. (13) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
LD | 7000 m | 1:25:44 | 12'14" | 21. (28) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
LD | 7000 m | 1:09:55 | 9'59" | 17. (32) | ||
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
2 | 2450 m | 85 m | NCL | |||
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:02 | 6030 m | 130 m | 1:02:54 | 10'25" | 38. (50) | |
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
HB | 6690 m | 1:15:09 | 11'13" | 7. (12) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
HB | 6700 m | 1:11:53 | 10'43" | 4. (12) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
HB | 7200 m | 1:21:37 | 11'20" | 7. (13) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H40 | 6900 m | 185 m | NCL | |||
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H40 | 2800 m | 35 m | 0:25:15 | 9'01" | 23. (27) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H40 | 4800 m | 140 m | NCL | |||
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H40 | 8100 m | 265 m | 1:55:15 | 14'13" | 26. (32) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 1:16:00 | -- (67) | |||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
02 | 7620 m | 1:22:38 | -- (74) | |||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 1 Constellations - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2920 m | 0:34:05 | 11'40" | 35. (64) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 2 Stade Fallon - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2780 m | 0:32:35 | 11'43" | 40. (60) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Open | 3060 m | 0:22:06 | 7'13" | 56. (62) | ||
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 1:27:53 | -- (64) | |||
02.11.2008 - Régionale - Groenendael | ||||||
03 | 5970 m | 135 m | 1:23:43 | -- (68) | ||
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
01 | 9200 m | 135 m | 2:01:13 | 13'11" | 49. (57) | |
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
03 | 6300 m | 0:59:54 | 9'30" | 25. (61) | ||
29.10.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Auderghem | ||||||
02 | 7610 m | 175 m | 2:25:44 | 19'09" | 63. (69) |