WebRes.helga-o.com |
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
03 | 6800 m | 1:27:52 | 12'55" | 45. (86) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:06 | 3700 m | 52 m | 1:01:03 | 16'30" | -- (31) | |
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:06 | 5000 m | 1:02:52 | 12'34" | 2. (32) | ||
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | ||||||
H:Vert | 2320 m | 0:46:45 | 20'09" | 12. (15) | ||
12.05.2023 - Interkorpsen - Intercorps - Stockem | ||||||
03 | 6200 m | 100 m | 1:32:31 | 14'55" | 27. (60) | |
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:06 | 5000 m | 0:36:39 | 7'20" | -- (13) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5610 m | 1:07:25 | 12'01" | 44. (88) | ||
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:04 | 6500 m | NCL | ||||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:19:59 | 11'56" | 17. (30) | ||
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
04 | 6100 m | 1:14:49 | 12'16" | 26. (43) | ||
04.12.2022 - BOC#03 - Double-Sprint - Sprint 02 Constellations - Woluwe Saint-Lambert | ||||||
H:Bleu | 1900 m | 0:54:42 | 28'47" | 5. (5) | ||
20.11.2022 - BOC 2 # Groenendaal - Hotel Dolce La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6060 m | 105 m | 1:36:44 | 15'58" | 23. (29) | |
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Master B | 5590 m | 1:18:06 | 13'58" | 30. (32) | ||
18.10.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H:04 | 4300 m | 1:33:20 | 21'42" | 13. (17) | ||
02.10.2022 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Rouge-Cloitre | ||||||
H:Noir moyen | 5600 m | 160 m | 1:30:09 | 16'06" | 16. (26) | |
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | 1:05:25 | 13'05" | 49. (108) | ||
18.11.2021 - Militair Kampioenschap - Koksijde | ||||||
Master B | 5560 m | 2:36:11 | 28'05" | 16. (23) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 105 m | 1:20:23 | 15'27" | 26. (37) | |
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:05:36 | 13'23" | -- (27) | ||
04.11.2021 - Challenge Autmans 2021 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 5000 m | 1:07:04 | 13'25" | 35. (58) | ||
20.10.2021 - Militair Kampioenschap Interkorpsen - Leopoldsburg | ||||||
03 | 5970 m | 1:20:08 | 13'25" | 24. (51) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5400 m | 13:15:45 | 147'22" | 0. (90) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:06 | 3700 m | 0:46:19 | 12'31" | -- (10) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 4530 m | 1:11:40 | 15'49" | 20. (23) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H50 | 6810 m | 1:14:32 | 10'56" | 19. (23) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H50 | 4580 m | 40 m | 1:05:56 | 14'23" | 15. (21) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H50 | 7300 m | 75 m | 1:47:45 | 14'45" | 15. (18) | |
18.09.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Lommel Sahara | ||||||
H:04 | 6400 m | 1:37:02 | 15'09" | 16. (29) | ||
11.09.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:04 | 6500 m | 1:14:12 | 11'24" | 15. (36) | ||
23.08.2020 - Course au score Val Treko - Val Treko | ||||||
H:Parcours 2 | 0:58:18 | 26. (29) | ||||
12.03.2020 - Challenge Autmans 2020 - Barrage Eupen | ||||||
OPEN | 5600 m | 1:18:51 | 14'04" | 49. (91) | ||
06.03.2020 - Militair Regelmatigheidscriterium - Vitrival | ||||||
04 | 5200 m | 100 m | 0:58:17 | 11'12" | 13. (113) | |
14.02.2020 - Rocky Orienteering Event - Militair Regelmatigheidscriterium - Eupen | ||||||
M Master 2 | 4900 m | 165 m | 1:17:33 | 15'49" | 35. (75) | |
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
H:RL | 5400 m | 0:55:57 | 10'21" | 6. (79) | ||
26.01.2020 - Régionale 6 PARCOURS ANDENNE - Bois de Hautebise Andenne | ||||||
H:Noir Moyen | 4300 m | NCL | ||||
19.01.2020 - BOC2019-2020 #06 - Linkebeek | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 150 m | 0:58:15 | 11'53" | 22. (51) | |
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
SD | 4960 m | 1:05:06 | 13'07" | 24. (44) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
SD | 4500 m | 0:51:11 | 11'22" | 15. (37) | ||
22.12.2019 - BOC #05 - Ultra-longues distances - Rhode-St-Genèse | ||||||
5 km | 4900 m | 140 m | 0:58:04 | 11'51" | 7. (33) | |
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:56:00 | 12'10" | -- (18) | ||
28.11.2019 - Intercorps - Interkorpsen 2019 - Marche-en-Famenne | ||||||
03 | 7000 m | 1:18:43 | 11'14" | 35. (71) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:04 | 5360 m | 1:15:37 | 14'06" | -- (30) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:04 | 6370 m | 1:02:33 | 9'49" | 26. (65) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6300 m | 1:28:54 | 14'06" | 40. (52) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir moyen | 5800 m | 120 m | 1:19:38 | 13'43" | 28. (50) | |
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | ||||||
H:Noir moyen | 6200 m | 95 m | 1:27:21 | 14'05" | 19. (36) | |
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H50 | 6500 m | 0:45:44 | 7'02" | 7. (16) | ||
06.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Woluwé | ||||||
H:Noir Long | 2600 m | 0:50:18 | 19'20" | 46. (63) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5820 m | 1:08:55 | 11'50" | 15. (49) | ||
29.09.2019 - Régionale FRSO Bois Brûlé - Bois Brûlé Erpent | ||||||
H:Noir Moyen | 4500 m | 140 m | 1:16:18 | 16'57" | 5. (20) | |
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:57:17 | 11'27" | 53. (118) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
SD | 4300 m | 80 m | 0:58:15 | 13'32" | 11. (37) | |
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5610 m | 1:14:54 | 13'21" | -- (18) | ||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 3 | 1220 m | 0:09:16 | 7'35" | 19. (36) | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:11:09 | 8'34" | 20. (33) | ||
H:Course 1 | 1290 m | 0:10:43 | 8'18" | 19. (32) | ||
H:Course 4 | 1390 m | 0:12:02 | 8'39" | 19. (32) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:53:50 | 8'48" | 35. (42) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5330 m | 1:07:53 | 12'44" | 18. (38) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M VET 40+ | 2870 m | 0:23:50 | 8'18" | 34. (51) | ||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Noir Moyen | 3800 m | 100 m | 0:52:00 | 13'41" | 11. (25) | |
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
01 | 4500 m | 0:58:15 | 12'56" | 12. (47) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
04 | 6100 m | 1:03:31 | 10'24" | 34. (68) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
04 | 6180 m | 1:10:39 | 11'25" | 31. (97) | ||
07.02.2019 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
06 | 4540 m | 90 m | 1:02:46 | 13'49" | -- (5) | |
12.01.2019 - Brussels Orienteering Challenge #6 - Forêt de Soignes - Uccle | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 105 m | 1:05:02 | 13'16" | 23. (34) | |
16.12.2018 - Ultra-longues Distances - Tervueren | ||||||
Bleu | 4900 m | 105 m | 0:53:54 | 11'00" | 17. (49) | |
09.12.2018 - Brussels Orienteering Challenge #4 - Boitsfort - 3 Tilleuls | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 90 m | 0:52:04 | 13'00" | 17. (32) | |
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
06 | 4300 m | 0:46:14 | 10'45" | 1. (22) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Court | 3600 m | 115 m | 0:40:12 | 11'10" | 5. (36) | |
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
06 | 4240 m | 0:44:54 | 10'35" | 4. (34) | ||
04.11.2018 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir court | 3400 m | 75 m | 0:55:37 | 16'21" | 11. (19) | |
13.09.2018 - Militair Kampioenschap OC - 1/2 finale - Oostduinkerke | ||||||
H:02 | 7000 m | 2:09:36 | 18'30" | 44. (56) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:47:03 | 13'26" | 3. (20) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H50 | 4700 m | 1:20:46 | 17'11" | 39. (52) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H50 | 7500 m | 1:53:18 | 15'06" | 45. (53) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H50 | 4600 m | 0:58:39 | 12'45" | 38. (52) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6100 m | NCL | ||||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:35:50 | 13'07" | 24. (35) | ||
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Court | 4700 m | 75 m | 1:01:11 | 13'01" | 17. (42) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3960 m | NCL | ||||
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
4 | 6300 m | 1:07:15 | 10'40" | 30. (98) | ||
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
4 | 5800 m | 175 m | 1:06:01 | 11'22" | 10. (53) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H50 | 4900 m | NCL | ||||
18.02.2018 - Régionale 5 couleurs à Borlon - Borlon | ||||||
H:Noir Moyen | 5370 m | 150 m | 0:58:59 | 10'59" | 26. (51) | |
11.02.2018 - Deux Jours du Hainaut - Bois d'Enghien - Silly | ||||||
H:SD | 5900 m | 1:04:39 | 10'57" | 2. (9) | ||
10.02.2018 - Deux Jours du Hainaut - Bois de Silly - Silly | ||||||
H:SD | 5100 m | 0:55:05 | 10'48" | 1. (1) | ||
04.02.2018 - Régionale Chevetogne - Chevetogne | ||||||
H:Noir moyen | 5500 m | 1:15:27 | 13'43" | 19. (30) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 1:04:33 | 10'48" | -- (39) | ||
14.01.2018 - Régionale 9 circuits - Achet Miécret - Hamois | ||||||
H:Noir court | 4200 m | 60 m | 0:43:56 | 10'27" | 1. (11) | |
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | ||||||
4 | 6400 m | 65 m | 1:22:10 | 12'50" | 21. (59) | |
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:15:54 | 12'26" | -- (24) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
SD | 4400 m | 0:51:46 | 11'45" | 13. (27) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
SD | 4000 m | 0:40:16 | 10'03" | 6. (24) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
SD | 4600 m | 0:45:04 | 9'47" | 6. (45) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
SD | 3230 m | 0:40:19 | 12'28" | 14. (35) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
SE | 4340 m | 0:46:44 | 10'46" | 2. (6) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 6100 m | 2:37:32 | 25'49" | 21. (23) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
6 | 4400 m | 0:45:18 | 10'17" | 1. (14) | ||
19.11.2017 - 3 jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Homborch | ||||||
2 | 2600 m | 60 m | NCL | |||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Rouge Long | 3600 m | 105 m | NCL | |||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Rouge Long | 5700 m | 100 m | 1:17:32 | 13'36" | 3. (19) | |
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | ||||||
Masters 50+ | 6800 m | 1:22:27 | 12'07" | 69. (86) | ||
21.09.2017 - Challenge Autmans 2017 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 6400 m | 60 m | 1:30:43 | 14'10" | 58. (86) | |
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 6700 m | 1:08:57 | 10'17" | 22. (82) | ||
09.05.2017 - Training - Marche en Famenne | ||||||
4 | 5400 m | 0:57:24 | 10'37" | 12. (71) | ||
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
4 | 6400 m | 1:18:50 | 12'19" | 27. (59) | ||
16.03.2017 - Interkorpsen - Intercorps 2017 - NEERPELT | ||||||
H:03 | 6600 m | 1:11:10 | 10'46" | 44. (85) | ||
16.02.2017 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
3 | 6400 m | 70 m | 1:25:44 | 13'23" | 50. (68) | |
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | ||||||
Finale B Vet | 5700 m | 1:31:29 | 16'02" | 11. (26) | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
H50-55 | 6800 m | 1:28:31 | 13'01" | 25. (43) | ||
20.10.2016 - Schiftingen Defensie Kampioenschap - Lommel | ||||||
5 | 6500 m | 1:19:14 | 12'11" | 25. (38) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:11:30 | 12'19" | 74. (106) | ||
06.09.2016 - Challenge régularité - Marche en Famenne | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:10:09 | 11'41" | 19. (91) | ||
14.06.2016 - Championnat Défense Intercorps 2016 - St HUBERT | ||||||
3 | 5400 m | 1:38:30 | 18'14" | 45. (72) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
4 | 6800 m | 1:01:11 | 8'59" | 18. (74) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
4 | 6500 m | 1:10:52 | 10'54" | 39. (75) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
3 | 6000 m | 1:14:41 | 12'26" | 64. (100) | ||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:25:09 | 11'49" | 28. (57) | ||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | ||||||
H:03 | 7600 m | 1:18:28 | 10'19" | 36. (55) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:05 | 5400 m | 1:10:03 | 12'58" | 15. (29) | ||
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
4 | 6900 m | 1:35:10 | 13'47" | 32. (53) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:57:41 | 19'56" | 72. (121) | ||
19.06.2015 - Tour préliminaire Championnat Défense 2015 - Bertrix | ||||||
3 | 7300 m | 1:37:59 | 13'25" | 36. (41) | ||
30.04.2015 - Challenge AUTMANS - Eupen | ||||||
OPEN | 5900 m | 175 m | 1:13:16 | 12'25" | 80. (114) | |
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:05 | 6000 m | 1:06:11 | 11'01" | 10. (25) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:04 | 6500 m | 1:09:27 | 10'41" | 30. (80) | ||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 6000 m | 1:06:21 | 11'03" | 12. (32) | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | ||||||
H:05 | 5700 m | 1:21:36 | 14'18" | 6. (16) | ||
09.10.2014 - Kampioenschap IK Defensie 2014 - Koksijde | ||||||
3 | 6700 m | 2:02:32 | 18'17" | 57. (97) | ||
04.09.2014 - Criterium Régularité - Marenne | ||||||
H:03 | 6900 m | 180 m | 1:50:46 | 16'03" | 35. (61) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:19:17 | 11'10" | 95. (136) | ||
26.01.2012 - Challenge Comd Prov Hainaut - La Ronde Maison | ||||||
3 | 6800 m | 1:32:51 | 13'39" | 71. (94) | ||
08.12.2011 - intercorps 2011 - La Rouge Fontaine | ||||||
4 | 7800 m | 70 m | 1:19:08 | 10'08" | 22. (55) | |
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
H:02 | 7610 m | 120 m | 1:31:51 | 12'04" | 28. (47) | |
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:02 | 7600 m | 145 m | 1:26:45 | 11'24" | 33. (45) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
2 | 2450 m | 85 m | NCL | |||
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:02 | 6030 m | 130 m | 1:00:33 | 10'02" | 35. (50) | |
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:03 | 7100 m | NCL | ||||
17.02.2011 - Challenge Md Bn 1/3L - Le chêne à l'image | ||||||
H:02 | 7300 m | 1:31:00 | 12'27" | 72. (84) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:02:31 | 10'58" | -- (56) | ||
06.02.2011 - La Houssière - La Houssière | ||||||
H:02 | 7100 m | 220 m | 1:08:00 | 9'34" | 10. (26) | |
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:54:46 | 14'42" | 63. (77) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:03 | 7700 m | 1:06:30 | 8'38" | 24. (42) | ||
16.01.2011 - Malonne - Malonne | ||||||
H:03 | 5700 m | 230 m | 1:04:59 | 11'24" | -- (52) | |
05.12.2010 - Régionale Hiver - Loverval | ||||||
H:02 | 5300 m | 1:02:13 | 11'44" | 12. (16) | ||
14.11.2010 - Régionale - Seraing | ||||||
02 | 8100 m | 150 m | 1:54:57 | 14'11" | 20. (26) | |
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
02 | 5600 m | 180 m | 1:15:29 | 13'29" | 47. (60) | |
07.11.2010 - Sprint - Neder-Over-Heembeek | ||||||
01 | 3040 m | 75 m | 0:32:36 | 10'43" | 47. (60) | |
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
02 | 7500 m | 245 m | 1:27:09 | 11'37" | 29. (44) | |
31.10.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Watermael-Boitsfort | ||||||
02 | 8100 m | 1:51:20 | 13'45" | 37. (45) | ||
10.10.2010 - Régionale - Erpent | ||||||
H40 | 8510 m | 225 m | 1:46:20 | 12'30" | 6. (6) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
Short Difficult | 4400 m | 0:56:19 | 12'48" | 9. (23) | ||
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 1:13:52 | 9'28" | 40. (67) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
02 | 7620 m | 1:29:20 | 11'43" | 45. (74) | ||
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
02 | 8100 m | 2:00:06 | 14'50" | 33. (45) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 1 Constellations - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2920 m | 0:39:10 | 13'25" | 46. (64) | ||
18.10.2009 - Double Sprint - Sprint 2 Stade Fallon - Woluwe-Saint-Lambert | ||||||
01 | 2780 m | 0:36:13 | 13'02" | 46. (60) | ||
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 1:24:44 | 10'52" | 51. (64) | ||
03.02.2008 - Régionale d'hiver - Beloeil | ||||||
02 | 7650 m | 1:27:07 | 11'23" | 20. (25) | ||
13.01.2008 - Régionale d'hiver - Spa | ||||||
02 | 7500 m | 185 m | 1:42:51 | 13'43" | 44. (55) | |
06.01.2008 - Régionale d'hiver - Born | ||||||
02 | 7720 m | 105 m | NCL | |||
09.12.2007 - Régionale d'hiver - Silly | ||||||
03 | 5820 m | 1:13:43 | 12'40" | 19. (40) | ||
25.11.2007 - Régionale d'hiver - Angleur | ||||||
04 | 4840 m | 70 m | 1:14:28 | 15'23" | 16. (40) | |
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
04 | 4630 m | 80 m | 0:55:40 | 12'01" | 18. (66) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
04 | 5170 m | 0:49:24 | 9'33" | 9. (48) | ||
28.10.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Hoeilaart | ||||||
04 | 4000 m | 125 m | 0:48:39 | 12'10" | 17. (32) | |
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
LD | 7440 m | 2:05:54 | 16'55" | 14. (20) | ||
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Parcours à inscription sur place - Betâne | ||||||
01 | 7080 m | 250 m | 1:33:51 | 13'15" | 15. (24) | |
11.02.2007 - Régionale d'hiver FRSO - Seraing | ||||||
04 | 5190 m | 150 m | 1:10:44 | 13'38" | 13. (23) | |
26.11.2006 - Régionale Citadelle de Namur - Namur | ||||||
03 | 5630 m | 250 m | 1:28:01 | 15'38" | 32. (44) | |
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
02 | 7920 m | 110 m | 1:27:55 | 11'06" | 73. (80) |