WebRes.helga-o.com |
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
02 | 7900 m | 1:11:26 | 9'03" | 11. (74) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:03 | 5380 m | 0:45:06 | 8'23" | 4. (40) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:03 | 6000 m | 107 m | 1:03:14 | 10'32" | 2. (28) | |
15.02.2024 - Militair regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:04 | 6500 m | 190 m | 0:53:27 | 8'13" | 3. (40) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 0:50:02 | 6'52" | 7. (41) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:04 | 6200 m | 1:02:42 | 10'07" | 2. (45) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 0:49:00 | 7'56" | 2. (43) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart lang | 7000 m | 0:57:17 | 8'11" | 4. (17) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7310 m | 1:06:33 | 9'06" | 13. (27) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:59:25 | 8'15" | 5. (16) | ||
07.01.2024 - O2LUX # 1 - Straimont | ||||||
Noir Long | 7700 m | 250 m | 1:24:34 | 10'59" | 7. (26) | |
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H55 | 4990 m | 0:35:15 | 7'04" | 3. (24) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H55 | 4960 m | 0:33:03 | 6'40" | 2. (24) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H55 | 4950 m | 0:39:04 | 7'54" | 6. (24) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H55 | 4950 m | 0:35:55 | 7'15" | 5. (24) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H55 | 5240 m | 0:40:47 | 7'47" | 4. (24) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:IOF 3 | 5050 m | 0:36:21 | 7'12" | 1. (11) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:04 | 6040 m | 0:43:39 | 7'14" | 1. (48) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5930 m | 0:40:03 | 6'45" | 3. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:03 | 5680 m | 0:38:56 | 6'51" | 1. (25) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Masters B | 5600 m | 0:40:10 | 7'10" | 3. (32) | ||
09.11.2023 - Militair regelmatigheidscriterium - Ciney | ||||||
H:04 | 4300 m | 150 m | NCL | |||
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | ||||||
H:Long Middle | 7300 m | 225 m | 1:01:29 | 8'25" | 4. (30) | |
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:49:43 | 8'26" | 1. (31) | ||
13.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Marche en Famenne | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:08:46 | 10'16" | 5. (27) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
LD | 6680 m | 1:01:31 | 9'13" | 5. (32) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:24:18 | 7'58" | 2. (14) | ||
H:01 | 4280 m | 0:36:18 | 8'29" | 6. (24) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:03 | 5900 m | 0:53:58 | 9'09" | 4. (31) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7590 m | 1:07:18 | 8'52" | 6. (15) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 0:44:53 | 9'21" | 13. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H55 | 3670 m | 0:48:37 | 13'15" | 4. (11) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 8460 m | 0:49:21 | 5'50" | 6. (45) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 3390 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M SUPERVET | 3220 m | 0:17:39 | 5'29" | 4. (43) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M55 | 6490 m | NCL | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M55 | 4390 m | 0:47:01 | 10'43" | 5. (18) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M55 | 6570 m | 1:07:18 | 10'15" | 6. (17) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M55 | 6570 m | 1:02:34 | 9'31" | 6. (20) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4680 m | 0:27:00 | 5'46" | 10. (33) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H55 | 5700 m | 135 m | 0:45:51 | 8'03" | 6. (34) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H55 | 7000 m | 160 m | 1:06:39 | 9'31" | 12. (34) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H55 | 4300 m | 65 m | 0:30:19 | 7'03" | 2. (34) | |
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:03 | 4220 m | 0:29:53 | 7'05" | 4. (31) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:55:30 | 10'05" | 10. (21) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:03 | 4520 m | 0:32:57 | 7'17" | 4. (22) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
H:02 | 3030 m | 0:28:32 | 9'25" | 3. (15) | ||
H:01 | 4660 m | 0:35:22 | 7'35" | 12. (53) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H55 | 2360 m | 60 m | 0:19:15 | 8'09" | 3. (19) | |
12.05.2023 - Interkorpsen - Intercorps - Stockem | ||||||
02 | 7400 m | 125 m | 1:20:30 | 10'53" | 7. (51) | |
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:39:01 | 5'25" | 3. (12) | ||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | ||||||
H55 | 2600 m | 0:22:02 | 8'28" | 2. (9) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:03 | 3980 m | 0:28:00 | 7'02" | 1. (20) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters B | 3430 m | NCL | ||||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5760 m | 0:42:22 | 7'21" | 3. (88) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H55 | 6840 m | 280 m | 1:00:49 | 8'53" | 4. (19) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:51:29 | 7'18" | 3. (36) |