WebRes.helga-o.com |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:03 | 5340 m | 0:46:23 | 8'41" | 15. (41) | Antwerp Orienteers | ||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
LD | 6150 m | 170 m | 1:12:18 | 11'45" | 6. (10) | Antwerp Orienteers | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
LD | 5080 m | 0:49:48 | 9'48" | 4. (29) | Antwerp Orienteers | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | |||||||
H:LANG | 4630 m | 0:28:12 | 6'05" | 26. (49) | Antwerp Orienteers | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
SD | 4460 m | 0:42:32 | 9'32" | 3. (32) | Antwerp Orienteers | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:03 | 5380 m | 0:57:16 | 10'39" | 14. (40) | Antwerp Orienteers | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 1 | 6190 m | 1:24:43 | 13'41" | 6. (11) | Antwerp Orienteers | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:03 | 5800 m | 0:55:52 | 9'38" | 23. (40) | Antwerp Orienteers | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:04:31 | 10'26" | 20. (43) | Antwerp Orienteers | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4400 m | 0:26:30 | 6'01" | 16. (39) | Antwerp Orienteers | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 0:54:43 | 10'57" | 6. (15) | Antwerp Orienteers | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7310 m | 1:21:16 | 11'07" | 23. (27) | Antwerp Orienteers | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:04 | 4000 m | 0:50:47 | 12'42" | 7. (22) | Antwerp Orienteers | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
LD | 7770 m | 1:12:45 | 9'22" | 17. (25) | Antwerp Orienteers | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
LD | 7080 m | 1:07:26 | 9'31" | 32. (49) | Antwerp Orienteers | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
LD | 7070 m | 1:05:34 | 9'16" | 21. (43) | Antwerp Orienteers | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 3 | 5050 m | 0:44:36 | 8'50" | 2. (11) | Antwerp Orienteers | ||
07.12.2023 - AOS #12 Borgerhout - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4730 m | 0:29:20 | 6'12" | 11. (22) | Antwerp Orienteers | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 5930 m | 0:55:29 | 9'21" | 20. (33) | Antwerp Orienteers | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
LD | 7280 m | 1:20:50 | 11'06" | 8. (17) | Antwerp Orienteers | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | |||||||
H:03 | 6900 m | 1:14:52 | 10'51" | 7. (25) | Antwerp Orienteers | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:03 | 5520 m | 0:53:47 | 9'45" | 20. (35) | Antwerp Orienteers | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | |||||||
H:Lang | 4710 m | 0:28:31 | 6'03" | 17. (41) | Antwerp Orienteers | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | |||||||
H:02 | 7900 m | 1:24:40 | 10'43" | 9. (20) | Antwerp Orienteers | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
LD | 7550 m | 1:13:15 | 9'42" | 5. (25) | Antwerp Orienteers | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4800 m | 0:50:10 | 10'27" | 7. (86) | Antwerp Orienteers | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H55 | 7110 m | 1:02:52 | 8'51" | 2. (16) | Olifant | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5030 m | 0:30:12 | 6'00" | 16. (27) | Antwerp Orienteers | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
LD | 6660 m | 0:58:04 | 8'43" | 8. (23) | Antwerp Orienteers | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M55 | 6490 m | 1:22:46 | 12'45" | 9. (20) | Antwerp Orienteers | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M55 | 4390 m | 0:54:38 | 12'27" | 7. (18) | Antwerp Orienteers | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M55 | 6570 m | 1:12:16 | 11'00" | 8. (17) | Antwerp Orienteers | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M55 | 6570 m | 1:10:19 | 10'42" | 9. (20) | Antwerp Orienteers | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4680 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H55 | 5700 m | 135 m | 0:53:56 | 9'28" | 18. (34) | Antwerp Orienteers | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H55 | 7000 m | 160 m | 1:17:31 | 11'04" | 20. (34) | Antwerp Orienteers | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H55 | 4300 m | 65 m | 1:03:00 | 14'39" | 26. (34) | Antwerp Orienteers | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | |||||||
H:01 | 5900 m | 1:05:01 | 11'01" | 16. (28) | Antwerp Orienteers | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:31:58 | 6'24" | 12. (28) | Antwerp Orienteers | ||
11.05.2023 - Avondsprint Utrecht Science Park - Utrecht | |||||||
01 | 6200 m | 0:39:35 | 6'23" | 11. (26) | OLIFANT | ||
04.05.2023 - AOS #5 Mastvest - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:26:13 | 5'15" | 9. (27) | Antwerp Orienteers |