WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
HE | 6680 m | 0:33:49 | 5'04" | 1. (20) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
H:01 | 6120 m | 0:42:50 | 7'00" | 1. (13) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
H:LANG | 4630 m | 0:17:02 | 3'41" | 1. (49) | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4400 m | 0:17:07 | 3'53" | 1. (39) | ||
H:Kort | 2730 m | 0:10:31 | 3'51" | 1. (18) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:01 | 9210 m | 0:54:05 | 5'52" | 3. (46) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
H:Noir Long | 3200 m | 0:19:07 | 5'58" | 1. (61) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | ||||||
H:1 Noir Long | 2800 m | 20 m | 0:15:57 | 5'42" | 1. (58) | |
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
H. Open | 7240 m | 0:46:23 | 6'24" | 1. (13) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 1 | 8700 m | 0:57:28 | 6'36" | 2. (9) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:25:48 | 6'27" | 1. (46) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
H:Noir Long | 4000 m | 0:21:28 | 5'22" | 1. (44) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
H:Lang | 4710 m | 0:17:05 | 3'38" | 1. (41) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2620 m | 0:10:59 | 4'12" | 3. (20) | ||
H:Lang | 5030 m | 0:20:02 | 3'59" | 4. (27) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M ELITE | 4300 m | 0:14:14 | 3'19" | 2. (115) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Final_WRE - Ghent | ||||||
Men Final | 2080 m | 0:07:21 | 3'32" | 3. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Semi Final - Ghent | ||||||
M_SF3 | 2320 m | 0:07:51 | 3'23" | 1. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Quarter Final - Ghent | ||||||
M_QF5 | 2160 m | 0:07:31 | 3'29" | 2. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Qualification_WRE - Ghent | ||||||
H:M2 | 2760 m | 0:09:36 | 3'29" | 1. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M21E | 8280 m | 0:48:09 | 5'49" | 1. (17) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M21E | 10810 m | 0:59:47 | 5'32" | 1. (25) | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | ||||||
H:Lang | 4000 m | 0:15:12 | 3'48" | 1. (38) | ||
H:Kort | 1650 m | 0:06:01 | 3'39" | 1. (22) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:01 | 8190 m | 0:55:36 | 6'47" | 2. (19) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4680 m | 0:18:52 | 4'02" | 1. (33) | ||
03.06.2023 - LOS 2023-05 Toverberg - LOS 2023-05 - Egenhoven | ||||||
H:01 | 5210 m | 0:37:20 | 7'10" | 3. (44) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:21:25 | 4'17" | 1. (28) | ||
H:Kort | 3020 m | 0:13:05 | 4'20" | 1. (18) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:01 | 6060 m | 0:31:18 | 5'10" | 2. (19) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H21 | 3080 m | 60 m | 0:21:09 | 6'52" | 5. (28) | |
07.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO LD - Jura | ||||||
01 | 12800 m | 1:53:19 | 8'51" | 2. (7) | ||
06.05.2023 - Sélections WOC 2023 ABSO MD - Jura | ||||||
HE | 4700 m | 0:42:33 | 9'03" | 8. (10) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | NCL | ||||
16.04.2023 - NK Sprint Doesburg - Doesburg | ||||||
H21 | 3490 m | 0:10:56 | 3'08" | -- (13) |