WebRes.helga-o.com |
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D50 | 4190 m | 1:10:42 | 16'52" | 12. (16) | co colmar | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
D50 | 4310 m | 1:32:01 | 21'20" | 10. (16) | co colmar | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
D50 | 4170 m | 1:07:05 | 16'05" | 11. (16) | co colmar | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
D50 | 4500 m | 1:24:31 | 18'46" | 12. (16) | co colmar | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
D50 | 4000 m | 0:55:55 | 13'58" | 9. (16) | co colmar | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
D:05 | 4600 m | 1:10:52 | 15'24" | 7. (24) | K.O.L. | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | |||||||
D:Oro-Hydro 5 | 4070 m | 1:34:33 | 23'13" | 4. (6) | K.O.L. | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | |||||||
D:02 | 3210 m | 0:36:16 | 11'17" | 3. (12) | K.O.L. | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
D:05 | 4300 m | NCL | K.O.L. | ||||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | |||||||
D:05 | 4580 m | 1:12:26 | 15'48" | 6. (13) | K.O.L. | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | |||||||
D:05 | 5430 m | 1:24:38 | 15'35" | 9. (14) | KOL | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
D50 | 4440 m | 1:03:48 | 14'22" | 23. (32) | K.O.L. | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
D50 | 4900 m | 2:10:02 | 26'32" | 28. (32) | K.O.L. | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
D50 | 4000 m | 1:56:35 | 29'08" | 29. (32) | K.O.L. | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
Short Difficult | 3600 m | 1:13:48 | 20'30" | 16. (20) | K.O.L. | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | |||||||
D:03 | 4090 m | 1:00:16 | 14'44" | 4. (7) | K.O.L. | ||
26.09.2019 - HOS6-Kiewit - Hasselt | |||||||
D:4km | 4000 m | 0:40:03 | 10'00" | 3. (7) | K.O.L. | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | |||||||
SD | 4400 m | 70 m | 1:17:59 | 17'43" | 26. (30) | K.O.L. | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | |||||||
D:02 | 4470 m | 1:47:55 | 24'08" | 8. (10) | K.O.L. | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D50 | 5090 m | 1:23:47 | 16'27" | 6. (13) | co colmar | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D50 | 4800 m | 1:28:47 | 18'29" | 10. (13) | co colmar | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D50 | 5110 m | 1:23:52 | 16'24" | 11. (13) | co colmar | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D50 | 3720 m | 1:27:42 | 23'34" | 10. (14) | co colmar | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
D:05 | 4070 m | 1:10:01 | 17'12" | 8. (16) | K.O.L. | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
W VET 40+ | 5370 m | 1:11:40 | 13'20" | 40. (47) | CO COLMAR | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
W VET 40+ | 2480 m | 0:36:15 | 14'37" | 37. (40) | CO COLMAR | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
W VET 40+ | 2340 m | 0:31:04 | 13'16" | 36. (41) | CO COLMAR | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
D50 | 4000 m | 1:38:02 | 24'30" | 24. (25) | C.O.Colmar | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
D50 | 4670 m | 1:29:21 | 19'07" | 22. (26) | C.O.Colmar | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
D50 | 4970 m | 1:46:13 | 21'22" | 22. (25) | C.O.Colmar | ||
06.06.2019 - Challenge régularité course d'orientation militaire - Libramont | |||||||
D:06 | 4200 m | 0:56:53 | 13'32" | 1. (1) | BELPART EUROCORPS | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | |||||||
D:02 | 3790 m | 0:40:19 | 10'38" | 6. (21) | K.O.L. | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | |||||||
D:4km | 3910 m | 0:43:12 | 11'02" | 1. (6) | K.O.L. | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
SD | 3160 m | 50 m | 0:54:40 | 17'17" | 18. (22) | K.O.L. | |
25.04.2019 - HOS - Runkst | |||||||
D:4km | 4450 m | 0:50:01 | 11'14" | -- (5) | K.O.L. | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | |||||||
Course 3 | 960 m | 0:28:30 | 29'41" | 25. (38) | K.O.L. | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
SD | 2630 m | 0:49:50 | 18'56" | 36. (46) | K.O.L. | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | |||||||
05 | 4900 m | 1:18:49 | 16'05" | 23. (54) | KOL | ||
27.02.2019 - Cross'O 2019 - Ribeauvillé | |||||||
D:Moyen | 3590 m | 40 m | 0:42:58 | 11'58" | 6. (9) | 6804GE COColmar | |
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
D:04 | 4710 m | 1:03:56 | 13'34" | 14. (16) | K.O.L. | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | |||||||
D:06 | 3590 m | 1:10:48 | 19'43" | -- (10) | K.O.L. |