WebRes.helga-o.com |
30.03.2024 - GOS Park Halfweg - Gent | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D:Omloop 1 | 4500 m | 0:54:43 | 12'10" | 8. (29) | TROL | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 3900 m | 0:45:36 | 11'42" | 28. (44) | TROL | ||
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | |||||||
Belgian club Relay | 3760 m | NCL | TROL | ||||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | |||||||
D:Course 3 | 3940 m | NCL | TROL | ||||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2300 m | 0:57:21 | 24'56" | 5. (6) | TROL | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | |||||||
D:02 | 1140 m | NCL | TROL | ||||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
D:04 | 2650 m | NCL | TROL | ||||
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
D-14 | 3780 m | 30 m | 0:56:13 | 14'52" | 6. (6) | TROL | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
D-14 | 2780 m | 40 m | 0:47:20 | 17'02" | 5. (6) | TROL | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
D. Espoirs - Beloften | 2250 m | 0:26:47,824 | 11'54" | 8. (10) | TROL | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
SE | 1890 m | 10 m | 0:21:47 | 11'31" | 1. (6) | TROL | |
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
W CHILDREN -12 | 1480 m | 0:20:41 | 13'58" | 2. (3) | TROL | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
W CHILDREN -12 | 1560 m | 0:21:32 | 13'48" | 2. (4) | TROL | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
W CHILDREN -12 | 1620 m | 0:18:44 | 11'33" | 1. (3) | TROL | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
D-12 | 1350 m | 0:14:16 | 10'34" | 5. (12) | TROL | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | |||||||
Course 1 | 970 m | 0:25:39 | 26'26" | 24. (44) | TROL | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
D-12 | 1160 m | 0:26:37 | 22'56" | 4. (7) | TROL | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | |||||||
D:07 | 2520 m | 0:38:33 | 15'17" | 1. (5) | TROL | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:17:30 | 24'13" | 8. (13) | TROL | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
SD | 4330 m | 1:22:13 | 18'59" | 39. (46) | TROL | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | |||||||
D:03 | 3150 m | 1:12:13 | 22'55" | 7. (11) | TROL | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | |||||||
D. Pupilles | 2070 m | 0:35:58 | 17'22" | 4. (4) | TROL | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
W YOUTH -12 | 2510 m | 0:45:50 | 18'15" | 7. (8) | TROL | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | |||||||
W YOUTH -12 | 1530 m | 0:17:50 | 11'39" | 3. (4) | TROL | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | |||||||
W YOUTH -12 | 1420 m | NCL | TROL | ||||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | |||||||
D:02 | 2580 m | 0:51:07 | 19'48" | 40. (41) | TROL | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
D. Pupilles | 1500 m | 0:20:42 | 13'48" | 8. (11) | TROL | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | |||||||
D-12 | 2400 m | 0:52:15 | 21'46" | 5. (8) | TROL | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | |||||||
D:04 | 2220 m | NCL | TROL | ||||
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent | |||||||
D:09 | 6330 m | 0:35:33 | 5'36" | 1. (1) | TROL | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
D-12 | 2000 m | 0:32:52 | 16'25" | 3. (8) | TROL | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | |||||||
D:04 | 0:20:13 | 1. (1) | TROL | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
D:07 | 3100 m | 0:41:48 | 13'29" | 3. (9) | TROL | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
D10 | 2560 m | 0:42:55 | 16'45" | 6. (6) | TROL | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
D10 | 1900 m | 0:26:58 | 14'11" | 7. (7) | TROL | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
D10 | 1800 m | 1:07:22 | 37'25" | 7. (7) | TROL | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
D10 | 2190 m | 1:13:09 | 33'24" | 8. (8) | TROL | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | |||||||
D:07 | 2500 m | 0:40:36 | 16'14" | 2. (3) | TROL | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:34:56 | 16'38" | 3. (6) | TROL | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | |||||||
D-10 | 2600 m | 0:35:01 | 13'28" | 6. (7) | TROL | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
D-10 | 3300 m | 1:27:26 | 26'29" | 2. (4) | TROL | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | |||||||
D. Pupilles | 2200 m | 0:28:08 | 12'47" | 5. (8) | TROL | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | |||||||
D10A | 2040 m | 40 m | 0:40:07 | 19'39" | 5. (5) | TROL | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
D-10A | 2010 m | 0:34:55 | 17'22" | 3. (3) | TROL | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
D-10A | 2170 m | 0:23:33 | 10'51" | 1. (3) | TROL | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
D-10A | 2200 m | 0:41:10 | 18'42" | 2. (3) | TROL | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
D-10A | 1920 m | 0:46:28 | 24'12" | 3. (3) | TROL | ||
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | TROL | ||||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | |||||||
Vert | 2600 m | 50 m | 0:59:26 | 22'51" | 12. (16) | TROL | |
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
D-10 | 1800 m | 0:30:38 | 17'01" | 3. (6) | TROL | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | |||||||
W Youth (12-) | 2540 m | 0:51:28 | 20'15" | 7. (9) | TROL | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | |||||||
W Youth (12-) | 2420 m | 0:28:23 | 11'43" | 9. (9) | TROL | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | |||||||
W Youth (12-) | 1490 m | 0:29:52 | 20'02" | 8. (9) | TROL | ||
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | |||||||
D:Vert | 2300 m | 95 m | 0:45:36 | 19'49" | 6. (7) | TROL | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | |||||||
D:04 | 1580 m | 0:41:09 | 26'02" | 6. (8) | TROL | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | |||||||
D:09 | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (3) | TROL | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | |||||||
D:04 | 1650 m | 0:31:00 | 18'47" | 8. (8) | TROL | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | |||||||
D10B | 1400 m | 15 m | 0:27:52 | 19'54" | 4. (4) | TROL | |
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | |||||||
D:07 | 1900 m | 0:40:23 | 21'15" | 4. (5) | TROL | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | |||||||
D:07 | 2100 m | NCL | TROL | ||||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
D10B | 1610 m | 0:49:00 | 30'26" | 5. (6) | TROL | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | |||||||
D10B | 1100 m | 0:29:42 | 27'00" | 5. (7) | TROL | ||
20.01.2016 - SVS 'De Schorre' - Boom | |||||||
5 | 2200 m | 0:46:55 | 21'19" | 2. (4) | GBS Moerbeke | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | |||||||
D:07 | 3100 m | 1:16:45 | 24'45" | 4. (9) | TROL | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (26) | TROL | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
D:07 | 2600 m | 0:47:52 | 18'24" | 12. (12) | TROL | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | |||||||
D-10 | 1890 m | 25 m | 0:52:00 | 27'30" | -- (15) | TROL | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
D-10 | 2100 m | 1:12:38 | 34'35" | -- (6) | TROL | ||
01.05.2015 - Parcours sur place jour 1 - Vlessart | |||||||
D:04 | 3600 m | 90 m | 1:43:14 | 28'40" | 3. (4) | TROL | |
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
D-10 | 3130 m | 1:25:30 | 27'18" | -- (7) | TROL | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | |||||||
D:07 | 3000 m | 1:11:12 | 23'43" | 5. (6) | TROL | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
D-10 | 2500 m | 1:04:39 | 25'51" | 6. (6) | VVO 96 | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
D:07 | 2200 m | 0:53:32 | 24'20" | 14. (18) | VVO 96 | ||
D:08 | 1000 m | NT | VVO 96 | ||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
D-10 | 2900 m | 1:22:02 | 28'17" | 12. (12) | VVO 96 | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | |||||||
D:07 | 2600 m | 40 m | 0:56:16 | 21'38" | 5. (7) | VVO 96 | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | |||||||
D:07 | 2400 m | 30 m | 1:17:50 | 32'25" | 8. (11) | VVO 96 | |
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | |||||||
D:07 | 2700 m | 20 m | 0:54:17 | 20'06" | 5. (7) | VVO 96 | |
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | |||||||
:04 | 1000 m | NT | VVO 96 | ||||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | VVO 96 | ||||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | |||||||
D:04 | 2570 m | 1:04:51 | 25'14" | 11. (20) | VVO 96 |