WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H65 | 3480 m | 100 m | 0:58:08 | 16'42" | 16. (20) | |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 5560 m | NCL | ||||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | 0:55:24 | 14'12" | 15. (30) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 1:08:00 | 14'49" | 17. (26) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
H:06 | 3700 m | 52 m | 1:06:14 | 17'54" | 3. (31) | |
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 4900 m | 1:14:06 | 15'07" | 10. (12) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
H:Noir Court | 5800 m | 1:38:57 | 17'04" | 9. (14) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 1:03:40 | 14'13" | 21. (31) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:06 | 5000 m | 1:20:01 | 16'00" | 5. (32) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:40:02 | 16'11" | 41. (43) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 1:15:00 | 16'31" | 16. (26) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 0:55:18 | 12'53" | 34. (69) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
SD | 3950 m | 0:59:01 | 14'56" | 20. (52) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 0:54:20 | 13'54" | 21. (46) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 1:18:01 | 15'16" | 14. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 1:10:29 | 13'35" | 12. (20) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Moyen | 4740 m | 180 m | 1:28:54 | 18'45" | 24. (35) | |
21.10.2023 - LOS 2023-08 - Arenberg | ||||||
H:02 | 3830 m | NCL | ||||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:52:14 | 12'37" | 19. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4200 m | 1:03:37 | 15'09" | 10. (10) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:42:20 | 13'53" | 7. (14) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 4860 m | 1:28:00 | 18'06" | 19. (23) | ||
09.09.2023 - LOS 2023-06 - Herent | ||||||
H:2 -Kort | 2490 m | 0:33:58 | 13'38" | 9. (33) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:20:57 | 20'05" | 22. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:45:10 | 26'02" | 32. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 1:13:08 | 18'39" | 25. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 2:09:30 | 32'18" | 28. (36) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:57:12 | 16'12" | 20. (34) | ||
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:50:05 | 17'28" | 29. (38) | |
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:51:17 | 12'30" | 23. (30) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 1:26:52 | 14'46" | 12. (15) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:50:07 | 12'05" | 18. (38) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H65 | 3170 m | 60 m | 0:38:23 | 12'06" | 10. (16) |