WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H70 | 3080 m | 0:27:17 | 8'51" | 1. (16) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H70 | 4550 m | 0:53:56 | 11'51" | 5. (11) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 2 | 3900 m | OT | ||||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:47:02 | 10'15" | 7. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:40:33 | 9'03" | 6. (31) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
H:05 | 5400 m | 1:13:04 | 13'32" | 1. (13) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6000 m | 1:12:33 | 12'06" | 27. (49) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H65 | 4750 m | 0:37:52 | 7'58" | 4. (22) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H65 | 4520 m | 0:40:47 | 9'01" | 8. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4680 m | 0:48:44 | 10'25" | 8. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H65 | 4590 m | 0:37:49 | 8'14" | 5. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H65 | 4530 m | 0:46:29 | 10'16" | 9. (21) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 1:05:00 | 16'25" | 12. (14) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
H:05 | 5140 m | 0:49:21 | 9'36" | 2. (18) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:34:43 | 8'41" | 8. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:37:14 | 9'30" | 4. (23) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 0:54:40 | 10'32" | 3. (20) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:09:04 | 13'49" | 18. (31) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:43:26 | 10'29" | 10. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4040 m | 0:39:09 | 9'41" | 7. (10) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:41:18 | 9'11" | 2. (23) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4700 m | NCL | ||||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H65 | 2650 m | 0:48:58 | 18'29" | 8. (14) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:00:35 | 12'07" | 21. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
H:Noir Moyen | 6250 m | 1:09:34 | 11'08" | 29. (47) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4190 m | 0:31:17 | 7'28" | 2. (16) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 2800 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 3120 m | 0:20:30 | 6'34" | 5. (34) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M65 | 4620 m | 1:24:46 | 18'21" | 10. (26) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M65 | 3680 m | 1:07:48 | 18'25" | 15. (23) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M65 | 4360 m | 0:52:07 | 11'57" | 8. (21) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M65 | 4690 m | 0:46:04 | 9'49" | 5. (22) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:02:07 | 12'25" | 23. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:22:45 | 13'08" | 11. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 0:51:09 | 13'28" | 20. (39) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | 1:18:17 | 16'39" | 10. (18) | |
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
H:Noir Court | 4220 m | 45 m | 0:51:54 | 12'18" | 8. (18) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:25:09 | 6'19" | 4. (15) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:40:51 | 10'04" | 3. (19) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
H:1 | 0:49:52 | 15. (27) | ||||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:04 | 3840 m | 0:30:25 | 7'55" | 4. (19) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:02 | 4340 m | 0:41:52 | 9'39" | 8. (29) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H65 | 1940 m | 50 m | 0:21:32 | 11'06" | 1. (11) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:27:34 | 7'36" | 3. (24) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | 0:18:12,675 | 7'33" | 7. (14) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4100 m | 0:36:07 | 8'49" | 7. (30) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 0:57:51 | 9'50" | 3. (15) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 0:48:58 | 8'44" | 8. (41) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H65 | 3170 m | 60 m | 0:32:08 | 10'08" | 5. (16) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
H:05 | 5900 m | 1:02:03 | 10'31" | 2. (8) |