WebRes.helga-o.com |
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D55 | 3980 m | 0:43:20 | 10'53" | 7. (15) | K.O.L. | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
D55 | 4370 m | 1:01:41 | 14'06" | 10. (15) | K.O.L. | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
D55 | 4080 m | 0:52:33 | 12'52" | 8. (15) | K.O.L. | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
D55 | 4000 m | 0:51:02 | 12'45" | 11. (15) | K.O.L. | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
D:06 | 3400 m | 0:49:09 | 14'27" | -- (18) | K.O.L. | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | |||||||
D:Oro-Hydro 5 | 4070 m | 1:04:28 | 15'50" | 1. (6) | K.O.L. | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
D:05 | 4300 m | 0:51:08 | 11'53" | 6. (23) | K.O.L. | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
D55 | 4510 m | 1:02:30 | 13'51" | 16. (24) | K.O.L. | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
D55 | 4320 m | 1:30:36 | 20'58" | 15. (24) | K.O.L. | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
D55 | 4010 m | 1:16:48 | 19'09" | 14. (24) | K.O.L. | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | |||||||
D:03 | 2790 m | NCL | K.O.L. | ||||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:58:29 | 16'14" | 4. (5) | K.O.L. | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
D55 | 4800 m | 0:40:42 | 8'28" | 3. (6) | K.O.L. | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | |||||||
D:02 | 3110 m | 0:39:05 | 12'34" | 4. (9) | K.O.L. | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | |||||||
D:02 | 4260 m | 1:03:21 | 14'52" | 6. (9) | K.O.L. | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | |||||||
D75 | 2700 m | 40 m | 0:55:43 | 20'38" | -- (2) | K.O.L. | |
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 3150 m | 0:41:12 | 13'04" | 1. (13) | K.O.L. | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | |||||||
D:03 | 3200 m | 0:43:47 | 13'40" | 1. (6) | K.O.L. | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | |||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 0:49:39 | 15'02" | 12. (42) | K.O.L. | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
D:05 | 4280 m | 1:03:07 | 14'44" | 2. (6) | K.O.L. | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
D55 | 3580 m | 0:46:52 | 13'05" | 5. (19) | K.O.L. | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
D55 | 4310 m | 1:04:38 | 14'59" | 8. (20) | K.O.L. | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
D55 | 4330 m | 1:05:50 | 15'12" | 12. (20) | K.O.L. | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
D55 | 4500 m | 0:54:47 | 12'10" | 3. (11) | K.O.L. | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
D55 | 4600 m | 0:56:24 | 12'15" | 2. (11) | K.O.L. | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
D:02 | 3000 m | 0:34:31 | 11'30" | 2. (10) | K.O.L. | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
D55 | 2040 m | 0:20:39 | 10'07" | 4. (7) | K.O.L. | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
D:02 | 3960 m | 0:50:48 | 12'49" | 4. (16) | K.O.L. | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | |||||||
D55 | 2800 m | 50 m | 0:43:35 | 15'33" | 6. (11) | K.O.L. | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
D:05 | 2500 m | 0:32:52 | 13'08" | 4. (16) | K.O.L. | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | |||||||
D:05 | 4800 m | 0:43:49 | 9'07" | 2. (7) | K.O.L. | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | |||||||
D55 | 2860 m | 45 m | 0:32:29 | 11'21" | 3. (7) | K.O.L. | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | |||||||
D:Special 3,5 km | 3600 m | 85 m | 0:49:14 | 13'40" | 1. (14) | K.O.L. | |
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | |||||||
02 | 4760 m | 1:02:55 | 13'13" | 18. (29) | K.O.L. | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:05 | 4250 m | 0:57:32 | 13'32" | 7. (27) | K.O.L. | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
D55 | 1300 m | 0:21:55 | 16'51" | 5. (14) | K.O.L. | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
D:05 | 4200 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
D55 | 4320 m | 0:43:26 | 10'03" | 1. (11) | K.O.L. | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
D55 | 4240 m | 0:58:26 | 13'46" | 7. (9) | K.O.L. | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
D:05 | 3600 m | 0:37:13 | 10'20" | 3. (21) | K.O.L. | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | |||||||
D55 | 4500 m | 50 m | 0:58:01 | 12'53" | 6. (12) | K.O.L. | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | |||||||
D:05 | 4420 m | 0:55:19 | 12'30" | 8. (23) | K.O.L. | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
D:05 | 5070 m | 1:07:16 | 13'16" | 4. (12) | K.O.L. | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
D:05 | 3220 m | 0:42:49 | 13'17" | 2. (20) | K.O.L. | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:05 | 4310 m | 0:59:25 | 13'47" | 4. (20) | K.O.L. | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
D:05 | 4690 m | 0:53:40 | 11'26" | 6. (18) | K.O.L. |